ویزای کاری کشور اتریش

ویزای کاری کشور اتریش

ویزای کاری کشور اتریش چه شرایطی در سال 2018 دارد ؟آیا به دنبال اخذ ویزای کاری کشور اتریش  2018 و تثبیت موقعیت خود در کشور اتریش هستید؟ آیا  از مزایای اخذ ویزای کاری کشور اتریش  با خبرید؟ آیا به دنبال سریعترین زمان برای اخذ ویزای کاری کشور اتریش هستید؟ آیا شما از نحوه اخذ ویزای کاری کشور اتریش اطلاع دارید؟ آیا میدانید کشور  اتریش  عضو کشورهای شینگن است ؟آیا از مزایای کشورهای عضو شینگن آگاهی دارید؟

ویزای کاری کشور اتریش

چنانچه علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ ویزای کاری کشور اتریش هستید با ما تا پایان این مقاله همراه شوید.

ما در موسسه مشاوره ای  MIE در این مقاله سعی داریم شما را با هر آنچه باید در رابطه با اخذ ویزای کاری کشور اتریش  بدانید آشنا کنیم

اخذ ویزای کاری کشور اتریش همواره یکی از راه های مهاجرت به کشور اتریش میباشد. کشور اتریش یک کشور اروپایی است که با کشورهای آلمان و جمهوری چک از شمال با اسلواکی و مجارستان از شرق با اسلوانی و ایتالیا  از جنوب و  با سوئیس دانمارک سوئد امریکا و ژاپن از غرب در همسایگی است. در بین کشورهای دنیا کشور اتریش در مکان هفتم ثروتمندترین کشورهای جهان قرار دارد.

کشور اتریش را میتوان جز باثبات ترین اقتصاد ها ذکر کرد و همواره میتوان گفت که کشور اتریش موقعیت های خوبی را از جهت هزینه های زندگی و مسکن و کار در اختیار شهروندانش قرار داده است. به همین جهت مهاجران بسیاری هر ساله متقاضی رفتن به این کشور قدرتمند هستند. کشور اتریش دارای یکی از با ثبات ترین اقتصاد های اروپا را دارا  می باشد به طوری که نرخ تورم و درصد بیکاری در  کشور اتریش بسیار پایین بوده و شهروندان کشور اتریش به خوبی از پس هزینه های زندگی در کشور اتریش بر می آیند.

ویزای کاری کشور اتریش

۹۸٪مردم این کشور به  زبان رسمی کشور اتریش،  یعنی آلمانی صحبت میکنند. در کنار زبان  آلمانی اقلیتی به زبان‌های کروات، اسلوونیای و مجارستانی نیز  صحبت می‌کنند، میتوان گفت که  این کشور با داشتن جمعیتی حدود  ۸۵۰۰۰۰۰ نفر کمترین جمعیت را  در بین کشور های اروپایی داراست. میتوان گفت نیمی از مردم  کشور اتریش در شهرستان ها زندگی می کنند و تقریباً ۲۰ در صد آن ها ساکن شهر وین پایتخت کشور اتریش  هستند.

هموطن عزیز ما در  موسسه مشاوره ای  MIE در کوتاهترین زمان اقدام به اخذ ویزای کاری کشور اتریش  خواهیم کرد.و این کار نیازمند داشتن تیمی متخصص و با تجربه  در امر  مهاجرت است .

اگر شما در یکی از رشته های مهندسی خصوصاً رشته هایی نظیر الکترونیک، الکتروتکنیک، مکانیک، برق، مکاترونیک، نرم افزار، آی تی، علوم رایانه و انفورماتیک، معماری، تحصیل کرده اید همین حالا با ما در موسسه مشاوره ای MIE تماس بگیرید. ما در موسسه مشاوره ای MIE در یک پروسه  ۳ ماهه کلیه امور شما برای اخذ ویزای کاری کشور اتریش  را انجام خواهیم داد.

 

کشور اتریش که  به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا و عضو شینگن است  به شما این فرصت استثنایی را خواهد داد  که با اخذ ویزای کاری کشور اتریش  اقامت دائم اروپا را بدست آورید و بتوانید در حوزه اتحادیه اروپا آزادانه سفر و به راحتی زندگی، اقامت و کار کنید.

حال میخواهیم به این پرسش پاسخ دهیم که از چه راه هایی میتوان اقدام به اخذ ویزای کاری کشور اتریش  کرد:

۱-اولین راه برای اخذ ویزای کاری کشور اتریش   داشتن جاب افر یا پیشنهاد کاری از جانب یک کارفرما در یک شرکت معتبر در کشور اتریش است اخذ ویزای کاری کشور اتریش  به این طریق در واقع تنها راهی است که به اتباع خارجی که در خارج از اتحادیه اروپا زندگی میکنند و دارای مهارت و تخصص خاصی هستند پیشنهاد میشود.

در این روش به افرادی با تخصص و یا مهارت خاص اجازه کار و اقامت یک  ساله داده میشود. متقاضیان برای اخذ ویزای کاری کشور اتریش  باید حداقل دارای مدرک لیسانس بوده و در حرفه ای دارای تخصص و مهارت لازم باشند.

اخذ ویزای کاری کشور اتریش   که توسط دعوت نامه یک کارفرما در یک شرکت اتریشی انجام میشود بدین صورت است که بایستی یک آگهی کار ۳ ماهه در داخل کشور اتریش در روزنامه های محلی و در ادامه یک آگهی ۳ ماهه در اتحادیه اروپا  منتشر نماید و ثابت کند  نماید که هیچ نیروی کاری در کشور اتریش و  هیچ عضوی در  اتحادیه اروپایی و یا  هیچ پناهنده ای که مجوز کار دارد و  هیچ دانشجویی که درسش تمام شده است و مجوز پیدا کردن کار دارد متقاضی این شغل نیست.

همانگونه که در بالا مشاهده شد انجام کلیه این امور و سعی در اخذ ویزای کاری کشور اتریش  به این صورت بسیار دشوار است. و میتوان نتیجه گرفت که اخذ ویزای کاری کشور اتریش   بدون داشتن اسپانسر  امری پیچیده است.

اما با این همه پیچیدگی در امر اخذ ویزای کاری کشور اتریش  چنانچه هنوز تمایل به اخذ ویزای کاری کشور اتریش   را  بدین طریق دارید باید بدانید کل پروسه اخذ ویزای کاری کشور اتریش   حدودا ۴ ماه زمان نیاز دارد و شما پس از ۳ سال کار در کشور اتریش و پرداخت مالیات میتوانید درخواست اقامت دائم را از دولت کشور اتریش داشته باشید.

اما راه های دیگری برای اخذ ویزای کاری کشور اتریش  وجود دارد.

۲-شما میتوانید از طیق اخذ ویزای تحصیلی در کشور اتریش اقدام کرده و پس از راه یافتن به خاک کشور  اتریش، جهت  اخذ ویزای کاری کشور اتریش   اقدام کنید شایان ذکر است  افرادی که مشغول به تحصیل در ;کشور اتریش  میباشند و یا فارغ التحصیل از دانشگاه های ا کشور اتریش   هستند شانس بیشتری در جهت پیدا کردن شغل و اخذ اخذ ویزای کاری کشور اتریش  را دارند

توجه به این نکته ضروری است که دانشجویان در کشور اتریش اجازه کار تمام وقت در کشور اتریش را نخواهند داشت.

دانشجویان از طریق درخواست کارفرما یا برای کارورزی اجازه کار نیمه وقت را دارند. بسته به نوع تحصیل  دانشجویانی که در دوره  زبان و در لیسانس مشغول به تحصیل هستند می توانند در هفته ۱۰ ساعت کار کنند و  دانشجویان گروه دوم که در فوق لیسانس و  دکترا مشغول به تحصیل هستند  میتوانند ۲۰ ساعت در هفته  را  کار کنند .

۳- روش سوم از طریق کسب امتیاز  برای اخذ ویزای کاری کشور اتریش    می باشد. بدین صورت که شما به عنوان  ویزای جستجوی کار برای ۶ ماه در کشور  اتریش به ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز لازم  احتیاج دارید، که پس از  توافق اداره کار اتریش برای  مدت ۶  ماه به منظور  پیدا کردن کار وارد خاک کشور  اتریش شده و  پس از یافتن کار و بستن قرارداد با کارفرما در شرکت کشور اتریش  مدارک  شما  به اداره کار  کشور اتریش  فرستاده میشود و پس از موافقت قانونی ، کارت اقامت شما  که (Red-White-Red Card ) نام دارد  صادر گردیده و شما میتوانید به  کشور اتریش رفته و خانواده  خود را هم همراه خود ببرید. شایان  ذکر است که نحوه ی امتیاز دهی برای اخذ ویزای کاری کشور اتریش بدین گونه است:

۱-وضعیت تحصیلی   ۴۰ امتیاز،

مدرک لیسانس و فوق لیساس ۲۰ امتیاز

مدرک دکترا ۴۰ امتیاز

فارغ التحصیلی در رشته های فنی و کامپیوتر و یا  داشتن کارهای تحقیقاتی و یا ثبت اختراع خود امتیازات دیگری دارد.

۲- مدرک زبان       ۱۰ امتیاز. (زبان انگلیسی یا زبان آلمانی )

۳- سن               ۲۰ امتیاز

تا  ۳۵ سال      ۲۰ امتیاز

۴۰   تا  ۳۵ سال   ۱۵  امتیاز

۴۰ تا ۴۵ سال      ۱۰ امتیاز

۴-وضعیت شغلی      ۲۰ امتیاز

شامل سوابق کاری یا مدیریتی      هر سال ۲ امتیاز

سوابق کاری در    کشور اتریش،    حداقل ۶ ماه ب ۱۰ امتیاز

مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس از دانشگاههای اتریش          ۱۰ امتیاز

 

با خواندن این مقاله که در رابطه با اخذ ویزای کاری کشور اتریش    بود شما هم تمایل به اخذ ویزای کاری کشور اتریش    دارید هم اکنون میتوانید با مشاوران ما در موسسه مشاوره ای MIE تماس بگیرید. مشاوران ما در موسسه مشاوره ای MIE آماده پاسخگویی به شما سروران گرامی میباشند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *