کاریابی در کشور اتریش

کاریابی در کشور اتریش و بررسی شرایط آن

 • کاریابی در کشور اتریش و مقدمه ای بر آن
 • کاریابی در کشور اتریش و شرایط عمومی آن
 • کاریابی در کشور اتریش و نرخ بیکاری در اتریش
 • کاریابی در کشور اتریش و ویزای کار در اتریش
 • کاریابی در کشور اتریش و بررسی ویزای همراه
 • کاریابی در کشور اتریش و میزان حقوق در اتریش
 • کاریابی در کشور اتریش و مشاغل مورد نیاز در سال 2019
 • کاریابی در کشور اتریش و نحوه کاریابی در اتریش
 • کاریابی در کشور اتریش و موسسات کاریابی در اتریش
 • کاریابی در کشور اتریش و سخن پایانی
کاریابی در کشور اتریش

کاریابی در کشور اتریش و مقدمه ای بر آن

کاریابی در کشور اتریش، پیدا کردن کار در اتریش و موسسات کاریابی در کشور اتریش در این مقاله علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. اتریش در اروپای مرکزی واقع شده است .این کشور از لحاظ اقتصادی جایگاه بالایی را در اروپا دارد، همواره افراد زیادی تمایل به کار در این کشور زیبا را دارند و نرخ بیکاری در اتریش پایین می باشد و این دلایل موجب شده است مورد تقاضای افراد جهت کار در اتریش شناخته شود. کاریابی در کشور اتریش چه شرایطی دارد؟ موسسات کاریابی در کشور اتریش کدام هستند؟ شرایط ویزای کاری در اتریش چه می باشد؟ احتمالا سوالات زیادی در ذهن شما عزیزان می باشد که ما در این مقاله به آن می پردازیم. همچنین می توانید  شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر در زمینه کاریابی در اتریش با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان مجرب به صورت رایگان راهنمایی بفرمایند.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ ویزای کار اتریش بخش اول
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ ویزای کار اتریش بخش دوم

کاریابی در کشور اتریش و شرایط عمومی آن

کشور زیبای اتریش در اروپای مرکزی واقع شده است. جمعیت آن 8.822.267 می باشد ومساحت این کشور 83.878 است. همسایه های کشور اتریش آلمان، مجارستان، ایتالیا، لیختن اشتاین و سوئیس می باشد. نرخ بیکاری اتریش 4.8 است که این نرخ  بسیار پایین است و اقتصاد آن با ثبات می باشد، به همین دلیل افراد زیادی از سراسر جهان تمایل به کار در این کشور زیبا را دارند. سازمان های بین المللی در اتریش واقع شده است و شرایط شغلی زیادی را برای افراد متقاضی و مهاجرین دارد. طول ساعت کاری در اتریش 8 ساعت می باشد و تقریبا 40 ساعت در هفته است. افرادی که در این کشور کار می کنند حتما بایستی مالیات را پرداخت نمایند.  برای کار در اتریش ابتدا بایستی ویزای کاری این کشور را دریافت نمود. برای دریافت ویزای کار اتریش فرد باید شرایط ایده آل و امتیازات لازم را داشته باشد. توجه داشته باشید وین پایتخت اتریش طی سال های اخیر بهترین شهر جهان از لحاظ کیفیت زندگی شناخته شده است.

کاریابی در کشور اتریش و نرخ بیکاری در اتریش

نرخ بیکاری کشور اتریش 4.8 درصد است که این نرخ بیکاری بسیار پایین می باشد و به همین دلیل بازار کار خوبی جهت کار دارد. افراد زیادی تمایل به کار در اتریش دارند به دلیل اینکه در مقایسه با بقیه کشور های اروپایی از شرایط و موقعیت بهتری برخوردار است. نرخ بیکاری پایین در کشور اتریش باعث شده است که میزان حقوق در این کشور بالا باشد  و اشتغال نیز افزایش یابد. نرخ بیکاری پایین بیانگر آن است که فرد بیکاری تقریبا وجود ندارد و یا شرایط لازم را جهت کار کردن ندارند. برای کار در اتریش باید ویزای جستجوی کار اخذ نمایید، که برای دریافت ویزای جستجوی کار باید امتیازات لازم را بدست آورید. نرخ بیکاری کشور اتریش را در نمودار زیر طی سال های اخیر مشاهده نمایید.

نمودار نرخ بیکاری اتریش
کارآفرینی در اتریش

کاریابی در کشور اتریش و ویزای کار در اتریش

برای کاریابی در کشور اتریش بایستی ویزای کار اتریش را دریافت نمود، ویزای کاری اتریش به دو صورت است که به آنها می پردازیم:

کاریابی اتریش

مدارک لازم جهت ویزای کار در اتریش:

 • پاسپورت با اعتبار
 • مدارک هویتی مانند شناسنامه
 • عکس 3.5 * 4.5
 • اثبات محل زندگی در اتریش مانند اجاره نامه و یا قرارداد به مدت شش ماه
 • بیمه به مدت شش ماه و اعتبار 30000 یورو
 • مدارک کسب حداقل 70 امتیاز
 • اثبات تمکن مالی
 • تسلط زبان آلمانی( A2) و یا داشتن مدرک زبان انگلیسی حداقل آیلتس 5
 • ارائه سابقه کاری
 • نامه عدم سوء پیشینه به همراه ترجمه

-توجه داشته باشید که تمامی مدارک بایستی ترجمه به زبان آلمانی شود توسط امور خارجه تایید شود، همچنین تکمیل فرم ها مربوط به ویزای کار اتریش و ارائه آن به سفارت باید به صورت دقیق ارائه شود. موسسه حقوقی ملک پور شما عزیزان را در این باب راهنمایی می فرمایند.

 • امتیازات لازم جهت کار در اتریش و اخذ ویزای کار اتریش

  برای کار در اتریش و اخذ ویزای آن ، بایستی امتیازات لازم را بدست آورد، این امتیاز ها شامل تحصیلات که امتیاز تحصیلات برای رشته های فنی مهندسی  10 امتیاز بالاتر است و اگر تحصیل در کشور اتریش باشد 5 امتیاز اضافه می شود، سابقه کاری،  10 امتیاز بیشتر برای سابقه کاری 6 ماهه در اتریش و بیش از سال سابقه کاری 20 امتیاز محاسبه می شود.

امتیازات کاریابی اتریش

تجربه کاری بین 2 تا 10 امتیاز است، و مجوع امتیاز بایستی حداقل 70 امتیاز باشد از مجموع 100 امتیاز که امکان اخذ ویزای کاری وجود داشته باشد. توجه فرمایید این مقاله توسط تیم موسسه حقوقی ملک پور نوشته شده است و هرگونه کپی برداری از آن شرعا و قانونا حرام و غیر قانونی می باشد.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار اتریش
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پیشنهاد کار اتریش
ویزای کار در اتریش
مدارک مورد نیاز برای ویزای کار اتریش

کاریابی در کشور اتریش و بررسی ویزای همراه

در صورت کاریابی در کشور اتریش و پیدا کردن کار فرد می تواند درخواست الحاق همراه داشته باشد. در واقع تا زمانی که فرد در کشور اتریش شغلی پیدا نکند نمی تواند درخواست ویزای همراه را داشته باشد. بعد از یافتن شغل  و اخذ کارت اقامت اتریش( قرمز سفید قرمز و یا بلو کارت) می تواند برای همراه شامل همسر و فرزندان ( زیر 18 سال) اقدام نمود. توجه داشته باشید که فرد اصلی به صورت همزمان نمی توانند درخواست الحاق را داشته باشد . پس از دریافت کارت اقامت شخص با مراجعه اداره مهاجرت اتریش می تواند درخواست را ارائه دهد.

مدارک مورد نیاز جهت ویزای همراه در اتریش:

 • تمکن مالی به مبلغ حداقل 10 هزاز یورو

 • سطح زبان A2

 • مدارک شناسایی مانند شناسنامه، سند ازدواج

 • اثبات محل زندگی

کاریابی در کشور اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مدارک لازم برای ویزای کار اتریش

کاریابی در کشور اتریش و میزان حقوق در اتریش

کاریابی در کشور اتریش و میزان حقوق در اتریش مهم می باشد و با توجه به مشاغل متفاوت می باشد. در جدول زیر میزان حقوق مشاغل متفاوت بررسی شده است.

کاریابی در کشور اتریش و مشاغل مورد نیاز در سال 2019

قبل از اقدام برای کاریابی در کشور اتریش بایستی مشاغل مورد نیاز بررسی شود، به دلیل اینکه برخی از رشته ها مورد نیاز کشور اتریش می باشد و از اهمیت بالایی برخوردار هستند. توجه داشته باشید که مدت زمان ویزای جستجوی کار 6 ماه می باشد و با توجه به شناخت از رشته های مورد نیاز می توان سریع تر کار پیدا کرد. لیست رشته های مورد نیاز در کشور اتریش در سال 2019 در جدول زیر آمده است.

مشاغل مورد نیاز در اتریش2019

کاریابی در کشور اتریش و نحوه کاریابی در اتریش

افرادی که تمایل به کار در اتریش را دارند بایستی مهارت های لازم و شرایط را برای کار کردن داشته باشند. یکی از شرایط داشتن مدرک زبان مثل انگلیسی و آلمانی است. با ارسال رزومه از طریق ایمیل برای کارفرما و یا شرکت ها می توان از طریق جاب افر (پیشنهاد شغلی) اقدام به کار در اتریش نمود. موسسه حقوقی ملک پور با دفتر مرکزی در اتریش آماده راهنمایی شما عزیزان در زمینه کاریابی و اخذ ویزای کار در اتریش می باشد.

یکی از راه های  یافتن کار در کشور اتریش از طریق کاریابی (سایت / روزنامه/ موسسات) می باشد. برای کاریابی می توان از طریق مهارت و رشته های مورد نیاز اتریش شانس بیشتری باشد. البته بایستی سطح زبان فرد متقاضی بالا باشد و اگر به زبان آلمانی تسلط داشته باشند بهتر است. برای کاریابی در کشور اتریش می توان از طریق ارسال رزومه به  ایمل شرکت و کارفرما اقدام نمود. بهتر است که شخص متقاضی کار در اتریش یک رزومه کامل برای پیدا کردن شغل به زبان آلمانی و انگلیسی تهیه نمایند و عکس پرسنلی نیز به رزومه اضافه شود.

کاریابی در کشور اتریش و موسسات کاریابی در اتریش

برای کاریابی در کشور اتریش می توان از موسسات کاریابی در کشور اتریش استفاده نمود. موسسات کاریابی به صورت دفاتر فیزیکی و آنلاین در شهر اتریش وجود دارد که می توان با مراجعه به آنها درخواست شغل خود را ارائه دهید. روش دیگر به صورت وب سایت های معتبر در اتریش است که در ابتدا در مورد آگهی های و وضعیت  مربوط به شغل ها ارائه می دهد. و ارتباط بین کارفرما و افراد متقاضی کار می باشد. کاریابی در موسسات  بر اساس سوابق کاری، تحصیلات،  رزومه ارائه می شود. موسسات کاریابی را در جدول زیر مشاهده بفرمایید.

کار در اتریش

کاریابی در کشور اتریش و سایت های کاریابی

کار در اتریش از طریق کاریابی یکی از راه ها بدست آوردن شغل می باشد.پیدا کردن کار از طریق وب سایت های کاریابی و سرچ در اینترنت می تواند کمک شایانی داشته باشد. برخی از این سایت ها ی کاریابی در کشور اتریش در جدول زیر آماده است.

نحوه کاریابی به صورت زیر است:

توجه داشته باشید که این وب سایت ها اطلاعاتی مانند آگهی های شغلی و نیرو های کاری در اتریش را ارائه می دهند و خدماتی نظیر ارسال رزومه به شرکت ها دارند.

دفتر حقوقی ملک پور

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کاریابی در کشور اتریش و سخن پایانی

کاریابی در کشور اتریش و موسسات کاریابی در کشور اتریش در این مقاله علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفته شد. همانطور که گفته شد ویزای کار از دو طریق جستجوی کار و یا پیشنهاد کار امکان پذیر می باشد. برای اخذ ویزای کاری در کشور اتریش از طریق کار بایستی از 100 امتیاز 70 امتیاز را کسب نمود. این امتیازات شامل سن، تحصیلات و رزومه کاری می باشد. با توجه به نرخ بیکاری کشور اتریش و شرایط کاری ایده آل متقاضیان زیادی تمایل به کار در این کشور زیبا را دارند، توجه داشته باشید با اخذ کارت اقامت از طریق کار می توان پس از گذشت پنج سال برای اخذ پاسپورت اقدام نمود. برای بررسی شرایط خود می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه mie اتریش تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان به صورت رایگان شما عزیزان را راهنمایی بفرمایند. همچنین می توانین در بخش دیدگاه های این مقاله سوالات خود را در مورد کاریابی در کشور اتریش طرح نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند. امیدوارم از مقاله کاریابی در اتریش لذت برده باشید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5