چگونه اقامت اتریش را بگیریم

بررسی شرایط اخذ اقامت در این کشور

 • چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( مقدمه آن )
 • چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( شرایط عمومی آن )
 • چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اقامت از طریق کار )
 • چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اقامت از طریق تحصیل )
 • چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اقامت از طریق سرمایه گذاری )
 • چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اقامت از طریق ازدواج )
 • چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اخذ تابعیت از طریق تولد )
 • چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اقامت از طریق پناهندگی )
 • چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اقامت برای هنرمندان و افراد موفق )
 • چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( هزینه های زندگی در اتریش )
 • چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اخذ تابعیت اتریش )
 • چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( سخن پایانی آن )
چگونه اقامت اتریش را بگیریم

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( مقدمه آن )

چگونه اقامت اتریش را بگیریم و ارزانترین راه های دریافت اقامت و ویزای اتریش را بدانیم؟ با ما همراه باشید تا در این مقاله تمامی راه های به روز و قوانین اقامتی این کشور فوق العاده را مورد تحلیل قرار داده و بررسی کنیم. در حال حاضر ارزان ترین راه کسب اقامت و پاسپورت اتریش چیست؟ هزینه های گرفتن اقامت در اتریش به چه صورت است؟   مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) مفتخر است که تمامی راه های گرفتن اقامت اتریش و شرایط تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج و تولد فرزند در این کشور را برای شما در یک مقاله علمی و کاملا کاربردی توضیح دهد. اگر ذهن شما نیز درگیر این سوال است که چگونه اقامت اتریش را بگیریم و با کمترین هزینه به این کشور مهاجرت کنیم با ما در این مقاله همراه باشید. اگر بخواهید ویدیوهای رایگان ما را در یوتیوب یا آپارات را نیز ببینید می توانید کلید واژه چگونه اقامت اتریش را بگیریم را به همراه کلید واژه ملک پور جستجو کنید تا بتوانید اطلاعات تکمیلی و تخصصی رایگان را از زبان دکتر ملک پور بشنوید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی

چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( شرایط عمومی آن )

چگونه اقامت اتریش را بگیریم و  بهترین راه مهاجرتی را که با شرایط ما سازگار است را انتخاب کنیم؟ برای این کار می توانید از پدر علم مهاجرت اقای دکتر ملک پور مشاوره تخصصی دریافت نمایید. همانطور که می دانید مهاجرت مثل اثر انگشت برای هر شخصی می تواند متفاوت باشد. دقیقا به خاطر همین موضوع قبل از هرگونه اقدامی بهتر است شرایط عمومی کشورهای مختلف را بدانید تا بتوانید بهترین راه را با توجه به سلایق و هدف مهاجرتی تان انتخاب کنید. اگر اطلاعات ما نسبت به کشورها و راه های مهاجرتی کامل باشد، متوجه میشویم که چگونه اقامت اتریش را بگیریم و از یک راه بی دردسر و کم هزینه و راحت اقدام کنیم. وین پایتخت اتریش است و به لحاظ سطح بالای رفاهی و اجتماعی رتبه ۱ رو به طور پیاپی در ۱۰ سال اخیر کسب کرده است. این شهر قلب اروپا می باشد و از نظر کیفیت بهتر از سوئیس و در عین حال کم هزینه تر از آن نیز می باشد. این کشور در اروپای مرکزی واقع شده است و عضو اتحادیه اروپا می باشد. کشور اتریش با جمعیت ۸٫۸۲۲٫۲۶۷ نفر  و مساحت ۸۳٬۸۷۸ کیلومتر مربع از کشورهای آلمانی زبان است که تقریبا 80 درصد مردمان آن به انگلیسی نیز مسلط می باشند.

پرچم اتریش
اطلاعات عمومی اتریش

چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اقامت از طریق کار )

برای اینکه بدانیم از طریق کار چگونه اقامت اتریش را بگیریم در این قسمت با ما همراه باشید. اتریش، آلمان و آفریقای جنوبی در حال حاضر تنها کشورهایی هستند که ویزای جستجوی کار ارائه می دهند و به متقاضیان فرصت می دهند که وارد خاکشان شوند و 6 ماه فرصت جستجوی کار داشته باشند. اما کشورهای دیگر سیستم کاریشان اکثرا بر اساس پیشنهاد کاری می باشد. شما می توانید به عنوان یک شهروند کشور ثالث، به عنوان یک کارگر ماهر برای دریافت کارت قرمز-سفید-قرمز درخواست نمایید.  در ادامه لیست مشاغل مورد نیاز در سال 2019 به همراه نرخ بیکاری این کشور را که 4.5% است برای شما آورده ایم:

مشاغل مورد نیاز اتریش
نرخ بیکاری اتریش
فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار اتریش بخش اول
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار اتریش بخش اول
فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار اتریش بخش دوم
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار اتریش بخش دوم

چگونه اقامت اتریش را بگیریم؟ ( اقامت از طریق تحصیل )

تحصیل در اتریش و پاسخ به این سوال که چگونه اقامت اتریش را بگیریم از این طریق در ادامه بررسی خواهد شد. برای تحصیل در این کشور زیبا که پر از طبیعت بکر است و دانشگاه هایی با رتبه بسیار بالا دارد می بایست در همین ابتدای امر بدانید که هیچ کس از طریق تحصیل به طور مستقیم اقامت دریافت نمی کند و تنها در شرایطی امکان پذیر می باشد که دانشجویان فارغ التحصیل شوند و سپس در فرصتی که برای جستجوی کار به آنها داده می شود، کار پیدا کنند و چند سالی به دولت مالیات بدهند تا بتوانند درخواست اقامت کنند. بنابراین اگر در فرصت داده شده بعد از اتمام تحصیل کار پیدا نکنند می بایست به کشور خود بازگردند. تحصیل در اتریش اجبار و از ۶ سالگی تا ۱۵ سالگی یعنی ۹ سال تحصیلی برای شهروندان این کشور به صورت رایگان می باشد. اما دانش آموزان بین المللی می بایست در کالج های خصوصی ثبت نام کنند که سالانه بین ۲۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ یورو شهریه دارد. تحصیلات عالی دانشگاهی هم در دانشگاه های خصوصی، هم دولتی برای دانشجویان امکان پذیر است. شهریه دانشگاه های خصوصی در اتریش از ۷۰۰۰ یورو شروع می شود به بالا.  اتریش برای دانشجویان بین المللی فرصت های خارق العاده ای برای تحصیل  در دانشگاه های چند ملیتی و چند فرهنگی فراهم کرده است. هزینه های درمانی در این کشور حتی برای کسانی که به صورت موقت در این کشور زندگی می کنند، به صورت رایگان است.

چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اقامت از طریق سرمایه گذاری )

سرمایه گذاری  یکی دیگر از راه های کسب درآمد در کشورهای مختلف دنیا می باشد. اما کشورهای مختلف قوانین اقامتی متفاوتی دارند و تنها بعضی از راه های سرمایه گذاری در آنها منجر به اخذ اقامت می شود. شاید این سوال که چگونه اقامت اتریش را بگیریم، در ذهن شما نیز وجو داشته باشد و به خاطر شرایط خوب اقتصادی این کشور بخواهید، از راه سرمایه گذاری وارد بشوید. برای سرمایه گذاری در این کشور می بایست به شاخص های سرمایه گذاری در این کشور و استاندارد های سرمایه گذاری آن توجه ویژه ای کنید. به طور مثال نرخ تولید ناخالص ملی در این کشور که از شاخص های مهم اقتصادی می باشد تحت عنوان نموداری برای شما آورده شده است:

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از شاخص های مهم اقتصادی نرخ تورم است که در نمودار زیر بررسی شده است:

نمودار نرخ تورم در اتریش

راه های مختلف سرمایه گذاری در اتریش  و امکان داشتن اقامت از این طرق در ادامه بررسی شده است:

 • ثبت شرکت

  این روش تحت شرایطی خاص منجر به گرفتن اقامت می شود.

 • خرید ملک‌

  این روش منجر به گرفتن اقامت نمی شود ولی محدودیتی از این جهت برای متقاضیان خرید ملک در این کشور وجود ندارد.

 • کارآفرینی

  این روش تحت شرایط منجر به گرفتن اقامت می شود.

 • خرید اوراق قرضه دولتی

  این روش منجر به گرفتن اقامت نمی شود و اصولا برای خرید اوراق قرضه در این کشور از قبل می بایست اقامت داشت.

 • خودحمایتی

  این روش منجر به گرفتن اقامت می شود. اتریش جزو معدود کشورهایی در دنیا است که از این طریق به مردم اقامت می دهد اما برای این کار سهمیه ای را برای هر کشور به طور سالانه در نظر گرفته است.

چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اقامت از طریق ازدواج )

اگر شما نیز این سوال را از متخصصان دارید که چگونه اقامت اتریش را بگیریم که هم راحت باشد و هم سریع، باید گفت که ازدواج یکی از راحت ترین و سریع ترین راه های گرفتن اقامت هر کشوری در دنیا می باشد و از اتریش نیز از این قاعده مسثنا نیست. البته مثلا در کشوری مثل ایران اگر یک زن ایرانی با یک مرد خارجی ازدواج کند، تابعیتی به او تعلق نمی گیرد اما اگر این قضیه به طور برعکس اتفاق بیفتد، یعنی اگر مرد ایرانی با زن خارجی ازدواج نماید، می تواند تابعیت ایران را به دست می آورد. بنابراین این قانون ممکن است در بعضی از کشورها با استثنائاتی نیز روبه رو باشد. تنها نکته مهمی که در این باره می بایست مورد توجه قرار بگیرد، واقعی بودن ازدواج و شناخت قبلی در این ازدواج است که بسیار حساسانه توسط اتریش مورد بازبینی قرار می گیرد. ازدواج نباید دروغین و یا صوری باشد. بعضی از سودجویان هستند که به ازای دریافت مبلغی افدام به ازدواج با افراد می کنند، اگر این موضوع توسط دولت کشف شود منجر به اخراج افراد و دیپورت شدن آنها خواهد شد.

چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اخذ تابعیت از طریق تولد )

ویزای کار کانادا

تولد فرزند نیز یکی از راه هایی است که در بعضی از کشورها منجر به گرفتن تابعیت برای نوزادان می شود. بسیاری از مردم بر این باور هستند که اگر فرزندشان در این کشورها به دنیا بیاید خودشان نیز می توانند اقامت دریافت کنند اما باید بدانند که هیچ وضعیتی به آنها تعلق نخواهد گرفت. به طور کلی کشورها در دنیا یا از سیستم خاک پیروی می کنند یا از سیستم خون.

سیستم خون به این معنی می باشد که اگر کسی بخواهد از طریق تولد فرزند در این کشورها اقامت بگیرد یا می بایست یکی از والدینشان تابعیت این کشور را داشته باشند و یا یکی از پدر بزرگ یا مادر بزرگ آنها تبعه آن کشور باشند. پس اگر می خواهیم بدانیم که از طریق تولد فرزند چگونه اقامت اتریش را بگیریم، می بایست قانون این کشور را بدانیم و چون اتریش از قانون خون پیروی می کند، اقدام از این طریق برای اخذ اقامت ممکن نخواهد بود.

سیستم خاک به این معنی است که اگر نوزادی در خاک این کشورها به دنیا بیاد تحت شرایطی می تواند تابعیت این کشورها را به دست بیاورد. برزیل، کانادا و آمریکا جزو این کشورها هستند که سیستمشان خاک است.

چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اقامت از طریق پناهندگی )

سوالی که این روزها خیلی در گوگل جستجو می شود این است که چگونه اقامت اتریش را بگیریم؟ یا آیا اقامت اتریش از طریق پناهندگی ممکن می باشد یا خیر. اتریش از جمله کشورهایی است که کنوانسیون ژنو را امضا کرده است. طبق کنوانسیون ژنو کسانی که به لحاظ جانی یا مالی درکشور خودشان در خطر هستند، می توانند در کشورهای عضو کنوانسون پناهنده شوند. اما متاسفانه در حال حاضر بعضی از افراد بدون اینکه همچین شرایطی داشته باشند، با ساختن پرونده های جعلی و یا سیاسی اقدام به پناهندگی می کنند. پناهنده شدن یکی از راه های گرفتن اقامت است اما راه غیر قانونی می باشد و به لحاظ اخلاقی و انسانی کار درستی نیز نیست. در حال حاضر شرایط امنیتی بسیار بدی در کمپ های پناهندگی وجود دارد و امکان هرگونه آسیت جنسی و جسمانی و روحی برای پناهنده ها است. بهتر است که اگر می خواهید مهاجرت کنید و اقامت بگیرید از راه های قانونی مانند تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری اقدام نمایید. تمامی مطالب مربوط به این مقاله مربوط به مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) می باشد و هرگونه کپی برداری از این مقاله هم به لحاظ شرعی حرام است و هم به لحاظ قانونی جرم است و پیگرد قانونی دارد.

چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اقامت برای هنرمندان و افراد موفق )

این سوال که چگونه اقامت اتریش را بگیریم در ذهن هنرمندان و افراد موفق زیادی همه ساله در سطح جهان به وجود می آید. زیرا اتریش یکی از بهترین کشورهای دنیا می باشد و طبق آمار و ارقام جهانی پایتخت آن در ۱۰ سال اخیر به لحاظ سطح کیفیت زندگی، امنیت اجتماعی و رفاه اجتماعی جزو بهترین شهرهای جهان می باشد و رتبه اول را کسب کرده است. کسانی که دارای مدال های جهانی و یا افتخارات زیادی در حوزه های هنری، ورزشی و علمی می باشند، می خواهند بدانند که این کشور فوق‌العاده چه راه هایی را برای اقامت این گونه افراد در نظر گرفته است. اقامت اتریش برای هنرمندان برجسته و دارای سابقه هنری ویژه همچنین ورزشکاران موفق وحرفه ای در صورت داشتن اسپانسر امکان پذیر می باشد.

 • برای کارگران کلیدی بالای 30 سال حقوق دریافتی حداقل 3،132 یورو

 • برای کارگران کلیدی زیر 30 سال حقوق دریافتی حداقل 2،610 یورو

چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( هزینه های زندگی در اتریش )

وقتی این سوال که چگونه اقامت اتریش را بگیریم، در ذهن متقاضیان ایجاد می شود، اهمیت سوالات و مسائل دیگری نظیر هزینه های زندگی در اتریش و شرایط اقتصادی این کشور نیز بسیار پررنگ تر می شود.  به همین منظور در این قسمت سعی نموده ایم که هزینه های زندگی در اتریش را به طور متوسط و میانگین تحت جداولی آورده و بررسی کنیم.

کاریابی در کانادا
هزینه زندگی اتریش

چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( اخذ تابعیت اتریش )

اگر شما نیز این سوال در ذهنتان است که چگونه اقامت اتریش را بگیریم و نهایتاً منجر به گرفتن پاسپورت این کشور نیز بشود، این بخش برای شما بسیار مفید خواهد بود و پیشنهاد می کنیم که حتما این قسمت را مطالعه نمایید. گرفتن اقامت اتریش همانطور که بررسی شد از راه‌های مختلفی امکان پذیر می باشد. در قسمت گرفتن اقامت از طریق تحصیل دریافتیم که اقامت این کشور به طور مستقیم از طریق تحصیل  امکان پذیر نمی باشد و دانشجو بعد از فارغ التحصیلی چند سالی باید کار بکند و به دولت مالیات بدهد تا بتواند اقامت این کشور را به دست بیاورد. بنابراین این شرایط برای کسانی که از طریق ویزای جستجوگر کار نیز اقدام می کنند، یکسان می باشد. این شرایط برای کسانی که از طریق خود حمایتی و یا ثبت شرکت قرمز سفید قرمز در اتریش اقدام می کنند نیز یکسان می باشد. اما کشورهایی مثل کشورهای آمریکایی  و کانادا شرایطی متفاوت با اروپا دارند و بعد از ۲ سال اقامت دائم خود را به افراد می دهند و سر سه سال متقاضیان می توانند درخواست تابعیت این کشور را نیز بدهند. البته به طور کلی گرفتن تابعیت تحت شرایطی امکان پذیر می باشد و نکته خیلی کوچکی که شاید از نظر ها نیز پنهان باشد این است که تنها تفاوت داشتن تابعیت و اقامت دائم به لحاظ حقوق شهروندی حق شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و مسائل سیاسی آن کشور می باشد.

کارت قرمز سفید قرمز
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
خودحمایتی اتریش
چگونه اقامت اتریش را بگیریم ( سخن پایانی آن )

چگونه اقامت اتریش را بگیریم و بعد از آن برای گرفتن پاسپورت این کشور نیز اقدام کنیم. پاسخ به این سوال و سوالات مشابه دیگری در باب اقامت کاری، تحصیلی و سرمایه‌گذاری اتریش در این مقاله به طور کامل و روان مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت و دریافتیم که اقامت اتریش از طریق ویزای کار و سرمایه گذاری و همچنین به طور غیر مستقیم از طریق تحصیل امکان پذیر می باشد. اگر این سوال که چگونه اقامت اتریش را بگیریم و از کم هزینه ترین راههای ممکن اقدام نماییم و هم چنین شرایط گرفتن دیگر کشورهای اروپایی و… به چه صورت می باشد، در ذهن شما نیز هست، می توانید ویدئوی آموزش انتخاب مسیر مهاجرت آقای دکتر ملک پور را که در وبسایت های رسمی ما قرار داده شده است را به طور قانونی خریداری کرده و دانلود نمایید. این ویدئو این امکان را به شما می دهد که بدون نیاز به وکیل تمامی مسیرهای مهاجرتی و علم مهاجرت و قوانین روز دنیا را در باب چگونه اقامت اتریش را بگیریم را به دست بیاورید و بدون نیاز به وکیل خودتان برای مهاجرت خودتان اقدام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *