ویزای کار مجارستان

ویزای کار مجارستان و بررسی شرایط کار در این کشور

 • ویزای کار مجارستان و مقدمه ای بر آن
 • ویزای کار مجارستان و و شرایط عمومی
 • ویزای کار مجارستان و انواع ویزای کاری مجارستان
 • ویزای کار مجارستان و نرخ بیکاری

 • ویزای کار مجارستان و بررسی ویزای همراه
 • ویزای کار مجارستان و و مدارک مورد نیاز
 • ویزای کار مجارستان و و میزان حقوق در مجارستان
 • ویزای کار مجارستان و مشاغل مورد نیاز در مجارستان
 • ویزای کار مجارستان ونحوه کاریابی
 • ویزای کار مجارستان و موسسات کاریابی در مجارستان
 • ویزای کار مجارستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در مجارستان
 • ویزای کار مجارستان و سخن پایانی
ویزای کار مجارستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای کار مجارستان و مقدمه ای بر آن

ویزای کار مجارستان، شرایط دریافت ویزای کار مجارستان و روش و نحوه کاریابی در کشور مجارستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. اما آیا کشورمجارستان مقصد مناسبی برای کاریابی است؟ شرایط کار در مجارستان چگونه است؟ موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه mie اتریش، در زمینه مهاجرت و کار در این کشور می تواند خدمات درخشانی را به شما عزیزان ارائه نماید. در مورد موضوع مهاجرت ودریافت ویزای کار مجارستان، شرایط خاصی تعریف شده است که باید به صورت علمی به آن ها پرداخت. در صورتی که در انتهای این مقاله، همچنان سوالی در ذهن شما باقی ماند، می توانید با تماس با موسسه حقوقی ملک پور و دریافت مشاوره تلفنی رایگان اطلاعات خود را افزایش دهید و یا با مراجعه به قسمت پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان مجموعه پاسخ دهند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت مجارستان

ویزای کار مجارستان و شرایط عمومی آن

کشور جمهوری مجارستان، کشوری در اروپای مرکزی است که با کشورهای صربستان، اتریش و اوکراین هم مرز می باشد. از جمله امتیازات مجارستان، هم مرزی با کشور اتریش است. زبان رسمی این کشور مجاری است اما اکثر مردم این کشور به زبان انگلیسی مسلط هستند. واحد رسمی پول این کشور فورینت نام دارد اما به این علت که عضو اتحادیه اروپا است یورو نیز در این کشور کاربرد دارد. مجارستان یکی از کشور های حوزه شنگن است که این موضوع یک مزیت و برتری برای این کشور است اما یک ویژگی که کشور مجارستان دارد این است که عضو کنوانسیون ژنو (پناهندگان) نیست و این موضوع باعث شده که مجارستان امنیت بالا و رفاه اجتماعی خوبی داشته باشد. در ادامه به بررسی شرایط ویزای کار مجارستان میپردازیم.

کاریابی در مجارستان
اطلاعات عمومی مجارستان

ویزای کار مجارستان و انواع ویزای کاری مجارستان

کار در مجارستان یکی از راه های مهاجرت و ورود به این کشور و همینطور حوزه شنگن است. اما شرایط کلی برای کار در مجارستان، به این صورت است که افرادی که داخل اتحادیه اروپا هستند نیازی به دریافت مجوز ورود به این کشور ندارند و می توانند برای کاریابی وارد کشور مجارستان شوند ولی برای افرادی که خارج از اتحادیه اروپا هستند نیاز به دریافت مجوز ورود و اقامت وجود دارد. برای قدم اول دریافت اجازه اقامت قانونی در این کشور الزامی است. اجازه اقامت و مجوز کاریابی در صورتی به فرد مهاجر داده می شود که از یکی از طرق قانونی وارد این کشور شده باشد.

ویزای کار مجارستان

 به صورت کلی کشور مجارستان ویزای جست و جوی کار ارائه نمی دهد و این یعنی اتباع خارجی نمی توانند صرفاً جهت کاریابی و با ویزای کار مجارستان حاضر شوند و کار در مجارستان در صورتی امکان پذیر است که فرد متقاضی از یکی از روش های قانونی وارد شده باشد و در خاک کشور مجارستان حضور داشته باشد و یا کارفرمایی که مورد تایید دولت است برای متقاضی که خارج از حوزه شنگن است پیشنهاد شغلی بفرستد. به طور واضح تر برای دریافت اجازه کار باید حضور مسمتر خود را در این کشور اثبات نمایید. بعد از دریافت مجوز اقامت ، می توان برای دریافت مجوز کار در مجارستان اقدام کرد.  برای استخدام در این کشور از طریق پیشنهاد شغلی باید آگهی شغلی ۳ ماه متوالی در کشور مجارستان و ۳ ماه در اتحادیه اروپا منتشر گردد و اگر فردی با شرایط یافت نشد می توان برای متقاضی خارج از اتحادیه اروپا پیشنهاد شغلی را ارسال نمود.

ویزای کار مجارستان و نرخ بیکاری

در این قسمت ویزای کار مجارستان و نرخ بیکاری این کشور بررسی می گردد. برای دریافت ویزای کار و کاریابی در کشور های دیگر باید فاکتور هایی نظیر نرخ بیکاری را مد نظر داشت. همانطور که در نمودار زیر ملاحضه می کنید، نرخ بیکاری در کشور مجارستان، در طول سال های 2013 روند کاهشی داشته است. اما همچنان نرخ بیکاری تقریباً بالایی به نسبت دیگر کشور های اروپایی مانند اتریش و آلمان دارد. کشور هایی مانند آلمان و اتریش در اروپا کشور هایی هستند که با توجه به نرخ بیکاری پایین و چرخه اقتصادی قدرتمندی که دارند برای ویزای کار و کاریابی مقصد مناسب تری هستند و لازم به ذکر است برای کار در این کشور ها از همان ابتدا می توان با ویزای جست و جوی کار وارد شد.

ویزای کار مجارستان

ویزای کار مجارستان و بررسی ویزای همراه

در حقوق بین الملل همراه به همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال اطلاق می شود. دریافت ویزای همراه کشور مجارستان در صورتی امکان پذیر است که فرد اصلی یا تبعه این کشور باشد و یا اقامت بلند مدت این کشور را داشته باشد. فرد همراه همان امتیازات فرد اصلی را دارد و برای دریافت اجازه کار باید به اداره کار و مهاجرت مجارستان مراجعه نماید و اعلام آمادگی برای استخدام نماید و بعد از آن در صورت دریافت پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمایی در این کشور میتواند استخدام گردد.

ویزای کار مجارستان

ویزای کار مجارستان و مدارک مورد نیاز

هر کشور برای ارائه انواع ویزا مدارک مورد نیازی در نظر گرفته است. در این بخش مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کار مجارستان را که توسط اداره مهاجرت تعیین شده است بررسی می کنیم.

 • اصل پاسپورت متقاضی

 • ترجمه کلیه مدارک هویتی فرد

 • گواهی سلامت پزشکی

 • اسناد و مدارک رزومه کاری و رزومه تحصیلی فرد

 • ارائه قرارداد شغلی معتبر(پیشنهاد شغلی تایید شده که مدت زمان قرارداد در آن ذکر شده باشد)

 • ارائه مجوز کار معتبر از سوی اداره کار

 • ثبات اسکان و مکان استقرار برای مدت ویزا(ارائه آدرس محل سکونت)

ویزای کار مجارستان و میزان حقوق در مجارستان

بر اساس آمار مشاغل مورد نیاز در کشور مجارستان بیشترین درآمد ماهیانه را در میان مشاغل دارند. برای اقدام به کاریابی و دریافت ویزای کار مجارستان بهتر است که فرد متقاضی در یکی از این مشاغل تخصص داشته باشد ، زیرا هم برای کاریابی مناسب تر است و هم میزان حقوق در نظر گرفته شده نسبت به باقی مشاغل بالاتر است.

حقوق در مجارستان

ویزای کار مجارستان و مشاغل مورد نیاز

با توجه به آمار ارائه شده توسط اداره کار کشور مجارستان ، چند عنوان و جایگاه شغلی وجود دارد که با کمبود نیروی کار مواجه است و به این معنا است که جایگاه شغلی وجود دارد ولی برای تامین نیروی کار ماهر و متخصص کمبود وجود دارد. در ادامه ی این بخش  مشاغل مورد نیاز کشور در مجارستان را برای دریافت ویزای کار مجارستان و اجازه کار دسته بندی کردیم تا بتوانید با توجه به جایگاه های شغلی موجود تصمیم گیری درست و بهتری برای آینده شغلی خود داشته باشید. برای اشتغال در این رشته ها و جایگاه های شغلی، فرد متقاضی استخدام باید شرایط و ملزوماتی را دارا باشد به طور مثال تحصیل در کشور مجارستان امتیاز خاصی برای فرد جویای کار محسوب می گردد و شانس بالاتری برای کاریابی دارد.

 • صنعت اطلاعات و ارتباطات مخابراتی (ICT)

 • مهندس منابع طبیعی

 • علوم سلامت

 • مدیر مالی

 • علوم اقتصادی

 • مهندس مکانیک و ماشین آلات

 • صنعت توریسم و هتل داری

 • مدیر جهان گردی

 • پرستار

 • بازاریاب تجاری

ویزای کار مجارستان و نحوه کاریابی

جهت کار در مجارستان، میبایست ابتدا یک کارفرمای مجاری پیدا نمایید. فرد می تواند از طریق سایت های کاریابی و موسسات کاریابی در مجارستان، اقدام به پیدا نمودن کار و کارفرما در این کشور کند. سپس از طریق این کارفرما و بستن قرارداد با او، اقدام به اخذ ویزای کار مجارستان نماید. کارفرما میبایست به مدت 3 ماه، کار موردنظر را در مجارستان و 3 ماه در اتحادیه اروپا، آگهی کند و پس از آن، درصورت نیافتن فرد مجاری در کشور مجارستان، میتواند اقدام به استخدام فرد خارجی نماید.

ویزای مجارستان

ویزای کار مجارستان و موسسات کاریابی در مجارستان

ویزای کار مجارستان و کاریابی در این کشور معمولاً مانند کار در کشورهای بزرگ است. جست و جو و یافتن شغل می تواند هم به صورت حضوری انجام شود که با مراجعه ی فرد متقاضی به مراکز استخدامی و یا کاریابی، انجام می شود و حالت دوم این است که فرد به صورت غیر حضوری و آنلاین  با ارسال رزومه برای این موسسات کاریابی شغل مناسب خود را جست و جو کند که در این حالت سایت های کاریابی نقش بسیار پر رنگی دارد. این در ادامه لیستی از موسسات کاریابی کشور مجارستان قرار داده شده است.

 • https://www.cvonline.hu/

 • https://www.randstad.com/jobs/hungary/

 • https://www.jobmonitor.hu/

 • http://www.jobsinbudapest.eu/

 • https://www.careerjet.hu/

 • https://www.indeed.com/q-Hungary-jobs.html

کاریابی در مجارستان
زندگی در مجارستان

ویزای کار مجارستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در مجارستان

ویزای کار مجارستان و دریافت اقامت و در نهایت تابعیت مجارستان به ۲ نوع تقسیم می شود:

ویزای کار مجارستان
 • مجوز اقامت دائم ملی

  اگر  شخص تبعه خارجی، در پی اقامت قانونی در کشور مجارستان به مدت حداقل سه سال، مشغول به کار در این کشور باشد و زندگی کند، در صورتی که در هر سال بیشتر از 90 روز از کشور مجارستان خارج نشود، می تواند برای دریافت کارت اقامت ملی درخواست خود را به  دولت مجارستان تسلیم نماید. از جمله مزایای دریافت کارت مجوز اقامت دائم ملی می تواند به صورت تضمینی مشغول به کار در مجارستان باشد، ورود و خروج نا محدود به کشور داشته باشد و همچنین اجازه کار و دیدار از کشورهای حوزه شنگن دریافت خواهد کرد. لازم به ذکر است که اقامت افراد مذکور در کشورهای حوزه شنگن نمی تواند بیشتر از 90 روز باشد.

 • اقامت دائم اروپایی

  در این روش افراد با زندگی به مدت 5 سال در کشور مجارستان می توانند این کارت را دریافت کنند. و شرایطی همچون مورد بالا دارد و موجب اخذ کارت ابی ( (blue cart برای فرد می گردد. در این حالت نیز فرد نباید بیشتر از 90 روز در سال، خاک کشور مجارستان را ترک کند.

کار در مجارستان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای کار مجارستان و سخن پایانی

ویزای کار مجارستان، شرایط و نحوه ی دریافت ویزای کار مجارستان و روش و نحوه کاریابی در کشور مجارستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت و سعی بر آن بود که به تمام سوالات شما عزیزان در مورد ویزای کار مجارستان و شرایط و محیط کاریابی پاسخ داده شود. در صورتی که هنوز سوالی در ذهن شما باقی مانده است، می توانید با مشاورین مجموعه موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و با دریافت مشاوره تلفنی رایگان اطلاعات خود را افزایش دهید و یا با مراجعه به قسمت پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان مجموعه سوال شما را پاسخ دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *