کارآفرینی در استرالیا

 • کارآفرینی در استرالیا و مقدمه ای بر آن
 • کارآفرینی در استرالیا و شرایط عمومی در آن
 • کارآفرینی در استرالیا و انواع ویزاها
 • کارآفرینی در استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس 188
 • کارآفرینی در استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس 888
 • کارآفرینی در استرالیا و مراحل آن
 • کارآفرینی در استرالیا و سیستم امتیاز بندی
 • کارآفرینی در استرالیا و شرایط اخذ اقامت دائم
 • کارآفرینی در استرالیا و مزایای آن
 • کارآفرینی در استرالیا و خصوصیات این ویزا
 • کارآفرینی در استرالیا و مدارک مورد نیاز
 • کارآفرینی در استرالیا و نظام مالیاتی در این کشور
 • کارآفرینی در استرالیا و کلام اخر
کارآفرینی در استرالیا

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

کارآفرینی در استرالیا و مقدمه ای بر آن

کارآفرینی در استرالیا و شرایط اخذ اقامت و راه های مناسب و انواع ویزای کارآفرینی  در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار میگیرد . کشور استرالیا از پر طرفدارترین و مهاجر پذیرترین کشورها به دلیل سطح بالای کیفیت زندگی و خدمات شهروندی محسوب می گردد . اقامت در استرالیا  این امکان را برای مهاجران فراهم  میسازد تا از سطح بالای آموزشی در این کشور برخوردار شوند .کارآفرینی در استرالیا و به صورت کلی سرمایه گذاری در این کشور نیازمند مطالعه در این باب و کسب اطلاعات درست و موثق در این مورد است . چرا که امر سرمایه گذاری و در کل مهاجرت امری هزینه بر و دارای ریسک فراوان است . همچنین مشاوره با وکلای مهاجرت و متخصصین در امر مهاجرت و سرمایه گذاری این امکان را فراهم میسازد تا با آگاهی کامل و دیدی واضح و روشن در این راه قدم بگذارید .  مهاجرت به استرالیا از طرق بسیاری از جمله : مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل و دیگر طرق امکان پذیر می باشد . چنانچه تمایل دارید روش مناسب با توجه به شرایط خود را  دریابید می توانید با مشاهده ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت راه خود را انتخاب نموده و خود به صورت مستقل اقدام نمایید.

در این مقاله ضروریترین و اساسی ترین مباحث مرتبط با  کارآفرینی در استرالیا را به صورت ساده و خلاصه شرح  خواهیم داد.

فایل صوتی موسسه ملکپور در رابطه با سرمایه گذاری در استرالیا

کارآفرینی در استرالیا و شرایط عمومی در آن

کارآفرینی در استرالیا در صورتی برای کارآفرینان ، صاحبان مشاغل و تاجران امکان پذیر است که بیزینس آنها موفق و پر درآمد بوده و یا در زمینه مدیریت در سطوح عالی دارای سوابق درخشانی باشند ، متقاضیان کارآفرینی در استرالیا می توانند از طریق این ویزا ، به این کشور مهاجرت و اقامت آن را اخذ نمایند . کشور استرالیا مانند جزیره ای بزرگ در اقیانوس آرام قرار گرفته است ، این کشور دارای جمعیت حدود 25 میلیون نفری می باشد همچنین نرخ بیکاری در آن حدود 5.1 درصد اعلام شده است ، مردم این کشور به زبان انگلیسی صحبت میکنند . واحد پول این کشور دلار استرالیا می باشد و پایتخت استرالیا شهر کامبراست اما نکته جالب توجه این است که دو شهر سیدنی و ملبورن دارای بیشترین میزان جمعیت در این کشور می باشند که عمده مهاجران به زندگی در این شهرها علاقمند هستند . علاقمندان بسیاری برای اقامت استرالیا تمایل دارند که کشور استرالیا این امکان فراهم ساخته از طریق کار و تحصیل نیز متقاضیان مهاجرت به استرالیا اقدام نمایند.

کارآفرینی در استرالیا و انواع ویزاها

کارآفرینی در استرالیا نیازمند اخذ ویزای مربوط به آن است . بصورت کلی برای سرمایه گذاری در استرالیا شخص متقاضی از سه نوع ویزای می تواند اقدام نماید که عبارتند از:

 • ویزای ساب کلاس 188
 • ویزای ساب کلاس 132
 • ویزای ساب کلاس 888

برای علاقمندان و متقاضیان کارآفرینی در استرالیا این امکان فراهم است که از طریق ویزای ساب کلاس  188 و 888 که مرحله دوم ویزای 188 است می توانند به این منظور دست یابند . در ادامه به توضیح دقیق این دو نوع ویزا خواهیم پرداخت.

قوانین استرالیا
اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

کارآفرینی در استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس 188

کارآفرینی در استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس از این طریق است که به شخص متقاضی اقامت 4 ساله داده می شود که قابلیت تمدید و تبدیل به اقامت دائم را در صورتی که شخص متقاضی کلیه قوانین قوانین و شرایط در رابطه با اقامت خود رعایت نماید را دارد. در این نوع ویزا شخص متقاضی باید یکی از ایالات استرالیا را به عنوان اسپانسر برای اقامت اقدام نماید. در ابتدا کلیه مدارک و رزومه شخص متقاضی بررسی می گردد در صورت موافقت شخص متقاضی باید در طی 4 سال اقامت در آن ایالت تجارت مناسبی راه اندازی نموده سرمایه خود را افزایش دهد که با توجه به تفاوت هزینه ها در ایالات استرالیا میزان سرمایه تخمین زده می شود. در طی این مدت شخص می تواند شرایط را جهت اقامت خانواده خود فراهم سازد. در صورتی که در طی 4 سال به کسب و کار و سرمایه مورد نیاز نرسید می تواند این زمان را برای دو سال تمدید نماید.

کارآفرینی در استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس 888

کارآفرینی در استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس 888 می توان گفت مرحله دوم ویزای ساب کلاس 188 و زیر گروه آن محسوب می گردد. این ویزا برای  تاجران و سرمایه گذارن متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا و اقامت در این کشور است که ویزای ساب کلاس 188 را به مدت 4 سال دارند و به دنبال اقامت دائم هستند. مدت زمان این ویزا 5 سال می باشد که قابلیت تبدیل به اقامت دائم را نیز دارد. اشخاص متقاضی سرمایه گذاری  که به اقامت دائم از طریق تجارت و سرمایه گذاری بالا تمایل دارند باید کلیه شروط دولت استرالیا را عملی سازند. الزامات ایالتی دولتی و اداره امور داخلی برای هر نوع سرمایه گذاری متفاوت است. متقاضی باید در ابتدا باید برای مهاجرین SA اقدام کند و بعد درخواست ویزای 888 را به امور خارجه ارسال نماید.

کارآفرینی در استرالیا و مراحل آن

کارآفرینی در استرالیا به اینصورت است که افراد واجد شرایط در ابتدا ، خلاصه ای از  طرح تجاری مرتبط با سابقه بیزنس خود  نوشته و به یکی از ایالتهای استرالیا جهت تایید ارسال می کنند سپس بعد از تایید کلیه مدارک برای اداره مهاجرت فدرال استرالیا ارسال می شود. سپس یک  ویزای ۴ ساله برای متقاضی صادر می شود . لازم به ذکر است که بدون انتقال هیچ مبلغی و صرفا با نشان دادن سرمایه در حساب ، افراد به همراه همسر و فرزندان( زیر ۱۸ سال) می توانند ویزای 4 ساله کشور استرالیا را اخذ کنند ، همچنین شرایطی که افراد برای اخذ این ویزا باید داشته باشند به ترتیب زیر است:

 • سن زیر ۵۵ سال
 • دارایی فرد به همراه همسر حداقل ۸۰۰ هزار دلار استرالیا
 • فرد دارای سهام حداقل ۳۰ درصد در تجارتی که گردش مالی سالیانه آن حداقل ۵۰۰ هزار دلار استرالیا در ۲ سال از ۴ سال قبل از اقدام
 • دریافت حداقل ۶۵ امتیاز از سیستم امتیاز بندی
 • تایید طرح تجاری توسط یکی از ایالت های استرالیا

کارآفرینی در استرالیا و سیستم امتیاز بندی

افراد برای دریافت ویزای کارآفرینی در کشور استرالیا نیاز به دریافت امتیاز 65 میباشند و امتیازات در این ویزا براساس سن ، سطح زبان ، مدارک تحصیلی ، تمکن مالی ، میزان درآمد در بیزینس گذشته ، نو آوری در بیزینس تقسیم بندی می شود.

کارآفرینی در استرالیا و امتیاز سن
از سن 18 تا 24 سال 20 امتیاز
ازسن 25 تا 32 سال 30 امتیاز
از سن 33 تا 39 سال 25 امتیاز
از سن 40 تا 44 سال 20 امتیاز
از سن 45 تا 54 سال 15 امتیاز
بالای 55 سال امتیازی تعلق نمی گیرد
کارآفرینی در استرالیا و امتیاز سطح زبان انگلیسی
آیلتس بالای 5 5 امتیاز
آیلتس بالای 7 10 امتیاز
کارآفرینی در استرالیا و امتیاز مدرک تحصیلی
مدرک تحصیلی لیسانس تکنولوژی و بیزینس 10امتیاز
مدرک تحصیلی لیسانس مابقی رشته ها 5 امتیاز
کارآفرینی در استرالیا و مجموع تمکن مالی متقاضی به همراه همسر
مبلغ 800 هزار دلار استرالیا 5 امتیاز
مبلغ 1.3 میلیون دلار استرالیا 15 امتیاز
مبلغ 1.8 میلیون دلار استرالیا 25 امتیاز
مبلغ 2.25 میلیون دلار استرالیا 35 امتیاز
کارآفرینی در استرالیا و درآمد تجارت متقاضی در 2 سال از 4 سال اخیر
مبلغ 500 هزار دلار استرالیا 5 امتیاز
مبلغ 1 میلیون دلار استرالیا 15 امتیاز
مبلغ 1.5 میلیون دلار استرالیا 25 امتیاز
مبلغ 2 میلیون دلار استرالیا 35 امتیاز
کارآفرینی در استرالیا و داشتن تجارت و سابقه مدیریت در آن
داشتن بیزنس در 4 سال از 5 سال اخیر 10 امتیاز
داشتن بیزنس در 7 سال از 8 سال اخیر 15 امتیاز
کارآفرینی در استرالیا و نو آوری در بیزنس
اختراع یا طرح ثبت شده مرتبط با طرح تجاری 15 امتیاز
علامت تجاری ثبت شده مرتبط با بیزنس 10 امتیاز
صادرات 15 امتیاز
تجارتی که فروش سالیانه آن در 3 سال متوالی 20 درصد افزایش داشته است 10 امتیاز

کارآفرینی در استرالیا و شرایط اخذ اقامت دائم

شرایط اخذ اقامت دائم و کارآفرینی در استرالیا به اینگونه است که پس از ورود به این کشور و گذشت دو سال ، می توان برای اقامت دائم  اقدام کرد . بدین ترتیب ، متقاضی باید ثابت کند که در 2 سال اخیر ، مدیریت بیزنس (با درآمد سالیانه ۳۰۰ هزار دلار استرالیا) را دارد . همچنین متقاضی باید حداقل دارای 2 مورد از موارد ذیل باشد:

 • سرمایه گذاری در طرح تجاری ۲۰۰ هزار دلاری در استرالیا (در 1 سال اخیر)
 • سرمایه گذاری شخصی و طرح تجاری در کشور استرالیا ، حداقل با ۶۰۰ هزار دلار استرالیا (در 1 سال اخیر)
 • استخدام تمام وقت دو شهروند استرالیایی (در 1 سال اخیر)

کارآفرینی در استرالیا و مزایای آن

کارآفرینی در استرالیا دارای مزایای بسیاری است است چرا که پس از مدتی که در همین مقاله قید شده است مضاف بر شرایط مناسب زندگی و امکان سرمایه گذاری و فضای کاری مناسب تجاری در این کشور می توان به تحصیل فرزندان بصورت رایگان و خدمات شهروندی رایگان در آن اشاره نمود . در ادامه به دیگر مزایای کارآفرینی در این کشور وسیع خواهیم پرداخت.

 • کارآفرینی در استرالیا و دریافت ویزای کار استرالیا بدون پرداخت ودیعه
 • داشتن دو سال زمان برای انتقال مبلغ مورد نیاز سرمایه گذاری به استان
 • عدم نیاز به دانش زبان انگلیسی
 • مدت کوتاه اخذ ویزای کار

کارآفرینی در استرالیا و خصوصیات این ویزا

 • اعتبار این ویزا به مدت 4 سال از تاریخ ورود به کشور استرالیا است.
 • همراه (همسر و فرزندان زیر 18 سال) اجازه کار و تحصیل را دارند.
 • سپرده متقاضی تا چهار سال مسدود میشود.
 • متقاضی اجازه ورود و خروج را به دفعات دارند.
سیستم امتیاز بندی مهاجرت کاری به استرالیا
سرمایه گذاری در استرالیا
ثبت شرکت در استرالیا

کارآفرینی در استرالیا و مدارک مورد نیاز

کارآفرینی در استرالیا  زمانی امکان پذیر است که شخص متقاضی ثابت کند تجارت و کسب و کار موفقی در کشور خود یا کشور مبدا در طی 4 سال داشته باشد . مدارک مورد نیاز جهت امر کارآفرینی عبارتند از :

 • اصا مدارک شناسایی متقاضی و ترجمه معتبر آن شامل کارت ملی و شناسنامه و سند ازدواج
 • مدارک گردش مالی فرد متقاضی و ترجمه رسمی و معتبر آن
 • رزومه کاری و سابیقه کار شخص متقاضی بصورت ترجمه شده
 • فرم هایی که بصورت آنلاین در اختیار متقاضی جهت تکمیل مراحل و فرآیند کارآفرینی قرار می گیرد

کارآفرینی در استرالیا و نظام مالیاتی در این کشور

کارآفرینی در استرالیا مستلزم آگاهی کامل در زمینه نظام مالیاتی در این کشور است . وکیل مهاجرت آگاه به کلیه موارد و الزامات سرمایه گذاری و کارآفرینی شما را در این امر بسیار کمک خواهد نمود . چرا که در اکثر کشورها مالیات و پرداخت آن تاثیر بسزایی در اخذ اقامت دائم مهاجران خواهد داشت . نرخ مالیات در رابطه با هر کار و تجارتی بسته به نوع و بیزینس پلن آن متفاوت خواهد بود.نرخ مالیات در کشور استرالیا 30% می باشد و گردش مالی در حساب شرکتی که با ثبت آن اقدام به کار آفرینی نمایند بسیار مهم خواهد بود.

کارآفرینی در استرالیا و کلام اخر

کارآفرینی در استرالیا و اخذ اقامت در استرالیا از طریق کارآفرینی در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفت . در نهایت افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند ، باید سرمایه کافی برای کارآفرینی در استرالیا را داشته باشند تا بتوانند برای اقامت از طریق کارآفرینی در کشور استرالیا اقدام نمایند . افراد متقاضی باید در ابتدا بیزنس پلن قوی به دولت استرالیا ارائه نمایند و پس از تاییدات لازم از طرف دولت استرالیا اقدام به کار آفرینی و اخذ اقامت از طریق کارآفرینی در استرالیا را نمایند .همچنین شما سروران عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر و جامعتر در زمینه مهاجرت به اقصی نقاط جهان با توجه به شرایط خود وانتخاب بهترین مسیر به بهترین کشور می توانید ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه نموده و به طور کامل با انواع روشهای مهاجرت به کشورهای مختلف آشنا شده و مقایسه نمایید و بهترین راه را برای مهاجرت را انتخاب کنید این ویدئو حاصل ساعتها تلاش و توضیحات کامل و راهنماییهای جامع استاد ملک پور ( وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا ) تهیه شده که با مشاهده این ویدیو دیگر نیاز به وکیل نخواهید داشت و خود نیز می توانید برای این مهم اقدام نمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقامت از طریق کارآفرینی در کشور استرالیا می توانید به دفاتر موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل فرمایید و با ارزیابی شرایط خود در رابطه با کارآفرینی در کشور استرالیا اطلاعات کافی را اخذ نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *