کار در آلمان

و بررسی شرایط کار در این کشور

 • کار در آلمان و مقدمه ای بر آن
 • کار در آلمان و شرایط عمومی آن
 • کار در آلمان انواع ویزای کاری
 • کار در آلمان از طریق ویزای جست و جوی کار
 • کار در آلمان از طریق پیشنهاد کاری
 • کار در آلمان توسط کارت آبی
 • کار در آلمان توسط ویزای پوما
 • کار در آلمان و نرخ بیکاری
 • کار در آلمان و موسسات کاریابی
 • کار در آلمان و میزان حقوق کاری
 • کار در آلمان و مشاغل موردنیاز آلمان
 • کار در آلمان و مدارک موردنیاز ویزای کاری آلمان
 • کار در آلمان و سخن پایانی
کار در آلمان

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

کار در آلمان ومقدمه ای بر آن

کار در آلمان و شرایط کلی کار در آلمان و همچنین انواع ویزای کاری  آلمان در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد.  لیست مشاغل مورد نیاز آلمان چیست؟ شرایط ویزای جاب سیکر یا ویزای جستجوی کار آلمان چیست؟ چگونه می توان از کشور خود در آلمان جاب آفر یا پیشنهاد کاری دریافت نمود؟ عموما افرادی که قصد مهاجرت به کشور های اروپایی را دارند ، به دنبال مهاجرت از طریق کار   هستند . حال باید به این مقوله پرداخت که کار در آلمان و مهاجرت به آلمان از طریق تخصص چند روش دارد و شرایط عمومی و جزئی آن چیست . کشور صنعتی آلمان در بعضی از زمینه های شغلی با کمبود نیروی کار مواجه است و افراد در رشته های مورد نیاز می توانند برای دریافت ویزای کاری آلمان اقدام نمایند. مهاجرت به آلمان از طریق کار همیشه یکی از اولویتهای افراد جویای کار و مهاجرت به خارج از کشور است.  ما در این مقاله به صورت علمی و دقیق به این موضوع   به صورت تحلیلی خواهیم پرداخت و شما در صورتیکه پس از خواندن مقاله سوالی دارید می توانید از طریق تماس تلفنی با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور مشاوره رایگان دریافت نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کاریابی در آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پیشنهاد شغلی در آلمان

کار در آلمان و شرایط عمومی آن

کار در آلمان شرایط جزئی و کلی دارد که می توان به طور مختصر بدان پرداخت . در ابتدا باید به شرایط عمومی کشور آلمان توجه کرد .  جمهوری فدرال آلمان ، با پایتخت برلین و عضوی از اتحادیه اروپاست . نظام سیاسی این کشور بر پایه قانون اساسی می باشد و در راس کشور ، رئیس جمهور دارای نوعی نقش تشریفاتی دارد که نخست وزیر وی اداره امور را در دست دارد . واحد پول آلمان یورو می باشد و از اعضای اتحادیه شنگن نیز هست . عموما اشخاصی که شرایطی مثل سن مناسب ، مدرک تحصیلی ، سابقه کاری مناسب و … دارا می باشند ، از امتیازات کار در آلمان می توانند استفاده کنند . بیمه از الزامات هر نوع ویزایی می باشد ؛ بدین معنی که برای صدور هر نوع ویزا ، باید فرد متقاضی توسط دولت آن کشور بیمه شود . اما برای ورود به این کشور از طریق ویزای کاری ، اقداماتی نیز باید انجام شود ؛ همانند ترجمه مدارک مورد نیاز ، دریافت سوابق کاری مرتبط و ترجمه آن و … . در ادامه به بررسی های دقیق تر عوامل موثر ، خواهیم پرداخت. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) می تواند به شما در زمینه ی کار و کاریابی در آلمان کمک نماید.

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان
ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

کار در آلمان و انواع ویزای کاری

کار در آلمان انواع مختلفی دارد و می تواند به دسته بندی های مختلفی تقسیم شود و همه روشها در نهایت منجر به اقامت آلمان می گردد. مهمترین این تقسیم بندی ها ، از لحاظ نوع دریافت ویزا ها ، به ویزا های جست و جوی کار ، ویزای پیشنهاد کاری ، ویزای کاری پوما ، و کارت آبی تقسیم بندی کرد . در ادامه به تحلیل انواع ویزا های کار در آلمان به صورت علمی و دقیق خواهیم پرداخت .

کار در آلمان از طریق ویزای جست و جوی کار

ویزای جست و جوی کار در آلمان می تواند بهترین گزینه برای افراد ماهر و دارای تخصص های خاص مثل مهندسین ، دکتر ها ، افراد تکنسین های فنی و … باشد . چرا که با توجه به شرایطی که در ادامه خواهیم گفت ، می توانند از امتیازات ویژه ای برای مهاجرت کاری در آلمان بهره مند شوند . در ابتدا باید به این مساله بپردازیم که ویزای جست و جوی کار در آلمان چیست . افرادی که در کشور های خارج از اتحادیه اروپا دارای تحصیلات دانشگاهی خوب ، رشته های مورد تقاضا و نیروی کار ماهر هستند ، می توانند با استفاده از سابقه کاری مرتبط با تحصیلات خود ، برای کار در آلمان توسط ویزای جست و جوی کار در خواست دهند.

عواملی همچون سن ، سطح زبان مناسب آلمانی ، مدرک تحصیلی و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی فرد ، می تواند از چهار عامل اصلی لازم برای طی این فرایند باشد . بعد از دریافت ویزای جست و جوی کار در آلمان ، شرایط بدین صورت پیش خواهد رفت که فرد متقاضی 6 ماه فرصت دارد که با توجه به شرایط خود ، شغل مناسب و مورد نظر خود را در این کشور بیابد . بعد از یافتن شغل ، وی می تواند با پرداخت مالیات و دریافت استاندارد حقوق ماهیانه خود ، در خواست تمدید ویزای خود را به مقامات و مسئولان امور مهاجرتی ، تحویل دهد . عموما افراد بعد از سپری کردن 3 الی 5 سال در همین شرایط ، می توانند برای دریافت کارت اقامت دائم خود ، در خواست دهند . باید در اینجا خاطر نشان کنیم که فرد بعد از یافتن شغل و مشغول شدن به کار ، می تواند درخواست الحاق خانواده و همسر خود را به اداره مهاجرت و اداره کار این کشور تحویل دهد . با مراجه به لینک های زیر ، اطلاعات بیشتری از ویزای جست و جوی کار آلمان دریافت خواهید کرد.

کار در آلمان از طریق پیشنهاد کاری

کارفرمایان و رؤسای مراکز اشتغالی و شرکت های معتبر ، عموما برای استخدام نیروی کار مورد نیاز خود ، دست به اقدام برای استخدام افراد خارجی ( عموما داخل اتحادیه اروپا ) می زنند . اما گاها مواردی نیز پیش می آید که کارفرمایان بنا به دلایلی تمایل بیشتری به استخدام افراد خارج از اتحادیه اروپا و حتی خارج از قاره اروپا می زنند . فرایند به این گونه پیش خواهد رفت که آن ها درخواستی برای استخدام نیروی کار مخصوص خود صادر میکنند ؛ اگر بعد از سه ماه در کشور آلمان نیرویی با شرایط ذکر شده یافت نشد ، همان آگهی به مدت سه ماه دیگر در اتحادیه اروپا منتشر خواهد شد و اگر همچنان شخص مورد نظر یافت نشد ، نقش افراد خارجی به میان می آید .

این نکته قابل ذکر است که تمامی مراحل و هزینه های دریافت پیشنهاد کاری به فرد مورد نظر ، از طرف کارفرما تامین خواهد شد . افراد گاهی با دریافت ایمیل از طرف شرکتی در اروپا یا در آلمان ، گمان می کنند که این یک پیشنهاد کار در آلمان می باشد و همه شرایط آماده مهاجرت کاری به آلمان می باشد ؛ در صورتی که پیشنهاد کاری باید با اداره مهاجرت و اداره امور استخدام و کار آلمان هماهنگ باشد . شرایط برای الحاق همسر و وابستگان درجه یک فرد ، بدین حالت است که بعد از استخدام وی ، می تواند درخواست الحاق خانواده یا همسر را به مقامات اعلام نماید. البته باید در نظر داشته باشید که تحصیل در آلمان، و فارغ التحصیلی از دانشگاههای آلمان می تواند امتیاز مثبتی برای کار در این کشور و دریافت پیشنهاد کاری محسوب گردد.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آلمان بخش اول
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آلمان بخش دوم

کار در آلمان توسط کارت آبی

هر گاه یک شخص خارجی با کار در آلمان مشغول به کار به مدت بیش از یک سال باشد ، با توجه به شرایط دریافتی او و پرداخت مالیات ، می تواند در خواست کارت آبی را به مقامات این کشور ثبت کند . میزان درآمد کلی فرد متقاضی باید از 46400 یورو بیشتر باشد . این کارت به مدت سه سال اعتبار دارد و شخص بعد از سه سال می تواند در خواست اقامت دائم آلمان را تحت عنوان کار در آلمان به مقامات و دولت آلمان تحویل دهد . این کارت در کشور های دانمارک ، ایرلند و انگلستان اعتبار ندارد . شخص با داشتن کارت آبی می تواند در همه کشور های اتحادیه اروپا مشغول به کار شود . همچنین بعد از گذراندن 18 ماه پس از دریافت کارت آبی ، فرد می تواند به دیگر نقاط اروپا سفر کند . رشته هایی مانند علوم تکنولوژی ، فناوری اطلاعات ، رشته های پزشکی و …. می تواند از رشته های مورد نیاز دریافت کارت آبی و یافتن کار در آلمان باشد .  شما می توانید در لینک های زیر ، اطلاعات بیشتری از کارت آبی آلمان دریافت کنید

بلو کارت آلمان

کار در آلمان توسط ویزای پوما

از ماه اکتبر سال 2016 ، وزارت کار و امور اجتماعی فدرال و آژانس استخدامی فدرال در صدد آن بر آمدند که برای کارگران ماهر غیر اروپایی فرصتی شغلی ایجاد کنند تا افراد مذکور بتوانند از آن طریق در کشور آلمان مشغول به کار شوند . در ایالتی به نام وتنبرگ ، این سیستم که بر اساس امتیاز دهی به توانایی ها و مشخصه های افراد مهاجر است ، اعمال خواهد شد . این نوعی از ویزا های کار در آلمان است که متخص یکی از ایالات جنوب غربی آلمان می باشد که راهی آسان را در جهت استخدام افراد غیر اروپایی در پیش گرفته است . داشتن پیشنهاد شغلی از عوامل اصلی این نوع ویزاست . اما شرکتی که در خواست پیشنهاد کاری به شخص می دهد ( کارفرما ) باید در سطح بین الملل فعالیت داشته باشد و نوآوری اقتصادی برای کشور آلمان به همراه داشته باشد . عواملی همچون سن ، سطح زبان آلمانی ، تحصیلات و مدرک تحصیلی مناسب از مهمترین نقاط دریافت و استخدام پوما می باشد .

کار در آلمان

کار در آلمان و نرخ بیکاری

 

کار در آلمان برای اتباع خارجی به مقوله ای بدل شده است که در کاهش نرخ بیکاری این کشور ، تاثیر به سزایی داشته است . به طور کلی نرخ بیکاری ، نشان دهنده این است که از هر صد نفر ، چند نفر شاغل هستند و چند نفر شاغل نیستند و بیکار هستند . نرخ بیکاری در کشور آلمان 3.4 درصد می باشد که می تواند امتیاز و ویژگی مناسبی برای مهاجرین از اقصی نقاط جهان ، باشد . نرخ بیکاری در آلمان ، در قیاس با کشور های مجاور مثل مجارستان ، اتریش و هلند می تواند زبان زد باشد . هلند با نرخ بیکاری 3.9 درصد ، بلژیک با 6.5 درصد و فرانسه با 9.3 درصد از همسایگان کشور آلمان هستند . در ادامه به بررسی نحوه کاریابی در آلمان خواهیم پرداخت .

نرخ بیکاری در آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با رشته آی تی در آلمان و اتریش

کار در آلمان و موسسات کاریابی

عموما افرادی که قصد مهاجرت کاری به آلمان را دارند ، می توانند از طریق مراکز و آژانس های کاریابی در آلمان ، اقدام داشته باشند و در جهت استخدام در آلمان قدم بردارند . عموما این گونه موسسات هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری می توانند به شما خدمت رسانی کنند . موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه می تواند به شما کمک های بسیاری انجام دهد . جهت انجام مشاورات بیشتر و کسب اطلاعات دقیق تر ، می توانید با تماس با مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور راهنمایی رایگان دریافت کنید . در لینک های زیر می توانید به سایت های کاریابی آلمان که به صورت آنلاین انجام فعالیت می دهند ، مراجعه کنید.

لیست برخی از موسسات کاریابی در آلمان:

 • WERKSTUDENT SEMINARORGANISATION (M/W/D)
 • WERKSTUDENT CONTROLLING (M/W/D)
 • Praktikant (m/w/divers) im Bereich Ernährungswissenschaften - Service Center der Nestlé Professional
 • Projektleiter (Hochbau) m/w/d
 • Hausmeister m/w/d
 • Account Manager Netherlands
 • Product Manager Central Europe
 • Berater(in) Strommarkt
 • Rechtsanwaltsfachangestellter (m/w/d) Zentralbereich Recht & Compliance
 • Praktikant (m/w/divers) im Bereich Produktmarketing Schokolade - Choco Crossies

کار در آلمان و میزان حقوق کاری

کار در آلمان حقوق و مزایایی نظیر بیمه و خدمات اجتماعی – رفاهی دارد . این میزان دریافتی در ماه بین افراد مختلف می تواند میانگین متفاوتی داشته باشد . حداقل میزان دریافتی هر فرد در هر ساعت  8.84 یورو می باشد . این بدین معنی ست که در طول ماه هر فرد عادی مبلغ 1498 یورو دریافت خواهد کرد . این میزان دریافتی شامل شغل های ساده مثل خدمتکار و گارسون می باشد . این در حالی ست که در سال 2015 نرخ حداقل نرخ دریافتی افراد در آلمان 1473 یورو بوده است . در جدول زیر لیست مشاغل و میزان دریافتی های ماهانه در سال  2018  مشروح شده است .

حقوق در آلمان

در ادامه نیز نمودار میانگین دریافتی سالانه برای افراد مقیم آلمان می باشد .

میانگین رشد حقوق در آلمان

کار در آلمان و مشاغل موردنیاز آلمان

یکی از موارد مهم برای انتخاب کشوری که می خواهید به آن مهاجرت نمایید، این است که بررسی نمایید که آیا رشته ی تحصیلی شما، مورد تقاضای کشور موردنظر بوده است یا خیر. بنابراین برخی از مشاغل موردنیاز آلمان را در جدول زیر می بینید.

مشاغل مورد نیاز آلمان

کار در آلمان و مدارک ویزای کار آلمان

کار در آلمان و اخذ ویزای آن مدارکی را نیاز دارد که فرد قبل از هرگونه اقدامی برای این کار، می بایست جهت جمع آوری مدارک موردنیاز، اقدام نماید. لذا لیست برخی از این مدارک را در جدول زیر مشاهده می نمایید.

کار در آلمان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
موسسات کاریابی آلمان
جستجوی کار و موسسات کاریابی در آلمان
کلام آخر

کار در آلمان، موسسات کاریابی و مدارک موردنیاز برای کاریابی، در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت . اما باید به این نکته توجه کرد که کار در آلمان می تواند برای افرادی که شرایط مناسبی برای مهاجرت دارند ، گزینه مناسبی باشد . به طور مختصر در این مقاله به موضوع کار در آلمان پرداخته شد . لذا اگر در خصوص موضوع کار در آلمان نیز درخواست مشاوره بیشتر داشتید ، می توانید با تماس با یکی از دفاتر موسسه حقوقی ملک پور در ایران یا خارج از ایران ، مشاوره تخصصی رایگان شوید . همچنین با جست و جوی عبارت کار در آلمان با کلید واژه ملک پور ، می توانید از مقالات و اطلاعات سایت ها استفاده نمایید . از اینکه وقت خود را در این مقاله سپری نمودید ، از شما متشکریم .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

30 پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ارادت
   ما برای بررسی شرایط جنابعالی نیاز به اطلاعات دقیقی از شرایط تحصیل، سطح زبان، سن و دیگر شرایط شما داریم. لطفا در صورت تمایل اطلاعات اولیه خود را در لینک زیر ثبت نمایید تا مشاورین ما با شما تماس حاصل نمایند.
   https://mie.company/contact-us/

   پاسخ
 1. مرتضی
  مرتضی گفته:

  سلام ممنون از مطالب مفیدتون
  بنده29سالمه لیسانس برق باسه سال سابقه کار مرتبط دارم متآهل هستم دارای یک فرزند قصد مهاجرت کاری باویزای جاپ سیکر رو دارم لطفآ راهنماییم فرمائید
  شماره تماس بنده
  09375540655

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و ارادت
   ممنون از شما بخاطر انتخاب موسسه ما
   دوست عزیز شما شرایط خوبی برای اقدام از طریق ویزای جاب سیکر را دارید، اما برای آلمان و اتریش باید ویزای جستجوی کار دریافت نمایید، این ویزا به شما 6 ماه اجازه می دهد در کشور مورد نظر (آلمان یا اتریش) در جستجوی کار باشید و در صورت پیدا نمودن کارفرما می توانید با دعوتنامه کاری برای الحاق خانواده نیز اقدام نمایید. برای اخذ ویزای جاب سیکر داشتن مدرک b1 آلمانی برای آلمان و همین سطح و یا آیلتس 6-6.5 برای اتریش الزامیست. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه ما از طریق شماره زیر تماس حاصل نمایید.
   021-49196000

   پاسخ
 2. alien
  alien گفته:

  سلام.روز بخیر. 38 ساله و مجرد. فوق لیسانس نرم افزار هستم. زبان انگلیسی خوب. برای مهاجرت کاری به آلمان می خواستم اقدام کنم.حدود 14 سال سابقه بیمه کاری مرتبط دارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی شرایط شما جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان مناسب است فقط ذکر چند نکته لازم است:
   جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان سن باید زیر 40 سال باشد از آنجایی که وقت سفارت آلمان طولانی است و سن شما تقریبا برای این پروسه کمی با ریسک همراه می باشد.
   زبان آلمانی با مدرک B1 جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان لازم است
   اگر برای کشور اتریش اقدام بفرمایید شرایط به مراتب بهتری می توانید داشته باشید با مطالعه مقاله زیر می توانید اطلاعات تکمیلی در خصوص ویزای کار اتریش به دست آورید
   https://mie.company/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c%d8%b4/

   پاسخ
 3. سعید
  سعید گفته:

  با سلام
  بنده 32 سال سن دارم . مجرد هستم. مهندسی مکانیک و فوق لیسانس عمران دارم. با 7 سال سابقه کار مربط و بیمه مسلط به زبان آلمانی c1 هستم . تمکن مالی تا سقف 700 میلیئنم هم دارم با گردش حساب 12 ماهه. آیا میتونم برای ویزای مار آلمان اقدام کنم؟

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   ابتدا باید مشخص نمایید که برای چه کشوری می خواهید اقدام نمایید. برای اتریش می توانید با مدرک کاردانی در صورتیکه ایلتس حداقل 6 داشته باشید ویزای جستجوی کار بگیریداما برای کشور آلمان حتما باید مدرک لیسانس داشته باشید و مدرک زبان آلمانی در حد ب1. سابقه کار مرتبط با رشته هم مورد نیاز است.

   پاسخ
  • miemalekpour10
   miemalekpour10 گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز در صورت کار پس از تحصیل یا اقدام به مهاجرت کاری حتما میبایست کار شما مرتبط با رشته ی تحصیلی شما باشد.

   پاسخ
 4. سجاد
  سجاد گفته:

  با سلام
  من 29 سالمه کارشناسی ارشد علوم ازمایشگاه
  سابقه 6 سال کار با بیمه دارم
  برای کار در آلمان از طریق کدوم ویزا میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما برای کار خیلی مساعد نیست چون رشته شما جزو رشته های مورد نیاز نیست اما میتوانید از راههای دیگری مانند تحصیل اقدام نمایید.

   پاسخ
 5. A.H.M
  A.H.M گفته:

  سلام خیلی ممنون از مقاله بسیار عالی و مفیدتون . من فوق لیسانس الکترونیک دارم با 6 سال سابقه کار مرتبط و 34 سالم هست. آیا میتونم برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنم؟ مجرد هستم.

  Rating: 5
  پاسخ
 6. Fahime
  Fahime گفته:

  سلام. اگر شخصی سنشون ۴۱ سال باشه میشه برای ویزای جستجوی کار المان اقدام کرد؟ و ایا با مدرک کارشناسی ناپیوسته رشته برق میشه اقدام کرد؟

  پاسخ
  • miemalekpour10
   miemalekpour10 گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما می توانید اقدام نمایید اما ریسک ویزا دارید. شما میبایست حداقل سه سال سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی داشته باشید.

   پاسخ
 7. سیوان مرادی
  سیوان مرادی گفته:

  باسلام وعرض وادب واحترام
  من 30 سالمه ولیسانس مدیریت صنعتی دارم ومتاهل هستم.همسرمم 30 سالشه ولیسانس مدیریت دولتی دارن.یه دختر چهارساله هم داریم.من 4 سال سابقه بیمه دارم و در چند شرکت مختلف مواد غذایی به عنوان ویزیتور کار کردم.در یه شرکت صنعتی تولید مخازن گاز مایع خانگی اوپراتور 18 نوع دستگاه مختلف صنعتی بودم.الانم توی یه کارخانه پلاستیک در قسمت iml که تولید ظروف پلیمری همزمان با لیبل گذاری رو انجام میده اوپراتور 5 دستگاه تزریق پلاستیک هستم.اوپراتوری چند دستگاه دیگه رو هم میتونم انجام بدم.جوش کاری co2 و زیر پودری و جوش الکترود هم کامل میتونم انجام بدم اما مدارک جوشکاری ندارم.میشه راهنماییم کنید که با این شرایط چطور میتونم برای ویزای کار و ورود به آلمان و پیدا کردن کار اونجا اقدام کنم؟؟خیلی ازتون ممنونم.

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در زمینه کار باید حتما سابقه کار شما مرتبط با تحصیلتان باشد که در این صورت می توانید ویزای جستجوی کار دریافت کنید در غیر اینصورت می توانید از راه مثلا تحصیل وارد شوید و سپس برای کار اقدام نمایید.

   پاسخ
 8. سیوان
  سیوان گفته:

  سلام وعرض ادب واحترام
  از مطالب مفیدتون خیلی ممنونم.من 30 سالمه ومتاهل وداری یه دختر چهار ساله هستم.لیسانس مدیریت صنعتی دارم.همسرمم لیسانس مدیریت دولتی دارن.چهار سال سابقه بیمه دارم والان توی یه کارخانه پلاستیک اوپراتور چندین دستگاه صنعتی تزریق پلاستیک هستم.خواستم ببینم با این شرایط میتونم برای دریافت ویزای کار واقامت آلمان اقدام کنم؟؟ممنون میشم توضیح بدین که باید چیکار کنم.

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلاموعرض ادب دوست گرامی اگر کار شما مرتبط بارشته تحصیلی است بله می توانید درخواست ویزای جستجوی کار کنید و پس از یافتن کار خانوادهتان را نیز به آلمان ببرید.

   پاسخ
 9. مهرداد عباسی
  مهرداد عباسی گفته:

  سلام.وقت بخیر
  من کارشناسی مدیریت صنعتی دارم.به زبان انگلیسی مسلطم و آلمانی رو در سطح b1 میدونم سه سال سابقه کار دارم اما مرتبط نیستند.به نظر شما کیس بنده امکان موفقیت برای گرفتن کار در آلمان دارد؟

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب ببینید دوست عزیز این بستگی به توانایی شما در کار مرتبط با رشته تحصیلیتان دارد یا اینکه بتوانید مهارت خود را در زمینه تجربه غیر کاری به کارفرمای آلمانی ثابت نمایید و بتوانید کارفرما را متقاعد نمایید که مهارت لازم را برای کار دارید. اگر بتوانید دعوتنامه کاری دریافت کنید می توانید برای ویزای کاری اقدام نمایید.

   پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی با توجه به اینکه سیستم های حسابداری در کشورهای مختلف متفاوت است امکان کاریابی با این رشته وجود ندارد.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5