کارت قرمز سفید قرمز اتریش

و بررسی شرایط اخذ این کارت در این کشور

 • کارت قرمز سفید قرمز اتریش و مقدمه
 • کارت قرمز سفید قرمز اتریش و شرایط عمومی
 • کارت قرمز سفید قرمز اتریش و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار
 • کارت قرمز سفید قرمز اتریش و استانداردهای سرمایه گذاری

 • کارت قرمز سفید قرمز اتریش و مدارک مورد نیاز برای اقدام
 • کارت قرمز سفید قرمز اتریش و میزان سرمایه لازم
 • کارت قرمز سفید قرمز اتریش و شرایط اخذ اقامت و تابعیت
 • کارت قرمز سفید قرمز اتریش و وکیل مهاجرت در اتریش
 • کارت قرمز سفید قرمز اتریش و مزایای آن
 • کارت قرمز سفید قرمز اتریش و معایب آن
 • کارت قرمز سفید قرمز اتریش و سخن پایانی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کارت قرمز سفید قرمز اتریش و مقدمه

کارت قرمز سفید قرمز اتریش ، اخذ اقامت و تابعیت از این روش و میزان سرمایه لازم برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز، در این مقاله به صورت علمی و دقیق مورد بررسی قرار می گیرد. ممکن است برای بسیاری از افراد سوالاتی از این قبیل پیش بیاید که آیا اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش، روش مناسبی برای مهاجرت می باشد؟ برای دریافت این کارت چه شرایط و مدارکی موردنیاز است؟ آیا قرمز سفید قرمز همان خودحمایتی اتریش است؟ ذکر این نکته حائز اهمیت می باشد که کارت قرمز سفید قرمز اولین بار توسط موسسه ی ملک پور ارائه گردیده است و این موسسه فقط سالی 2 تا 3 ماه برای این نوع اقامت ثبت نام میکند. از نظر موسسه حقوقی ملک پور، بهترین نوع اقامت اتریش از طریق اخذ کارت قرمز سفید قرمز می باشد که با استفاده از این روش سرمایه گذاری میتوانید اقامت کشور اتریش را بدست بیاورید. ضمنا این امکان وجود دارد که ویزاها و مصاحبه های موکلین را در همین سایت مشاهده نمایید تا به اطمینان خاطر بیشتری برای اقدام دست یابید. در صورت هرگونه سوال در رابطه با کارت قرمز سفید قرمز اتریش، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور( mie اتریش)، تماس بگیرید و مشاوره ی تلفنی   رایگان از مشاورین متخصص ما دریافت نمایید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کارت قرمز سفید قرمز
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کارت قرمز سفید قرمز

کارت قرمز سفید قرمز اتریش و شرایط عمومی

کشور اتریش یکی از پرطرفدار ترین مقصد مهاجران میباشد که به دلیل مهاجران زیاد، فرهنگی مهاجرپذیر دارد. اتریش جزو کشورهای ثروتمند دنیا است که بهترین مکان برای افرادی است که تمایل به داشتن زندگی مرفه با امکانات بین المللی و فرصت های شغلی بیشتر دارند. پایتخت اتریش، شهر وین است که در ده سال متوالی اخیر، بهترین شهر برای زندگی در جهان شناخته شده است. این شهر مدتهای طولانی مرکز هنر، به خصوص موسیقی بوده است به گونه ای که به پایتخت موسیقی جهان نیز مشهور گشته است. به دلیل نرخ پایین بیکاری، سطح رفاه بالا، کیفیت بالای زندگی و سطح علمی بالای دانشگاههای این کشور، افراد زیادی خواهان کار و به دنباله ی آن، زندگی در این کشور هستند. یکی از بهترین روشهای اقامت، استفاده از کارت قرمز سفید قرمز اتریش، است که موسسه ی ملک پور اعتقاد دارد که بهترین روش اخذ اقامت می باشد زیرا بر خلاف روش های دیگر سرمایه گذاری که برخی از سرمایه و پول شما از دست میرود، با این روش هیچ پولی به کسی نمیدهید، پس در نتیجه هیچ پولی از دست نمیدهید. ما در موسسه ی ملک پور تنها سالی دو تا سه ماه برای این نوع اقامت ثبت نام میکنیم و اعتقاد داریم که برای هر کاری بایستی با بهترین ها کار کنیم، دفتر موسسه ی ملک پور با بهترین وکلا در اتریش همکاری میکند. برای اطمینان و قضاوت در مورد این روش و موسسه ی ملک پور، میتوانید به سایت موسسه ی ملک پور سر بزنید و چند نمونه از افرادی که با این روش و از طریق موسسه ی ملک پور اقدام نموده اند، مشاهده نمایید.

پرچم اتریش
اطلاعات عمومی اتریش

کارت قرمز سفید قرمز اتریش و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار

قبل از سرمایه گذاری در هر کشوری لازم است در مورد شاخص های اقتصادی تاثیرگذار بر سرمایه گذاری، اطلاعاتی کسب نمایید. کارت قرمز سفید قرمز یکی از روش های سرمایه گذاری میباشد. یکی از شاخص های اساسی و مهم در سرمایه گذاری کارت قرمز سفید قرمز اتریش، نوع و میزان مالیات پرداختی می باشد. کشور اتریش از ثبات در نرخ مالیات شرکت ها برخوردار است و از سال 2010 تا کنون تغییراتی در این نرخ ایجاد نشده است و این نرخ حدود 25 در صد میباشد. در روش کارت قرمز سفید قرمز اتریش شما مجبور به پرداخت مالیات و بیمه هستید که پولی که بابت مالیات بیمه میدهید هدر نمیرود و در صورت بیکاری در این کشور به شما حقوق بیکاری میدهند و این میزان حقوق به حدی هست تا زندگی شما به راحتی سپری شود. از دیگر شاخص تاثیرگذار، فساد مالی میباشد که کشور اتریش در رتبه ی 14 ام در بین کشورهای جهان قرار گرفته است. در نمودارهای زیر میتوانید نرخ مالیات و فساد مالی در کشور اتریش را مشاهده نمایید.

نمودار نرخ مالیات

کارت قرمز سفید قرمز اتریش

نمودار شاخص فساد مالی

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

کارت قرمز سفید قرمز اتریش و استانداردهای سرمایه گذاری

از جمله استانداردهای سرمایه گذاری تاثیر گذار بر کارت قرمز سفید قرمز اتریش میتوان به تولید ناخالصی، نرخ بیکاری و اشتغال، نرخ تورم و بهره بین بانکی اشاره کرد. تولید ناخالصی داخلی کشور اتریش حدود 455.74 میلیارد می باشد که این این مقدار، عددی چشمگیری است و این نرخ امسال، 1.5 تا 2.5 درصد افزایش داشته است. نرخ بیکاری در این کشور 6.7 درصد است یعنی از هر صد نفر کمتر از 7 نفر بیکار هستند و به طبع نرخ اشتغال در این کشور بالا است و به 72.7 درصد رسیده است. نرخ تورم نیز نسبت به سال گذشته کاهش داشته است و به 1.5 درصد رسیده است. در نمودارهای زیر میتوانید نرخ اشتغال و تولید ناخالصی داخلی را مشاهده نمایید.

نرخ اشتغال

کارت قرمز سفید قرمز اتریش

تولید ناخالصی داخلی

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

کارت قرمز سفید قرمز اتریش و مدارک مورد نیاز برای اقدام

کارت قرمز سفید قرمز اتریش

برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش ابتدا می بایست ویزای کاری تهیه نمایید. که برای تهیه ی ویزای کاری نیاز هست یکسری مدارک از جمله گذرنامه، شناسنامه، 2 عدد عکس که به تازگی گرفته اید، مدرکی از محل زندگیتان در اتریش، بیمه، مدارک تمکن مالی، مدارک تحصیلی، مدرک زبان، فرم درخواست ویزا، پرینت حساب بانکی و فیش حقوقی، را تهیه نمایید. وقتی صحبت از کارت قرمز سفید قرمز اتریش میشود حتما نیاز هست که یک شرکت در این کشور داشته باشید، که هنگامی که برای کارت قرمز سفید قرمز اتریش اقدام میکنید لازم هست تا مدارک شما مبنی بر ثبت شرکت شما در اتریش و اثبات فعالیت حرفه ای شما در کشور مبدا، ارائه گردد.

کارت قرمز سفید قرمز اتریش و میزان سرمایه لازم

کارت قرمز سفید قرمز اتریش

اگر به فکر گرفتن کارت قرمز سفید قرمز اتریش هستید پس باید بدانید که برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش لازم هست تا شما در اتریش حتما یک شرکت داشته باشید. که هزینه ی ثبت شرکت در روش کارت قرمز سفید قرمز اتریش 2 تا 4 هزار یورو میباشد. اگر شما در اتریش آشنا داشته باشید می توانید با صرف هزینه ای حدود 2 هزار یورو شرکت ثبت نمایید و اگر کسی را در این کشور نمیشناسید باید یک شهروند اتریشی و یا کسی که اقامت اتریش دارد، کارهای ثبت شرکت را انجام دهد که حدود 3 تا 4 هزار یورو برای شما هزینه دارد. پس از ثبت شرکت، بحث اقامتتان مطرح میگردد. در بحث اقامتتان باید حدود 40 تا 50 هزار یورو حقوق داشته باشید که نصفی از این مبلغ به بیمه و بازنشستگی شما برمیگردد.

کارت قرمز سفید قرمز اتریش و شرایط اخذ اقامت و تابعیت

کارت قرمز سفید قرمز اتریش

برای اقدام از طریق کارت قرمز سفید قرمز اتریش میبایست ابتدا یک شرکت در اتریش داشته باشید که این شرکت را حداکثر با 4 هزار یورو و با سرمایه ی اولیه ی 35 هزار یورویی که به خودتان بازمیگردد، تاسیس نمایید. با توجه به اینکه در این روش نیاز هست که شما مالیات و بیمه پرداخت نمایید پس، پس از گذشت 5 سال از اقامتتان میتوانید اقامت دائم دریافت نمایید که پس از گذشت 6 سال از اقامتتان میتوانید پاسپورت و تابعیت کشور اتریش را بدست آورید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ثبت شرکت اتریش و سوئیس

کارت قرمز سفید قرمز اتریش و وکیل مهاجرت در اتریش

برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش میبایست از وکیلی مجرب و متعهد که بر قوانین کشور اتریش تسلط کافی دارد، کمک بگیرید.  موسسه حقوقی ملک پور، معتقد است که برای هر کاری بایستی با بهترین ها کار کنیم. موسسه ی ملک پور، همکار mie اتریش، با بهترین وکلا در اتریش همکاری میکند، ضمن اینکه ممکن است وکیل اتریشی برای کارهایتان تمام تلاشش را نکند، پس موسسه MIE اتریش با آن قرار داد دارد که تمامی ارتباطات از طریق موسسه ی MIE صورت گیرد.  بنابراین موسسه حقوقی ملک پور همچون ناظری بر کارهای وکیل اتریشی نظارت دارد و می توانید اطمینان خاطر داشته باشید چرا که موسسه حقوقی ملک پور، به صورت لحظه به لحظه در کارتان نظارت دارد و پیگیری لازم را می نماید.

کارت قرمز سفید قرمز اتریش و مزایای آن

کارت قرمز سفید قرمز اتریش معتبرترین کارت اقامت در اتریش به شمار می رود. کشور اتریش از ثروتمندترین کشورهای جهان میباشد، زندگی در این کشور از کیفیت بالایی برخوردار است. این کشور از نظام قضایی بسیار قوی یرخودار است. ثبات اقتصادی و سیاسی در این کشور بسیار بالا میباشد. درست است که در کارت قرمز سفید قرمز اتریش شما مجبور به پرداخت مالیات بیمه هستید ولی این کار برایتان آثار مثبت فراوانی فراهم نموده است. با استفاده ازروش کارت قرمز سفید قرمز اتریش به شما و همسرتان اجازه کار تمام وقت داده میشود. بچه های زیر 18 سال شما میتوانند به طور رایگان تحصیل نمایند و همچنین تحصیل خودتان در دانشگاهها به صورت رایگان امکان پذیر خواهد بود. در روش کارت قرمز سفید قرمز اتریش به هر کدام از بچه های زیر 18 سال شما به طور ماهیانه 150 تا 300 یورو به عنوان حقوق پرداخته میشود. در صورتی که بیکار شوید در این کشور به شما حقوق بیکاری که مبلغ بسیار مناسبی نیز هست، تعلق میگیرد.

کارت قرمز سفید قرمز اتریش و معایب آن

در کارت قرمز سفید قرمز اتریش شما مجبور هستید که مبلغی را به عنوان مالیات و بیمه بپردازید. در کارت قرمز سفید قرمز اتریش میبایست حتما یک شرکت در اتریش ثبت نمایید که برای ثبت شرکت نیاز هست تا یک طرح تجاری ارائه دهید و این طرح تجاری میبایست در اداره کار اتریش بررسی گردد و در صورت خوب نبودن طرحتان و تاثیرگذار نبودن در حوزه ی اقتصادی و مثبت و  نوآورنبودن، طرحتان رد میشود. این مقاله توسط متخصصین مجرب موسسه حقوقی ملک پور نگارش گردیده است و هرگونه کپی برداری از آن خلاف شرع و قانون می باشد.

کارت قرمز سفید قرمز اتریش
کارآفرینی در اتریش
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ثبت شرکت در اتریش
کارت قرمز سفید قرمز اتریش و سخن پایانی

کارت قرمز سفید قرمز اتریش ، مدارک و شرایط موردنیاز برای دریافت این کارت و اخذ اقامت از این طریق، در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. امیدواریم توانسته باشیم سوالات و ابهامات متعدد شما همراهان همیشگی موسسه حقوقی ملک پور را به خوبی پاسخ دهیم. همانگونه که دانستیم کارت قرمز سفید قرمز اتریش، اولین بار توسط موسسه حقوقی ملک پور ارائه گردید و این موسسه تنها سالی دو تا سه ماه برای اخذ این نوع اقامت، ثبتنام می کند. لذا برای اخذ اطلاعات بیشتر در این باره پیشنهاد می شود با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و اطلاعات کاملتری در این باره دریافت نمایید. همچنین می توانید سوالات خود را از مشاورین متخصص و برتر ما به صورت تلفنی و رایگان، پرسش نمایید یا در قسمت دیدگاه مقاله سوالات خود را مطرح نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به آن ها پاسخ دهیم.

12 پاسخ
 1. دینا اهرابی
  دینا اهرابی گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من همسرم تو ایران چندسالی مغازه دار با جواز کسب بودن و الان تبدیل به شرکت شدن
  میشه با همین شرایط اونجا شرکت زد چون تخصصش اینه؟
  ۳۳ سالمونه جفتمون
  ایشون لیسانس متالوژی هستن و منم لیسانس ادبیات انگلیسی
  ۲ تا پسر ۲ و‌۴.۵ ساله. هم داریم
  نمیخوایم کلا دیگه برنگردیم بلکه می‌خوایم لینک قوی داشته باشیم
  سرمایمون هم ۳ تا خونس و‌یک‌ مغازه

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   شماشرایط خوبی دارید و امکان ثبت شرکت دارید اما راههای دیگری هم برایتان وجوددارد که بتوانید به راحتی اقامت بگیرید. برای اطلاعات بیشتر می توانید مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 2. سحربندعلیزاده
  سحربندعلیزاده گفته:

  با سلام
  ممنون از اطلاعات بسیار مفیدی که در این مقاله قرار دادین
  من بسیار مشتاق هستم برای اقدام
  لطفا راهنمایی بفرمایید که حداقل میزان سرمایه برای این روش چه مقدار سرمایه است؟
  و آیا خارج از شرکت امکان کار برای بنده وجود دارد؟
  با سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   خیر دوست گرامی شما باید حتما شرکت خودرا فعال نمایید و کار کنید و مالیات پرداخت کنید. حداقل باید 2میلیارد تومان سرمایه داشته باشید تا بتوانید از این طریق اقدام نمایید.

   پاسخ
 3. reza
  reza گفته:

  مرسی از این اطلاعات خوب و به روز، واقعا در هیچ سایتی اطلاعات به این منظمی و دسته بندی ارائه نشده بود

  Rating: 5
  پاسخ
 4. سعید
  سعید گفته:

  سلام ممنون از مقاله کامل و مفیدتون برای قرمزسفید قرمز میشه دو خانواده در قالب یک شرکت اقدام کنند؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب برای اطلاع از این موضوع چون نیاز به تشریح کاملی دارد لطفا با موسسه تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت کنید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5