کاریابی در دانمارک

کاریابی در دانمارک و بررسی آن

 • مقدمه ای بر کاریابی در دانمارک
 • شرایط عمومی کاریابی در دانمارک
 • انواع ویزای کاری دانمارک
 • کاریابی در دانمارک از طریق ویزای jobseeker
 • کاریابی در دانمارک از طریق ویزای job offer
 • نرخ بیکاری در دانمارک
 • مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹ دانمارک
 • مراحل کاریابی در دانمارک
 • کاریابی در دانمارک به صورت مجازی
 • کاریابی در دانمارک به صورت حضوری
 • موسسات کاریابی در دانمارک
 • مدارک موردنیاز اخذ ویزای کار دانمارک
 • بررسی ویزای همراه برای کاریابی در دانمارک
 • وضعیت اقامت و اخذ تابعیت از طریق کار در دانمارک
 • سخن پایانی
کاریابی در دانمارک

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مقدمه ای بر کاریابی در دانمارک

کاریابی در دانمارک٬ چگونگی یافتن کار، روش دریافت ویزای کاری برای مهاجرت به دانمارک و نکات در مقاله حاضر مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا کاریابی در دانمارک٬ ویزای همراه دارد؟ نرخ بیکاری در این کشور به چه صورت می باشد؟ هزینه های زندگی در دانمارک٬ چگونه است؟ امید است٬ در این مقاله که بررسی می شود به تمام این سوالات٬ پاسخ داده شود. دانمارک یکی از کشورهای بسیار پیشرفته و عالی از کشورهای حوزه اسکاندیناوی می باشد. مردم در این کشور به دلیل اقتصاد عالی و ثبات اقتصاد در این کشور٬ آرامش بسیار زیادی دارند. بنابراین اکثر افراد در سایر نقاط جهان به این کشور٬ مهاجرت می کنند. کاریابی در دانمارک٬ مساله ی مهمی است که پیشنهاد می شود جهت اخذ شرایط آن و مراحل این کار با یک وکیل مجرب در این زمینه٬ مشورت بفرمایید. در صورتی که قصد مهاجرت از طریق کار و کاریابی در دانمارک را دارید٬ با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور٬ همکار mie اتریش٬ تماس حاصل نمایید و به صورت رایگان و تلفنی از این مشاوره عالی٬ بهره مند گردید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به دانمارک
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت کاری به دانمارک

شرایط عمومی کاریابی در دانمارک

کشور دانمارک یکی از خوش آب و هوا ترین و مرفه ترین کشورهای  حوزه ی اسکاندیناوی در اروپا است و عضو شنگن می باشد و به دلیل امکانات رفاهی بسیار بالا و آرامش و امنیت، این کشور  یکی از پر طرفدارترین کشورها برا ی مهاجرت است، همچنین میتوان یکی دیگر از دلایل محبوبیت دانمارک را ثبات اقتصادی این کشور و بازار کار عالی آن دانست و با توجه به نبودن نیروی کاری جوان در این کشور اقدام به جذب نیروی کاری متخصص می نماید. با توجه به اینکه نظام آموزشی دانمارک بسیار با کیفیت و در سطح بالایی قرار دارد، فرصت های بسیار زیادی را جهت کاریابی در دانمارک و در سایر کشورهای اروپایی فراهم میکند. امروزه امکان مراجعه به موسسات کاریابی در دانمارک فراهم شده است و متقاضیان کار برای یافتن کار مناسب متوانند به آن رجوع کنند، و مانند هر چیز دیگری این موسسات قوانین و شرایط خاصی دارند و برای اینکه شما بعدا دچار مشکل نشوید بهتر است قبل از مراجعه به آنها حتما از این قوانین اطلاع کسب نمایید.

اطلاعات عمومی دانمارک

انواع ویزای کاری دانمارک

امکان اخذ ویزای کاری و کاریابی در دانمارک با پیدا نمودن یک کارفرما٬ امکانپذیر می باشد و فرد پس از تایید کارفرما و داشتن شرایط فردی موردنیاز٬ می تواند ویزای کاری دریافت نماید. باید بدانید٬ در دانمارک دیگر طرح گرین کارت وجود ندارد و لغو شده است و باید از دیگر طرح ها که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد استفاده کنید. یکی از روش های دریافت ویزای کار، روش فهرست مثبت است و به این صورت می باشد که اسم  فردی که دارای شرایط مناسب در زمینه هایی است که کشور دانمارک به نیرو نیاز دارد وارد لیستی میشود و فردی که از همه لایق تر بوده و دارای تمامی شرایط مورد نیاز کار بوده استخدام میشود، اگر فرد دارای مدرک زبان و سابقه ی کار و همچنین تصحیلات دانشگاهی باشد شانسش برای دریافت و پیدا کردن کار بسیار بالا میرود. از دیگر روش های دریافت ویزا شروع سریع است به این صورت که کارفرمای معتبر بدون اینکه از سوی آژانس های بین المللی تاییدی دریافت کند به استخدام نیروی کاری مورد نظر خود میپردازد. این نوع ویزا شامل دانشجویانی است که در مقطع دکتری مشغول به تحصیل هستند و افراد محقق می شود، در صورتی که این نوع ویزا را داشته باشید و به مدت 6 ماه در خارج از کشور دانمارک باشید این ویزا لغو میگردد. یکی از امکانات این ویزا این است که فرد میتواند همراه با خود ببرد.

 • کاریابی در دانمارک از طریق ویزای jobseeker

  در حال حاضر کشور دانمارک از طریق دریافت job offer٬ اقامت کاری می دهد یعنی ابتدا افراد باید اقدام به کاریابی در دانمارک نمایند و یک کارفرما بیابند که استخدام انها را تایید نماید و سپس اقامت کاری اخذ می کنند. کشورهایی مثل آقریقای جنوبی و آلمان و اتریش ویزای jobseeker دارند و از طریق یک ویزای کوتاه مدت که در آلمان و اتریش شش ماهه است و در آفریقای جنوبی یک ساله است که یک سال هم تمدید می شود و در واقع دو ساله می باشد٬ افراد می توانند به جست و جوی کار بپردازند.

کاریابی در دانمارک
 • کاریابی در دانمارک از طریق ویزای job offer

  اگر شما به فکر دریافت ویزای کاری و کاریابی در دانمارک هستید پس ابتدا میبایست از طرق مختلف اقدام به کاریابی در دانمارک نمایید و یک درخواست کاری از یک کارفرمای دانمارکی دریافت کنید که این درخواست به همین آسانی ها به دستتان نمی رسد و برای پیدا کردن کار٬ نیازمند مهارت و صلاحیت هستید که با فرصت های شغلی موجود تطابق داشته باشد، و وظیفه مراکز کاریابی٬ کمک به فرد در پیدا کردن کارهایی که متناسب با صلاحیت  و مهارت های فرد میباشد. طرح های گوناگونی برای دریافت اجازه اقامت بر اساس کار وجود دارد که همگی این طرح ها وابستگی شدیدی به داشتن یک کار عالی یا job offerدر دانمارک بستگی دارد.

کاریابی در دانمارک

نرخ بیکاری در دانمارک

دانمارک یکی از کشورهایی است که در اقتصاد بسیار موفق بوده و در سرانه اقتصاد٬ رتبه هفتم در بین سایر کشورها را دارا می باشد. ملت این کشور جزو راضی ترین و شادترین ملت ها هستند و همچنین نیروهای کاری در این کشور بسیار متخصص و توانمند می باشند. نرخ بیکاری در دانمارک بسیار کم است و این می تواند سبب حمایتی باشد که دولت از کارمندان و سرمایه گذاران می نماید. لذا کاریابی در دانمارک به افرادی که تخصص خاصی در زمینه های موردنیاز دانمارک دارند٬ به شدت توصیه می شود. نمودار نرخ بیکاری در این کشور را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

نرخ بیکاری در دانمارک

مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹ دانمارک

با توجه به ثبات اقتصادی و همچنین رشد اقتصادی زیاد کشور دانمارک میتوان به این امر پی برد که وجود نیروهای متخصص و مهندسین عالی و همچنین کارگرانی مجرب و حرفه ای در این کشور بسیار وجود دارند. حال اگر شما هم نیز قصد کاریابی در دانمارک را دارید پس باید ابتدا بدانید که کشور دانمارک نیازمند چه کارهایی میباشد و سپس در آن کارها تجربه کسب نموده و متخصص شوید تا به آسانی بتوانید کار مورد نظر را یافته و ویزای این کشور را بدست آورید. از جمله کارهایی که بسیار مورد نیاز کشور دانمارک هستند میتوان به موارد زیر اشاره کرد: گروه مهندسان- گروه پزشکان و سایر رشته های دانشگاهی و اگر بخواهیم به جزئیات بپردازیم جا دارد بگوییم که گروه مهندسان شامل: مندسی انرژی، محیط زیست، برق، فناوری اطلاعات و… گروه پزشکی نیز شامل: پزشک مشاور، داندان پزشک، مشاور پزشکی و دامپزشک میشود و در مورد سایر ئروس دانشگاهی نیز میتوان به مشاور حقوقی، ارزیاب ملک، وکیل، معمار، برنامه نویس و… اشاره کرد.

مراحل کاریابی در دانمارک

برای مهاجرت به دانمارک از طریق کار باید ابتدا در دانمارک یک پیشنهاد کاری داشته باشید. دانستن زبان دانمارکی کمک بسیار زیادی به یافتن کار در این کشور میکند. برای یافتن کار در دانمارک میتوانید به دو صورت اقدام کنید: حالت اول مجازی و حالت دوم حضوری می باشد.

کاریابی در دانمارک
 • کاریابی در دانمارک به صورت مجازی

  حالت مجازی به این طریق هست که شما پیگیر کار هستید ولی نیاز به حضور شما در این کشور ندارد، حالت مجازی به این صورت است که از طریق وب سایت های کاریابی در دانمارک یا اینکه از طریق مجازی و ارتباط با روزنامه های محلی موجود در دانمارک درخواست کار مورد نظرتان را در این رو زنامه ها به ثبت برسانید.

کاریابی در دانمارک
 • کاریابی در دانمارک به صورت حضوری

  حالت حضوری نیاز به حضورتان در دانمارک و پیگیری مستقیم خودتان دارد که از طرق مختلف از جمله: مراجعه حضوری به مراکز کاریابی در دانمارک یا هم مراجعه به شرکتهایی که به شهرداری دانمارک وابسته میباشد و یا هم سازمانها و مووساتی که خواهان کارگر هستند.

موسسات کاریابی در دانمارک

چندین موسسه کاریابی در دانمارک که اقدام به جست و جوی کار برای افراد٬ اقدام می نمایند.

 • موسسه کاریابی Frends

 • موسسه کاریابی accounter

 • موسسه کاریابی Active search

 • موسسه کاریابی forstejob

 • موسسه کاریابی temp_team

 • موسسه کاریابی Denmark.net

 • موسسه کاریابی jobnet

مدارک موردنیاز اخذ ویزای کار دانمارک

برای اخذ ویزای کار و کاریابی در دانمارک نیاز به یک پیشنهاد کار دارید .برای اسان تر شدن روند گرفتن ویزا و جستجوی کار داشتن تحصیلات عالی و مدرک زبان٬ نیاز است.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا عبارتند از :

 • پاسپورت که غیراروپایی باشد

 • تکمیل فرم الکترونیکی درخواست ویزای کار در دانمارک

 • پاسپورت با حداقل 3ماه اعتبار

 • دوعکس پاسپورتی

 • رسید بلیط رفت و برگشت به دانمارک

 • پرینت سپرده حساب بانکی در بانکهای مورد اعتبار سفارت

میزان حقوق در دانمارک

دانمارک یک کشور بسیار امن و خوش آب و هوا میباشد و ثبات اقتصادی بسیار بالایی دارد و اگر بخواهیم در مورد دانشگاه های آن نیز صحبت کنیم باید بگوییم که این مسئله هم در دانمارک از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است پس همه ی این موارد دست در دست هم میدهند تا افراد زیادی علاقه مند به کاریابی در دانمارک بشوند و اگر شما هم یکی از این افراد هستید پس باید توجه شما رو به میزان حقوق و درآمد و همچنین هزینه های زندگی جلب کنم و در کنار آن نیز حتما برایتان سوال پیش آمده که دانمارک با این همه جذابیت و رفاه آیا برای افراد خارجی نیز کار وجود دارد یا خیر. باید بگوییم که با توجه به اینکه نیروی کاری جوان در این کشور محدود هست پس میتوان امید بسیار بالایی برای یافتن کار در این کشور داشته باشید و اگر بخواهیم در مورد میزان حقوق این کارها برایتان بگوییم. میزان حقوق در دانمارک٬ بستگی به شغل و ساعت کار٬ متفاوت می باشد. حقوق افرادی که به صورت تمام وقت در دانمارک فعالیت می کنند٬ حداقل ۱۷۰۰۰ کرون در ماه می باشد.

بررسی ویزای همراه برای کاریابی در دانمارک

دانمارک به علت وجود امکانات رفاهی بسیار زیاد و ثبات اقتصادی و زیبایی های آن٬ می تواند بهترین کشور٬ جهت زندگی و کار باشد.بنابراین٬ بسیاری از افراد جهت مهاجرت به دانمارک و کاریابی در این کشور اقدام می نمایند. از این رو فرد پس از موفقیت در کاریابی در دانمارک و اخذ job offer می تواند به این کشور نقل مکان کرده و برای الحاق همسر و فرزند زیر ۱۸ سال خود نیز اقدام کند و همسر او نیز در این مدت حق کار خواهد داشت. در صورت تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت از روش های مختلف٬ پیشنهاد می شود٬ ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت زیر را تهیه نمایید و وکیل خود در امور مربوط به مهاجرت باشید.

ویزای دانمارک

وضعیت اقامت و اخذ تابعیت از طریق کار در دانمارک

دانمارک یکی از کشورهای پر رونق در اقتصاد می باشد و بسیاری از افراد قصد کار و کاریابی در دانمارک را دارند چرا که این کشور از رشد اقتصاد و  ورود افراد متخصص به کشورش٬ حمایت می کند. از این رو٬ فرد پس پیدا نمودن کارفرما و گرفتن job offer می تواند به مدت یک سال در این کشور اقامت گزیند و هرسال به مدت سه سال می بایست این اقامت را تمدید نماید و مالیات خود را پرداخت نماید تا بتواند اقامت دائم اخذ نماید. و پس از چند سال که به زبان دانمارکی مسلط گشت و مالیات خود را پرداخت نمود و با آداب و رسوم این کشور آشنا گشت٬ می تواند جهت اخذ تابعیت و شهروندی اقدام نماید. مقاله نگارش گردیده٬ به موسسه حقوقی ملک پور و سایت کمپانی متعلق است و کپی از آن پیگرد قانونی دارد و حرام است.

کار در دانمارک
زندگی در دانمارک
دفتر حقوقی ملک پور
سخن پایانی

کاریابی در دانمارک٬ نحوه ه اخذ کار در این کشور و هزینه های زندگی در دانمارک در این مقاله٬ به صورت کامل و مختصر٬ مورد بررسی قرار گرفت. دانمارک به علت ثبات در اقتصاد و کیفیت مکان موردنظر از نظر آموزش و زندگی٬ به عنوان یک پیشنهاد عالی جهت مهاجرت٬ در نظر گرفته می شود. و برای افراد سایر کشور ها به خصوص٬ کسانی که زبان آن ها در سطح خوب است٬ بسیار مناسب می باشد. یکی از روش های مهاجرت به این کشور٬ کار و کاریابی در دانمارک است که تحت شرایطی موجب اخذ اقامت می گردد. موسسه حقوقی ملک پور٬ همکار mie اتریش٬ امادگی لازم را جهت پاسخ به پرسش های شما در رابطه با کاریابی در دانمارک به صورت تلفنی و رایگان٬ اعلام می دارد. همینطور در قسمت دیدگاه ها و بیان نظرات٬ سوالات و نظرات خود را مطرح نمایید تا به شما پاسخ لازم داده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *