ویزای کار در اتریش

ویزای کار در اتریش و بررسی شرایط کار در این کشور

ویزای کار در اتریش ، لیست مشاغل مورد نیاز اتریش، دستمزد کار در اتریش، در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. ممکن است بسیاری از دوستان، سوالاتی از این قبیل داشته باشند که آیا امکان اخذ پاسپورت اتریش، از طریق اخذ ویزای کار در اتریش وجود دارد؟ امتیازبندی ویزای کار اتریش به چه صورت است؟ همانگونه که میدانید اتریش کشوری است که از نظر امکانات و رفاه، بسیار عالی است و افراد بسیاری تمایل دارند به این کشور مهاجرت کنند و ویزای کار در اتریش را اخذ نمایند. شما عزیزان می توانید پس از مطالعه ی این مقاله، در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام در ارتباط با مهاجرت از طریق کار در اتریش و اخذ ویزای کار در اتریش با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند گردید.

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • ویزای کار در اتریش و شرایط عمومی آن
 • ویزای کار در اتریش
 • ویزای کار در اتریش و بررسی ویزای همراه
 • ویزای کار در اتریش و نرخ بیکاری در کشور اتریش
 • ویزای کار در اتریش و میزان حقوق در کشور اتریش
 • ویزای کار در اتریش و مشاغل موردنیاز 2019 در اتریش
 • ویزای کار در اتریش و نحوه ی کاریابی در اتریش
 • ویزای کار در اتریش و موسسات کاریابی در اتریش
 • ویزای کار در اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کشور اتریش
 • ویزای کار در اتریش و وضعیت اقامت و سخن پایانی
ویزای کار در اتریش

ویدیو استاد ملک پور (وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) در باب ویزای کار اتریش – بخش اول

فایل صوتی استاد ملک پور (وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) در باب ویزای کار اتریش – بخش اول

ویدیو استاد ملک پور (وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) در باب ویزای کار اتریش – بخش دوم

فایل صوتی استاد ملک پور (وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) در باب ویزای کار اتریش – بخش دوم

ویزای کار در اتریش و شرایط عمومی آن

ویزای کار در اتریش ،شرایط اخذ ویزای کار در اتریش ،راههای اخذ ویزای کار در اتریش در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت.در صورتی که به کار در اتریش و اخذ ویزای کار در اتریش علاقمند هستید مقاله ذیل را از دست ندهید.مهاجرت به اتریش از طریق اخذ ویزای کار  همواره مورد توجه متقاضیان کار در اروپا بوده است.به دلیل کیفیت بالای زندگی در اتریش و سطح بالای رفاه اجتماعی همواره کشور اتریش به منظور مهاجرت مورد توجه قرار می گیرد. اتریش در اروپای مرکزی واقع شده است که با کشورهایی چون آلمان ،اسلواکی ،چک ،ایتالیا ، سوئیس و صربستان هم مرز است.

پرچم اتریش

اتریش را می توان از با ثبات ترین کشورهای دنیا محسوب می گردد و به دلیل نرخ بیکاری و تورم  پایین در این کشور شهروندان از زندگی مناسب و رو به بالایی برخوردار هستند. در جدول ذیل اطلاعات مختصری در رابطه با کشور اتریش موجود است تا بیشتر با این کشور آشنایی یابید. همچنین مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) به بسیاری از سوالات شما مبنی بر ویزای کار اتریش پاسخ خواهند داد.

اطلاعات عمومی اتریش

مقالات مرتبط

ویزای کار در اتریش

اخذ ویزای کار در اتریش از سه طریق امکان پذیر است:

 • روش اول (Job Offer)

  در این روش نیاز به یک پیشنهاد شغلی از کمپانی یا شرکت می باشد که برای جذب متقاضی ابتدا باید این شغل به مدت ۳ ماه در کشور اتریش آگهی شود،  اگر کسی خواستار آن نشد به مدت ۳ ماه در اتحادیه اروپا آگهی شود و باز هم اگر کسی خواستار این شغل نشد کمپانی یا شرکت می تواند برای جذب متقاضی مورد نظر برای شغل مذکور برای مدت یکسال اقدام کند که طبق شرایط فوق این روش بسیار دشوار است و داشتن مدرک لیسانس و تخصص و مهارت لازم برای متقاضی الزامی است.

 • روش دوم ( ویزای تحصیلی )

  در این روش فرد به راحتی می تواند از طریق تحصیل به کشور اتریش وارد شود و بر اساس قوانین کشور اتریش پس از اتمام تحصیلش تا یکسال فرصت دارد که به دنبال کار بگردد و در صورت یافتن شغل می تواند با تبدیل ویزای تحصیلی خود به ویزای کاری اتریش به راحتی در این کشور کار کند.

 • روش سوم (Job Seeker)

  این روش ویزای جستجوی کار اتریش نام دارد که امتیاز بندی است ( PBS )  و مدت آن ۶ ماه است و اگر فرد از ۱۰۰ امتیاز ۷۰ امتیاز کسب نماید به متقاضی این فرصت را می دهند که به کشور اتریش وارد شده و به دنبال کار بگردد. فرد پس از یافتن کار با پرداخت مالیات و تمدید ویزای خود می تواند پس از ۳ سال کاراقامت دائم کشور اتریش را اخد نماید.

سیستم امتیازبندی کار در اتریش

نحوه سیستم امتیاز بندی برای اخذ ویزای کار اتریش به شرح زیر می باشد که از 100 امتیاز حداقل باید 70 امتیاز را کسب نماید.

امتیازات نیروی کار ماهر اتریش

ویزای کار در اتریش و بررسی ویزای همراه

یکی از نکاتی که در مهاجرت، اهمیت بسیاری دارد این است که بسیاری از افراد تمایل دارند به همراه خانواده ی خود به کشور موردنظر مهاجرت نمایند. از این رو اهمیت ویزای همراه، کاملا نمایان است. فرد با اخذ ویزای کار در اتریش و پیدا نمودن کارفرما و اخذ قرارداد کاری، می تواند همسر و فرزند زیر ۱۸ سال خود را به اتریش بیاورد. اما هنگام اخذ ویزای جستجوی کار، فرد امکان بردن همراه ندارد. همچنین فرد میبایست تمکن مالی لازم برای همراهان خود را نیز ارائه دهد.

ویزای کار در اتریش

ویزای کار در اتریش و نرخ بیکاری در کشور اتریش

کی از نکات مهم در رابطه با مهاجرت و اخذ ویزای کار در اتریش، بررسی نرخ بیکاری این کشور است. چرا که میبایست قبل از هرگونه اقدامی، مطمئن شوید که در این کشور وضعیت کار و استخدام افراد، مناسب است و به راحتی می توانید با تخصص خود، مشغول به کار شوید. در حال حاضر کشور اتریش نرخ بیکاری ۶.۷ درصد را داراست که نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی نرخ پایینی است. از این رو امکان کاریابی در این کشور برای افراد، فراهم است.

نرخ بیکاری اتریش

ویزای کار در اتریش و میزان حقوق در کشور اتریش

بسیاری از افراد تمایل دارند، قبل از هرگونه اقدام برای مهاجرت به اتریش و اخذ ویزای کاری این کشور، از میزان حقوق مشاغل مختلف در اتریش، اطلاع یابند و آن را با میزان حقوق در کشور خود مقایسه نمایند تا بتوانند تصمیم درستی بگیرند. از این رو ما برخی از میانگین حقوق مشاغل مختلف در اتریش را طبق موارد اعلام شده، خدمتتان عرض می کنیم و همچنین میانگین حقوق در شهر های مختلف را نیز در جدول زیر می توانید مشاهده نمایید.

میزان حقوق در اتریش
ویزای کار اتریش

ویزای کار در اتریش و مشاغل موردنیاز 2019 در اتریش

یکی از نکات قابل تامل در مهاجرت کاری و اخذ ویزای کار در اتریش و هر کشور دیگری برای افراد، اطلاع از مشاغل مورد نیاز آن کشور می باشد. ما سعی کرده ایم برخی مشاغل را که توسط دولت اتریش اعلام شده است در جدول زیر بیاوریم. در صورتی که هر کدام از مشاغل زیر را دارید، می توانید اطمینان یابید که در اتریش برای تخصص شما، کار موجود می باشد و با اطمینان خاطر برای اخذ ویزای کار در اتریش، اقدام نمایید.

مشاغل موردنیاز اتریش

ویزای کار در اتریش و نحوه ی کاریابی در کشور اتریش

برای کاریابی در اتریش و اخذ ویزای کار اتریش، فرد میبایست تخصص موردنیاز اتریش را داشته باشد و همچنین زبان آلمانی یا انگلیسی را نیز کاملا بلد باشد چرا که برای کار در این کشور و برقراری ارتباط دانستن زبان، ضروری می باشد. کاریابی در اتریش به این صورت می باشد که فرد ابتدا می بایست اقدام به پیدا نمودن کارفرما کند. پس از پیدا نمودن کارفرما، طی یک جلسه مصاحبه که معمولا با اسکایپ انجام می شود، سطح زبان فرد توسط کارفرما سنجیده می شود و پس از آن، فرد می تواند برای قرارداد با کارفرما و اخذ ویزای کاری خود اقدام نماید.

ویزای کار در اتریش

ویزای کار در اتریش و موسسات کاریابی در کشور اتریش

برای پیدا نمودن کار در اتریش، یکی از روش های بسیار خوب این است که فرد از طریق سایت های کاریابی و یا موسسات کاریابی اقدام نماید. افراد می توانند با ارسال رزومه ی خود و ثبت در سایت های کاریابی، خود را به کارفرما معرفی نمایند. همچنین افراد می توانند توسط ویزای توریستی به اتریش مهاج ت نمایند و از طریق موسسات کاریابی و ارائه رزومه، شخصا برای کاریابی اقدام نمایند. در جدول زیر برخی از موسسات و سایت های کاریابی را نام برده ایم.

موسسات کاریابی در اتریش

ویزای کار در اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کشور اتریش

بسیاری از افراد می خواهند با مهاجرت به یک کشور و اخذ ویزای کار اتریش، اقامت اتریش را بدست آورند. اخذ اقامت اتریش به این صورت می باشد که فرد پس از پیدا نمودن کارفرما و استخدام یک اقامت دو ساله اخذ می کند. پس از آن اگر در طی این دو سال فرد به خوبی کار کرده باشد و مالیات پرداخت کرده باشد به مدت سه سال اقامت او تمدید می شود و پس از آن اقامت دائم خود را دریافت می نماید و پس از یک سال دیگر، فرد می تواند جهت دریافت پاسپورت اتریش و شهروندی خود اقدام نماید. اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

ویزای کار در اتریش
ویزای کار در اتریش و سخن پایانی

ویزای کار در اتریش ، مشاغل موردنیاز اتریش و نحوه ی کاریابی و موسسات کاریابی در اتریش در این مقاله به صورت علمی و تخصصی برای شما بررسی شد.در انتهای مقاله باید بیان نماییم که اگر متقاضی ویزای کار در اتریش هستید از روش های بسیاری می توانید اقدام نمایید و پس ازآن به اقامت و تابعیت اتریش نیز دست یابید. با توجه به اینکه شرایط هر فرد برای ویزای کار در اتریش متفاوت خواهد بود افرادی که متقاضی هستند می توانند با بررسی شرایط خود اقدام نمایند و بهترین روش را انتخاب کنند.

اگر قصد ویزای کار در اتریش را دارید می توانید برای دریافت اطلاعات کاملتر با موسسه مشاوره ای MIE مشاوره نمایید و اطلاعات جامع تری در مورد ویزای کار در اتریش را بدست آورید.

6 پاسخ
 1. علی سواری
  علی سواری گفته:

  سلآم. وقت( بنور ،سرور )وباتشکر فراوان.. از ریاست محترم این.پرسنل و زحمات کل این پرسنل.. بنده( علی سواری ازشهراهواز سردفترمجتمع.فنی وحرفه ای )میباشم. و( همت ، وکار )این مرکز رادریک نگاه، حرفه ای می بینم. بنده علآقه به( کار )در کشور اتریش میباشم. لطفا” بنده را راهنمایی بفرمایید.. وباتشکرفراوان..

  پاسخ
  • to.m
   to.m گفته:

   با سلام و احترام
   شرایط اخذ ویزای کار در اتریش به صورت امتیازبندی است در صورتی که تمایل دارید بصورت کامل از شرایط خود و امتیازات خود آگاهی یابید می توانید با دفاتر موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و از امتیازات خود آگاهی یابید.۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱)

   پاسخ
 2. امین
  امین گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور عزیز
  دکترجان من برای ویزای ‌کار در رشته آشپزی میخواستم اقدام بکنم،سنم ۲۸ ساله ، ۴ سال سابقه کاری با مدرک لیسانس آشپزی رو دارم ،مدرک زبان A2آلمانی هم دارم،میخواستم بدونم درآمد یک آشپز در اتریش چقدره و چقدر پول نیاز هست تا من اقدام بکنم برای ویزای کار اتریش و شانس من برای ویزای کار چقدر هست؟
  (ممنون میشم آقای دکتر در قالب یک ویدئو رشته آشپزی رو در اروپا توضیح بدین چون من همکاران زیادی رو میشناسم که میخوان اقدام بکنن و اطلاعات کافی وجود نداره)
  با تشکر از شما

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز بله امکان اقدام برای ویزای جستجوی کار را دارید و می توانید اقدام کنید اما اینکه بتوانید کار پیدا کنید کاملا بستگی به خودتان دارد و میزان درآمد هم همینطور بستگی به شما و کارتان دارد.

   پاسخ
 3. امیرعباس
  امیرعباس گفته:

  با سلام بنده فوق لیسانس مکانیک دانشگاه آزاد هستم و4_5سالی سابقه کار دارم در حال خوندن زبان آلمانی هستم برای ویزای کار و سیستم امتیاز بندی فوق دانشگاه آزاد چند امتیاز و آیا با این شرایط واجد هستم؟

  پاسخ
  • miemalekpour10
   miemalekpour10 گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست گرامی شما با توجه به رشته ی شما که جزو مشاغل موردنیاز اتریش می باشد و سابقه کاری شما و داشتن دانش زبان آلمانی شانس شما برای اخذ ویزای کار بالاست اما باید شرایط دیگر شما همچون سن و … نیز برای محاسبه امتیاز مورد بررسی قرار بگیرد. پیشنهاد می کنم با دفاتر موسسه تماس بگیرید تا به صورت دقیق امتیاز شما را مورد محاسبه قرار دهند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *