ویزای کار دانمارک

ویزای کار دانمارک و بررسی شرایط کار در این کشور

 • ویزای کار دانمارک و مقدمه ی آن
 • ویزای کار دانمارک و شرایط عمومی آن
 • ویزای کار دانمارک و انواع آن
 • ویزای کار دانمارک و مدارک مورد نیاز آن

 • ویزای کار دانمارک و نرخ بیکاری آن
 • ویزای کار دانمارک و مشاغل مورد نیاز 2019 دانمارک
 • ویزای کار دانمارک و میزان حقوق در دانمارک
 • ویزای کار دانمارک و نحوه کاریابی در دانمارک
 • ویزای کار دانمارک و موسسات کاریابی در دانمارک
 • ویزای کار دانمارک و بررسی ویزای همراه
 • ویزای کار دانمارک و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در دانمارک
 • ویزای کار دانمارک و سخن پایانی
ویزای کار دانمارک

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای کار دانمارک و مقدمه ی آن

ویزای کار دانمارک و شرایط اخذ ویزای کار در کشور دانمارک در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. مدارک مورد نیاز برای ویزای کار دانمارک چه مدارکی هستند؟ آیا می توان با ویزای کار دانمارک به این کشور مهاجرت کرد؟ مشاغل مورد نیاز دانمارک کدامها هستند؟ آیا برای مهاجرت به دانمارک نیاز به وکیل مهاجرت است؟ کشور دانمارک به علت خدمات شهروندی که اعطا می کند، یکی از شادترین کشورهای جهان شناخته شده است و برای قشرهای مختلف مانند پزشکان، مهندسان، پرستاران و هم چنین مدیران کشور مناسبی جهت مهاجرت می باشد. این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه mie اتریش در باب ویزای کار دانمارک نگاشته شده است که تمامی مطالب باتوجه به قانون این کشور گنجانده شده است و شما عزیزان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، با موسسه حقوقی ملکپور تماس بگیرید و از مشاورین موسسه راهنمایی بگیرید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت کاری دانمارک

ویزای کار دانمارک و شرایط عمومی آن

ویزای کار دانمارک از جمله راه های ورود به این کشور می باشد و سالانه افراد زیادی، در مشاغل مختلف خواهان ویزای کار دانمارک می باشند. ویزای کار دانمارک برای تمام متقاضیان، شرایط مختلفی دارد و از رایج ترین روش ها برای اخذ ویزای کار برای ایرانیان، اقدام از طریق پیشنهاد کار و کارفرما (جاب آفر) می باشد. متقاضیان می توانند از طریق دعوتنامه کاری از دانمارک برای ویزای کار این کشور اقدام نمایند. نکته بسیار مهم در رابطه با جاب آفر نحوه آگهی این موقعیت شغلی می باشد که خود پروسه دست نیافتی می باشد. راه دیگر برای اقامت کاری و کار در دانمارک برای پزشکان و دندان پزشکان ایرانی می باشد که با توجه به نیاز کشور دانمارک به این نیرو برای کار اقامت ۲ ساله برای پزشکان و دندان پزشکان در نظر گرفته است. این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور برای آگاهی و اطلاعات شما عزیزان ترتیب داده شده است و امید بر ان است که بتوانید با مطالعه ان به نتیجه مطلوبی در باب کار در دانمارک برسید.

اطلاعات عمومی دانمارک

ویزای کار دانمارک و انواع آن

متقاضیان کار در دانمارک برای ویزاهای کاری متنوعی در این کشور می توانند اقدام کنند. در این مقاله به بررسی جامعی در خصوص ویزای کار دانمارک می پردازیم. شرایط کار در دانمارک مانند سایر کشورها مثل اتریش و آلمان نیست. به این معنا که متقاضی نمیتواند با ویزایی تحت عنوان ویزای جستجوی کار در محیط بدنبال کار بگردد. این نوع ویزا تنها برای افرادی صادر می شود که رزومه و سوابق شغلی قوی ای دارند. متقاضیان کار در دانمارک از 3طریق می توانند اقدام کنند: ویزای  gr1یا گرین کارت دانمارک یکی از ویزاهایی است که در خصوص کار به افراد ارائه می گردد (این ویزا از سال 2016 دیگر برای ایرانیان صادر نمی گردد). پزشکان می توانند از طریق جاب آفر(پیشنهاد شغلی) ویزای کار 2ساله دریافت کنند.

در این بخش به بررسی ویزاهای کار می پردازیم:

 • ویزای GR1

  این ویزا مشابه ویزای کار استرالیا و کانادا امتیازی می باشد.افراد از طریق اخذ این ویزا اقامت 2 ساله دریافت می کنند. افراد با توجه به توانایی ها و سوابق شغلی مورد نظر کشور دانمارک می توانند با کسب 100 امتیاز برای این کشور اقدام کنند. متقاضی می بایست در ابتدا از بخش سن، تحصیلات، سابقه کاری(حداقل 3 الی 4 سال)، مدرک زبان (حداقل ایلتس 6) و رشته تحصیلی امتیاز کافی را دریافت کند. اقدام جهت کار از طریق ویزای GR1 نیاز به جاب آفر ندارد.

 • کار در دانمارک از طریق پیشنهاد شغلی (جاب آفر)

  این ویزا در صورتی به شخص اعطا می گردد که از سوی کارفرما مقیم دانمارک دعوتنامه رسمی برای متقاضی ارسال شود. پروسه جاب آفر بسیار زمان بر و مشکل است زیرا موقعیت شغلی می بایست به مدت ۳ ماه در کشور دانمارک آگهی شود و اگر فردی برای این کار در دانمارک یافت نشد، سپس در اتحادیه اروپا اقدام شود. در صورت نبود نیروی کار برای شغل مورد نظر، این موقعیت شغلی به افراد خارجی تعلق می گیرد.

 • کار در دانمارک برای پزشکان و دندانپزشکان

  با توجه به کمبود نیروی پزشک و دندانپزشک در این کشور به این قشر ویزای کاری یا همان اقامت ۲ ساله تعلق می گیرد. پس از تایید مدارک در وزارت بهداشت دانمارک، اقامت ۲ ساله این کشور جهت کار صادر می گردد. این 2 سال فرصت مناسبی است تا افراد زبان دانمارکی خود را با کمترین هزینه فرا گیرند و سپس پس از گذراندن دوره هایی به عنوان پزشک وارد بازار کار دانمارک شوند. با اخذ این ویزا اجازه کار به همراه و تحصیل رایگان به کودکان زیر ۱۸ سال داده می شود.

ویزای کار دانمارک و مدارک مورد نیاز آن

برای ویزای کار دانمارک متقاضیان موظف به ارائه مدارک خاصی می باشند. مدارک مورد نیاز جهت ویزای کار دانمارک، عبارتند از:

 • ارائه پاسپورت متقاضی

 • ارائه مدارک شناسایی (شناسنامه و ...)

 • ارائه مدارک تحصیلی متقاضی با ترجمه رسمی (مدارک ۱۲ ساله تحصیلی، مدارک دانشگاهی و ...)

 • تاییدیه مدارک پزشکان از وزارت بهداشت و سلامت دانمارک

 • ارائه مدارک دال بر سوابق کاری با ترجمه رسمی

 • ارائه مدرک زبان معتبر در صورت نیاز

ویزای کار دانمارک و نرخ بیکاری آن

اگر متقاضی ویزای کار دانمارک هستید باید به نکات مهمی مانند درصد مالیات و  نرخ بیکاری این کشور توجه نمایید. کشور دانمارک با نرخ بیکاری تقریبا ۴٪ از جمله کشورهای بسیار مناسب وعالی برای مهاجرت می باشد. این نرخ بیانگر این است که از هر ۱۰۰ نفر نیروی انسانی ۹۶ نفر در حال حاضر در این کشور مشغول به کار می باشند. این مقاله توسط مشاوران و متخصصان موسسه حقوقی ملک پور نگاشته شده است و هرگونه کپی برداری از آن، بدون ذکر منبع حرام و غیر قانونی می باشد. لازم به ذکر است که کار در دانمارک از جمله راه های مهاجرتی به این کشور است و با توجه به شرایط بیکاری و مالیاتی این کشور پیشنهاد مناسبی جهت مهاجرت می باشد البته با توجه به دشواری های این ویزا راه های سهل تری مانند مهاجرت تحصیلی که منجر به کار در دانمارک می گردد نیز وجود دارد. در این قسمت به بررسی درصد بیکاری افراد می پردازیم.

نرخ بیکاری در دانمارک

ویزای کار دانمارک و مشاغل مورد نیاز 2019 دانمارک

در درجه اول جهت اقدام برای ویزاهای کار باید موقعیت های شغلی کشور مقصد را مورد بررسی قرار داد. بهترین راه برای ورود به بازار کار این کشور اقدام برای دوره های تحصیلی می باشد و با این کار شانس کاریابی را ارتقا داد. دانمارک از جمله کشورهایی است که برای پزشکان، پرستاران، دندان پزشکان، مدیران و مهندسان بسیار مناسب می باشد و این مشاغل اغلب بازار کار خوبی در این کشور خواهند داشت. با توجه به اینکه اخذ ویزای کار این کشور برای ایرانیان مشکل است مناسب ترین راه برای مهاجرت به این کشور اقدام از طریق دوره های تحصیلی است. در حال حاضر تنها ویزای کاری که این کشور ارائه می کند برای پزشکان و دندان پزشکان دوره زبان دانمارکی است. در غیر این صورت متقاضیان از طریق جاب آفر باید اقدام کنند. رشته های موردنیاز در دانمارک را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

ویزای کار دانمارک و میزان حقوق در دانمارک

یکی از مهمترین موارد برای ویزای کار دانمارک که متقاضیان مهاجرت به این کشور باید از آن اطلاع داشته باشند، میزان حقوق در کشور دانمارک می باشد. حداقل و حداکثر حقوق ها و دستمزدها در کشورهای مختلف از مهم ترین مسائلی است که باید در نظر گرفته شود و آن بسته به سوابق کاری و رزومه اشخاص تعیین می گردد. دانمارک یکی از کشورهای اروپایی است که مهاجرت به آن میتواند انتخاب مناسبی باشد زیرا که رکود اقتصادی و شرایط مالی در این کشور آینده خوبی را برای مهاجران رقم می زند. به همین علت موسسه حقوقی ملک پور جهت افزایش اطلاعات شما عزیزان در باب ویزای کار دانمارک و مهاجرت به این  کشور، ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه کرده است و در اختیار موکلان قرار داده است تا با دید باز و اطلاعات کامل بتوانند در مورد کشورهای مختلف و انواع اقدام ها،مسیر خود را انتخاب کنند. در جدول زیر، میانگین حقوق مشاغل مختلف در کشور دانمارک آورده شده است.

ویزای کار دانمارک

ویزای کار دانمارک و نحوه کاریابی در دانمارک

متقاضیان ویزای کار دانمارک برای پیدا کردن شغل مورد نظر می باید از طریق سایت های کاریابی اقدام به دریافت موقعیت های شغلی بنمایند. زمانی که فردی خارج از خاک کشور دانمارک باشد، برای کار در این کشورمی تواند از طریق سایت ها و همچنین از طریق دوستان و آشنایان خود برای یافتن کارفرما ویافتن شغل مورد نظر، ‌اقدام نمایند و در انتظار دریافت شغل خود باشند. اگر فردی خارج از اتجادیه اروپا به دنبال شغلی در کشور دانمارک باشد، در شرایط خاصی امکانپذیر می باشد.این در صورتی است که فردی با خصوصیات آگهی جهت این موقعیت شغلی در اروپا یافت نشده باشد. مناسب ترین راه برای کار در دانمارک، تحصیل در این کشور می باشد. دانمارک از جمله کشور هایی است که برای اعطای شغل مناسب به افراد، ترجیح بر انتخاب افراد آموزش دیده خود دارد. شما میتوانید با گذراندن یک دوره آموزشی مانند دوره های مدیریت ، حسابداری، مهندسی و… در این کشور کاریابی خود را راحت تر کنید.

ویزای کار دانمارک

ویزای کار دانمارک و موسسات کاریابی در دانمارک

برای پیدا کردن شغل مناسب خود در کشور دانمارک و دریافت جاب آفر یا پیشنهاد کاری از این کشور، شما عزیزان می توانید از طریق سایت های کاریابی اقدام به دریافت شغل مناسب در دانمارک نمایید. امروزه برای کاریابی در کشورهای اروپایی آسانترین روش، استفاده از سایت های کاریابی اینترنتی می باشد.. در جدول زیر،  تعدادی از سایت های معتبر کاریابی در کشور دانمارک را معرفی نماییم تا شما عزیزان برای اقدام کاریابی در خاک این کشور بتوانید از ان استفاده نمایید.

 • https://www.jobindex.dk/?lang=en&adv=1&gclid=EAIaIQobChMI24Ht3_W55AIVS-d3Ch1uwAI7EAAYAiAAEgKAkvD_BwE

 • https://www.workindenmark.dk/Links/Supplementary-jobsites

 • https://www.workindenmark.dk/Find-a-job

 • https://www.jobindex.dk

 • https://www.Temp-Team.dk

زندگی در دانمارک
کاریابی در دانمارک

ویزای کار دانمارک و بررسی ویزای همراه

اشخاص متقاضی ویزای کار دانمارک ، در صورتی که برای ویزای کار دانمارک و یا حتی ویزای تحصیلی کشور دانمارک اقدام نمایند، میتوانند همراه داشته باشند و همچنین می توانند برای همراهان خود درخواست اقامت نیز بدهند. همراه برای شخص متقاضی ویزار کار دانمارک،همسر و فرزندان زیر 18 سال را شامل می شود  . نکته بسیار مهم و اساسی این که فرزندان زیر 18 سال این افراد، اجازه دارند در این کشور تحصیل رایگان داشته باشند و همراه فرد متقاضی ویزای کار و یا ویزای تحصیل در دانمارک، اجازه دارد به صورت فول تایم در این کشور کار کند. پس متقاضیانی که از طریق جاب آفر و یا ویزای کار پزشکان (اقامت ۲ ساله) برای ویزای کار دانمارک اقدام کرده اند، نه تنها خودشان اجازه کار در دانمارک را دارند بلکه همسرشان نیز اجازه کار به صورت فول تایم دریافت می کند. اقامت و تابعیت در این کشور پس از کار در دانمارک به افراد تعلق می گیرد که این اقامت و تابعیت شامل همراهان متقاضی برای انواع ویزاهای دانمارک می شود.

ویزای کار دانمارک و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در دانمارک

یکی از نکته هایی که در مورد ویزای کار دانمارک باید به آن توجه کنیم موضوع  تابعیت و اقامت این کشور می باشد. افرادی که قصد اخذ اقامت این کشور را دارند می توانند از طریق تحصیل وارد این کشور شده و با دریافت پیشنهاد شغلی وارد بازار کاری شوند و ویزای آنها به کاری تبدیل شود. با تبدیل ویزای تحصیلی به کاری می توانند به اقامت دائم این کشور برسند. اخذ اقامت دائم به این روش می باشد که افراد بعد پنج سال با رعایت قوانین مانند عدم سوء پیشینه برای اقامت دائم این کشور اقدام می کنند که همراهان هم براساس متقاضی اصلی به اقامت می رسند. ۲ سال بعد ار اخذ اقامت دائم برای پاسپورت این کشور می توان اقدام کرد که شرایط خاص خود را دارد. افراد باید برای اخذ پاسپورت به زبان دانمارکی آشنایی کافی داشته و دارای سابقه کیفری نباشند. و همانگونه که ذکر شد همراهان نیز می توانند شامل این پروسه باشند.

ویزای کار دانمارک
مهاجرت به دانمارک

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای کار دانمارک و سخن پایانی

ویزای کار دانمارک، اقامت و تابعیت این کشور و مشاغل مورد نیاز در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. در این مقاله ذکر شد که چه رشته هایی مورد نیاز بوده و چگونه افراد می توانند ویزای کار دانمارک اخذ کنند. در این مقاله مطالعه کردید که افراد باید پیشنهاد شغلی داشته و یا از طریق تحصیل وارد این کشور شده و ویزای خود را به کاری تبدیل کنند .شما می توانید با مطالعه این مقاله اطلاعات کافی در مورد ویزای کار دانمارک به دست آورید. بعد از مطالعه دقیق این مقاله می توانید ویدئوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را مشاهده کرده و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید. همچنین به شما پیشنهاد می شود که برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین با تکمیل فرم مربوطه در پایین این مقاله همکاران در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *