آمریکا

ویزا توریستی امریکا

ویزا توریستی امریکا چگونه دریافت می شود؟ برای اخذ ویزا توریستی امریکا چه اقداماتی باید صورت گیرد؟ هزینه دریافت ویزا توریستی امریکا چه مقدار است؟ آیا ویزا توریستی امریکا به افراد خاصی تعلق می گیرد؟ چه کسانی می توانند ویزا توریستی امریکا را دریافت کنند؟ ایا میدانستید روزانه بسیاری از هموطنان ما برای اخذ ویزا توریستی امریکا با مشاوران ما تماس میگیرند؟ایا میدانستید ویزا توریستی امریکا چه مدت زمان  برای اخذ ان لازم دارید؟برای اخذ ویزا توریستی امریکا به صورت منفرد بهتر است یا به صورت فامیلی؟وچرا؟ایا برای ورود به امریکا از طریق ویزا توریستی امریکاشامل قوانین و مقررات خاصی میباشد؟ایا میدانستید برای اخذ ویزا توریستی امریکا به وکیل بین المللی نیاز دارید؟

موسسه مشاوره ای  MIE برای شما راه حل هایی دارد که به سهل کردن اخذ ویزا برای شما و خانواده ارائه میدهد…

ویزا

ویزای نوریستی آمریکا

ویزا توریستی امریکا

یک شهروند خارجی برای ورود به ایالت متحده امریکا ابتدا باید ویزا ورود به کشور را اخذ کند.طبق قانون ۲۱۶  bاز قانون مهاجرت که باید هدف مشخص شود.ویزاهای توریستی غیر مهاجرتی برای بازدید کنندگان که به طور موقت وارد امریکا میشوند میتوانند به مدت ۹۰روز یا کمتر اقامت موقت داشته باشند و اگر موکلین ما قصد ماندن داشته باشند میتوانند این ویزارا تمدید کنند.

تبدیل شدن ویزا توریستی به کاری:

ایالت امریکا تنها ایالتی است که میتوان تبدیل ویزا طبق قوانین و مقررات حقوقی انجام داد.متقاضی میتواند با اخذ ویزا توریستی امریکا و ورود به کشور امریکا به دنبال کار و کارفرما باشد تا بتوانند معرفی به کاررا دریافت کنند.موسسه MIE با داشتن اطلاعات حقوقی بین المللی و اشناییت با کل قوانین امریکا میتوانند برای این امر اقدام کنند.

در اینجا به اشنایی شما با انواع ویزاهای توریستی امریکایی  میپردازیم تا با قوانین این ویزاهای توریستی امریکا اشنا گردید.

۲۱۲۱

ویزا توریستی امریکا به دو دسته ویزاbb2 تقسیم میشود:

۱)ویزا توریستی ۱b که برای کسب و کار و رویدادهای کاری در ایالات میباشد و بیشتر هدف سفر به امریکا که برنامه ریزی شده برای کسب و کار  و ارتباط با ان میباشد مانند همکاری با تجارت .شرکتها علمی.هنری.اموزشی. حرفه اییا کنفرانس حل و فصل املاک یا قرار داد میباشد. این ویزا ۱bهم میتوان برای اشخاص به صورت شخصی و هم برای کارمندان که تحت قانون مهاجرت دارای شرایط سفر به ایالت متحده امریکا برای کسب کار و بازدید را داشته باشند.

۲)ویزا توریستی که به ویزا ۲bمعروف میباشد که یک ویزا گردشگری و لذت بردن از کشور میباشد.

ویزا ۲ bشامل ویزاهای جهان گردی .درمانی .مشارکت درروادید اجتماعی به میزبان یا سازمانها خدمات اجتماعی .مشارکت در اماتورهای موسیقی ورزشی یا حوادث و یا مسابقات است.

حال ویزای توریستی یک ویزا کوتاه مدت میباشد و برای اخذ این ویزا توریستی امریکا اگر فردی به صورت مجزا و منفرد اقدام کند تا اینکه به صورت خانوادگی شانس اخذ ویزا زیاد میباشد.

مدارکی که در تسریع کردن  اخذ ویزا دخالت دارد شامل:

۱)مدارک شناسایی ازقبیل پاسپورت

۲)ترجمه مدارک شناسایی از قبیل شناسنامه

۳)ارائه اسناد مالکیت مانند زمین ملک و منزل

۴)ارائه نامه های کاری که نشان دهنده ان باشد فرد دارای شغل خاصی در کشور خود میباشد

۵)ارایه نامه اشتغال به تحصیل متقاضی به سفارت

۶)در صورت داشتن دعوت نامه از اشنا برای متقاضی

۷)داشتن تمام موارد شانس اخذ ویزارا افزایش میدهد

نکته:افرادیکه قبلا اخذ ویزارا کردند که به مدت ۴۸ماه یا ۱۲ماه داخل امریکا بودند و دوباره برای ویزا اقدام میکنند شانس بیشتری را دارند برای اخذ ویزا توریستی امریکا

گام هایی که باید برای اخذ ویزا  امریکا کرد:

۱)ویزا توریستی امریکا برای افراد زیر۱۴سال وبالا۷۹سال که در گذشته اخذ ویزا امریکارو دریافت کردند و دوباره اقدام کنند سریعتر میتوانند ویزارو دریافت کنند.مسافرانی که مجدد برای ویزا امریکا اقدام میکنند فقط به تمدید ویزا خود در سفارت یا کنسولگری و مصاحبه حضوری در سفارت امریکا اقدام میکنند.

۲)برای تکمیل فرم  ds160 که یک فرم الکترونیکی که بایستی تمام اطلاعات به درستی وارد کنند چون با ارسال این فرم دیگر امکان تصیح نمیباشد.و برای اطمینان از صحت گامل کردن اطلاعات با یک وکیل بین المللی حتما مشورت انجام دهید.که موسسه با سابقه ای چندین ساله در امر حقوق بین الملل در خدمت هموطنان گرامی میباشد.

۳)هنگام تکمیل فرم ds160 باید کل هزینه ها ویزا پرداخت شود و این هزینه ها با دلار امریکا و ارز بومی میباشد.

۴)متقاضی در این مرحله به دریافت برنامه ملاقات میباشد .در این هنگام در سیستم شما اعلام میگردد برای برنامه ریزی ملاقات شما باید ۲قرارملاقات یکی برای برنامه مرکز که به دریافت ویزا امریکا ((vac  و دیگری برای مصاحبه ویزا در سفارت و کنسولگری امریکاست.

*در اینجا در این دو مرحله که اول برنامه ریزی برای وقت مصاحبه ویزا فرد متقاضی در سفارت و کنسولگری امریکاست.و دوم برنامه ملاقات فرد متقاضی برای اخذ ویزا امریکا که اثر انگشت و عکس متقاضی را دریافت میکنند در این صورت باید حداقل از روز قبل مصاحبه در سفارت امریکا انجام شده باشد.و اطلاعات مورد نیاز فرد متقاضی ویزا امریکا به ثبت برسدشامل شماره گذر نامه و تاریخ هزینه های پرداختی فرد متقاضی و شماره بارکد ۱۵رقمی از صفحهds160  که تایید شده را انجام دهد.

همانطور که فرد متقاضی خود نوع ویزازارا انتخاب کرده است میتواند اضافه کردن وابستگان -محل تحویل سند-داده های شخصی راهم خود انتخاب کند.و تاییدیه پرداخت ویزاها در برنامه ریزی ملاقات ارایه دهد.

۵)برای انتصاب ویزا توریستی امریکا مدارکی را باید اماده و ارایه داد:

الف)گذرنامه برای سفر حداقا ۶ماه دارای اعتبار باشد.

ب)اگر تعداد متقاضی ازیک نفر بیشتر باشد باید برای ds160  یک برنامه مجزا تهیه و ارسال کنند.

ت)اگر همراهان زیر ۱۴سال سن داشته باشند باید یک قطعه عکس برای ثبت مشخصات اماده کنند.

۶)پس از سفر به امریکا موقع حضور در ایالت متحده امریکا برای گرفتن عکس و اثر انگشت نیاز یه نسخه چاپی از نامه انتصابی از ds160  و داشتن گذرنامه فعلی و قدیمی برای برنامه کاربردی خود داشته باشید.درغیر این صورت مورد قبول نمیباشد.

۷)متقاضیان توجه کنند موقع حضور در امریکا به هر دلیلی مدارکی که ذکر شد به همراه نداشته باشند از ورود انها خودداری خواهد شد.

متقاضیان گرامی برای اطلاعات بیشتر و کاملتر با مشاوره ها تلفنی و تخصصی تر با مشاوره های حضوری ما در ارتباط باشید موسسه مشاوره ای MIE در خدمت هموطنان عزیز ما میباشند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *