ویزای کار هلند

ویزای کار هلند چیست؟ برای اخذ ویزای کار هلند چه شرایطی لازم است؟ ایا برای مهاجرت به هلند اخذ ویزای کار هلند روش مناسبی محسوب می شود؟ اخذ ویزای کار هلند چگونه است؟ توضیحات کامل برای چگونگی اخذ ویزای کار هلند؟ موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE با سابقه ای طولانی و درخشان در حیطه ی حقوق بین الملل و همچنین مهاجرت همراه با کادری مجرب و با سابقه آماده راهنمایی متقاضیان گرامی که تصمیم عزیمت به کشور هلند را دارند می باشد. موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE کاملا صادقانه آماده خدمت رسانی به مردم عزیز می باشد.

ویزای کار کشور هلند ، اخذ ویزای کار در هلند ، کار در هلند ، اقامت در هلند از طریق ویزای کار ، ویزای کار و اقامت در کشور هلند ، ویزای جستجوی کار در هلند

مطابق اطلاعاتی که قبلا در اختیار شما هموطنان گرامی گذاشته بودیم یکی از راه های مهاجرت اخذ ویزای کار است . ویزای کار برای مهاجرت به کشور هلند یکی از بهترین روشها میباشد البته که ویزای کار هلند نیز سختی های خود را دارد همچنین ویزای کار هلند شرایط خاص خود را دارد . ما در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی در مورد ویزای کار در هلند را ارائه دهیم تا برای مهاجرت به کشور هلند از طریق اخذ ویزای کار در هلند بهترین تصمیم را بگیرید .

 

ابتدا بهتر است بدانید چند نوع ویزا و چه شرایطی برای اخذ ویزای کار وجود دارد ، برای هموطنانی که قصد مهاجرت از طریق ویزای کار را دارند باید ذکر کنم که ویزایی وجود دارد که به اصطلاح به ان ویزای جستجوی کار میگویند ، ویزای جستجوی کار به این شرح است که طبق شرایطی که شما این ویزا را اخذ کرده وارد کشور دیگر میشوید و در ان کشور به مدت 6 اجازه دارید تا کاری را پیدا کنید ، حال انکه میشود کار زود تر پیدا شود چه بهتر اگخ تا 6 ماه کاری پیدا نکنید باید به کشور بازگردید یا مجددا تمدید کنید برای مدت کوتاهی .

روش دیگری وجود دارد که شما کارفرمایی در کشور دیگر دارید و قصد دارید نزد او کار کنید ، این امر نیز شرایطی دارد از جمله اینکه کار فرمای شما ابتدا باید در کشور ی که خودش است 3 ماه کار خود را اگهی کند اگر کسی برای کار پیدا نشد 3 ماه کار را در کل کشور های عضو شنگن اگهی میکند مجددا اگر کسی پیدا نشد شما میتوانید اقدام کنید .

ویزای کار در کشور هلند شرایط خاص خود را دارد که در این مقاله سعی شده به موضوعات اصلی و کلیدی ان اشاره شود ، برای کار در کشور هلند هر کسی نیاز به مجوز کار قانونی ندارد ، شما باید متوجه شوید که ایا نیاز به مجوز کار دارید یا خیر ؟ که در این امر میوانید از موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE راهنمایی های لازم را دریافت کنید .

اشخاصی مایل به کار در کشور هلند هستند وضعیت اقامت و ملیت انها در نظر گرفته میشود زیرا که کار هلندی و مجوز اقامت رابطه ی نزدیکی به هم دارند پس باید دلیل مهاجرت را مشخص کرد .

به  طور مثال : کارگر ، کارمند ، دانشجو یا عضوی از خانواده

که این تعیین میکند چه نوع مجوزی نیاز دارید برای کار قانونی در هلند.

کشور هلند یکی از کشور های پیشرفته ی دنیا است که کارمندان بین المللی با سطح علمی بالا، مشتاق به کار و چند زبانه را دارد ، طبق امار کشور هلند از کشور هایی است که بیشترین کارمندان ماهر را به خود دیده است . این امار خوب بنا به دلالی است که هلند برای کسانی که قصد کار در هلند را دارند فراهم میکند . دلیل اولی که باعث انگیزه ی کار برای کارمندان خارجی شده است ، طرح سود مالیاتی است . دلیل دیگر این است که کارمندان و کارگران ماهر به سرعت میتوانند مهاجرت کنند اقامت بگیرند .

مجوز های کاری متعددی در کشور هلند وجود دارد جهت کار قانونی و زندگی در هلند ،

برای مثال:

اجازه کار به یک کارمند یا کار ، اجازه انتقال داخل شرکت ، یک سال اجازه کار برای فارغ التحصیلان و اجازه کار به طور کلی

ایا شما نیاز به به اجازه کار هلند ی دارید ؟

شهروندان عضو کشورهای اتحادیه اروپا (EU) ، منطقه اقتصادی اروپا (EEA) به علاوه ی ایسلند ، لیختن اشتاین ، نروژ و سوئیس اجازه اقامت یا اجازه کار نیاز ندارند ، به جز کسانی که به تازگی عضو اتحادیه اروپا شده اند مثل کرواسی که شهروندانش نیاز به اجازه کار هلند دارند تنها برای سال لول .

شهروندان ژاپنی نیاز به اجازه کار در کشور هلند ندارند ، انها فقط نیاز به اجازه اقامت طولانی دارند .

بعضی اتباع خارجی مانند کارمندان و کارگران ماهر ، دارندگان blue card ، تازه فارغ التحصیلان که در جهت گیری یک ساله خود هستند و یا کسانی که جهت پیوستن و کار کردن برای اشنای کار فرما ی خود وارد هلند شده اند میتوانند اجازه اقامت که به ان مجوز کار میدهند بگیرند ، بدون نیاز به اجازه کار جداگانه .

در غیر این صورت هر شخص دیگری که قصد کار در کشور هلند را دارد ، نیاز به یک اجازه کار TWV   در نام خود دارند به علاوه ی اجازه اقامت هلند.

برای اقامت کمتر از 90 روز ، کارفرمای شما میتواند اجازه کار کوتاه مدته جداگانه برای شما بگیرد که این میتواند ترکیب شود با ویزای شنگن یا گذرنامه ی شما . برای باقی ماندن بیش از 90 روز کار فرمای شما قادر است به گرفتن مجوز کار تکی (GVVA)

شغل های مناسب :

پیدا کردن کار حقوقی در کشوری غیر از کشور خودت کار بس دشوار است ، اما کار حسابداری و IT در جزء مشاغلی است که فراوانی بیشتری دارد . همچنین لازم به ذکر است شرایط کار مهندسی و کار فنی نسبت به دیگر رشته ها مناسب تر است .

در ادامه بهتر است بدانید حقوقی که کار فرما میدهد باید مکفی برای کل اعضای خانواده ی کارگر باشد که این حقوق باید پس از کسر مالیات حساب شود .

همانگونه که متوجه شدید ویزای کار هلند شرایط خوب و انعطاف پذیری را دارد اما با این حال بهنتر است سنجیده عمل کنید و کلیه شرایط را برای خود تعیین کرده سپس انتخاب مناسبی داشته باشید . در پایان میتوان اضافه کرد که شما ن تنها از طریق ویزای کار هلند بلکه از طریق ویزای تحصیلی نیز میتوانید وارد هلند شوید و در کنار تحصیل میتوانید کار کنید .

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE میتواند شما در زمینه ی مهاجرت و حقوق بین الملل راهنمایی کند . موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE توسط مشاورانی مجرب پاسخ گوی سوالات شما خاهد بود .

ممنون از حسن انتخاب شما .

منابع :

www.expatica.com

www.estahbanty.com

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *