کار در مجارستان

کار در مجارستان و بررسی شرایط کار در این کشور

 • کار در مجارستان و مقدمه ای بر آن
 • کار درمجارستان و شرایط عمومی آن
 • کار درمجارستان و ویزای کاری مجارستان
 • کار در مجارستان و مدارک مورد نیاز ویزای کار مجارستان

 • کار درمجارستان و نرخ بیکاری در مجارستان
 • کار درمجارستان و مشاغل مورد نیاز 2019 مجارستان
 • کار در مجارستان و میزان حقوق در مجارستان
 • کار درمجارستان و نحوه کاریابی در مجارستان
 • کار درمجارستان و مؤسسات کاریابی درمجارستان
 • کار در مجارستان و بررسی ویزای همراه
 • کار در مجارستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت درمجارستان
 • کار درمجارستان و سخن پایانی
کار در مجارستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کار در مجارستان و مقدمه ای بر آن

کار در مجارستان، میزان حقوق در این کشور و ویزای کار در مجارستان، در این مقاله، مورد بحث و بررسی علمی قرار میگیرد. سوالات بی شماری در رابطه با این کشور، ممکن است برای شما پیش بیاید از جمله اینکه: آیا موسسات کاریابی در مجارستان، وجود دارد؟ وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در مجارستان، به چه صورت است؟ نرخ بیکاری در مجارستان، چگونه است؟ در این مقاله که توسط متخصصین مجرب در موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه mie اتریش، نگارش گردیده است، سعی شده است که به تمامی سوالات شما در باب مهاجرت از طریق کار در مجارستان، پاسخ داده شود. مجارستان کشوری است که در اروپای مرکزی واقع است و مکان مناسبی برای طبیعت گردی و گردشگری می باشد. همه روزه عده زیادی جهت بازدید از این کشور، مهاجرت می کنند. این عوامل موجب شده تا افرادی جهت کار در مجارستان و اخذ ویزای کاری این کشور، اقدام نمایند. موسسه حقوقی ملک پور، پیشنهاد می دهد در صورت داشتن هرگونه سوال در این باب، با دفاتر مربوطه این موسسه، تماس حاصل نمایید و به صورت رایگان و تلفنی از مشاوره ما، بهره مند گردید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت مجارستان

کار درمجارستان و شرایط عمومی آن

کشور مجارستان از کشورهای قاره ی سبز است که عضو اتحادیه ی اروپاست. آب و هوای این کشور، قاره ای می باشد. آب و هوای قاره ای به این صورت است که زمستان ها سرما و تابستان، گرمای تشدید شده ای دارد. حمل و نقل در این کشور بسیار پیشرفته و 24 ساعته می باشد. این کشور، مکان های دیدنی و طبیعت سرسبز بسیار زیبایی دارد افراد بسیاری تمایل دارند به این کشور سفر نموده و از این مکان های زیبا، بهره مند شوند. دو رودخانه ی اصلی دانوب و تیسزا، از این کشور میگذرند و باعث ایجاد جاذبه ها و طبیعتی زیبا شده اند. هزینه های تحصیلی نیز در این کشور نسبت به سایر کشورها، پایین میباشد. این کشور از کشورهای توریستی اروپا به حساب می آید. مکان های توریستی، مانند کاخ رویال، ساختمان پارلمان و جزیره ی مارگیت، باعث جذب توریست های زیادی در مجارستان شده اند و کشور مجارستان، هر ساله از طریق جذب توریست، درآمد زایی میکند. این مسائل باعث شده است که مجارستان رشد اقتصادی خوبی داشته باشد و بستر مناسبی برای سرمایه گذاران به حساب آید. از محصولات صادراتی کشور مجارستان میتوان غلات، زغال سنگ، مواد غذایی، سوخت و ماشن، نام برد که در این راستا نیز نیازمند نیروی کاری زیادی می باشد که علاقه مندان به کار در مجارستان را به خود جذب نموده است. نرخ پایین بیکاری، وجود آب و هوایی خوب، و مهمتر از همه وجود شغلهای زیاد و مناسب، باعث شده است که افراد زیادی خواهان کار در مجارستان و به دنباله ی آن اقامت دائم و تابعیت این کشور باشند.

کاریابی در مجارستان
اطلاعات عمومی مجارستان

کار در مجارستان و ویزای کاری مجارستان

اگر شما به فکر اقامت در کشور مجارستان از طریق کار در مجارستان و ویزای کاری هستید، باید بدانید که اقامت از طریق کار در مجارستان، به دو صورت می باشد. نوع اول مالکیت یا مدیریت اجرایی شرکت و یا مؤسسه ی تجاری مجارستانی و نوع دیگر درخواست کار از یک کارفرمای مجارستانی، می باشد. افراد ساکن مجارستان و یا شهروندان یکی از کشورهای اتحادیه ی اروپایی، نیاز به ویزا و یا اجازه کار ندارند. ولی سایر افراد، برای اینکه ویزای کار در مجارستان را بدست بیاورند، ابتدا بایستی یک درخواست کاری از یک کارفرمای مجارستانی داشته باشند. کارفرمای مجارستانی برای اینکه بتواند نیروی خارجی استخدام نماید، بایستی ابتدا آگهی جذب نیروی درخواستی خودش را به مدت 15 روز در وبسایت اداره کار مجارستان ثبت نماید.

اگر در این مدت نتواند نیروی مورد نظرش را پیدا و استخدام نماید، میتواند اقدام به استخدام نیروی خارجی نماید. شما پس از اینکه دعوتنامه ی کار دریافت نمودید، باید درخواست خودتان را به سفارتخانه مجارستان تحویل بدهید. پس از قبولی، از طریق ویزای توریستی میتوانید وارد خاک مجارستان بشوید و پس از ورود و تا هنگامی که نتیجه بدست بیاید، باید یک محل اسکان به مدت 30 روز برای خود و همراهان خودتان مشخص نمایید و آدرس محل اسکان را به همراه مدارک مورد نیاز، به اداره مهاجرت مجارستان تحویل دهید. مدت زمان لازم برای مشخص شدن نتیجه ی ویزای کار در مجارستان، 21 رو می باشد. در طی مدت 70 روز، نتایج نهایی اعلام میگردد. اگر در این مدت، درخواست شما رد شد، شما مدت 8 روز وقت دارید تا برای اعتراض اقدام نمایید. شما به عنوان سرپرست خانواده، میتوانید خانواده ی خودتان را با خود ببرید. افرادی که به تحصیل در مجارستان مشغول هستند یا در این کشور فارغ التحصیل گشته اند و همچنین برای شهروندان اروپایی در مجارستان، راحت تر کار پیدا میشود. زیرا دولت مجارستان و همچنین کارفرمایان در این کشور، مایل هستند که شهروندان و محصلان و فارغ التحصیلان خودشان و همچنین شهروندان و فارغ التحصیلان اروپایی را، استخدام نمایند.

کار در مجارستان و مدارک مورد نیاز ویزای کار مجارستان

اگر تمایل دارید از طریق کار در مجارستان، اقامت این کشور را اخذ نمایید، بایستی ابتدا یک درخواست کاری و یا دعوتنامه کاری از کارفرمای مجارستانی داشته باشید. همانطور که در جریان هستید این درخواست کاری به همین راحتی ها نیز به دستتان نمی رسد و کارفرمای مجارستانی باید ابتدا به مدت 15 روز درخواست خودش را که مبنی بر نیازمندی به یک کارگر در پست مورد نظر هست، در سایت اداره کار مجارستان ثبت نماید. اگر در این مدت فرد مورد نظرش را پیدا نکند، میتواند اقدام به استخدام کارگر خارجی نماید.

مواردی که در یافتن کار در مجارستان به شما کمک می کند عبارتند از:

 • تحصیلات دانشگاهی

 • سن

 • داشتن دانش زبانی مجاری

 • سابقه ی کاری

مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای کار در مجارستان:

 • ارائه گواهی سلامت پزشکی

 • ارائه کلیه سوابق و مدارک تحصیلی به زبان مجاری

 • قرارداد شما با کارفرمای مجارستانی

 • دریافت و ارائه اجازه کار در مجارستان

 • ارائه گذرنامه

 • چند قطعه عکس

ذکر این مورد حائز اهمیت است که اقامت شما در مجارستان به صورت موقت است. در صورتی که بتوانید 5 سال به صورت پیوسته در مجارستان کار کنید و وظایف شهروندی خود از قبیل پرداخت مالیات را به موقع پرداخت نمایید و جرم و جنایاتی مرتکب نشوید، میتوانید درخواست اقامت دائم نمایید.

کار در مجارستان و نرخ بیکاری در مجارستان

اگر شما نیز قصد کار در مجارستان و اقامت در این کشور را دارید، باید قبل از اینکه به یافتن کار در مجارستان بپردازید و به این کشور مهاجرت نمایید، از نرخ بیکاری و نرخ مالیات و همچنین حداقل دستمزدی که کارگران در این کشور دریافت مینمایند، اطلاعاتی کسب نمایید. نرخ بیکاری در کشور مجارستان به 3.3 رسیده است و به این معنی است که دولت مجارستان تا حد زیادی با بیکاری در مجارستان مقابله نموده است. به طوری که از هر 100 نفر، نزدیک به 97 تای این افراد، کار دارند و حدود 3 نفر از این افراد، بیکار هستند. حداقل دستمزد در کشور مجارستان سیری صعودی را طی میکند و در طی 5 سال گذشته از 332.37 یورو به 464.2 یورو، رسیده است. نرخ مالیات نیز در 9 سال گذشته، سیری نزولی را طی کرده و از 40 به 15 رسیده است. در شکل های زیر، به ترتیب نرخ بیکاری و نرخ مالیات را مشاهده میکنید و میتوانید همه ی اطلاعاتی که در بالا عرض کردم را مشاهده نمایید.

نرخ بیکاری در مجارستان
مالیات در مجارستان

کار در مجارستان و مشاغل مورد نیاز 2019 مجارستان

اگر قصد اقامت در کشور مجارستان را دارید، باید بگوییم که با توجه به جاذبه های توریستی از قبیل کاخ رویال، ساختمان پارلمان و جزیره ی مارگیت که در کشور مجارستان موجود است، این کشور توانسته است که از این راه به کسب درآمد خوبی، بپردازد. این مسئله و همچنین، معادن و محصولات مختلف از جمله زغال سنگ، سوخت، ماشین آلات، غلات و مواد غذایی که در این کشور موجود است، باعث ایجاد موقعیت های شغلی فراوانی شده است. پس میتوانید با استفاده از یافتن کار در مجارستان و دریافت یک دعوتنامه کاری از کارفرمای مجاری، ویزای کاری این کشور را بدست بیاورید و پس از مدتی نیز، میتوانید اقامت این کشور را دریافت نمایید. همه ساله کشور مجارستان، لیستی از شغل هایی که نیازمند هست و فرصت های شغلی که در این کشور موجود است را ارائه میکند، در جدول زیر به برخی از این فرصتهای شغلی اشاره شده است.

مشاغل موردنیاز مجارستان

کار درمجارستان و میزان حقوق در مجارستان

یکی از مهمترین مسائل در رابطه با کار در مجارستان، میزان حقوق میباشد که افرادی که برای یافتن کار در مجارستان، می خواهند اقدام نمایند، باید به این نکته، توجه بسیاری کنند. میزان حقوق در مجارستان، به عامل های مختلف از جمله اینکه فرد و کار وی در بخش خصوصی است یا دولتی، مدرک وی، نوع کارش، سن فرد و موقعیت و سمت شغلی بستگی دارد. نوع حداقل دستمزد به طور کلی به دو صورت تعیین میگردد، گونه ی اول به این صورت است که کارفرمایان خودشان این میزان حقوق را تعیین کنند یا اینکه دولت به تعیین حداقل میزان دستمزد بپردازد. در حالت دوم، یعنی زمانی که دولت تعیین میکند، کارفرمایان موظف به رعایت و پرداخت حداقل دستمزد میباشند. در صورتی که کمتر از این میزان پرداخت نمایند، توسط دولت مجازات خواهند شد. در مجارستان، دولت خودش حداقل میزان دستمزد را تعیین میکند. متوسط دستمزد در پایتخت این کشور، حدود 200 هزار فورنیت معادل با 650 یورو میباشد، البته این مقدار پس از کسر مالیات است. حداقل حقوق سالانه مجارستان، 6.274 دلار آمریکا در ارز بین المللی است و کشور مجارستان جزو 17 درصد برتر کشورهایی است که حداقل دستمزد بالایی دارند. نمودار زیر گویای این موارد می باشد.

خداقل دستمزد در مجارستان

کار درمجارستان و نحوه کاریابی در مجارستان

اگر قصد کار در مجارستان را دارید، باید یک دعوتنامه کاری از یک کارفرمای مجاری داشته باشید. برای اینکه این درخواست به دست شما برسد، مراحل زیادی را باید طی نماید. کارفرمای مجاری بایستی 15 روز درخواست نیازمندی کارگر خود را، در وبسایت اداره کار آگهی کند. اگر در این مدت نتواند فردی مناسب را برای کار مورد نظرش بیابد، میتواند اقدام به استخدام نیرویی خارجی نمایید. شما میتوانید از طریق های مختلف، به یافتن کار در مجارستان بپردازید. از مهم ترین و راحت ترین راه ها، استفاده از سایت ها و مؤسسات کاریابی در مجارستان، هستند. این مقاله متعلق به سایت حقوقی ملک پور می باشد و کپی برداری از آن خلاف قانون و شرع می باشد.

کار در مجارستان

کار در مجارستان و مؤسسات کاریابی در مجارستان

برای یافتن کار در مجارستان، بهترین راه استفاده از موسسات کاریابی است که در این کشور وجود دارد. موسسات کاریابی تنها مکان هایی هستند که میتوان بدون هیچ گونه پارتی و پول، امیدوار باشیم که کار مورد نظرمان پیدا می شود. البته داشتن دانش زبان مجاری و تحصیلات، خیلی میتواند در این زمینه به کمکتان بیاید. در زیر به بخشی از موسسات معتبر این کشور اشاره شده است.

موسسات کاریابی در مجارستان2

کار در مجارستان و بررسی ویزای همراه

مجارستان از کشورهای زیبا و با ثبات اقتصادی قاره ی سبز است. در این کشور منابع طبیعی زیادی به خاطر وجود رودخانه های متعدد از جمله دانوب، وجود دارد. در این کشور، نرخ بیکاری به حدی پایین است که میتوان گفت، دولت توانسته است با بیکاری مقابله نماید و این نرخ حدود 3.3 است. یعنی از هر 100 نفر حدود 3 نفر فقط، بیکار هستند. حداقل دستمزد در کشور مجارستان بالا می باشد. به طوری که مجارستان در رتبه 17 بین کشورهای جهان است که حداقل دستمزد بالایی دارند. همه ی این موارد باعث شده است که افراد زیادی به یافتن کار در مجارستان تفکر کنند و پس از اینکه توانستند در این کشور کار پیدا نمایند و ویزای کاری دریافت کنند، میتوانند به همراه خانواده خود به این کشور بروند. این فرد، میتواند به عنوان سرپرست خانواده خود، برای همسر و فرزندان زیر 21 سال خود، ویزای همراه بگیرد و اگر در در مدت 5 سال، شهروند خوبی برای مجارستان باشد و مالیات خود را پرداخت نماید و جنایتی مرتکب نشود، میتواند اقدام به دریافت تابعیت این کشور نیز، بکند.

ویزای مجارستان
مهاجرت به مجارستان

کار در مجارستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در مجارستان

مجارستان یکی از کشورهای قاره ی سبز است که از شرایط زندگی مناسبی برخوردار است. وجود دانشگاه های متعدد، باعث شده است که افراد زیادی برای تحصیل و به دنباله ی آن، یافتن کار، به این کشور مهاجرت نمایند. نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین است. همچنین ثبات اقتصادی و همچنین نرخ حداقل دستمزدها، در این کشور بسیار بالا میباشد. وجود شرایط شغلی مناسب و زیاد نیز علاوه بر موارد بالا، باعث شده است که افراد زیادی خواهان کار و اقامت در این کشور بشوند. برای کار در مجارستان، نیازمند دریافت یک درخواست کاری از کارفرمای مجاری هستید. پس از اینکه ویزای کاری دریافت نمودید، میتوانید پس از 4 تا 5 سال، با انجام وظایف شهروندی خود ازجمله پرداخت مالیات و نداشتن جرم و جنایات، به تابعیت مجارستان دسترسی یابید.

کار در مجارستان

اقامت مجارستان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

کار در مجارستان و سخن پایانی

کار در مجارستان، مشاغل مورد نیاز در این کشور و تابعیت و اقامت از طریق کار در این کشور، در این مقاله مورد بررسی علمی و دقیق قرار گرفت. مجارستان یکی از کشورهای زیبا با طبیعت فوق العاده و مکان های دیدنی عالی، می باشد و به دلیل معادن بوکسیت و صادرات ماشین الات کشاورزی در این کشور، اقتصاد رو به رشدی دارد. این عوامل، موجب شده است تا افراد بسیاری تمایل داشته باشند، جهت کار در مجارستان، اقدام نمایند. موسسه حقوقی ملک پور، همکار mie اتریش، آماده است، تا راهنمایی های لازم را در رابطه با کار در مجارستان و مدارک و شرایط موردنیاز و کاریابی در این کشور، داشته باشد. در صورت هرگونه سوال و ابهام، می توانید با دفاتر ما، تماس حاصل نمایید و پاسخ سوالات خود را، به صورت کاملا شفاف و کامل، از طریق تلفن و به صورت رایگان، دریافت نمایید. همچنین این امکان وجود دارد که در قسمت دیدگاه همین مقاله، سوالات خود را بیان کنید تا همکاران ما در اسرع وقت، پاسخگوی شما باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *