کاریابی در کانادا

کاریابی در کانادا و بررسی کار در کانادا

 • کاریابی در کانادا و مقدمه ای بر آن

 • کاریابی در کانادا و شرایط عمومی آن

 • کاریابی در کانادا و نرخ بیکاری در کانادا

 • کاریابی در کانادا و ویزای کار در کانادا

 • کاریابی در کانادا و میزان حقوق در کانادا

 • کاریابی در کانادا و مشاغل مورد نیاز در سال 2019

 • کاریابی در کانادا و نحوه کاریابی در کانادا

 • کاریابی در کانادا و موسسات کاریابی در کانادا

 • کاریابی در کانادا و سخن پایانی

کاریابی در کانادا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کاریابی در کانادا و مقدمه ای بر آن

کاریابی در کانادا، یافتن کار در کانادا و موسسات کاریابی در کانادا در این مقاله علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. کشور کانادا در شمال قاره اروپا واقع شده است و این کشور از 10 استان تشکیل شده است.  کانادا چهارمین کشور پهناور جهان است و از نظر اقتصاد جایگاه بالایی دارد. شاید سوالاتی در ذهن خوانندگان این نوشتار درباره مهاجرت و کاریابی در کانادا پیش بیاید از جمله اینکه کاریابی در کانادا چه شرایطی دارد؟ موسسات کاریابی در کانادا کدام هستند؟ شرایط ویزای کار در کانادا به چه صورت است؟ در این مقاله به سوالات شما در این زمینه پاسخ جامعی خواهیم داد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کاریابی در کانادا و سایر موضوعات مرتبط با کار در کانادا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل فرمایید تا مشاورین مجرب شما را به صورت رایگان راهنمایی بفرمایند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کاری کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پیشنهاد کاری کانادا

کاریابی در کانادا و شرایط عمومی آن

کشور کانادا در شمال قاره آمریکای شمالی واقع شده است و از سه قلمرو همچنین ده استان تشکیل شده است. مساحت این کشور 9.984.670 میلیون کیلومتر مربع می باشد همچنین چهارمین کشور پهناور در جهان از لحاظ مساحت است.پایتخت کشور کانادا اتاوا است. جمعیت کانادا 35.675.834 نفر است. کانادا با تولید ناخالص داخلی تقریبا 1.79 تریلیون دلار در رده یازدهم در جهان قرار گرفته است. کشور کانادا از نظر صنعت و فناوری پیشرفته می باشد. واحد پول کانادا دلار کانادا می باشد. از پرجمعیت ترین شهر های کانادا می توان به تورنتو، مونترال و ونکوور اشاره کرد. کشور کانادا همواره به دلیل وسعت زیاد و جمعیت پیر جزء کشور های مهاجرپذیر است. برای کار در کشور کانادا نیاز به ویزای کار این کشور است که سیستم آن به صورت امتیاز بندی است و امتیازات اعطا شده معمولا بر اساس سن، تحصیلات، سابقه کاری و … می باشد.

پرچم کانادا

شرایط عمومی کانادا

کاریابی در کانادا و نرخ بیکاری در کانادا

افراد زیادی تمایل به مهاجرت و زندگی در کانادا را دارند و یکی از راه های مهاجرت به کانادا از طریق کار می باشد. کار در کشور کانادا نیازمند بررسی دقیق می باشد و جهت کار می توان از طریق کاریابی اقدام نمود که به 2 صورت می باشد و امتیاز بندی است. بعد از امتیازات کسب شده در استخر مرحله اول، می توان وارد استخر مرحله دوم شد، که مجدد افراد متقاضی کار در کانادا با امتیازات بقیه افراد مقایسه می شوند ودر نهایت بالاترین امتیازات  دعوت به کار می شوند. نرخ بیکاری در کشور کانادا در سال 2017 معادل 6.33 درصد بوده است. در نمودار زیر نرخ بیکاری کشور کانادا را در سالهای اخیر مشاهده بفرمایید.

نرخ بیکاری در کانادا
اخذ ویزای کار در کانادا

کاریابی در کانادا و ویزای کار در کانادا

برای کاریابی در کانادا و اخذ ویزای کاری آن بایستی امتیازات لازم را بدست آورد. افرادی که تمایل به مهاجرت به کشور کانادا از طریق کار را دارند، در یکی از مجوعه های تجربی فدرال، نیروی متخصص فدرال، نیروی تجربی کانادایی و برنامه های پذیرش ایالت های این کشور قرار می گیرند. انتخاب نیروی کار متخصص بر اساس امتیاز بندی می باشد که شامل سن، تحصیلات سطح زبان و … می باشد و افراد برای کار در کانادا باید امتیازات لازم را کسب نمایند. به طور کلی  برای اخذ ویزای کاری کانادا دو مرحله  وجود دارد، که در این مراحل شرایط افراد با توجه به رزومه و  امتیازات آنها مورد بررسی قرار می گیرد.  در این قسمت به صورت تخصصی این مراحل و محاسبه امتیازات توضیح داده می شود.

 • مرحله اول

  FEDERAL SKILLED WORKER

  شما در این مرحله بایستی از 100 امتیاز حداقل 67 امتیاز را بدست آورید تا وارد مرحله بعد شوید در صورت این امتیازات مرحله اول را بدست نیاورید واجد شرایط نیستید. امتیازات شامل شرایط زیر می باشد.

 • مهارت هاي انگلیسی و فرانسه

  حداکثر امتیازات قابل اخذ در این بخش 28 می باشد.این امتیازات بر مبنای مهارت هایReading – Writing – Listening –speaking  محاسبه می شوند. داشتن مدرك زبان انگلیسی و فرانسه براي از جمله الزامات واجد شرایط بودن است، چرا که بدون مدرک زبان واجد شرایط اقدام شناخته نخواهید شد. اگر قصد ارائه هر دو زبان انگلیسی و فرانسه را دارید می بایست به طور همزمان این کار را به انجام برسانید.

  نمرات معادل امتحان CLB  یاIELTS

مدرک زبان کانادا
 • تحصیلات

  شما می توانید تا حداکثر 25 امتیاز براي تحصیلات کسب نمایید . براي اخذ امتیازات این بخش می بایست مدرك تحصیلی کانادایی داشته و یا مدرک تحصیلی شما توسط مرجع مورد تایید اداره مهاجرت کانادا معادل سازی شود. حداکثر امتیاز قابل اخذ در این بخش 25 می باشد.

 • تجربه کار

  حداکثر  15 امتیاز

  براي تعداد سال ها تجربه کاري به صورت تمام وقت (حداقل  30 ساعت در هفته و یا معادل آن به صورت پاره وقت ) که در آن در آمد داشته اید).

سن:  حداکثر 12 امتیاز

 • استخدام هماهنگ شده در کانادا

  شما می توانید در ازای پیشنهاد کار تمام وقت با حقوق در کانادا قبل از اقدام از طریق اسکیل ورکر حداکثر 10 امتیاز دریافت کنید.

 • سازگار پذیری

  اگر متاهل هستید از طریق همسر می توانید 10 امتیاز بدست آورید. عوامل سازگاری شامل سطح زبان همسر، تحصیل در کانادا، کار در کانادا، اقوام درجه یک در کانادا بین 5 تا 10 امتیاز اضافه می شود.

 • مرحله دوم

  پس از کسب امتیازات اولیه 67 امتیاز، می توانید وارد  مرحله دوم استخر شوید، که در این مرحله تا 1200 امتیاز می توان کسب نمود. از این امتیازات 600 امتیاز مربوط به امتیازات فردی و 600 امتیاز مربوط به پیشنهاد کاری است.

  مدارک برای دریافت ویزای کار:

 • شناسنامه

 • پاسپورت

 • عکس

 • پیشنهاد رسمی و دعوتنامه کاری

 • پرداخت هزینه برای تشکیل پرونده

کار در کانادا

کاریابی در کانادا و میزان حقوق در کانادا

در سال های اخیر افراد زیادی به کشور کانادا مهاجرت کرده اند، با توجه به اینکه کانادا از جمعیت پیری برخوردار است افراد زیادی جهت کارکردن به کشور کانادا  مهاجرت می کنند، یکی از الزامات کار در کشور کانادا این است که بدانیم شغل ها و در آمد های کار به چه صورت است، تقریبا در سال 2018 ساعتی 27 دلار بوده است. ما در این مقاله به بررسی شغل و میانگین حقوق می پردازیم، البته دستمزد ها و میزان در آمد شغل ها در شهر های مختلف کانادا متفاوت است.

در نمودار زیر میزان حقوق پرداختی برای هر ساعت کار در کانادا را مشاهده می نمایید:

نمودار میزان حقوق در کانادا

کاریابی در کانادا و مشاغل مورد نیاز در سال 2019

هر ساله تعداد زیادی افراد برای کار در کانادا مهاجرت می کنند ولی بایستی رشته های مورد نیاز در هر سال را بررسی نمود و با توجه به مشاغل مورد نیاز شغل مورد نظر را پیدا کرد. این مقاله توسط تیم مقالات موسسه حقوقی  ملک پور همکار موسسه MIE اتریش نگارش شده است و هرگونه کپی برداری از آن شرعا و قانونا حرام و غیر قانونی است. مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2019 به شرح زیر می باشد:

لیست مشاغل کانادا

کاریابی در کانادا و نحوه کاریابی در کانادا

افراد متقاضی جهت کار در کانادا می توانند از راه های متفاوتی کار مورد نظر را جستجو کنند. چند راه برای یافتن کار در کانادا وجود دارد به آنها می پردازیم:

 • شرکت های و موسسات کاریابی
 • پیدا کردن شغل از طریق وب سایت ها
 • مراجعه به صورت مستقیم با کارفرمایان
 • سایت ها و روزنامه ها
 • بانک کار
 • مراجعه به خدمات کاریابی
 • سایت jobs.gc.ca
اسکیل ورکر کانادا

همانطور که گفته شد کاریابی از چندین راه وجود دارد ولی اخیرا بیشتر از طریق موسسات و سایت های معتبر کاریابی می توان برای پیدا کردن شغل اقدام نمود. در صورت رزومه قوی می توان به صورت مستقیم با کارفرما و یا شرکت ها از طریق ایمیل درخواست و رزومه را ارسال نمود، همچنین بهتر است شخص یک رزومه شامل سابقه کاری، تحصیلات و دوره های گذرانده شده را همراه با عکس آماده نماید.

اگر به دنبال کسب اقامت از طریق اسکیل ورکر و کاری هستید می توانید با تهیه ویدیو ی آموزش اقامت کاری کانادا (اسکیل ورکر) از صفر تا صد پروسه و بررسی امتیازات را به صورت تخصصی بدست آورید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اسکیل ورکر

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اکسپرس انتری

کاریابی در کانادا و موسسات کاریابی در کانادا

یکی از راه های کاریابی در کانادا از طریق موسسات کاریابی می باشد. موسسات در واقع واسطه بین فرد متقاضی و کارفرمایان می باشند. همچنین از طریق سایت های معتبر کاریابی می توان اقدام نمود. ما در این قسمت به معرفی موسسات و  سایت های کاریابی می پردازیم:

موسسات کاریابی در کانادا:

سایت های کاریابی کانادا
کارآفرینی در کانادا
دفتر حقوقی ملک پور
افتتاح پمپ بنزین در اروپا و کانادا
کاریابی در کانادا و سخن پایانی

کاریابی در کانادا، نحوه اخذ ویزای کاری کانادا، موسسات کاریابی در کانادا و امتیاز بندی کار در کانادا در این مقاله علمی مورد بررسی قرار گرفته شد. با توجه به اینکه کشور کانادا نرخ بیکاری پایینی دارد و کشور پهناوری است همواره افراد زیادی قصد مهاجرت به کانادا را دارند، یکی از راه های مهاجرت به کانادا از طریق کار می باشد و فرد بایستی امتیازات لازم را برای کار بدست آورد. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش با استفاده از مشاورین مجرب شما عزیزان را در زمینه مهاجرت کاری به کانادا به صورت رایگان راهنمایی می فرمایند. برای اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط و امتیازات خود با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما بتوانند با کمال میل پاسخگوی سوالات و ابهامات شما عزیزان باشند. همچنین می توانید در بخش دیدگاه سوالات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند .امیدوارم از مقاله کاریابی درکانادا لذت برده باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *