پاسپورت هلند

 • پاسپورت هلند و مقدمه ای بر آن
 • پاسپورت هلند و شرایط عمومی آن
 • پاسپورت هلند و اعتبار آن
 • پاسپورت هلند و روش های اخذ پاسپورت
 • پاسپورت هلند از طریق تحصیل
 • پاسپورت هلند از طریق کار
 • پاسپورت هلند از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت هلند از طریق ازدواج
 • پاسپورت هلند از طریق تولد
 • پاسپورت هلند از طریق پناهندگی
 • پاسپورت هلند و وکیل معتبر برای امور مهم
 • پاسپورت هلند و سخن پایانی
پاسپورت هلند

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

پاسپورت هلند و مقدمه ای بر آن

پاسپورت هلند و اخذ تابعیت هلند در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. تمامی نکات مهم و اصلی درباه پاسپورت هلند در این مقاله توضیح داده خواهد شد. ما در این مقاله به صورت مختصر و ساده راه های اخذ تابعیت هلند را ارائه می نماییم. پاسپورت هلند را چگونه و از چه طرقی می توان اخذ نمود؟ پاسپورت هلند در بین پاسپورت کشورهای دنیا از چه اعتبار و چه جایگاهی برخوردار می باشد؟ پاسپورت هلند چه مزایا و امکاناتی را به اتباع این کشور می دهد و امکان سفر به چه کشورهایی را فراهم می نماید؟ اینها سوالاتی است که ممکن است در ذهن شما مطرح شود که در این مقاله، به صورت مختصر توضیح داده خواهد شد. کشور زیبای هلند از جمله کشورهای حوزه اسکاندیناویست که مردم آن از رفاه اجتماعی بسیار بالایی برخوردارند. این کشور همواره مقصد مهاجرت بسیاری از متقاضیان مهاجرت می باشد بنابراین اطلاع از طرق مختلف مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت و تابعیت آن ضروری می باشد. در این مقاله سعی شده است اطلاعات کاملی در خصوص اخذ تابعیت و پاسپورت کشور هلند ارائه گردد در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی شما می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل فرموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

فایل تصویری موسسه ملکپور در رابطه با هلند

پاسپورت هلند و شرایط عمومی آن

کشور هلند در شمال غربی اروپا واقع شده است. هلند از کشورهای عضو حوزه شنگن می باشد که از شرق با آلمان از جنوب با بلژیک هم مرز است از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا همسایه می باشد. پایتخت آن شهر زیبای آمستردام است که سالانه مقصد بسیاری از گردشگران و مهاجران از کشورهای مختلف دنیا می باشد. آب و هوای هلند در تابستان بسیار معتدل است و سرمای زمستان این کشور پربارش آزار دهنده نمی باشد.

کشور هلند بسیار زیبا و جذاب می باشد و یکی از زیباترین باغ های گل دنیا در این کشور واقع شده است. معروف ترین دادگاههای بین المللی در شهر لاهه هلند قرار دارد. هلند کشوری ثروتمند و مرفه است و از کیفیت بسیار بالا و مطلوب زندگی برخوردار می باشد. با توجه به شرایط مطلوب این کشور از نقطه نظرهای اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و نظام آموزشی مقصد مهاجرت بسیاری از علاقه مندان به مهاجرت می باشد به همین دلیل در این مقاله طرق مختلف مهاجرت به کشور هلند و اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور ارائه می گردد.

پاسپورت هلند و اعتبار آن

پاسپورت هلند یکی از قدرتمندترین و معتبرترین پاسپورتهای جهان محسوب می شود. اتباع این کشور می توانند بدون ویزا به 170 کشور دنیا سفر کنند. در رده بندی جهانی از نظر اعتبار پاسپورت، پاسپورت هلند در کنار کشورهای لوکزامبورگ، بلژیک و اتریش در رده سوم جهان قرار دارد. این خود گویای اعتبار پاسپورت این کشور می باشد. کشور هلند از نظر رفاه اجتماعی و امکانات شهروندی یکی از مرفه ترین کشورهای دنیاست. نظام آموزشی و دانشگاههای این کشور از سطح بالایی برخوردار است. از لحاظ شرایط اقتصادی کشور هلند در رده پنجم جهان قرار دارد. همه این موارد به علاوه موقعیت جغرافیایی کشور هلند و زیبایی این کشور موجب آن شده که افراد بسیاری در پی مهاجرت به هلند و اخذ پاسپورت این کشور باشند تا بتوانند از امتیازات ویژه شهروندی این کشور برخوردار شوند.

پاسپورت هلند و روش های اخذ پاسپورت

پاسپورت هلند و تابعیت این کشور از طرق مختلف به دست می آید. با توجه به اعتبار بالای پاسپورت این کشور دستیابی به تابعیت و پاسپورت هلند ساده نخواهد بود و روش های اخذ پاسپورت این کشور محدود می باشد. طرق مختلف اخذ شهروندی کشور هلند در ادامه به تفصیل توضیح داده خواهد شد.

 • پاسپورت هلند از طریق تحصیل
 • پاسپورت هلند از طریق کار
 • پاسپورت هلند از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت هلند از طریق ازدواج
 • پاسپورت هلند از طریق تولد
 • پاسپورت هلند از طریق پناهندگی

پاسپورت هلند از طریق تحصیل

اخذ اقامت دائم و پاسپورت هلند از طریق تحصیل در این کشور امکانپذیر است. برای تحصیل در کشور هلند متقاضی می بایستی از دانشگاه پذیرش بگیرد و سپس ویزای تحصیلی اخذ نماید. تدریس در دانشگاههای هلند به زبان انگلیسی می شود بنابراین تحصیل در این کشور برای کسانی که فراگیری زبان کشورهای دیگر مانند آلمانی فرانسوی برایشان دشوار است گزینه بسیار مناسبی می باشد بعلاوه تحصیل در دانشگاههای هلند نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی مقرون به صرفه می باشد. اگرچه اقامت تحصیلی هر چند مدت که باشد تبدیل به اقامت دائم نخواهد شد، اما در کشور هلند نیز مانند بسیاری از کشورهای اروپایی به دانشجو اجازه اقامت بعد از تحصیل داده می شود تا در مدت تعیین شده بتواند کاریابی نماید. مدت زمانی که در کشور هلند به دانشجو بعد از اتمام تحصیل مجوز اقامت می دهند یک سال می باشد. چنانچه متقاضی در این مدت موفق به اخذ پیشنهاد کاری گردد اقامت وی تبدیل به اقامت کاری می شود. در صورتی که شخص 2 تا 5 سال در کشور هلند کار کند و بیمه و مالیات پرداخت نماید می تواند تقاضای اقامت دائم نماید و یک سال پس از آن امکان اخذ پاسپورت هلند برای وی وجود خواهد داشت. در این مقاله اطلاعات کلی در باب اخذ پاسپورت هلند از طریق تحصیل ارائه گردید. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی مربوط به مقاطع مختلف تحصیلی در رشته های پرکاربرد دانشگاهی و سایر موضوعات با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرموده و از مشاوره تخصصی مشاورین ما در این زمینه بهره مند شوید.

پاسپورت هلند از طریق کار

اخذ اقامت دائم و پاسپورت هلند از طریق کار در این کشور امکان پذیر می باشد. نحوه اخذ ویزای کار هلند بدین نحو می باشد که متقاضی می بایستی یک دعوت نامه کاری از یک کارفرمایی که واجد شرایط می باشد اخذ نماید. کارفرما بایستی دارای شرکتی معتبر در کشور هلند باشد و مجوز استخدام نیرو داشته باشد و در اصطلاح بتواند اسپانسر شود. کارفرما بایستی برای جذب نیروی کار به مدت سه ماه در هلند و سه ماه در کل اتحادیه اروپا آگهی نماید در صورت نبود نیرو می تواند از کشورهای دیگر از جمله ایران نیرو استخدام نماید. کارفرما پس از آگهی شغل مورد نیاز خود برای استخدام متقاضی باید حقوقی را تعیین و اعلام نماید که جوابگوی کل هزینه های متقاضی و خانواده اش باشد. این میزان حقوق بایستی پس از کسر مالیات محاسبه گردد و صرفا برای هزینه های زندگی شخص و خانواده وی در نظر گرفته شود. در اینجا لازم به ذکر است که هرگونه کپی برداری از این مقاله بدون ذکر منبع شرعا حرام است و منع قانونی دارد.  با توجه به شرایطی که ذکر شد متقاضی می تواند ویزای کار هلند را اخذ نماید. در صورتی که شخص 2 تا 5 سال در این کشور کار کند و بیمه و مالیات پرداخت نماید می تواند اقامت دائم کشور هلند و پس از آن پاسپورت این کشور را اخذ نماید. بر اساس آخرین آمار گزارش شده نرخ بیکاری در کشور انگلستان حدود 7/. می باشد که نشانگر فرصت های شغلی فراوان در این کشور می باشد. در جدول زیر نرخ بیکاری کشور هلند در سال های اخیر نشان داده شده است.

پاسپورت هلند از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت و پاسپورت هلند از طریق سرمایه گذاری در این کشور امکان پذیر می باشد. در ادامه روشهای مختلف سرمایه گذاری در هلند عنوان خواهد شد.

ثبت شرکت

ثبت شرکت در هلند از دو طریق امکان پذیر می باشد. برای ثبت شرکت جدید در این کشور شخص باید طرح تجاری یا بیزنس پلن داشته باشد و طرح تجاری وی مورد تائید اداره مهاجرت قرار گیرد. در روش دیگر شخص می تواند یک شرکت که قبلاً در کشور هلند به ثبت رسیده خریداری می نماید و انتقال سند انجام می پذیرد. برای ورود به مراحل ثبت شرکت در هلند متقاضی بایستی حداقل امتیاز را کسب نماید.

سرمایه گذاری مشترک

در این نوع سرمایه گذاری شما باید توانایی های خود را بیان نماید، رزومه کاری و تحصیلی خود را ارائه نموده و دلیل علاقه مندی به این سرمایه گذاری را عنوان نمائید. در واقع در این روش قبولی شما با توانایی های شما رابطه مستقیم دارد.

سرمایه گذاری در صندوق دولتی

در این روش سرمایه گذاری شما باید در یکی از صندوق های مورد تائید دولت هلند و وزارت اقتصاد این کشور سرمایه گذاری نمائید، در واقع در این نوع سرمایه گذاری شما باید مشارکت خود را با صندوق دولتی اثبات نمائید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ایراد شرعی دارد.

با سرمایه گذاری در هلند اقامت 3 ساله را می توانید اخذ نمائید که قابل  تمدید می باشد. پس از 5 سال اقامت دائم می توانید  شهروندی هلند را  درخواست نمائید. در صورت  تمایل  مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

مهاجرت تحصیلی به هلند
ویزای کار هلند
سرمایه گذاری در کشور هلند

پاسپورت هلند از طریق ازدواج

اقامت دائم و اخذ پاسپورت هلند از طریق ازدواج امکان پذیر می باشد. در صورتی که با یک تبعه هلند نامزدی یا ازدواج نموده باشید دو نوع ویزا صادر می شود: ویزای نامزدی و ویزای ازدواج

ویزای نامزدی هلند:

در این نوع ویزا، مدت نامزدی بایستی دو سال ادامه یافته باشد. عکس و فیلم های خانوادگی، متن پیام های دو طرف، مدارک سفر و هر آنچه نشان دهنده ارتباط دو نفر باشد موجود باشد.

با وجود این شرایط شخص می بایست اجازه ورود به کشور هلند را اخذ نماید که این مجوز برای 90 روز یا بیشتر صادر می شود.

اگر ویزای ازدواج یک فرد تبعه هلند با یک ایرانی ازدواج نموده باشد در صورتی می تواند تقاضای ویزای ازدواج کشور هلند نماید که ازدواج به صورت رسمی ثبت شده باشد و فرد هلندی اثبات کند می تواند همسرش را از نظر مالی حمایت نماید. پس از اقامت همسر شخص سه سال طول خواهد کشید تا پروسه اخذ تابعیت متقاضی در کشور هلند کامل شود و پاسپورت این کشور را اخذ نماید.

پاسپورت هلند از طریق تولد

اخذ پاسپورت و شهروندی کشور هلند از طریق تولد امکان پذیر می باشد. در صورتی که فرزند در خاک هلند متولد شود در صورتی می تواند برای وی پاسپورت هلند اخذ نمود که پدر و یا مادر وی تبعه کشور هلند باشند، در صورتی که فرزند از پدر و یا مادر هلندی در خارج از خاک هلند متولد شود باز هم تبعه کشور هلند محسوب می شود. اگر پدر و مادر با هم ازدواج نکرده باشند در صورتی که فرزند از مادر تبعه هلند متولد شود شهروند هلند محسوب شده و پاسپورت هلند اخذ خواهد نمود. در صورتی که پدر شهروند هلند باشد در صورتی فرزند تبعه کشور هلند محسوب می شود که تحت قیومیت و سرپرستی پدر قرار گیرد. بنابراین کشور هلند از سیستم خون تبعیت می کند و تنها در صورتی که فرزند از پدر و یا مادر هلندی متولد شود به صورت خودکار تابعیت کشور هلند را به دست می آورد.

اخذ اقامت از طریق تولد در هلند شرايط پناهندگی در کشور هلند

پاسپورت هلند از طریق پناهندگی

موسسه حقوقی ملک پور به هیچ عنوان پناهندگی را پیشنهاد نداده و در این زمینه خدماتی ارائه نمی دهد و این مطلب صرفاً جهت افزایش اطلاعات شما و آگاهی دادن از خطرات پناهندگی نوشته شده است. هر شخصی به عنوان پناهجو به کشور هلند وارد شود و خود را به پلیس معرفی کند پلیس وی را جهت ثبت نام در سازمان مهاجرت در شهر تراپل معرفی می نماید تا برایش پرونده پناهندگی تشکیل شود. پس از طی مراحل مربوط به بررسی پرونده طی مدت شش ماه سازمان مهاجرت بررسی می کند که آیا پناهجو اجازه اقامت دارد یا خیر. حتی ممکن است این بررسی نیاز به مدت زمان بیشتری داشته باشد. مدت اعتبار مجوز اقامت موقت در کشور هلند پنج سال می باشد. با کسب این اقامت پناهجو دارای حقوق و همچنین تکالیفی به عهده دارد. پس از گذشت پنج سال اقامت موقت در صورتی که پناهجو در جامعه مدنی ادغام شده باشد و نیاز به حفاظت نداشته باشد اقامت دائم اعطاء می گردد و پس از آن شخص می تواند تقاضای اخذ پاسپورت این کشور را نماید.

پاسپورت هلند و وکیل معتبر برای امور مهم

همان طور که در قسمت اعتبار پاسپورت هلند عنوان گردید پاسپورت این کشور از معتبرترین پاسپورتهای دنیا می باشد و از نظر امتیاز بندی در رده سوم جهان می باشد. با توجه به سیاست سخت گیرانه دولت هلند در اعطاء پاسپورت، اخذ پاسپورت این کشور آسان نخواهد بود. با توجه به دشواری اخذ پاسپورت هلند قطعا نیاز به اخذ وکیل در این کشور می باشد. اخذ پاسپورت هلند نیازمند مراجعه به مراکز رسمی این کشور، ثبت تقاضا و انجام مراحل قانونی می باشد. با این شرایط داشتن وکیل مهاجرت در این روند کمک بسیار بزرگی به شما خواهد کرد و شانس شما را برای دریافت تابعیت هلند افزایش می دهد. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری وکلای مجرب ایرانی و بین المللی آماده ارائه مشاوره به متقاضیان عزیز می باشد.

پاسپورت هلند و سخن پایانی

پاسپورت هلند و راههای اخذ آن در این مقاله بررسی گردد. پاسپورت هلند از معتبرترین پاسپورت ها در بین کشورهای دنیاست و دسترسی به آن کار ساده ای نیست. بنابراین، اطلاع کامل از طرق دستیابی به آن بسیار حائز اهمیت است. این یک واقعیت است که هدف متقاضیان مهاجرت به کشور هلنذ اخذ پاسپورت این کشور می باشد، برای این منظور از ابتدا شخص با توجه به شرایط خود بایستی مسیری را انتخاب نماید که در این مسیر دچار گمراهی نشود. با توجه به شرایط مطلوب هلند از نقطه نظرهای اقتصادی، رفاه اجتماعی، نظام آموزشی شرایط جغرافیایی و آب و هوایی ممکن است مقصد شما برای مهاجرت باشد. بنابراین لازم است اطلاعات کاملی در این زمینه داشته باشید. برای این منظور شما میتوانید با مشاورین متخصص ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از اطلاعات کاملی در این زمینه برخودار شوید. همچنین می توانید بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن سوال و ابهام، در انتهای همین مقاله در قسمت دیدگاهها و یا در قسمت پرسش های همگانی وبسایت سوالات خود را مطرح وپاسخ آنرا به صورت رایگان دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *