ویزا eb1 برای افراد خاص

ویزا eb1 چیست؟ از ویزا eb1 در چه مواردی استفاده می گردد؟ ویزا eb1 به چه کاری می آید؟ چه کسانی می توانند از ویزا eb1 استاده نمایند؟ ویزا eb1 با ویزاهای دیگر چه تفاوتی دارد؟

برای اولین بار در ایران ویزای EB1 جهت اخذ کارت سبز آمریکا(Green Card)قابل توجه قهرمانان کشوری در رشته های ورزشی یا کسانی که مدال بین المللی دارند یا اشخاص با قابلیت بالا نظیر کسانی که دارای مدارج علمی خاص هستند و دارای جوایز ویژه علمی هستند (در سطح کشوری یا بین المللی) یا در امور هنری توانایی های خارق العاده خود را نشان دادند و بتوانند این را اثبات کنند (نظیر هنرپیشه های معروف) می توانند از این نوع ویزا استفاده کنند.

شایان ذکر است نقاش بودن یا مهارت داشتن کافی نیست شما باید ثابت کنید که برای مثال برنده یک  جایزه بین المللی  یا ملی هستید و در رشته مورد ادعا به طور مداوم مشغول بوده و در آن زمینه مشخص سرشناس هستید.

البته این موضوع دارای روش خاصب خشی هست که بایستی در مورد آن به  وکیل  مراجعه شود. خیلی ها این توانایی را دارند و اصلا نمی دانند و خیلی ها اساسا شامل امتیاز نمی شوند ولی تصور می کنند که امتیازات به آنها می خورد. چنان چه مایلید در مورد  ویزای  (توانایی فوق العاده)  آمریکا  بدانید با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *