کارآفرینی در برزیل

کارآفرینی در برزیل تحت چه شرایطی امکان پذیر است ؟ آیا در خصوص کارآفرینی در برزیل اطلاعاتی دارید؟ آیا برای کارآفرینی در برزیل میتوان از موسسات کاریابی در این زمینه کمک گرفت؟ آیا روشهای مختلف مهاجرت را میشناسید؟ در خصوص کارآفرینی در دیگر کشورها چه میدانید؟  موسسات کاریابی چه موسساتی هستند؟ اینها همه سوالات متداولی می باشد که افراد زمانیکه به موضوع مهاجرت فکر میکنند ممکن است در ذهنشان به وجود آید. یکی از روش های مهاجرت به دیگر کشورها روش کاریابی در آن کشور است که فرد با ویزای جستجوی کار وارد آن کشور شده و به دنبال شغل مورد نظرشان بگردند و با یافتن شغل مورد نظرشان اقامت موقت در آن کشور را کسب میکنند. ما در این مقاله که به کوشش مشاوران و وکلای موسسه مشاوره ای MIE تهیه وتنظیم گردیده است سعی می کنیم حتی الامکان سوالات شما را در این زمینه پاسخگو باشیم.

کشور برزیل

برای آنکه بتوانید در خصوص مهاجرت به کشور برزیل تصمیم بگیرید لازم می باشد اطلاعاتی کلی در خصوص این کشور داشته باشید. برزیل وسیع ترین و پرجمعیت ترین کشور در آمریکای جنوبی به حساب می آید. برزیل همچنین بعد از کشورهای روسیه، کانادا، چین و آمریکاف پنجمین کشور وسیع در جهان است. به خاطر همین وسعت عجیب نیست که بگوییم تنوع آب و هوایی زیادی در این کشور وجود دارد . برزیل دارای پنج آب و هوای گرمسیری در مرکز، کوهستانی، نیمه خشک در شمال شرقی، استوایی در شمال و معتدل در جنب است اما شرایط غالب بر آن بخش گرمسیری است که پوشیده از جنگلهای بارانی آمازون است.پایتخت این کشور برازیلیا است. کشور برزیل در واقع یک فدراسیون است با 27 واحد فدرال که  که از 26 ایالت و یک منطقه فدرال دارد. مردم کشور برزیل به دلیل آنکه سالها کشورشان مستعمره پرتقال بوده است به این زبان صحبت میکنند و همچنین زبان پرتغالی را به عنوان زبان رسمی خود میشناسند. کشور برزیل منابع طبیعی گسترده ای دارد و همچنین از نظر نیروی کار نیز قابل توجه می باشد و همین امر باعث شده تا کشور برزیل قدرتمند ترین اقتصاد آمریکای جنوبی محسوب شود. صرفنظر از منطقه شمال شرقی که فقیرترین منطقه برزیل محسوب میشود در بقیه قسمت های این کشور شرایط نسبتا مناسبی برای زندگی وجود دارد که این قسمت هم به جذب سرمایه گذاری متمرکز شده است. شاید بد نباشد که بدانید بیشترین بخشهای صنعتی برزیل در جنوب و جنوب شرقی آن تجمع یافته است.

و اما در خصوص فناوری در کشور برزیل خوب است که بدانید یکی از پیشررفته ترین انواع فناوری در جهان در کشور برزیل می باشد و فناوری اطلاعات در این کشور بزرگ با توجه به بازارداخلی، به عنوان پیشرو خدمات مالی، صنایع دفاعی، مدیریت روابط مشتری، دولت الکترونیک و مراقبت بهداشتی قابل توجه است.

کارآفرینی در برزیل

در خصوص کاریابی در برزیل باید بگوییم کاریابی در این کشور نیاز  به یک پیشنهاد شغلی مطمئن و قطعی دارد و با توجه به اینکه تنها زبان رسمی در این کشور پرتقالیست فردی که به دنبال کاریابی در برزیل است می بایست این زبان را بداند زیرا در صورت تسلط بر این زبان شانس کاریابی در برزیل برای متقاضی بیشتر خواهد بود. اما زبان انگلیسی هم میتواند موجب موفقیت در کاریابی برزیل شود. برخی از کشورها مثل آلمان و اتریش برای چنین مواقعی یک ویزای شش ماهه دارند که فرد میتواند به واسطه اخذ ویزای جستجوی کار وارد کشور مورد نظر شده و به جستجوی کار بپردازد اما برزیل این نوع ویزا را ندارد . در صورتیکه فرد متقاضی کار از خارج از برزیل بدون دعوتنامه کاری درخواست ویزای کار نماید به احتمال قوی با این در خواست وی موافقت نخواهد شد. همانطور گفته شد کشور برزیل از نظر نیروی کار بسیار غنی است و همین امر باعث شده اخذ ویزای کاری در این کشور تقریبا غیرممکن بنظر برسد.

ویزای کار از طریق تخصص در بعضی از کشورها مانند استرالیا و کانادا هم امکان پذیر می باشد اما در برزیل ویزایی با این عنوان وجود ندارد. اما روشهای مختلفی برای اخذ ویزا و ورود به برزیل و پس از آن کاریابی در برزیل وجود دارد.یکی از بهترین راهها جهت ورود جهت اشتغال در برزیل ورود از طریق ویزای تحصیلی است که با توجه به اینکه دانشجو حق کار پاره وقت هین تحصیل دارد از این طریق نیز امکان امکان دست رسی به شغل مورد نظر در برزیل وجود دارد.

همانطور که گفته شد راههای دیگری هم برای ورود به کشور برزیل وجود دارد که در صورت نیاز شما می توانید از طریق تماس با مشاوران موسسه مشاوره ای MIE و دریافت مشاوره تلفنی رایگان اطلاعات لازم در خصوص کاریابی و مهاجرت به برزیل را دریافت نمایید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به سایت مشاوره ای MIE مراجعه نمایید.

منبع:

www.wikipedia.org

www.forbes.com

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *