کار در انگلیس

بررسی شرایط کار در این کشور

 • کار در انگلیس و مقدمه ای بر آن
 • کار در انگلیس و شرایط عمومی آن
 • کار در انگلیس و ویزای کاری انگلیس
 • کار در انگلیس و مدارک مورد نیاز ویزای کار انگلیس
 • کار در انگلیس و نرخ بیکاری در انگلیس
 • کار در انگلیس و مشاغل مورد نیاز 2019 انگلیس
 • کار در انگلیس و میزان حقوق در انگلیس
 • کار در انگلیس و نحوه کاریابی در انگلیس
 • کار در انگلیس و مؤسسات کاریابی در انگلیس
 • کار در انگلیس و بررسی ویزای همراه
 • کار در انگلیس و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در انگلیس
 • کار در انگلیس و سخن پایانی
کار در انگلیس

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کار در انگلیس و مقدمه ای بر آن

کار در انگلیس، شرایط کاری انگلیس و نحوه کاریابی و موسسات کاریابی انگلیس، در این مقاله به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد. مشاغل مورد نیاز انگلیس کدامها هستند؟ نحوه کاریابی در انگلستان و اخذ ویزای کار انگلستان به چه صورت است؟ میزان حقوق در کشور انگلیس در مشاغل مختلف چه میزان است؟ انگلیس جزء  کشورهای برتر جهان می باشد و در بین مهاجران، متقاضیان بسیاری دارد که تمایل به کار در انگلیس را دارند. پیشنهاد می شود شما عزیزان اگر در مورد کار در انگلیس و اخذ پاسپورت انگلستان از طریق کار، ابهامات و سوالاتی را در ذهن دارید، قبل از هرگونه اقدام، با راهنمایی وکیل مهاجرت انگلیس و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور، MIE  اترایش نکات اساسی و مهم مهاجرت و کار در انگلیس را به صورت تکمیلی دریافت نمایند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آمریکا و انگلیس

کار در انگلیس و شرایط عمومی آن

کار در کشور انگلیس و شرایط عمومی آن در این قسمت از مقاله ما مورد توجه واقع شده است. کشور انگلیس در اروپای غربی واقع می باشد که از سمت شمال با اسکاتلند و از سمت غرب با ولز همسایگی دارد. زبان اصلی کشور انگلیس بریتیش و مرکز آن لندن می باشد. جزیره هایی همچون جزیره وایت و جزیره من از معروف ترین جزیره کشور انگلیس می باشد. جمعیت آن  حدود 54.316.600 و مساحت انگلیس 130.395 کیلو متر مربع اعلام شده است. در صورت تمایل برای زندگی در انگلستان، میبایست از طریق کار یا تحصیل یا سرمایه گذاری و … اقدام نمایید. یکی از روش های بسیار خوب جهت اخذ اقامت دائم انگلیس، اخذ ویزای کار می باشد که توجه بسیاری از افراد در سایر کشورها را به خود جلب نموده است. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) می تواند به شما در زمینه ی کار و مهاجرت به انگلیس، کمک فراوانی نماید.

پرچم انگلیس
ویزای کار انگلستان

کار در انگلیس و ویزای کاری انگلیس

کار در انگلیس

اخذ ویزای کار انگلیس و کار در انگلیس، در حال حاضر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. اخذ این ویزا از طریق job offer امکانپذیر است و فرد برای دریافت این ویزا، میبایست یک قرار داد با یک کارفرمای انگلیسی ارائه دهد. از این رو همواره، کسانی که تحصیل خود را در انگلیس سپری کرده اند، بهتر و راحت تر می توانند اقدام به جستجوی کار و پیدا نمودن کارفرما در انگلیس نمایند. ویزای کار انگلیس تحت سه عنوان tier 1  و tire 2و tire 5  مطرح می شود که در زیر به شرح این سه خواهیم پرداخت.

 • ویزای tier1

  این نوع ویزا به افرادی که دارای استعداد درخشان در زمینه های علمی، هنری، پزشکی، آیتی و علوم انسانی هستند، داده می شود و به مدت پنج سال اعتبار دارد و پنج سال نیز قابل تمدید می باشد.

 • ویزای tier2

  این نوع ویزا مربوط به نیروی متخصص خارجی می باشد که از پر طرفدار ترین و بهترین نوع ویزای کشور انگلستان می باشد و به چهار دسته تقسیم می شود که در جدول زیر نام می بریم.

کار در انگلیس
 • ویزای tier5

  این نوع ویزا به ورزشکاران و نیروهای خلاق متعلق است و نوعی ویزای موقت کاری می باشد.

نکات مهم در مورد اخذ ویزای کار در انگلیس

کار در انگلیس

کار در انگلیس و مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت

کار در انگلیس، یکی از مواردی است که بسیاری از افراد تمایل دارند، از طریق آن اقدام نمایند و بتوانند به اقامت و تابعیت دست پیدا کنند. در این بخش به کار در انگلیس می پردازیم و مدارک مورد نیاز برای دریافت تابعیت را در جدول زیر خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

 • ارائه پاسپورت معتبر

 • ارائه مدارک اقامت قانونی

 • ارائه مدارک تایید شده زبان رسمی کشور

 • ارائه مدارک قبولی در این آزمون تابعیت

 • ارائه مدارک دال بر عدم سو سابقه متقاضیان

کار در انگلیس و نرخ بیکاری در  انگلیس

افرادی که قصد مهاجرت و کار در انگلیس را دارند، بهتر است در ابتدا نرخ بیکاری کشور انگلیس را بررسی کنند. آمارها نشان دهنده ی  نرخ بیکاری زیر 4% در سال 2019 می باشد که از سال 1970 پایین ترین نرخ بیکاری اعلام گشته است.در انگلیس، از هر 181 هزار نفر جمعیت، تعداد 167000 نفر وارد پروسه کاری شده و فقط حدود 14000 نفر بیکار هستند. درآمد انگلیس در سال های اخیر حدود 3.4% رشد داشته است. نمودار نرخ بیکاری انگلیس در سال های اخیر خدمت شما عزیزان ارائه میگردد.

اقامت انگلستان
ویزای کار انگلستان

کار در انگلیس و نرخ بیکاری در انگلیس

افرادی که قصد مهاجرت و کار در انگلیس را دارند، بهتر است در ابتدا نرخ بیکاری کشور انگلیس را بررسی کنند. آمارها نشان دهنده ی  نرخ بیکاری 4% در اواخر سال 2018 می باشد از سال 1970 پایین ترین نرخ بیکاری اعلام گشته است. در انگلیس، از هر 181 هزار نفر جمعیت، تعداد 167000 نفر وارد پروسه کاری شده و فقط حدود 14000 نفر بیکار هستند. درآمد انگلیس در سال های اخیر حدود 3.4% رشد داشته است. نمودار نرخ بیکاری انگلیس در سال های اخیر خدمت شما عزیزان ارائه میگردد.

کار در انگلیس

کار در انگلیس و مشاغل مورد نیاز 2019 انگلیس

یکی از موارد مهم که در انتخاب رشته ی تحصیلی موردنظر تاثیر دارد این است که کشور مربوطه که شما قصد مهاجرت به آن را دارید چه شغل هایی را نیازمند است. کار در کشور انگلیس و دریافت ویزای کاری آن نیاز به بررسی نیروی مورد نیاز این کشور دارد. از این رو جدولی شامل مشاغل مورد نیاز انگلیس را در زیر مشاهده می کنید. اداره کار کشورانگلیس نیروهای مورد نیاز را هر ساله اعلام می کند تا  افراد واجد شرایط بتوانند درخواست ورود را داشته باشند.

کار در انگلیس
کار در انگلیس

کار در انگلیس و نحوه کاریابی در انگلیس

کار در انگلیس و ویزای کاری آن از طریق دعوت نامه کاری ( job offer) امکان پذیر است.افراد متقاضی کار در انگلیس ابتدا رزومه و سابقه کاری  خود را توسط سایت های کاریابی، به اشتراک می گذارند و در صورت تایید مدارک آنها توسط اداره کار انگلیس، می توانند ویزای کار در کشور انگلیس را تقاضا دهند. توجه داشته باشند شما می توانید بعد از 5 سال کار کردن در انگلیس، برای اقامت دائم  آن تقاضا کنید.

کار در انگلیس

کار در انگلیس و مؤسسات کاریابی در انگلیس

برای کار در انگلیس و ویزا کاری آن، شما نیاز به دعوت نامه کاری دارید که با ارسال روزمه کامل خود، درخواست کار در انگلیس را بدهید. برخی از سایت های کار یابی کشور انگلیس در جدول زیر خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. به طور معمول شرکت های کار یابی می توانند با اخذ مبلغی از متقاضی، وقت مصاحبه کاری رزرو می کنند و یا پس از قبولی شما از مصاحبه، حقوق 1 یا 2 ماه متقاضی را از دستمزد کسر می کنند.

کار در انگلیس
کار در انگلیس

کار در انگلیس و بررسی ویزای همراه

شما برای کار در انگلیس اجازه دارید که همراه خود را که شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد، با خود وارد انگلیس نمایید. در صورت اخذ ویزای کار در کشور انگلیس، همراه شما در این کشور می تواند به صورت تمام وقت مشغول به کار شود و فرزندان شما می توانند تحصیل نمایند. اشخاصی که به عنوان همراه وارد کشور انگلیس می شوند، این امکان را دارند که بعد از 5 سال درخواست اقامت دائم دهند.این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای همراه خدمت شما عزیزان ارائه می گردد.

 • ارائه پاسپورت معتبر

 • ارائه مدارک تحصیلی

 • ارائه مدارک زبان مورد نیاز

 • ارائه مدارک هویتی متقاضیان( اعضای خانواده)

 • ارائه بیمه نامه مسافرتی

کار در انگلیس و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در انگلیس

برای دریافت اقامت دائم انگلیس، کار در انگلیس و اخذ ویزای کار می تواند یکی از راه های مهم و مطلوب باشد افراد بعد از  5 سال می توانند با پرداخت 65 پوند و ارائه مدارک بانکی خود که ثابت کند مالیات پرداخت کرده اند، اقامت دائم را دریافت کنند. اشخاصی که کارت اقامت دائم انگلیس را دریافت کرده اند می توانند به راحتی در کشور های زیادی تردد داشته و از خدمات دولتی انگلیس استفاده نمایند.

کار در انگلیس
کارآفرینی در انگلستان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
زندگی در انگلستان
کار در انگلیس و سخن پایانی

کار در انگلیس و شرایط مهم و اساسی دریافت ویزای کار در انگلستان در این مقاله به طور مختصر بررسی شد. اشخاص با توجه به شرایط و مدارک خود درخواست ویزای کاری بدهند.متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاع بیشتر از کار در انگلیس و شرایط ویزای کار آن، از ویدیو های ارائه شده در سایت مؤسسه دیدن نمایند. پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام برای کار در انگلیس با وکلای و کارشناسان تخصصی مؤسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش مشورت کرده و با کسب اطلاعات کامل جهت مهاجرت خود اقدام نمایند. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات مهاجرت و کار در کشورانگلیس می توانید در قسمت نهایی مقاله موجود ، در باب کار درکشور انگلیس نظرات و سوالات خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابید.

2 پاسخ
 1. Ahmad
  Ahmad گفته:

  سلام
  کاش بصورت دائم می شد حظور پیدا کرد یعنی به جز راه پناهنده شدن نمی شود بصورت دائم حظور پیدا کرد مثلا ما مهاجر دائم هم داریم

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و ارادت
   ممنون از شما بخاطر انتخاب موسسه ما
   برای مهاجرت به انگلیس راههای تحصیل و سرمایه گذاری وجود دارد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات کاملتر می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.
   021-49196000

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *