پزشکی در اتریش

پزشکی در اتریش

پزشکی در اتریش با چه اهدافی صورت می پذیرد؟آیا تحصیل پزشکی در اتریش آسان است؟آیا راه های تحصیل پزشکی در اتریش را می دانید؟شرایط پذیرش دانشجو پزشکی در اتریش به چه صورتی است؟آیا درباره رشته پزشکی در اتریش اطلاعات لازم را دارید؟آیا مایل به دریافت اطلاعات کافی درباره پزشکی در اتریش می باشید؟

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب ورود پزشکی در اتریش

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب تخصص پزشکی در اتریش

 

 

 • فرصت مناسب برای پزشکان به منظور تحصیل در رشته های کلینیکال و علوم پایه و امکان دریافت

 • اقامت و کار بعد از  اتمام دوره بدون نیاز به تایید مدرک یا شرکت در امتحان ورودی در کشور اتریش و هم چنین فرصت های مناسب شغلی پس از اتمام تحصیل در تمام کشورهای اروپایی و آمریکا.

  دانشگاه وین دارای رتبه ۸۴ در جهان و رتبه ۱۵ در اروپا می باشد ( از جهت قیاس در نظر داشته باشید دانشگاه تهران دارای رتبه ۹۸۷ جهانی و دانشگاه صنعتی شریف دارای رتبه ۱۹۷۷ جهانی می باشد  .

  برای ورود به دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا ، به طور معمول داوطلب باید دانشجوی در حال تحصیل در دانشگاه های آزاد و یا سراسری داخل کشور و یا کشور های دیگر باشد . طول دوره دکترا در اکثر قریب به اتفاق رشته ها حدوداً ۳ ساله می باشد و زبان تدریس انگلیسی است  (بدون نیاز به داشتن مدرک زبان.)

  هر سال تحصیلی شامل دو ترم می باشد که ترم اول از ماه مارچ (اسفند ماه) شروع و ترم دوم هم از سپتامبر / اکتبر (مهر ماه) شروع می شود.

  بخش دوم)   می باشد( امکان دریافت حقوق درresearchکل دوره شامل گذراندن دروس اختصاصی و عمومی مرتبط با رشته وشهریه دوره های دکترا در اتریش هم در حدود سالیانه ۷۴۰ یورو می باشد (در حال حاضر در بسیاری از دانشگاه ها هم این شهریه را دریافت نمی کنند)  که می بایست در ابتدای هر سال تحصیلی به دانشگاه پرداخت گردد. اما در,مورد دانشجویان  lاین شهریه را به در صورتی که حداقل ۹ واحد در ترم گذارنده باشند ، در برخی موارد شهریه رابرمی گردانند

  برای دانشجویان خارجی مقطع دکترا هم امکان دریافت حقوق از دانشگاه  و هم امکان کار پاره وقت تا سقف ۳۰ ساعت و درامد ۱۰ یورو در ساعت برای کارهای رسمی وجود دارد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *