کارآفرینی در اتریش

 • کارآفرینی در اتریش و شرایط کلی
 • کارآفرینی در اتریش و چگونگی ایجاد ان
 • کارآفرینی در اتریش و کسب امتیازات لازم
 • کارآفرینی در اتریش و مدارک مورد نیاز
 • کارآفرینی در اتریش و سرمایه لازم
 • کارآفرینی در اتریش و مالیات
 • کارآفرینی در اتریش و دریافت کارت قرمز سفید قرمز
 • کارآفرینی در اتریش و کلام آخر
کارآفرینی در اتریش

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

کارآفرینی در اتریش ومقدمه ای بر آن

کارآفرینی در اتریش یکی از راههای اخذ اقامت در اتریش است. در این مقاله کارآفرینی در اتریش مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. کارآفرینی در اتریش از زیر شاخه های سرمایه گذاری در اتریش است. در این مقاله مدارک و شرایط موردنیاز برای ایجاد کارآفرینی در اتریش و همچنین اخذ اقامت اتریش از طریق کارآفرینی را مورد بررسی قرار می دهیم. چنانچه شما مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری و همچنین مهاجرت به اتریش هستید می توانید مقالات مرتبط در این زمینه را مطالعه نمایید. یا در گوگل با کلیدواژه ملکپور یا MIE موضوع مورد نظر خود را جستجو نموده و مقالات ما را که از وبسایتهای رسمی دولت کشورها در زمینه های مهاجرت ترجمه و تهیه نموده ایم یافته و مطالعه نمایید.

فایل تصویری موسسه ملکپور در رابطه با کارآفرینی در اتریش

خودحمایتی در اتریش

کارآفرینی در اتریش و شرایط کلی

کشور اتریش کشوری صنعتی است که رشد چشمگیری در زمینه های مختلف داشته است. شهر زیبای وین برای دهمین سال متوالی به عنوان بهترین شهر جهان رتبه اول را به خود اختصاص داده است. جمعیت اتریش حدود 8 میلیون نفر است . آب و هوای معتدل و مطبوع اتریش یکی از جذابیتهای این کشور است . همچنین وجود منابع طبیعی زیبا و داشتن آثار تاریخی کهن باعث جذب گردشگران زیادی به این کشور شده است. در کشور اتریش سطح رفاه اجتماعی بسیار بالاست چراکه در جامعه اتریش و قانون اتریش جامعه و مردم دراولویت قراردارد و باصطلاح سوسیالیست هستند. مالیات دریافتی در اتریش به طور مساوی برای رفاه همه مردم استفاده می گردد و اختلاف طبقاتی نیز در این کشور وجود ندارد. در جامعه ای که اختلاف طبقاتی وجود نداشته باشد به همان میزان درصد جرم و جنایت نیز کاهش یافته و در نتیجه امنیت نیز بالاست. نرخ بیکاری در اتریش بسیار پایین و 4 % است. زبان رسمی کشور اتریش زبان آلمانی است اما تقریبا اکثر مردم اتریش به زبان انگلیسی نیز تسلط دارند و صحبت می کنند و همین امر نیز مهاجرت و سفر به اتریش را آسان می سازد چرا که برقراری ارتباط در امر مهاجرت مسئله ای مهم است. شما برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه کشور اتریش می توانید مقالات ما را در زمینه زندگی در اتریش و مهاجرت به اتریش مطالعه نمایید.

نمودار نرخ بیکاری در اتریش در سال 2018

کارآفرینی در اتریش

کارآفرینی در اتریش و چگونگی ایجاد آن

کارآفرینی در اتریش یکی از شاخه های سرمایه گذاری در اتریش و همچنین ثبت شرکت در اتریش است. شما برای دریافت اقامت اتریش از طریق کارآفرینی باید یک شرکت دراتریش ثبت نمایید. برای ایجاد کارآفرینی در اتریش شما نیاز به یک طرح مبتکرانه ، خلاق و نو در زمینه کاری دارید که مورد توجه دولت اتریش قرار بگیرد و برای کشور و مردم اتریش بسیار مفید و برای خودتان نیز سودآور باشد. دولت به مشاغل نو و ایده های نو توجه بسیار زیادی دارد و در این زمینه با بنیانگذاران مشاغل نو و خلاقانه همکاری می کند و در مالیات این مشاغل نیز تحت شرایطی خاص تخفیفاتی را لحاظ می نماید. برای مطالعه بیشتر در زمینه مراحل و چگونگی ثبت شرکت می توانید مقاله مارا در زمینه ثبت شرکت در اتریش مطالعه نمایید.

کارآفرینی در اتریش و کسب امتیازات لازم

برای کارآفرینی در اتریش و ثبت شرکت در اتریش شما نیاز به کسب امتیازات لازم دارید که باید حداقل 50 امتیاز کسب نمایید تا بتوانید به عنوان یک کارآفرین به کشور اتریش مهاجرت نمایید.

در جدول زیر به بررسی امتیازات لازم می پردازیم.

معیارهای کسب امتیاز امتیازات
تحصیلات و دارا بودن مهارت خاص 20
مدرک سه ساله تخصصی در زمینه شغل مورد نظر 30
تحصیلات دانشگاهی در اتریش 30
تجربه کاری در زمینه شغل مورد نظر حداکثر 10
تجربه کاری برای هر سال 2
مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی حداکثر 15
امتیازات ویژه و فردی حداکثر 30
داشتن سرمایه اضافی حداقل 50 هزار یورو 10
سن تا 35 سال 10
مجموعه امتیازات حداکثر 85
مجموعه امتیازات حداقل مورد قبول 50

شما با کسب امتیازات ذکر شده در بالا می توانید برای کار آفرینی در اتریش و ثبت شرکت در اتریش اقدام نمایید. همچنین می توانید برای محاسبه دقیقتر امتیازات خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

کارآفرینی دراتریش و مدارک مورد نیاز

برای کارآفرینی در اتریش و اقدام برای ان شما نیاز به تهیه مدارکی داریدکه با در دست داشتن این مدارک می توانید به سفارت اتریش در کشورخودمراجعه نموده و  برای ایجاد کارآفرینی درخواست دهید.

 • گذرنامه معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار
 • عکس با ابعاد 3.5*4.5
 • مدارک اجاره نامه محل شغل شما در اتریش
 • بیمه درمانی
 • مدارک مبنی بر وجود دارایی لازم برای زندگی اولیه در اتریش و تامین هزینه ها
 • گواهی های تحصیلی مختلف
 • مدارک خاص و گواهینامه های خاص مرتبط با شغل مورد نظر در صورت وجود
 • مدارک تحصیلی در اتریش در صورت وجود
 • مدرک زبان
 • مدارک موجود از قرارداد شرکت حامی شما در اتریش
 • طرح کسب و کار خلاقانه
 • در صورت لزوم مجوز ساخت و ساز

لطفا حتما به این نکته توجه داشته باشید که کلیه مدارک ذکر شده باید به زبان انگلیسی یا آلمانی ترجمه و تایید سفارت اتریش را داشته باشید . حتما باید اصل مدارک را نیز ارائه دهید.

کارآفرینی در اتریش و سرمایه لازم

کارآفرینی در اتریش همانطور که در بالاتر اشاره شد نوعی سرمایه گذاری در اتریش است. شما نیاز به ثبت شرکت و سرمایه گذاری دارید این سرمایه گذاری با توجه به نوع فعالیت شما متفاوت است اما حداقل سرمایه مورد نیاز برای کارآفرینی در اتریش 50 هزار یورو است که با توجه به نوع فعالیت شما می تواند افزایش یابد اما با میزان کمتر نمی شود اقدام به کارآفرینی نمود.

کارآفرینی در اتریش و مالیات

برای کار آفرینی در اتریش شما نیاز به دریافت کد اقتصادی و پرداخت مالیات دارید در اکثر کشورها شما باید در قبال سود شغل خود مالیات پرداخت کنید . مالیات برای ثبت شرکت و کارآفرینی در اتریش 25% در نظر گرفته شده است . به طور مثال چنانچه شما در زمینه کار خود نیاز به تحقیقات و پژوهش داشته باشید درصدی از مالیات شما کسر خواهدشد و یا تحت شرایطی بخشی از مالیات افراد کارآفرین کسر و بخشیده می شود . برای اطلاعات بیشتر در زمینه مالیاتهای مشاغل در اتریش می توانید با یک وکیل و مشاور متخصص در این زمینه مشورت نمایید.

مهاجرت به کشور اتریش
تمکن مالی اتریش

کارآفرینی در اتریش و دریافت کارت قرمزسفیدقرمز

در صورتی که طرح کارآفرینی شما در اتریش مورد تایید قرار گیرد و شما مراحل کار را انجام داده و کلیه مدارک شما مورد تایید قرار بگیرد و مراحل ثبت شرکت کارآفرینی خود را انجام دهید می توانید برای ویزای نوع D و اقامت در اتریش درخواست دهید. که در صورت تایید درخواست به شما کارت اقامت قرمزسفیدقرمز اتریش اعطا می گردد این کارت در اولین مرحله برای 2 سال اقامت صادر می گردد وپس از 2 سال در صورت ادامه فعالیت شما قابل تمدید خواهدبود. برای دریافت اقامت دائم در اتریش شما باید حداقل 5 سال در اتریش زندگی و کار کرده و مالیات پرداخت نمایید . پس از 6 سال نیز می توانید برای دریافت تابعیت اتریش درخواست دهید. با کارآفرینی دراتریش شما می توانید برای خود و  خانواده خود و فرزندان زیر 18 سالتان اقامت اتریش را کسب نمایید. همچنین تحصیل فرزندانتان نیز رایگان خواهد بود. از مزایای بیمه های درمانی رایگان نیز بهره مند می شوید. برای مطالعه بیشتر در زمینه اخذ اقامت و تابعیت اتریش و همچنین اخذ اقامت اتریش از طریق کارت قرمزسفیدقرمز و اقامت قرمزسفید قرمز اتریش می توانید مقالات ما را در این زمینه مطالعه نمایید.

کلام آخر

کارآفرینی در اتریش بواسطه داشتن یک طرح خلاق و مبتکرانه که نواوری داشته باشد و سود آور نیز باشد در اتریش امکانپذیر است شما برای کارآفرینی دراتریش باید اقدام به ارائه طرح و همچنین سرمایه گذاری نمایید. در صورت موافقت با طرح می توانید اقدام به تاسیس شرکت کارآفرین و انجام مراحل ان نمایید. شما برای کسب اطلاعات بیشتر و جامعتر در زمینه کارآ فرینی در اتریش می توانید ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه نموده و به طور کامل با انواع روشهای مهاجرت به کشورهای مختلف آشنا شده و مقایسه نمایید و بهترین راه را برای مهاجرت انتخاب کنید. با مشاهده این ویدیو دیگر نیاز به وکیل نخواهید داشت و خودتان می توانید کارهای مهاجرت خود را انجام دهید. همچنین می توانید مقالات و ویدیوها و فایل های صوتی رایگان موسسه را در زمینه مهاجرت در گوگل با موضوع مورد نظر با کلیدواژه ملکپور جستجو نموده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید در قسمت سوالات همگانی در وبسایت های ما سوالات خود را مطرح نموده و پاسخ آن را به طور رایگان دریافت نمایید. برای مشاوره کوتاه رایگان نیز می توانید با مشاورین متخصص ما تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *