پاسپورت اتریش

بررسی انواع روشهای دریافت پاسپورت در اتریش

 • پاسپورت اتریش و مقدمه ای بر آن
 • پاسپورت اتریش و شرایط عمومی
 • پاسپورت اتریش و اعتبارآن
 • پاسپورت اتریش و نحوه اخذ آن
 • پاسپورت اتریش و شرایط اخذ از طریق کار
 • پاسپورت اتریش و سرمایه گذاری
 • پاسپورت اتریش از طریق تولد
 • پاسپورت اتریش از طریق ازدواج
 • پاسپورت اتریش و پناهندگی
 • پاسپورت اتریش و وکیل معتبر برای امور مهم
 • پاسپورت اتریش و هزینه های دریافت پاسپورت
 • پاسپورت اتریش و مزایای آن
 • مدارک مورد نیاز اخذ پاسپورت اتریش
 • پاسپورت اتریش و مقایسه آن با پاسپورت های برتر جهان
 • پاسپورت اتریش وکلام آخر
پاسپورت اتریش

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت اتریش و مقدمه ای بر آن

پاسپورت اتریش و شرایط دریافت آن در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد . آیا تحصیل در اتریش سبب دریافت اقامت و پاسپورت می شود؟ برای دریافت پاسپورت در کشور اتریش، چند سال باید زندگی کرد؟ اقامت اتریش چگونه بدست می آید؟ در این مقاله مواردی همچون شرایط اخذ پاسپورت اتریش ، هزینه ها و مراحل کسب پاسپورت اتریش ، مزایای دریافت پاسپورت و انواع راه های دریافت آن ذکر شده است و متقاضیان پاسپورت اتریش از جایگاه این پاسپورت در سطح بین الملل و مقایسه آن با پاسپورت های برتر جهان مطلع می شوند . افرادی که قصد مهاجرت به اتریش و دریافت  پاسپورت را دارند می توانند با مطالعه این مقاله گزینه های مختلف اخذ پاسپورت و  مراحل دریافت  آن را بررسی و تحلیل کرده تا بهترین روش کسب تابعیت و  پاسپورت را انتخاب نمایند. شما می توانید برایکسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت با مشاورین موسسه حقوقی ملکپور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت کنید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملکپور در رابطه با اقامت اتریش

فایل صوتی موسسه حقوقی ملکپور در رابطه با اقامت اتریش

پاسپورت اتریش و شرایط عمومی

پاسپورت کشور اتریش در رتبه 3 پاسپورت های معتبر جهان قرار دارد و پایتخیت اتریش شهر وین 10 سال متوالی برترین پایتخت جهان انتخاب می شود . سطح بالای زندگی و امتیازاتی که دولت اتریش برای اتباع این کشور در نظر دارد باعث جلب توجه متقاضیان امر مهاجرت شده است و افراد زیادی متقاضی اخذ تابعیت وپاسپورت می باشند . موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش) می تواند شما را در زمینه دریافت پاسپورت کشور اتریش یاری رساند ، شما می توانید قبل از هر گونه اقدامی با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان و تخصصی در باب مهاجرت به اتریش و بهترین راه دریافت پاسپورت کشور  اتریش به دست آورید .

پرچم اتریش
اتریش

پاسپورت اتریش و اعتبارآن

پاسپورت اتریش یکی از پاسپورت های معتبر بین المللی محسوب می شود . پاسپورت اتریش در رده سوم پاسپورت های جهان قرار دارد . تبعه ی این کشور می توانند بدون ویزا به 159 کشور جهان سفر کنند و این یکی از مزایای آن می باشد . متقاضیان اخذ پاسپورت این کشور می توانند با استفاده از سایت موسسه حقوقی  ملک پور اطلاعات لازم را کسب نمایند.

پاسپورت اتریش و اخذ تابعیت این کشور با توجه به شرایط بیان شده از مواردی است که استقبال زیادی در سطح بین الملل از آن می شود با توجه به آن که پاسپورت اتریش در رتبه سوم پاسپورت های معتبر جهان قرار دارد متقاضیان زیادی جهت اخذ پاسپورت اتریش و تابعیت این کشور اقدام می نمایند افرادی که قصد اقدام دارند باید قوانین و شرایط کسب تابعیت و شهروندی اتریش را دانسته و شرایط تعیین شده در سازمان مهاجرتی اتریش را دارا باشند تا بتوانند تابعیت این کشور را به دست آورند . اخذ پاسپورت اتریش و کسب تابعیت این کشور از روش گوناگونی امکان پذیر می باشد که ما به بررسی این روش ها می پردازیم . متقاضیان پاسپورت اتریش باید توجه داشته باشند که کشور اتریش کشور تک تابعیتی است و قوانین دولتی این کشور افراد دوتابعیتی را مورد پذیرش قرار نمی دهد اما طبق شرایطی برخی از افراد می‌توانند در اتریش دو تابعیتی باشد زیرا دولت اتریش به افراد دو تابعیتی نگاه سختگیرانه ای دارد متقاضیان کسب تابعیت و پاسپورت اتریش باید توجه داشته باشند برخی از افراد امکان داشتن دو تابعیت را دارند که دارای شرایطی باشند .

 • پاسپورت اتریش افرادی که تابعیت خود را از طریق تولد در کشور دیگری کسب کرده اند به طور مثال افرادی که پدر و مادر آنها اتریشی هستند ولی در کشوری مانند آمریکا متولد شده اند که از سیستم خاک پیروی می کنند و تابعیت آمریکا نیز به آن ها تعلق گرفته است می تواند طبق قوانین اتریش تابعیت کشور والدین خود را داشته باشد .و اخذ آن از طریق کار

 • کسانی که با توجه به سمت های مهم و تعیین کننده منافع اتریش می توانند تابعیت قبلی خود را حفظ و هم تابعیت اتریش را کسب کنند مانند شخصی که سمت استادی در دانشگاه های اتریش را دارد .

پاسپورت اتریش و نحوه اخذ آن

 • پاسپورت اتریش و اخذ آن از طریق کار

 • پاسپورت اتریش از طریق سرمایه گذاری

 • پاسپورت اتریش از طریق تولد

 • پاسپورت اتریش از طریق ازدواج

 • پاسپورت اتریش و پناهندگی

تمکن مالی اتریش
خودحمایتی در اتریش

پاسپورت اتریش و شرایط اخذ از طریق کار

پاسپورت  اتریش برای افرادی که متقاضیان کار در کشورهای اروپایی هستند ارزش فراوانی دارد کشور اتریش در 2 صورت اجازه کار به تبعه ی خارجی می دهد 1: جاب آفر 2: جاب سیکر در حالت اول متقاضی باید دعوت نامه ی کاری از شرکت های اتریشی یا کار فرمایانی در کشور اتریش داشته باشد ولی در حالت دوم ویزای جستجوی کار برای متقاضی صادر می شود تا متقاضیان بتوانند در مدت معلوم به دنبال کار باشند . از آن جا که کشور اتریش از نظر نیروی کار دچار بحران شده است و نیاز به نیرو های کاری متخصص دارد ویزای جست و جوی کار برای متقاضیان کار در اتریش صادر می کند . افرادی که قصد کسب تابعیت و پاسپورت اتریش را از طریق کار  دارند باید توجه داشته باشند که ویزای کاری کشور اتریش به صورت امتیاز بندی می باشد  و افراد می بایست از 100 امتیاز مورد نظر اداره کار اتریش حداقل 70 امتیاز را کسب کنند تا اجازه کار در کشور اتریش را داشته باشد بعد از اخذ ویزای جستجوی کار متقاضیان می توانند 6 ماه در جستجوی کار باشند و بعد از شروع به کار می توانند با کار در این کشور و پرداخت مالیات به مدت 5 سال اقامت دائم این کشور را کسب کنند و 1 سال بعد از آن  تابعیت و پاسپورت اتریش را دریافت کنند . افرادی که از ویزای کاری جاب سیکر استفاده می کنند بعد از استخدام ویزای خود را به ویزای جاب آفر تبدیل می کنند .

نمودار نرخ بیکاری در اتریش:

نرخ بیکاری اتریش

پاسپورت اتریش و سرمایه گذاری

پاسپورت اتریش و کسب تابعیت این کشور از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر می باشد و دارای شرایط و قوانین خاصی که دولت این کشور تعیین کرده است. افرادی که قصد اخذ تابعیت و پاسپورت اتریش از روش های سرمایه گذاری و اقامت قانونی در این کشور دارند می توانند از 2 روش سرمایه گذاری در کشور اتریش استفاده نمایند با توجه به این موضوع و اینکه کشور اتریش در رتبه 22 اقتصاد جهان قرار دارد نگاه سرمایه گذاران بین المللی به این کشور فراوان است . روش های سرمایه گذاری و اخذ تابعیت به 2 صورت می باشد

1: ثبت شرکت

2: تمکن مالی

 • ثبت شرکت

  اخذ تابعیت اتریش از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت دارای مراحلی می باشد که در ابتدا باید فرد بیزینس پلن خود را ارائه دهد در صورتی که بیزینس پلن تایید شود فرد می تواند مراحل بعدی آن را شروع کند اصولا بیزینس پلن به 2 صورت است در حالت اول فرد باید نشان دهد که بیزینس پلن آن در کشور اتریش مورد نیاز می باشد و در حالت دیگر فرد می تواند بیزینس پلن آماده ای تهیه کند . فرد متقاضی برای ثبت شرکت خود حدودا 3000 تا 4000 یورو هزینه های دولتی نیاز دارد و بعد از ثبت شرکت باید 35000 یورو به عنوان سرمایه اولیه شرکت در حساب شرکت داشته باشد . افراد می توانند در شرکت خود استخدام شده و بعد از 5 سال اقامت قانونی در اتریش اقامت دائم خود را کسب کند و 1 سال بعد از اقامت دائم در سال ششم در خواست تابعیت کشور اتریش را داشته باشد .

 • تمکن مالی

   اخذ پاسپورت اتریش و تابعیت این کشور از طریق تمکن مالی وجود دارد و کشور اتریش این راه را برای افراد ثروتمند ارائه داده است به این صورت که متقاضیان می توانند به ازای هر فرد از خانواده خود مبلغ 22000 یورو در حساب خود داشته باشند و این مبلغ برای افراد ایرانی باید با ارز دولتی باشد و به ارز دولتی حساب می شود . در مرحله بعدی متقاضی باید نشان دهد که در کشور خود ماهانه معادل 3000 یورو درآمد دارد ، در این روش متقاضیان اجازه کار در این کشور را تا 5 سال ندارند و باید بتوانند از پس هزینه های زندگی خود بر آیند.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملکپور در رابطه با تمکن مالی در اتریش

فایل صوتی موسسه حقوقی ملکپور در رابطه با تمکن مالی در اتریش

پاسپورت اتریش از طریق تولد

پاسپورت اتریش و شرایط کسب شهروندی این کشور از طریق تولد امکان پذیر می باشد . در سطح بین المللی کشور ها از 2 سیستم خاک یا خون تبعیت می کنند . در سیستم خاک کشورها به طفل هایی که در خاک این کشور متولد می شوند بدون توجه به تابعیت پدر و مادر   تابعیت کشور خود را اهدا می کند از این قبیل کشورها می توان به آمریکا و کانادا اشاره کرد ولی در سیستم خون حتما باید پدر و مادر طفل یا یکی از آن ها تابعیت کشور مورد نظر را داشته باشند تا فرزند آن ها تابعیت آن کشور را اخذ نماید متقاضیان پاسپورت اتریش باید توجه داشته باشند که کشور اتریش از قانون خون برای تولد کودکان پیروی می کند و برای کودکانی که تابعیت پدر یا مادر آن ها اتریشی نباشد تابعیت و پاسپورت اتریش صادر نمی شود زیرا طبق قوانین خون حتما باید پدر و مادر طفل اتریشی باشند یا یکی از والدین آن تابعیت اتریش را داشته باشند تا فرزند بتواند پاسپورت اتریش را دریافت نماید .

پاسپورت اتریش از طریق تولد و موارد استثنا آن :

 • طفلی که در خاک اتریش به دنیا آمده باشد و پدر و مادر وی نا معلوم باشد .

 • طفلی که در خاک اتریش از مادر اتریشی به دنیا آمده باشد .

 • طفلی که در خارج از خاک اتریش از پدر اتریشی و مادر خارجی به دنیا آمده باشد .

پاسپورت اتریش از طریق ازدواج

پاسپورت اتریش و تابعیت این کشور از طریق ازدواج امکان پذیر می باشد ولی باید توجه داشت که این امر طبق شرایطی امکان پذیر است که ما به این موارد نیز می پردازیم . کسب تابعیت از طریق ازدواج اصولا در برخی از کشور ها متفاوت است بطور مثال در کشور ما ایران امکان اخذ تابعیت از طریق ازدواج با مرد ایرانی وجود دارد و این اجازه برای زنان صادر نشده است اما در اکثر کشورهای جهان و تمام کشورهای اروپایی این امکان برای زنان و مردان وجود دارد تا بتوانند با ازدواج با جنس مخالف برای آن ها نیز تابعیت و پاسپورت اتریشی دریافت نمایند . افرادی که متقاضی ازدواج با یک تبعه ی خارجی و کسب تابعیت هستند باید موارد تعیین شده از سوی دولت

مهاجرت به اتریش یا سوئیس

کشور اتریش را دارا باشند . زوج باید حداقل 6 سال با هم زندگی کرده تا بتوانند تقاضای تابعیت و پاسپورت اتریش را داشته باشند و بعد از سپری کردن این زمان افراد متقاضی باید حتما به زیان آلمانی مسلط باشد و تمکن مالی خود را اثبات کند تا امکان دریافت تابعیت و پاسپورت اتریش را داشته باشد . قابل توجه است که افرادی که با ویزای ازدواج وارد کشور اتریش می شوند می توانند از مزایایی مانند تحصیل رایگان و اجازه کار مانند سایر شهروندان اتریشی برخوردار می شوند.  در کشور اتریش سن ازدواج 18 سال می باشد حال اگر فردی بخواهد قبل از 18 سالگی تقاضای ازدواج کند طبق قوانین کشوراتریش نیازمند اجازه قیم خود برای ازدواج دارد .

پاسپورت اتریش و پناهندگی

پاسپورت اتریش به دلیل رتبه بالایی که  در بین پاسپورت های بین المللی دارد ، متقاضیان زیادی برای کسب تابعیت این کشور اقدام می نمایند برخی افراد از روش پناهندگی استفاده کرده که این روش مورد تایید موسسه حقوقی ملک پور نمی باشد زیرا روش پناهندگی امری است خطرناک و بسیار دشوار که اصولا مورد تایید واقع نمی شود . اما با توجه به این موضوع کشور اتریش مورد توجه پناهندگان زیادی قرار گرفته است با توجه به اینکه کشور اتریش عضو کنوانسیون ژنو می باشد موظف به اسکان پناهجویان و متقاضیان پناهندگی در کشور خود می باشد و افرادی که متقاضی اخذ تابعیت و پاسپورت اتریش می باشند باید شرایط مورد نظر کشور اتریش را دارا باشند در صورت دارا بودن شرایط  پناهندگی و قانع شدن اداره مهاجرت کشور اتریش که فرد احتیاج به پناهندگی دارد مراحل قبولی در خواست و اسکان دادن پناهندگان شروع می شود و بعد از مدتی که در قانون اتریش ذکر شده تابعیت و پاسپورت اتریش به پناهندگان تعلق می گیرد . همچنین لازم بذکر است که موسسه حقوقی ملک پور و موسسه مشاوره ای MIE اتریش هیچگونه خدمات و مشاوره ای در زمینه گرفتن پاسپورت اتریش از طریق پناهندگی ندارد . شما متقاضیان پاسپورت اتریش می توانید در خصوص کسب اطلاعات قانونی و حقوقی مهاجرت و به دست آوردن تابعیت اتریش با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش در سراسر دنیا و دفاتر همکار در ایران تماس حاصل نمائید و یا با تهیه ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت در خصوص تمام روش های قانونی به دست آوردن پاسپورت اتریش اطلاعات لازم را اخذ نمائید .

پاسپورت اتریش و وکیل معتبر برای امور مهم

راه های اخذ پاسپورت اتریش متفاوت می باشد و باید توجه داشت که افراد برای کسب این پاسپورت باید شرایط و مواردی که در این مقاله ذکر شده است رعایت کنند .  افرادی که قصد اخذ این پاسپورت را دارند باید از وکلای تخصصی و عضو داداگستری اتریش استفاده نمایند با توجه به این موضوع که موسسه حقوقی  ملک پور دارای دفتر مرکزی در وین اتریش می باشد می توانند با استفاده از بهترین وکلای اتریشی و اتحادیه اروپا راه های اخذ پاسپورت اتریش را آسان تر و با شیوه های مطمئن تر برای متقاضیان ارائه نمایند . متقاضیان می توانند با مطالعه ی مقالات و استفاده از ویدیوهای ارائه شده رایگان در سایت موسسه حقوقی  ملک پور اطلاعات بیشتری را کسب نمایند .

استخدام نیرو در MIE

پاسپورت اتریش و هزینه های دریافت پاسپورت

افراد متقاضی برای اخذ پاسپورت باید هزینه هایی را به دولت کشور اتریش پرداخت کنند ولی باید توجه داشته باشید که هزینه ی اخذ پاسپورت اتریش برای اطفال زیر 2 سال کاملا رایگان است . برخی هزینه ها برای دولت فدرال اتریش می باشد و برخی هزینه های دیگر در ادارات دولتی کشور اتریش پرداخت می شود . هزینه اخذ برای افراد واجد شرایط  مجرد کلا  1050 یورو می باشد که 900 یورو هزینه ی دولت فدرال و 150 یورو هزینه ی ادارات دولت اتریش می باشد این هزینه برای افراد متاهل افزایش پیدا می کند و به 1826 یورو می رسد که 1600 یورو هزینه دولت فدرال و 226 یورو هزینه ی ادارات دولتی کشور اتریش می باشد .

پاسپورت اتریش و مزایای آن

 • امکان سفر به 159 کشور جهان بدون ویزا

 • امکان اقامت در کشور های عضو شنگن

 • امکان کار در کشور های عضو اتحادیه اروپا

 • امکان تحصیل در مدارس و دانشگاه ها به صورت رایگان

 • امکان استفاده از خدمات بهداشتی درمانی به صورت رایگان

 • فرزندان شما در هنگام تحصیل از دولت اتریش حقوق ماهیانه (200 تا 400 یورو) دریافت می کنند .

 • حمایت دولت از افراد در زمان بیکاری و پرداخت حقوق به آن ها طبق آخرین حقوق دریافتی

 • امکان تردد آزادانه در کشور های عضو شنگن

پاسپورت اتریش و مدارک مورد نیاز

 • چند قطعه عکس 4*3

 • مدارک وضعیت مدنی مانند : (گواهی تولد، گواهی ازدواج، گواهی مرگ همسر در صورت لزوم، حکم طلاق غیر قابل تجدید نظر ، مدرک ازدواج های قبلی)

 • مدارک تحصیلی در خارج از کشور یا داخل کشور اتریش

 • همه اسناد اقامت قانونی خود را از زمان ورود به کشور اتریش

 • اثبات درآمد مناسب و امن در 3 سال گذشته

 • اثبات دوره های بیمه ی کامل متقاضی در کشور اتریش

 • تسلط کامل به زبان آلمانی

 • تسلط و علم بر تاریخچه و وضعیت سیاسی کشور اتریش

مهاجرت به کشور اتریش
بهترین شهر دنیا
ویزای کار اتریش

پاسپورت اتریش و مقایسه آن با پاسپورت های برتر جهان

رتبه اول : کشور آلمان امکان سفر به 161 کشور بدون ویزا

رتبه دوم : سنگاپور، سوئد ، فنلاند ، ایتالیا ، فرانسه ، کره جنوبی و اسپانیا با امکان سفر به 160 کشور جهان بدون ویزا

رتبه سوم : لوکزامبورگ ، هلند ، اتریش ، بلژیک ، پرتغال ، ژاپن و انگلستان با امکان سفر به 159 کشور جهان بدون ویزا

رتبه چهارم : سوئیس ، ایرلند ، ایالات متحده آمریکا و کانادا با امکان سفر به 158 کشور جهان بدون ویزا

رتبه پنجم : یونان با امکان سفر 157  کشور جهان بدون ویزا

رتبه ششم : مالتا ، چک واسترالیا با امکان سفر به 156 کشور جهان بدون ویزا

رتبه هفتم : مالزی و نیوزلند با امکان سفر به 155 کشور جهان بدون ویزا

رتبه هشتم : مجارستان و ایسلند با امکان سفر به 154 کشور جهان بدون ویزا

رتبه نهم : اسلوونی لهستان اسلواکی با امکان سفر به 153 کشور جهان بدون ویزا

رتبه دهم: استونی با امکان سفر به 152 کشور جهان بدون ویزا

پاسپورت اتریش و کلام آخر

پاسپورت اتریش یکی از پاسپورت های معتبر دنیا محسوب می شود و در این مقاله به بررسی راه های مختلف اخذ تابعیت و پاسپورت اتریش پرداختیم . پاسپورت اتریش برای افرادی که شرایط دریافت این نوع پاسپورت دارند مزایای فراوانی دارد با توجه به جایگاه بین المللی کشور اتریش متقاضیان زیادی جهت مهاجرت از طرق مختلف اقدام می نمایند ، که روش های قانونی برای مهاجرت پیشنهاد می شود و روش هایی همچون پناهندگی و ازدواج صوری مورد تایید حقوقی و موسسه حقوقی ملک پور نمی باشد . افرادی که توانایی اخذ پاسپورت اتریش را دارند می توانند به عنوان یک شهروند اتریشی محسوب شده و از تمام مزایای این نوع پاسپورت استفاده نمایند با توجه به مسائل ذکر شده در بالا متقاضیان اخذ پاسپورت اتریش میتوانند برای انتخاب بهترین روش مهاجرت در ابتدا با مطالعه ی سایت موسسه ملک پور و تماشای ویدئوهای رایگان و همچنین تهیه ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت اطلاعات مناسبی را به دست آورند و با استفاده ازمشاوران و وکلای تخصصی موسسه ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش با بررسی شرایط خود بهترین راه اخذ پاسپورت اتریش را به دست آورند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *