کاریابی در انگلستان

کاریابی در انگلستان و بررسی نحوه کاریابی

 • کاریابی در انگلستان و مقدمه ای بر آن
 • کاریابی در انگلستان و شرایط عمومی
 • انواع ویزای کاری انگلستان
  • کاریابی در انگلستان از طریق ویزای job seeker
  • کاریابی در انگلستان از طریق ویزای job offer
 • کاریابی در انگلستان و نرخ بیکاری
 • کاریابی در انگلستان و مشاغل موردنیاز ۲۰۱۹
 • کاریابی در انگلستان و مراحل جست و جوی کار
  • کاریابی در انگلستان به صورت مجازی
  • کاریابی در انگلستان به صورت حضوری
 • کاریابی در انگلستان و موسسات کاریابی
 • کاریابی در انگلستان و مدارک موردنیاز اخذ ویزای کار
 • کاریابی در انگلستان و میزان حقوق
 • کاریابی در انگلستان و بررسی ویزای همراه
 • کاریابی در انگلستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت
 • کاریابی در انگلستان و سخن پایانی
کاریابی در انگلستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کاریابی در انگلستان و مقدمه ای بر آن

کاریابی در انگلستان، شرایط و مراحل کاریابی در این کشور و میزان حقوق و درامد کار در آمریکا، در این مقاله مورد بررسی دقیق و علمی قرار می گیرد. ممکن است سوالاتی در رابطه با کاریابی در انگلستان، برایتان پیش بیاید که برخی از آنها عبارتند از: کاریابی در انگلستان، به چه صورت امکانپذیر است؟ حقوق و مزایای کار در این کشور، چگونه است؟ مشاغل موردنیاز انگلستان چیست؟ امید است، در پایان این مقاله، به تمامی این سوالات و سوالاتی از این قبیل که ممکن است برای دوستان، پیش بیاید، پاسخ دهیم. انگلستان، یکی از کشورهای قدرتمند با سیستم آموشی به روز و رفاه عالی است. به دلیل کیفیت بالای زندگی در این کشور، بسیاری از افراد تمایل دارند از راه های مختلف از جمله کاریابی در انگلستان، اقدا نمایند. در صورت هرگونه سوال و ابهام در ارتباط با کاریابی در این کشور و مراحل و شرایط آن، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش، تماس حاصل کنید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کارآفرینی در انگلستان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار انگلیس و آمریکا
ویزای کار انگلستان

کاریابی در انگلستان و شرایط عمومی

کشور انگلستان، یکی از مطرح ترین کشورهای اروپایی در رفاه اجتماعی، و دارای ثبات اقتصادی، و سیستم مالی، می باشد. این کشور، یکی از کشورهای توسعه یافته، و دارای اقتصادی قوی است، که این اقتصاد قوی خود را، مدیون تولید ناخالصی داخلی، میباشد. قدرت تولید ناخالصی در این کشور، بسیار بالا بوده، به طوری که در سطح جهان در تولید ناخالصی، رتبه ی ششم جهان را به خود اختصاص داده است. انگلستان همچنین، هشتمین اقتصاد جهان را، براساس برابری قدرت خرید، دارا میباشد. وجود قوانین کسب و کار، که کشور انگلیس از آن حمایت میکند، در کنار سایر عواملی که در بالا، ذکر کردیم، بعث شده است که، کار و کاریابی در انگلستان، برای افراد دارای تخصص، یک گزینه ی ایده آل باشد. حدود 30 درصد از افرادی که در انگلستان مشغول به کار می باشند، جزو مهاجرین و افراد خارجی هستند. البته برای یافتن کار در این کشور، باید به کاریابی در انگلستان بپردازید. که یافتن کار، و کاریابی در انگلستان، با استفاده از مراکز کاریابی، بسیار مناسب و ساده تر از سایر راه ها، می باشد.هزینه های زندگی در انگلستان، از جمله مهمترین مشغله ای هست، که ذهن بسیاری از افرادی که، میخواهند به این کشور، مهاجرت کنند، را به خود مشغول نموده است. هزینه های زندگی فرد در یک کشور به اینکه طرز زندگی او چگونه می باشد، بسیار مرتبط است. در کنار نخوه ی زندگی هر فرد، هزینه های زندگی، در هر شهری نیز، متفاوت می باشد. البته در کنار هزینه های متفاوت زندگی، شرایط کار نیز، در هر شهر از انگلیس متفاوت میباشد. برای یافتن کار و کاریابی در انگلستان، باید ابتدا، شهری مناسب را برای خود، با توجه به شرایطتان، انتخاب نمایید. در جدول زیر، لیستی از بهترین شهرهای انگلیس و کیفیت زندگی، پیدا کردن کار ، امنیت شهر و امتیاز کلی شهر، آورده شده است.

پرچم انگلیس
انواع ویزای کاری انگلستان

بر طبق آخرین نظر سنجی، که در مورد شهرهای انگلستان، انجام شده است، لندن به تنهایی، بهترین شهر انگلیس، برای زندگی نیست. و هر شهر انگلستان، شرایط خاص و منحصر به فرد خودش را دارد. بسیاری از شهرهای انگلیس، در کنار شرایط خوب آب و هوایی، نحوه ی برخورد عالی شهروندانشان با مهاجرین، کیفیت بالای زندگی، در یافتن کار نیز، پرچم دار هستند. و یافتن کار در این شهرها، به دلیل مراکز بسیار زیاد کاریابی، بسیار آسان است. برای یافتنکار و کاریابی در انگلستان، ابتدا باید شما، یک پیشنهاد کاری، از یک کارفرمای انگلیسی داشته باشید. پس از دریافت ویزای کاری کشور انگلستان، میتوانید پس از گذشت سه سال، و پس از آنکه تمامی شرایط شهروندی از جمله پرداخت مالیات، را انجام داده باشید، اقدام به دریافت اقامت دائم کشور انگلستان، نمایید. همچنین، پس از گذشت 5 سال از اقامت در این کشور، و تسلط یافتن کامل به زبان انگلیسی، و شرکت در آزمون مخصوص، در خواست تابعیت کشور انگلستان را، بنمایید. نکته حائز اهمیت در مورد انگلستان، این هست که این کشور، دو تابعیت را میپذیرد. یعنی اینکه برای دریافت تابعیت کشور انگلستان، میتوانید با حفظ و داشتن تابعیت سابقتان، تابعیت کشور انگلستان را نیز، بدست بیاورید. و دارای دو تابعیت بگردید.

مهاجرت به سوئیس
 • کاریابی در انگلستان از طریق ویزای job seeker

  با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر انگلیس، افراد زیادی خواهان کاریابی در انگلیس، و به دنبال آن اقامت این کشور هستند. کاریابی در کل به دو صورت انجام میگردد. حالت اول به این گونه است که، وارد کشور مورد نظر بشوید، و سپس به دنبال کار مورد نظر بگردید. که به این حالت job seeker میگویند. در حالت دوم که به job offer معروف است، شما ایتدا بایستی یک درخواست کاری از شهروند کشور مورد نظر داشته باشد، سپس با استفاده از این درخواست ویزای کاری دریافت نمایید. کاریابی در انگلستان فقط به صورت دوم یعنی  job offer میباشد. و نوع اول کاریابی در این کشور مقدور نیست.  نوع اول کاریابی یعنی  job seeker، فقط در کشورهای محدودی از جمله آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی، مقدور میباشد.

کارآفرینی در انگلستان
زندگی در انگلستان
 • کاریابی در انگلستان از طریق ویزای job offer

  انگلستان از کشورهای توسعه یافته می باشد. که نظام اقتصادی حاکم برآن، با ثبات، و بر پایه ی تولید ناخالصی داخلی، میباشد. افراد زیادی خواهان زندگی و اقامت این کشور هستند. که کاریابی در انگلستان و دریافت ویزای کاری این کشور، از جمله راههای آسان، اقامت کشور انگلستان است. تنها نوع کاریابی در انگلیس، job offer میباشد. در این نوع کاریابی، فرد می بایست از طریق یک کارفرمای انگلیسی اقدام نماید یک درخواست کاری بگیرد. البته اگر یک درخواست کاری یافتید، باید بدانید که این درخواست کاری، به همین آسانی ها به دستتان نرسیده استو یکی کارفرمای انگلیسی برای اینکه بتواند یک کارگر و نیروی کاری خارج از اتحادیه ی اروپا، استخدام نماید. ایتدا بایستی درخواست خود را به مدت سه ماه، در روزنامه های معتبر انگلیس به چاپ برساند. پس از سه ماه، اگر فردی را برای کار خود نیافت، باید درخواست خود را در،اتحادیه ی اروپا مطرح نماید. و اگر باز هم شخصی را نیافت، کارفرما میتواند یک نیروی خارجی از این محدوده را، استخدام نماید. اخذ ویزای کار، شرایط خاصی را در بر می گیرد. از جمله این شرایط اسپانسر هست، که کارفرما این نقش را ایفا میکند. پس از اینکه کاری یافتید، باید قرارداد امضا نمایید، و در این قرار داد باید مبلغی بابت حقوق ماهیانه ذکر شود. این مبلغ، پس از کسر مالیات، باید بتواند کل هزینه های زندگی شخص و خانواده وی را، تأمین کند. برای دریافت ویزای کاری انگلستان، باید شما مدرک تحصیلی معتبر، و مدرک زبان انگلیسی، داشته باشید. همچنین قابل ذکر است که، به افرادی که ویزای کاری دریافت مینمایند، اجازه کار به مدت 30 ساعت در هفته، داده میشود.

کاریابی در انگلستان و نرخ بیکاری

انگلستان، پس از ایالت متحده ی آمریکا، دومین کشوری است که، توجه افراد زیادی به خصوص دانشجویان را به خود جلب نموده است. یکی از دلایلی که دانشجویان ترجیح میدهند در کشوری به تحصیل بپردازند، بعد از کیفیت سطح تحصیلی، شرایط کاری میباشد. و همه ی این افراد، به فکر کار پس از تحصیل، در کشور مورد نظرشان هستند. تا علاوه بر داشتن کار، با استفاده از آن، بتوانند اقامت این کشور را بدست بیاورند. انگلستان نیز، علاوه بر داشتن دانشگاههایی با سطح علمی بالا، دارای اقتصادی قوی و ثابت است. و شرایط کاری برای افراد تحصیل کرده و با تخصص، فراهم میباشد. پس به طبع، افراد زیادی خواهان تحصیل و کار در این کشور، و کاریابی در انگلیس، هستند. امنیت کاری و نرخ بیکاری پایین در انگلستان، از دیگر امتیاز های این کشور میباشد، که افراد زیادی را خواهان کار در خود کرده است. و این افراد میتوانند از طرق مختلف به کاریابی در انگلستان بپردازند. نرخ بیکاری در این کشور حدود 4 درصد است، یعنی از هر صد نفر، فقط 4 نفر از آنها، بی کار میباشد. نمودار نرخ بیکاری را، در زیر مشاهده مینمایید. طبق اطلاعات این نمودار، نرخ بیکاری در انگلستان، به طور میانگین روندی کاهشی را داشته است. و در سال اخیر، به پایین ترین حد 45 سال اخیر، رسیده است.

نرخ بیکاری در انگلستان

کاریابی در انگلستان و مشاغل موردنیاز ۲۰۱۹

انگلستان را میتوان، جزء بهترین کشورهای دارای ثبات اقتصادی، در قاره ی سبز نامید. با توجه به نظام حقوقی حاکم بر این کشور، شرایط کاری بسیار مناسبی برای نیروهای متخصص و افراد تحصیل کرده، فراهم آمده است. حدود سی درصد از نیروی کاری انگلیس را، خارجیان تشکیل میدهند، که همگی این افراد، دارای تحصیلات میباشند. پس برای افراد تحصیل کرده، و دارای تخصص، شرایط کاری مناسبی فراهم است. به خصوص اگر مدرکتان را، در خود کشور انگلستان، گرفته باشید. اگر به دنبال کاریابی در انگلستان هستید، و تحصیلات و تخصص و مدرکتان، در حوزه های فنی مهندسی، پزشکی و دندان پزشکی است، باید بگوییک که، برای کاریابی در انگلستان، شرایط بسیار راحتتری را نسبت به باقی رشته ها، در پیش روی دارید. همچنین به دلیل اینکه کشور انگلستان، دارای مکان ها و مناظر توریستی زیادی است، سالانه توریست های زیادی را پذیرایی میکند. پس، یافتن کار در صنعت توریستی، و حوزه های مربوطه به آن، کار سختی نخواهد بود. یکی از مواردی که در کاریابی در انگلستان، تاثیر به سزایی دارد، یاد گرفتن و قوی نمودن زبان انگلیسی است. حال اگر شما، در زبانی خارج از، زبان انگلیسی تسلط دارید، میتوانید با دریافت مدرک دکتری در این زبان، به عنوان معلم، به تدریس این زبان، بپردازید. همانطور که در شکل زیر مشاهده میکنید، کشور انگلستان، جزء کشورهایی است که برای معلمانش، دستمزد بالایی پرداخت میکند. علاوه بر کارها و شغل هایی که در بالا به آن اشاره شد، کشور انگلیس نیازمند شغلهای مختلفی هست، که در جدول زیر به برخی از آنها اشاره شده است.

مشاغل مورد نیاز در انگلستان
کاریابی در انگلستان و مراحل جست و جوی کار

انگلستان کشوری با اقتصاد قوی و بر پایه ی رقابت است. پس برای کاریابی در انگلستان باید آماده رقابت با افراد زیادی باشید. همانگونه که قبلا نیز ذکر کردیم، 30 درصد از نیروی کاری انگلستان را، افراد خارجی تشکیل میدهند. که همگی این افراد، تحصیلات دارند. پس اگر میخواهید در کورس رقابت باقی بمانید، باید دارای تحصیلات باشید. از جمله مواردی که به شما در کاریابی کمک میکند، آشنا بودن با فرهنگ و آداب و رسوم این کشور، و همچنین تسلط کامل به زبان انگلیسی، است. حال اگر شما در این کشور به تحصیل مشغول بوده اید، باید بگوییم که شما نسبت به باقی افراد چند گام، جلوتر هستید. زیرا نه تنها به زبان و فرهنگ این کشور آشنا شده اید، بلکه با شرایط کاری حاکم بر این کشور نیز، آشناییت دارید. کاریابی در انگلستان میتواند بر دو نحو باشد. به این گونه که، شما به صورت مجازی و با استفاده از سایت های معتبر و آگهی هایی که به طور مجازی هستند، کاری بیابید. و یا اینکه بع صورت حضوری، در این کشور و با استفاده از مراکز کاریابی در انگلستان، به کار مورد نظر دست یابید.

 • کاریابی در انگلستان به صورت مجازی

  کاریابی در انگلستان، به صورت مجازی بر این گونه هست که، حضور شما در کشور انگلستان برای کاریابی در انگلستان، نیاز نیست، و شما میتوانید با استفاده از سایت های کاریابی موجود در انگلستان، به یافتن کار مورد نظر، بپردازید. شما میتوانید رزومه خود را پر نمایید و در این سایت ها، آپلود نمایید. و با استفاده از امکانت این سایت ها، یک درخواست کاری از انگلستان دریافت کنید.

 • کاریابی در انگلستان به صورت حضوری

  حالت حضوری کاریابی  در انگلستان به اینگونه است که، شما شخصا در انگلستان حضور دارید، و به جست و جوی کار در این کشور میپردازید.موسسات کاریابی در انگلستان، مکان خوبی جهت یافتن کار موردنظر خود، می باشد. این مؤسسات برای یافتن کار، آن هم در یک کشور دیگر، بهترین گزینه میباشند. شما میتوانید به این مؤسسات مراجعه نمایی، و با پرداخت هزینه های آن ها، رزومه خودتان را تحویل دهید، و مطمئن باشید که کاری مطابق با رزومه و میلتان، خواهید یافت.

کاریابی در انگلستان

کاریابی در انگلستان و موسسات کاریابی

برای کاریابی در انگلستان، استفاده از مؤسسات کاریابی بهترین راه حل خواهد بود. زیرا مؤسسات کاریابی، تنها مکانهایی هستند، که بدون پارتی میتوانید امیدوار باشید، که کاری مناسب پیدا خواهید کرد. یافتن کارفرمای انگلیسی در کاریابی در انگلستان، تاثیر بسیاری دارد و در راستای کاریابی در انگلستان، برایتان بسیار مفید خواهند بود و احتمال موفقیت شما را برای یافتن کار، افزایش می دهند. موسسات کاریابی در انگلستان، خدمات بسیاری به فرد ارائه می دهند که این خدمات، شامل توضیح مراحل درخواست پذیرش کار، اعلام مدارک مورد نیاز و اعلام نوعی از ویزای کاری موردنظر مطابق با شرایط فرد، است. مؤسسات کاریابی در انگلستان یکسری مدارک از شما دریافت میکنند، از جمله این مدارک میتوان به داشتن مدرک تحصیلی، دارا بودن مدرک زبان معتبر، داشتن رزومه پر محتوا و قوی و پاسپورت معتبر، اشاره نمود. در زیر لیستی از این مؤسسات ارئه شده است.

موسسات کاریابی انگلستان

کاریابی در انگلستان و مدارک موردنیاز اخذ ویزای کار

همانگونه که میدانید، دریافت اقامت از طریق ویزای کاری، یکی از آسانترین راهها میباشد. برای اخذ ویزای کاری شما ابتدا میبایست، به کاریابی در انگلستان بپردازید، و یک درخواست کاری از کارفرمای انگلیسی، دریافت نمایید. پس از اینکه یک درخواست کاری دریافت نمودید، باید با این کارفرما، قرارداد امضا کنید و مقدار حقوق خود را نیز مشخص کنید. این میزان حقوق، پس از کسر مالیات، باید هزینه های شما و خانوادتان را، پوشش بدهد. حال که قرار داد امضا نمودید، میتوانید برای دریافت ویزای کاری اقدام نمایید. برای دریافت ویزای کاری نیازمند یک سری مدارک هستید از جمله:

 • دو قطعه عکس جدید
 • فرم اینترنتی درخواست ویزای کاری
 • برگه ی تایید شده نوبت شما
 • ترجمه رسمی و اصل مدارک ملکی، بانکی
 • پرینت 6 ماهه حساب بانکی شما
 • هزینه های ویزای مورد تقاضا
 • ترجمه شناسنامه
 • دعوتنامه و یک کپی از پاسپورت دعوت کننده

کاریابی در انگلستان و میزان حقوق

انگلستان، دومین کشور مورد توجه علاقه مندان به تحصیل است. بسیاری از این افراد، به دلیل شزایط کاری مناسب در این کشور، اقدام به تحصیل در این کشور، و به دنباله آن یافتن و کتچار و اخذ اقامت انگلیس، میکنند. انگلستان به علت اقتصاد باثبات و همچنین نرخ پایین بیکاری، و امنیت شغلی، بسیاری از مهاجران را به سمت خود میکشاند. بسیاری از افراد با هدف یافتن کار، و اخذ اقامت این کشور، اقدام به کاریابی در انگلستان، میکنند. با توجه به نرخ پایین بیکاری، میتوان به این نکته پی برد که انگلستان، توانسته تا حد زیادی با مشکل بیماری مقابله نماید. در انگلستان، سالهاست که قانون افزایش حقوق کارگران اجرا میگردد. همه ی کارفرمایان دولتی و خصوص نیز، این قانون را پذیرفته، و اجرا میکنند. بر اساس آخرین اغزایش حقوق، میزان افزایش حقوق نمایندگان مجلس، 2.7 درصد بوده است. و و حداقل دستمزد ملی، برای افراد بالای 25 سال، به 4.9 درصد رسیده است. همانگ.نه که در شکل زیر مشاهده میکنید، میزان افزایش حقوق در سال جاری، به 8.21 رسیده است. که این روند، سیر صعودی بی نقصی را نسبت به سالهای گذشته طی کرده است.

نمودار میزان افزایش حقوق در انگلستان

کاریابی در انگلستان و بررسی ویزای همراه

انگلستان دارای اقتصادی قوی بر پایه ی تولید ناخالصی داخلی است. نرخ بیکاری در این کشور پایین بوده، به گونه ای که میتوان گفت، دولت این کشور توانسته است با بیکاری در این کشور مقابله نماید. امروزه در انگلستان از هر 100 نفر، فقط تای این افراد بیکار میباشند. نرخ دستمزدها، در این کشور همواره روندی صعودی را طی میکند. همه ی این عوامل باعث شده است که، افراد زیادی خواهان کار در این کشور، و به طبع کاریابی در انگلستان باشند. پس از آنکه فرد توانست ویزای کاری دریافت نماید، میتواند برای افراد درجه یک خانواده خود، یعنی همسر و فرزندان زیر 21 سال خودش، ویزای همراه بگیرد. این ویزای کاری میتواند طی شرایطی، تبدیل به ویزای دائم و اقامت دائم شود. به دنباله اقامت دائم سرپرست خانواده،   همه ی اعضای خانواده وی که ویزای همرا اخذ نموده اند، نیز میتواند امیدوار به دریافت اقامت دائم باشند.

کاریابی در انگلستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت

انگلستان از کشورهای توسعه یافته است، که پس از آمریکا، دومین کشوری است که دانشجویان زیادی را جذب میکند. بدون تردید، هدف اصلی این دانشجویان، و همه ی مهاجران به انگلستان، اخذ اقامت دائم این کشور، میباشد. برای دریافت ویزای انگلستان راههای متفاوتی وجود دارد، که کاریابی در انگلستان و اخذ ویزای کاری، از آسانترین این روشهاست.پس از دریافت ویزای کاری اینکه سه سال از اقامتتان در این کشور گذشت، و اگر شما در این مدت، به تمامی وظایف شهروندی خودتان از قبیل پرداخت مالیات، عمل نموده باشید و جرم و جنایتی را انجام نداده باشد، پس از دریافت اقامت دائم، و پس از گذشت دو سال از آن، با داشتن تسلط کامل به زبان انگلیسی، و شرکت در آزمون های تخصصی، میتوانید برای دریافت تابعیت این کشور اقدام نمایید. این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور است و امکان کپی از آن وجود ندارد.

کار در انگلستان
ویزای انگلستان
کاریابی در انگلستان و سخن پایانی

کاریابی در انگلستان، مشاغل موردنیاز در این کشور، اخذ اقامت از طریق کاریابی، در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. همانگونه که دانستید. انگلستان، یکی از کشورهای بسیار عالی است که کیفیت و سطح زندگی و نظام آموزشی و اقتصاد در آن بسیار عالی و رو به رشد، می باشد. این عوامل موجب شده تا بسیاری از افراد جهت اخذ اقامت این کشور و کاریابی در انگلستان، اقدام نمایند. قبل از هرگونه اقدامی، به شما پیشنهاد می دهیم با یک وکیل معتبر در زمینه مهاجرت و کاریابی در انگلستان، مشورت نمایید تا شما را در این امر راهنمایی کند. در صورت هرگونه سوال و ابهام، با موسسه حقوقی ملک پور، تماس حاصل نمایید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید. در قسمت دیدگاه ها، پایین همین مقاله، امکان این وجود دارد که ابهامات خود را بیان کنید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی آن باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *