کاریابی در مجارستان

کاریابی در مجارستان و بررسی شرایط کاریابی در این کشور

 • کاریابی در مجارستان و مقدمه ای بر آن
 • کاریابی در مجارستان و انواع ویزای کاری مجارستان
  • کاریابی در مجارستان از طریق ویزای job seeker
  • کاریابی در مجارستان از طریق ویزای job offer
 • کاریابی در مجارستان و نرخ بیکاری در مجارستان
 • کاریابی در مجارستان و مشاغل موردنیاز ۲۰۱۹ مجارستان

 • کاریابی در مجارستان و مراحل جست و جوی کار در مجارستان
  • کاریابی در مجارستان به صورت مجازی
  • کاریابی در مجارستان به صورت حضوری
 • کاریابی در مجارستان و موسسات کاریابی در مجارستان
 • کاریابی در مجارستان و مدارک موردنیاز اخذ ویزای کار مجارستان
 • کاریابی در مجارستان و میزان حقوق در مجارستان
 • کاریابی در مجارستان و بررسی ویزای همراه
 • کاریابی در مجارستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در مجارستان
 • کاریابی در مجارستان و سخن پایانی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کاریابی در مجارستان و مقدمه ای بر آن

کاریابی در مجارستان ، یافتن کار در این کشور و سایت های کاریابی در مجارستان و انواع ویزاهای کاری در این کشور، در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. مجارستان از جمله کشورهای در حال توسعه است که، در قاره ی سبز واقع شده است. نرخ تورم پایینی را در این کشور مشاهده میکنیم. بسیاری از افراد به  این دلایل به دنبال اقامت کشور مجارستان هستند و میخواهند بدانند که با استفاده از ویزای کاری مجارستان، میتوانند به خواسته ی خودشان دست یابند یا خیر. بسیاری از افراد به دنبال کار و کاریابی در مجارستان هستند. ولی نمیدانند که چگونه میتوانند اقدام به کاریابی کنند. ما در این مقاله به معرفی شغل های مورد نیاز مجارستان و همچنین مؤسسات کاریابی معتبری که در این کشور موجود هستند، می پردازیم. همینطور مراحل کاریابی در مجارستان را برایتان توضیح میدهیم. امید داریم که این مقاله برایتان مفید واقع شود، در صورت داشتن هر گونه سؤال و یا ابهامی در رابطه با مهاجرت و کار در این کشور، میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش، تماس حاصل کنید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت مجارستان

کاریابی در مجارستان و شرایط عمومی آن

مجارستان از کشورهای قاره ی سبز است که دارای سیستم حمل و نقل پیشرفته میباشد. این کشور آب و هوای قاره ای دارد. همچنین دارای زیبایی های جغرافیایی زیادی است که این زیبایی ها را مدیون وجود رودخانه های دانوب و تیسزا می باشد. این کشور از اقتصادی ثابت برخوردار میباشد، به طوری که درصد تورم در این کشور 0.7 درصد و نزدیک به صفر میباشد. در نتیجه سرمایه گذاری در این کشور، بسیار قابل اطمینان است. بزرگترین بخش اقتصاد مالی این کشور از صنعت گردشگری بدست می آید. زیرا در این کشور، موزه هایی با قدمت بالا و معماری هایی قدیمی وجود دارد. همچنین در این کشور تعداد زیادی چشمه های گرم با زیبایی چشمگیری، وجود دارد که تعداد آنها از مرز صد نیز عبور میکند. این موارد بسیار گردشگر پسند میباشد و گردشگران بسیاری را جذب میکند. نرخ بیکاری در این کشور در سال های اخیر سیر نزولی چشمگیری داشته است، به طوری که میتوان گفت، دولت مجارستان توانسته است با بیکاری مقابله نماید. با توجه به این قضیه میتوان گفت که، افراد زیادی خواهان کار و به دنبال آن، کاریابی در مجارستان هستند. اگر قصد کار در این کشور را دارید میتوانید، از طرق مختلف به کاریابی در مجارستان بپردازید و کار مورد نظرتان را بیابید. از جمله این راه ها، استفاده از مؤسسات و آژانس های کاریابی در مجارستان است. با توجه به پیشرفت هایی که به خصوص در زمینه های کاری در این کشور صورت گرفته است، دسترسی راحت تری برای یافتن کار فراهم شده است، به طوری که این کشور در جهان، رتبه 41 را در این زمینه بدست آورده است.

کاریابی در مجارستان
اطلاعات عمومی مجارستان

کاریابی در مجارستان و انواع ویزای کاری مجارستان

کشور مجارستان از جمله کشورهایی است که، در حال توسعه و رشد اقتصادی است. اما مسلما به درجه ی ارتقای کشورهای پیشرفته ای که در همسایگی آن وجود دارد، مثل اتریش، نمیرسد. برای کاریابی در مجارستان و دریافت ویزای کاری این کشور و سهولت در این امر، داشتن یک سری شرایط، کارساز است. از جمله این شرایط، میتوان به شرایط سنی مناسب، دانش زبان مجاری حداقل در سطح متوسط و داشتن تخصص و مهارت در سطح نسبتا خوب و همچنین دارا بودن تحصیلات و تجارب شغلی مرتبط، اشاره نمود. برای کاریابی در مجارستان، میتوانید از سایت های مختلف کاریابی، که به صورت بومی و بین المللی به افراد متقاضی کار، خدمات ارائه میدهند، استفاده نمایید.

کاریابی در مجارستان از طریق ویزای job seeker

کاریابی در مجارستان

با توجه به نرخ تورم پایین کشور مجارستان که باعث ثبات اقتصادی این کشور شده است و همچنین نرخ پایین بیکاری در این کشور، نرخ بالای افزایش دستمزدهای کارگران، همچنین امنیت کاری در کشور مجارستان، میتوان به این نتیجه رسید که با خیال راحت میتوان در مجارستان به سرمایه گذاری و کار پرداخت. با توجه به معادن و محصولات این کشور و همچنین وجود اماکن گردشگری زیاد و رونق فراوان این صنعت، کشور مجارستان نیازمند نیروی کاری زیادی میباشد که میتوانید با کاریابی در مجارستان، به شغل مناسب خود، بپردازید.

کاریابی در مجارستان، میتواند به صورت های متفاوتی انجام گیرد. در نوعی از کاریابی، نیاز هست که شما حتما یک پیشنهاد کاری داشته باشید، تا بتوانید ویزای کاری دریافت نمایید، که به این نوع ویزای کار، job offer گفته میشود. در ویزای job seeker شما حتما نیاز ندارید که پیشنهاد کاری داشته باشید و میتوانید ابتدا وارد خاک کشور مورد نظرتان بشوید، سپس به یافتن کار بپردازید. در کشور مجارستان به فرد، ویزای جست و جوی کاری داده می شود که به مدت 30 روز کاری در این کشور حضور پیدا کند و اقدام به کاریابی نماید. البته این نوع ویزا، فقط به افراد عضو اتحادیه اروپا و کشورهایی که با مجارستان، منافع مشترک دارند، تعلق می گیرد. کشورهای دیگری نیز از این نوع ویزا استفاده میکنند. از جمله این کشورها میتوان به آلمان و اتریش و آفریقای جنوبی، اشاره نمود.

کاریابی در مجارستان از طریق ویزای job offer

مجارستان کشوری در حال توسعه و با رشد اقتصادی روز افزون است. ثبات اقتصادی در این کشور بالا میباشد، که البته وجود نرخ بسیار پایین تورم در این کشور، این موهبت را برای مجارستان به ارمغان آورده است. نرخ حداقل دستمزد در این کشور رشد صعودی، همه ساله طی میکند که باعث میشود افراد زیادی علاقه به کار در مجارستان پیدا نمایند و به طبع، به کاریابی در مجارستان بپردازند. البته وجود نرخ پایین بیکاری و همچنین نرخ پایین مالیات نیز، تعداد افراد بیشتری را به فکر کاریابی در مجارستان انداخته است. یکی از راه های دریافت ویزای کاری مجارستان، داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرمای مجاری است. که به این نوع ویزا، ویزای job offer گفته میشود.

در این نوع ویزا، قبل از اینکه فرد، وارد کشور مجارستان شود، باید یک پیشنهاد کاری داشته باشد تا به واسطه ی آن، ویزای کاری این کشور را بدست بیاورید. اما جا دارد بگوییم که، این پیشنهاد کاری به همین آسانی ها به دستتان نمیرسد. یک کارفرمای مجارستانی، در ابتدای امر اجازه نخواهد داشت که کارگر خارجی استخدام کند. او بایستی ابتدا، درخواست نیازمندی کارگر مورد نظرش را به مدت 3 ماه، به صورت رسمی در کشور مجارستان آگهی کند. در صورتی که در این مدت، شخص مورد نظر را نیافت، باید این آگهی رسمی را در اتحادیه اروپا، درج کند. حال اگر در این 6 ماه، کسی را نیافت، اجازه خواهد داشت که کارگری خارجی استخدام نماید.

کاریابی در مجارستان و نرخ بیکاری در مجارستان

با توجه به ثبات اقتصادی مجارستان و همچنین نرخ پایین تورم و وجود شرایط شغلی مناسب و فراوان، درخواست ها برای کار در مجارستان و کاریابی در مجارستان، رو به افزایش است. با توجه به امنیت شغلی بالای این کشور و همچنین افزایش حداقل دستمزدهای مجارستان، میتوان به این نتیجه رسید که تصمیم کار در مجارستان، میتواند تصمیم معقولی باشد و باید از طریق های مختلف اقدام به کاریابی در مجارستان نمود. نرخ بیکاری در مجارستان در طی سال های اخیر روندی نزولی را طی کرده است. این یک خبر خوش برای افرادی است که، قصد کار در این کشور را دارند. زیرا با توجه به سیر نرخ بیکاری میتوان گفت که دولت توانسته است با مشکل بیکاری مقابله نماید. همانطور که در شکل زیر مشاهده میکنید، نرخ بیکاری در مجارستان به 3.3 رسیده است، و این به این معنی است که، کمتر از 3 نفر از هر 100 نفر بیکار هستند.

نرخ بیکاری در مجارستان

کاریابی در مجارستان و مشاغل موردنیاز ۲۰۱۹ مجارستان

با توجه به نرخ پایین بیکاری و تورم، میتوان انتظار داشت که، افراد زیادی خواهان کار در مجارستان هستند. این افراد میتوانند برای اینکه در کاریابی در مجارستان موفق باشند و شغل مورد نظرشان را بیابند، به زبان مجاری تسلط پیدا کنند و تجربه و مهارت خاصی را آموزش ببینند. این افراد برای راحتی در کاریابی در مجارستان، میتوانند رزومه کاری خود را قوی نموده و به مراکز کاریابی در مجارستان، ایمیل نمایند. مراکز کاریابی جزو مکانهایی هستند که میتوان امیدوار بود که در آن ها، بدون هیچ پارتی و صرف هزینه اضافی، شغلی را متناسب با خواسته ها و توانایی هایمان پیدا می کنیم. هر ساله کشور مجارستان، لیستی از مشاغل مورد نیازش را منتشر میکند که میتوانید با مشاهده ی آن ها، تخصص خودتان را در زمینه مورد نظر افزایش بدهید و شانستان را برای بدست آوردن شغلی بهتر، افزایش بدهید. در زیر به برخی از این شغلها اشاره شده است.

مشاغل موردنیاز مجارستان

کاریابی در مجارستان و مراحل جست و جوی کار در مجارستان

مجارستان از جمله کشورهای در حال توسعه میباشد که وجود معادن و محصولات صادراتی زیاد و همچنین رونق صنعت گردشگری به دلیل اماکن طبیعی چشمگیر و اماکن تاریخی زیبا، باعث وجود موقعیت های شغلی زیاد شده است. افراد زیادی خواهان کار و کاریابی در مجارستان هستند. برای کاریابی در مجارستان، نیاز هست تا دانش زبان مجاری خود را تقویت نموده و یک تخصص و یا مهارتی در راستای شغل های مورد نیاز کشور مجارستان، داشته باشید. افراد برای کاریابی در مجارستان، میتوانند هم به صورت مجازی و هم به صورت حضوری، اقدام نمایند. که در زیر در مورد این دو راه، به صورت مختصر توضیح داده شده است.

کاریابی در مجارستان به صورت مجازی

کاریابی در مجارستان به صورت مجازی، بر این گونه است که نیاز نیست  شما در مجارستان حضور داشته باشید. فقط لازم است که یک رزومه قوی در اختیار داشته باشید. با مراجعه به سایت ها و یا مؤسسات کاریابی در مجارستان و ایمیل نمودن رزومه خودتان، میتوانید کاری مطابق با رزومه خود بیابید. البته به جز سایت های کاریابی در مجارستان، میتوانید از روزنامه های موجود نیز استفاده کنید. برای استفاده از هر دو راه، نیاز خواهید داشت که به زبان مجاری و تا حدودی انگلیسی، تسلط داشته باشید.

پاسپورت مجارستان

کاریابی در مجارستان به صورت حضوری

کاریابی در مجارستان به صورت حضوری، اینگونه می باشد که شما شخصا به مجارستان می روید و به پیدا کردن کار و کاریابی در مجارستان می پردازید. در این زمینه، دوستان و آشنایان که در مجارستان مشغول به کار هستند، میتوانند کمک زیادی به شما بکنند. به اینگونه که آنها واسطه ی شما شوند و شما را معرفی کنند تا رزومه شما زودتر بررسی گردد و کار مورد نظرتان را بدست بیاورید.

ویزای مجارستان

کاریابی در مجارستان و موسسات کاریابی در مجارستان

برای کاریابی در مجارستان، بهترین راه، استفاده از مؤسسات کاریابی در مجارستان می باشد که با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه کاری صورت گرفته است، کاریابی در مجارستان به راحتی قابل انجام است. مؤسسات کاریابی در مجارستان بر دو گونه میباشند. بومی و بین المللی، گونه های مختلف موسسات کاریابی هستند. موسسات بومی بر اساس منطقه محلی عمل میکنند و فقط محدوده ی خاصی را پوشش میدهند. ولی موسسات بین المللی، کلی تر میباشند و کارهای کل کشور مجارستان را پوشش میدهند. شما میبایست برای این موسسات، رزومه خود را ارسال نمایید تا این موسسات متناسب با رزومه شما و شرایط کاری موجود، شغلی را به شما معرفی نمایند. در زیر لیستی از این موسسات معتبر، ارائه گردیده است.

موسسات کاریابی در مجارستان2

کاریابی در مجارستان و مدارک موردنیاز اخذ ویزای کار مجارستان

داشتن ویزای کار، یکی از راه های اقامت در مجارستان میباشد. برای دریافت ویزای کاری ابتدا میبایست شما یک درخواست و یا دعوتنامه کاری از کارفرمای مجارستانی داشته باشید. پس از دریافت دعوتنامه کار، باید برای ویزای کاری اقدام نمایید. در تهیه ی ویزای کاری نیازمند یک سری مدارک علاوه بر داشتن درخواست کاری هستید.

 • مدارک تحصیلی و ترجمه آنها به زبان مجاری

 • ارائه گواهی سلامت

 • قراردادی که شما با کارفرمای مجاری بسته اید.

 • اجازه کار و ارائه مجوز کار

 • گذرنامه معتبر

 • چند قطعه عکس که به تازگی گرفته اید

پس از دریافت ویزای کاری میتوانید به مجارستان وارد شوید و به کارتان بپردازید. این اجازه کار کوتاه مدت میباشد و تمدید آن به نحوه ی موفقیت شما در کار بستگی دارد. اگر به مدت 5 سال مداوم در مجارستان کار کنید و وظایف شهروندی خود را به درستی انجام دهید، همچنین اگر مرتکب جرمی نشده باشید، میتوانید اقامت دائم این کشور را بدست بیاورید.

کاریابی در مجارستان و میزان حقوق در مجارستان

مجارستان از جمله کشورهای در حال توسعه ی قاره سبز است. در این کشور نرخ تورم پایین، باعث ایجاد ثبات اقتصادی شده است و وجود صنعت پر رونق توریستی و معادن زیاد، موقعیت های شغلی فراوانی را ایجاد نموده است. نرخ بیکاری این کشور گویای این هست که از هر 100 نفر بیشتر از 96 نفر مشغول به کار هستند و این یعنی تقریبا با بیکاری در این کشور، مقابله شده است. نرخ حداقل دستمزد ها، به طور کلی به دو صورت مشخص میشود. نوع اول این هست که، خود کارفرمایان این نرخ را تعیین میکنند.  نوع دوم، دولت این حداقل نرخ دستمزد را مشخص مینماید. در مجارستان، حداقل حقوق توسط دولت تعیین میگردد. کارفرمایان موظف هستند که از این قانون پیروی کنند و در صورت تخلف مجازات خواهند شد. متوسط دستمزدها در پایتخت مجارستان، حدود 200 هزار فورینت میباشد که این مقدار، مجارستان را در رتبه 17 جهان، بر اساس حداقل متوسط حقوق قرار داده است. در شکل زیر، که نمایانگر حداقل دستمزد در مجارستان است، مشاهده میکنید که، هر ساله مقدار متوسط حقوق ها در مجارستان، افزایش می یابد.

خداقل دستمزد در مجارستان

کاریابی در مجارستان و بررسی ویزای همراه

کاریابی در مجارستان

مجارستان از کشورهایی است که نرخ تورم در آن پایین میباشد و ثبات اقتصادی خود را مدیون همین نرخ پایین تورم است. با توجه به موقعیت های شغلی که در این کشور موجود است، افراد زیادی خواهان کار و به دنبال کاریابی در مجارستان هستند. برای دریافت ویزای کاری و اقامت در مجارستان از این طریق، میبایست ابتدا یک درخواست کاری، از کارفرمایی مجاری داشته باشید. پس از دریافت دعوتنامه کاری و اخذ قرارداد، میتوانید اقدام به دریافت ویزای کاری مجارستان نمایید. پس از اینکه وارد خاک مجارستان شدید، میتوانید به عنوان سرپرست خانواده، برای اعضای درجه یک خانواده خود، اقدام به دریافت ویزای همراه نمایید. اعضای درجه یک شامل همسر و فرزندان میشود. پس شما به عنوان همراه، میتوانید برای همسر و فرزندان بالای 21 سال خود، ویزا تهیه نمایید.

کاریابی در مجارستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در مجارستان

کاریابی در مجارستان

با توجه به شرایط مناسب اقتصادی و نرخ بیکاری پایین در کشور مجارستان، افراد زیادی اقدام به کاریابی در مجارستان و یافتن کار در این کشور میکنند. اهداف بسیاری از افرادی که میخواهند ویزای یک کشور را دریافت نمایند، دستیابی به تابعیت آن کشور میباشد و دریافت ویزای کاری در مجارستان در نهایت میتواند تبدیل به اقامت این کشور گردد. اگر شما پس از دریافت ویزای کاری کشور مجارستان، بتوانید به مدت 5 سال پیاپی در این کشور به کار مشغول باشید و وظایف شهروندی خود را که شامل مالیات نیز میشود، پرداخت نمایید و همچنین مرتکب جنایت در این کشور نشوید، میتوانید اقامت و تابعیت این کشور را دریافت نمایید.

مهاجرت به مجارستان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
کاریابی در مجارستان و سخن پایانی

کاریابی در مجارستان، مشاغل مورد نیاز کشور مجارستان، مؤسسات معتبر کاریابی در مجارستان، مراحل یافتن کار و کاریابی در این کشور، در این مقاله بررسی نمودیم. همان گونه که در بالا ذکر شد، کشور مجارستان، از جمله کشورهایی است که نرخ پایین تورم و مالیات آن، باعث ایجاد ثبات اقتصادی در این کشور شده است. به دلیل وجود ثبات اقتصادی در این کشور و همچنین نرخ بالای حداقل دستمزدها، افراد زیادی به دنبال کار و کاریابی در مجارستان هستند. ممکن است که این افراد، در رابطه با کاریابی در مجارستان با مشکلات و سوالاتی، رو به رو بشوند که سعی بر این بوده است، تا این سوالات احتمالی را در این مقاله رفع کنیم. اگر بعد از خواندن این مقاله، هنوز هم سوالی ذهنتان را به خود مشغول کرده است، میتوانید با تماس با مؤسسه ی حقوقی ملک پور، به صورت رایگان، مشاوره تلفنی، دریافت نمایید. همچنین، می توانید در قسمت پایین همین مقاله، سوالات خود را مطرح نمایید تا در سریع ترین زمان، پاسخگوی آن باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *