پاسپورت مجارستان

 • پاسپورت مجارستان و مقدمه ای بر آن
 • پاسپورت مجارستان و اعتبارش
 • پاسپورت مجارستان و نحوه اخذ آن
  • پاسپورت مجارستان از طریق کار
  • پاسپورت مجارستان از طریق سرمایه گذاری
  • پاسپورت مجارستان از طریق تولد
  • پاسپورت مجارستان از طریق ازدواج
  • پاسپورت مجارستان از طریق پناهندگی
 • پاسپورت مجارستان و نکات مهم
 • پاسپورت مجارستان و وکیل معتبر برای امور مهم
 • پاسپورت مجارستان و کلام آخر
پاسپورت مجارستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

پاسپورت مجارستان و مقدمه ای بر آن

پاسپورت مجارستان، روشهای دریافت پاسپورت مجارستان، مدارک لازم برای اخذ پاسپورت و موضوعات مرتبط در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. روشهای دریافت اقامت و تابعیت در مجارستان چیست؟ چگونه می توان پاسپورت مجارستان را دریافت کرد؟ آیا با تولد می توان پاسپورت کشور مجارستان را اخذ نمود؟ پاسخ این سوالات را در مقاله زیر می توانید بخوانید. ما در این مقاله سعی نمودیم که روشهای دریافت پاسپورت مجارستان را برای شما به صورت تفصیلی بیان نماییم. در صورت وجود سوال پس از مطالعه مقاله می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل نموده و در مورد چگونگی اخد اقامت و تابعیت در مجارستان و همچنین مهاجرت به مجارستان سوالات خود را مطرح نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند گردید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پناهندگی در مجارستان

پاسپورت مجارستان و اعتبارش

کشور مجارستان از سال 2002 به عضویت اتحادیه اروپا در آمده است. همچنین در سال 2007 به معاهده شنگن پیوسته است.  اتباع کشور مجارستان می توانند آزادانه در کشورهای عضو شنگن کار و زندگی نمایند. پلسپورت مجارستان در رده پنجم اعتبار در بین پاسپورت های دنیا قرار دارد و از نظر اعتبار با پاسپورت کشور چک در یک سطح قرار دارد. اتباع کشور مجارستان می توانند بدون ویزا به 180 کشور دنیا سفر کنند. بنابراین پاسپورت مجارستان از رتبه و جایگاه نسبتا خوبی در بین پاسپورت کشورهای مختلف قرار دارد.

پاسپورت مجارستان و نحوه اخذ آن

اخذ پاسپورت مجارستان راههای گوناگونی دارد که در اینجا به این روشها می پردازیم:

 • پاسپورت مجارستان از طریق کار

  برای مهاجرت به مجارستان از طریق کار متقاضی باید حتما یک دعوتنامه کاری داشته باشد. شخصی که متقاضی کار در مجارستان است باید رزومه خود را برای کارفرمایان مجاری ازطریق ایمیل ارسال نماید و یا در سایت های کاریابی مجارستان به دنبال شغل مورد نظر مرتبط با رشته و تخصص خود باشد و سپس منتظر دریافت جواب از سوی کارفرما باشد. در صورت تایید و قبولی از سوی کارفرما، شخص باید با نامه دعوت به کار کارفرما برای دریافت ویزای کاری مجارستان اقدام نماید. پس ازطی پروسه شخص با بستن قرارداد کاریبه مجارستان می رود. در صورت تمدید قرارداد کاری به مدت 5 سال و پرداخت بیمه و مالیات از سوی متقاضی، وی می تواند برای اقامت دائم مجارستان اقدام نماید و معمولا پس از 6 تا 8 سال اقامت در مجارستان می تواند درخواست پاسپورت نماید و پاسپورت مجارستان را اخذ نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت کاری مجارستان می توانید مقاله مرتبط با کار در مجارستان را در همین وبسایت مطالعه نمایید.

 • پاسپورت مجارستان از طریق سرمایه گذاری

  مجارستان به عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا و منطقه شنگن، یکی از 30 مقصد پر طرفدار برای اخذ اقامت است. اخذ اقامت و پاسپورت مجارستان از طریق سرمایه گذاری نیز میسر است و از مزایای مهم سرمایه گذاری در مجارستان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  اجازه اقامت برای اعضای خانواده (همسر و فرزندان) متقاضی و والدینش

  انجام کلیه امور سرمایه گذاری بدون نیاز به سفربه مجارستان

  بدون شرط حضور

  دریافت اقامت دائم اروپادر کمتر از 30 روز

  سرمایه گذاری تضمینی با بازگشت سرمایه پس از 5 سال و دریافت پاسپورت پس از 6 سال

  رفت و آمد بدون محدودبت در کشورهای اتحادیه اروپا

  یکی از راههای سرمایه گذاری در مجارستان، خرید اوراق قرضه به مبلغ 300 هزار یورو است که پس از 5 سال این مبلغ به سرمایه گذار باز میگردد. یکی دیگر از روشهای سرمایه گذاری در مجارستان، ثبت شرکت در مجارستان است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سرمایه گذاری در مجارستان را مطالعه نمایید.

 • پاسپورت مجارستان از طریق تولد

  تولد یکی از راههای اخذ پاسپورت در جهان است. اما در اخذ پاسپورت از طریق تولد کشورها از دو قانون عمده تبعیت می کنند. قانون خاک و قانون خون. در قانون خاک، چنانچه نوزادی فارغ از اینکه والدینش تبعه چه کشوری هستند در خاک ان کشور متولد شود به نوزاد پاسپورت ان کشور اهدا می شود. کشور کانادا از قانون خاک پیروی میکند و هر نوزادی که در خاک کانادا متولد شود کانادایی محسوب و به وی پاسپورت تعلق می گیرد. اما کشورهایی که از قانون خون تبعیت می کنند به این شکل است که یکی از والدین کشور باید تبعه کشوری باشد که نوزاد در ان متولد می شود در غیر اینصورت  به نوزاد تابعیت کشوری که در آن متولد شده است تعلق نمیگیرد. کشور مجارستان نیز از قانون خون تبعیت می کند و چنانچه یکی از والدین و یا هر دوی آنها تابعیت مجارستان را داشته باشند فرزند نیز می تواند تابعیت و پاسپورت مجارستان را در زمان تولد کسب نماید اما در غیر این صورت امکان اخد پاسپورت برای نوزادی با پدر و مادر خارجی در مجارستان وجود ندارد.

 • پاسپورت مجارستان از طریق ازدواج

  ازدواج با یک شخص تبعه مجارستان سبب اعطای اقامت و در نتیجه اخذ پاسپورت مجارستان می گردد. در صورتیکه فرد با یکی از شهروندان کشور مجارستان ازدواج کند به صرف ازدواج به وی تابعیت مجارستان تعلق نخواهد گرفت. بلکه باید مدارکی دال بر وجود رابطه مداوم قبل از ازدواج وجود داشته باشد. همچنین پس از ازدواج نیز شخص باید به مدت سه سال با فرد تبعه مجارستان زندگی نماید و این قابل اثبات باشد چرا که اداره مهاجرت تحقیقات و بازرسی هایی را در زمان پس از ازدواج انجام خواهد داد. در صورتیکه سه سال زندگی کنند و از هم جدا نباشند فرد خارجی می تواند برای اقامت دائم و سپس پاسپورت مجارستان اقدام نماید. اما چنانچه قبل از سه سال از همسر خود جدا شود باید پس از اتمام مدت اقامتش خاک مجارستان را ترک نماید.

 • پاسپورت مجارستان از طریق پناهندگی

  در ایتدا ذکر این نکته بسیار ضروریست که موسسه حقوقی ملکپور هیچگونه فعالیتی در امر پناهندگی ندارد و به هیچ عنوان پناهندگی را به شخصی توصیه نمی کند و این مطلب صرفا جهت اگاهی مخاطبان است. همچنین ذکر این نکته ضروریست که هر گونه کپی برداری از این مقاله بدون ذکر منبع منع و پیگرد قانونی دارد و شرعا حرام است.  به طور کلی اگر افراد متقاضی امر پناهندگی از خطرات و دشواریهای این راه آگاهی داشته باشند به هیچ عنوان این راه را برای مهاجرت انتخاب نمی کنند. راههای صعب العبور و خطرناک برای عبور غیر قانونی از مرزها، همراه شدن با قاچاقچیان انسان که خود معضلی خطرناک و بزرگ است، اقدام به دروغگویی برای قبولی در امر پناهندگی، همه و همه از خطرات و زشتی های پناهندگی برای افرادی که پناهنده واقعی نیستند حکایت دارد. در اینجا خاطر نشان می کنیم که عده زیادی از افرادی که از راه پناهندگی مهاجرت می کنند پناهنده واقعی نیستند و با کمی مطالعه و بررسی متوجه می شویم که برای چنین افرادی راههای بسیار بهتر و آسانتر و امن تری برای مهاجرت وجود دارد. فقط کافیست کمی مطالعه کنید تا بتوانید بهترین مسیر را برای مهاجرت انتخاب نموده و به پناهندگی روی نیاورید. طبق کنوانسیون ژنو پناهنده به فردی اطلاق می شود که به موجب آزار و اذیت جسمی و یا جنسی، اعتقادات خاص دینی و مذهبی و یا سیاسی، عضویت در فرقه های خاص، اختلافات قومی و قبیله ای و از این قبیل مسائل مورد شکنجه و آزار قرار گرفته و یا جانش در معرض خطر قرار دارد. در مجارستان پس از طی مراحل اعلام پناهندگی و پروسه قبولی در پناهندگی شخص می تواند پس از 3 سال اقامت در مجارستان درخواست پاسپورت نماید و در صورت انجام قوانین مجارستان در طی این سه سال می تواند پاسپورت مجارستان را دریافت نماید.

کار در مجارستان
تولد در مجارستان
ازدواج در مجارستان
پناهندگی در مجارستان

پاسپورت مجارستان و نکات مهم

در زمینه اخذ پاسپورت مجارستان باید نکاتی که وجود دارد اینست که اخذ پاسپورت مجارستان از طرق مختلفی نظیر کار، تولد، ازدواج و پناهندگی امکانپذیر است. همانطور که در بالاتر اشاره شد برای تولد مجارستان از قانون خون پیروی می کند. برای ازدواج نیز شخص باید به مدت 3 سال با شهروند مجاری زندگی نماید تا بتواند اقامت دائم و پاسپورت را بدست بیاورد. در مورد پناهندگی نیز ما این روش را توصیه نمی کنیم. برای دریافت پاسپورت از طریق کار نیز داشتن دعوتنامه و قرارداد کاری الزامیست و شخص متقاضی پس از 5 سال کار و پرداخت مالیات و بیمه به دولت مجارستان می تواند برای دریافت اقامت دائم و پس از ان پاسپورت اقدام نماید. پیشنهاد ما به شما اینست که برای دریافت اطلاعات کامل و جامع در مورد مهاجرت به کشورهای مختلف ویدیوی بی نظیر راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت و اقامت را تهیه و مشاهده نمایید تا بتوانید بهترین راه و بهترین مقصد را برای مهاجرت انتخاب نمایید.

پاسپورت مجارستان و وکیل معتبر برای امور مهم

بی شک هدف غایی اکثر افراد از مهاجرت اخذ اقامت و پاسپورت کشور مقصد است. بنابراین مشاوره صحیح و اصولی با توجه به شرایط متقاضی می تواند کمک شایانی در این راه انجام دهد. دریافت پاسپورت نیز یکی از همین موارد است که نیاز به مشاوره تخصصی دارد. کدام کشورها تحت چه قوانین و راههایی پاسپورت می دهند مسئله مهمی است که در انتخاب شما برای مهاجرت از چه راهی نقش بسزایی دارد. وکیل مهاجرت متبحر می تواند شما را به بهترین مقصد هدایت نماید. موسسه حقوقی ملک پور با حضور وکلای ایرانی و بین المللی متبحر و با تجربه آماده ارائه مشاوره تخصصی و ویژه در امر مهاجرت هستند. برای استفاده از مشاوره های تخصصی کافیست با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید تا شما را به بهترین نحو راهنمایی نمایند.

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری
پاسپورت مجارستان و کلام آخر

پاسپورت مجارستان و شرایط دریافت پاسپورت در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. همانطور که در بالا اشاره نمودیم پاسپورت مجارستان از طرق مختلفی قابل دریافت است. موسسه حقوقی ملکپور برای آگاهی متقاضیان مهاجرت قوانین کشورهای مختلف را از سایت های رسمی دولت کشورها ترجمه نموده و به صورت مقاله در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. در کنار مقالات، تعداد زیادی از فایل های تصویری و صوتی به صورت رایگان در وبسایتهای موسسه حقوقی ملکپور برای شما تهیه و آماده شده است. شما می توانید پس از مطالعه این مقاله، در صورت وجود سوال، پرسش های خود را در پایین مقاله در قسمت دیدگاهها ثبت نموده و یا در قسمت سوالات همگانی مطرح نمایید و پاسخ آن را به صورت رایگان دریافت نمایید. همچنین می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *