کار شرکت

و بررسی اخذ اقامت از طریق کار شرکت

 • کار شرکت و مقدمه ای بر آن

 • کار شرکت و شرایط عمومی

 • کار شرکت چیست

 • کار شرکت و میزان سرمایه لازم

 • مزایای اقامت کار شرکت

 • کار شرکت و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

 • کار شرکت و سخن پایانی

کار شرکت

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کار شرکت و مقدمه ای بر آن

کار شرکت،  شرایط و نکات آن در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا کار شرکت منجر به اخذ اقامت و پاسپورت می گردد؟ حداقل سرمایه لازم برای کار شرکت چقدر است؟ پیش از این در رابطه با سرمایه گذاری 50هزار یورویی و سرمایه گذاری 100هزار دلاری کانادا و انواع دیگر سرمایه گذاری با شما صحبت کردیم حال در این مقاله به بررسی روش جدید کار شرکت  که برای اولین بار توسط موسسه ما، موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و توسط پدر علم مهاجرت آقای امیرمحمد ملک پور مفتوح و ابداع شده است، می پردازیم و شما را با نکات و زوایای مختلف این نوع اقامت آشنا می کنیم. شما می توانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه کار شرکت و بررسی شرایط خود با مشاورین ما برای مشاوره رایگان تماس حاصل نمایید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر هم قصد ندارید با موسسه ما اقدام نمایید برای اینکه نسبت به علم مهاجرت و قوانین کشورهای مختلف آگاهی یافته و بتوانید خودتان برای مهاجرت اقدام کنید، محصول بی نظیر ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه نموده و مشاهده نمایید. برای راحتی و سهولت استفاده، این محصول به صورت صوتی هم در دسترس شما قرار خواهد گرفت. برای تهیه  این محصول فوق العاده به صفحه اصلی سایت مراجعه بفرمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت کارشرکت

کار شرکت و شرایط عمومی

همانطور که می دانید خیلی از واژگان مهاجرت و اقامت اولین بار توسط آقای ملک پور به وجود آمده است. به این معنی که ایشان قوانین کشورهای مختلف را مطالعه نموده و استخراج کرده و در اختیار شما هموطنان عزیز قرار داده اند. خیلی از اشخاص یا موسسات مهاجرتی اصلاً این واژه‌ها را قبل از این نشنیده و اطلاعی در مورد آن نداشتند ، از جمله این واژه ها، واژه خود حمایتی است که اقامت خود حمایتی یا تمکن مالی نامش و همچنین اولین مقاله اش متعلق به موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) است . اقامت قرمز سفید قرمز که در حال حاضر خیلی از موسسات به تقلید از ما اطلاعات آن را در سایتهای خود قرار می‌دهند، اقامتی است که اساساً و شخصا توسط آقای ملک پور مطالعه و به مردم عزیز معرفی گردیده است. در مورد روش کار شرکت هم باز برای اولین بار توسط موسسه حقوقی ملک پور می‌خواهیم این موضوع را برای شما توضیح دهیم و آن را معرفی کنیم. ولی قبل از توضیح در مورد موضوع کار شرکت از شما تقاضا داریم برای به دست آوردن اطلاعات درست و دقیق، هر موضوعی را که می‌خواهید در گوگل جستجو بفرمایید حتماً از کلید واژه ملک پور یا (MIE) استفاده نمایید.  به طور مثال اگر عبارت قرمز سفیدقرمز را با کلید واژه ملک پور جستجو نمایید اطلاعات کامل و دقیق را می توانید در وب سایت های ما مطالعه کنید، در غیر این صورت ممکن است وارد صفحات سایت های موسساتی شوید که نمی توانند از طریق قرمز سفید قرمز برای شما اقدام کنند و سعی می کنند اصطلاحاً شما را به روش های دیگر سوئیچ کنند. چون نمی توانند از این طریق برای شما اقدام کنند، سعی می کنند ذهن شما را نسبت به موضوع مورد نظرتان منفی و نسبت به موضوع دیگری آشنا کنند. راهکار درست این است که شما اطلاعات را از منبع و مرجع درست دریافت کنید و اطلاعات را از جایی که واقعاً باید بگیرید دریافت نمایید. ما خود، این واژگان را به وجود می آوریم و می آفرینیم. در حال حاضر شما اگر موضوع کار شرکت را در گوگل جستجو نمایید فقط موسسه حقوقی ملک پور با این واژه بالا می آید چون در حال حاضر فقط ما هستیم که این کار را انجام می‌دهیم. حال با گذشت زمان و پس از اینکه این روش تقریبا عمومی شد، موسسات دیگر با تقلید از ما این عبارت را در گوگل معرفی می کنند و بالا می آیند در حالیکه  این روش برای اولین بار توسط موسسه حقوقی ملک پور و شخص آقای ملک پور ابداع و افتتاح می شود.  بنابراین خیلی مهم است که شما اطلاعات را از منبع درستی دریافت کنید. متاسفانه در دنیای امروز  خیلی از کسانی که در باب موضوعی نمی‌توانند کار کنند، آن را تبلیغ می‌کنند و بعد از اینکه افراد با آنها تماس می گیرند یا اصطلاحاً در دامشان گرفتار می شوند، سعی می کنند موکل را به سمت مسیری که می‌خواهند هدایت کنند، چون نمی‌توانند آن خدمات را ارائه دهند. وجه تمایز دفاتر اینچنینی به این صورت است که معمولاً شخص به اصطلاح در کار مهاجرت است اما حتی نمی تواند دو جمله انگلیسی صحبت کند و معمولاً کار مهاجرت افراد را از طریق اشخاص دلال و یا شخصی دیگر به صورت غیر مستقیم انجام می‌دهد. به هر روی این مطالب به این جهت بود که یادآوری کنیم که روش کار شرکت نیز برای اولین بار توسط ما و موسسه حقوقی ملک پور ارائه می گردد و اقامت بسیار بسیار جالبی است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

پرچم کانادا
پرچم اتریش
ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

کار شرکت چیست؟

توجه داشته باشید که اکثر روش های اقامت با هزینه های زیادی همراه است. مثلا وقتی شما می خواهید در کشوری اقامت بگیرید باید هزینه های زیادی متقبل شوید. برای واضح تر بودن مطلب، کشورهایی مثل سنت کیتس و سنت لوسیا را برای شما مثال میزنیم. سنت لوسیا به شما در صورتی اقامت میدهد که شما مبلغی حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار آمریکا به دولت این کشور هدیه بدهید یا سرمایه گذاری کنید. کشوری که جمعیت آن به یک میلیون نفر هم نمی رسد و امکانات بالایی هم ندارد و با پاسپورت آن نیز امکان سفر به آمریکا و کانادا وجود ندارد و فقط می شود سالی دو بار به مدت  سه ماه به اروپا مسافرت نمود. ما نمی گوییم که پاسپورت سنت لوسیا  بد است اما می گوییم قابل مقایسه با پاسپورت سوئیس، اتریش، آلمان و یا دانمارک نیست. این را ما نمی گوییم شما می توانید رتبه پاسپورت کشورهای مختلف را در گوگل مطالعه بفرمایید . اقامت کار شرکت اقامتی است که بر اساس همکاری فی ما بین اعضای یک خانواده برای تشکیل یک شرکت صورت می گیرد. خرید سهام یا از طریق استخدام یا از طریق ارتباط فی مابین شرکت با کار شخص سبب اعطای اقامت می شود.  این موضوع در کشورهای مختلف به شیوه های مختلف وجود دارد، مانند ویزای نوع L آمریکاt خرید سهام در کانادا و شبیه بلوکارت آلمان و اتریش قابلیت اجرا دارد و خیلی از افراد در مورد این نوع اقامت اصلاً و اساساً چیزی نمی دانند.

نمودار رتبه کشورهای اروپایی در مقایسه با سنت کیتس و سنت لوسیا

کار شرکت و میزان سرمایه لازم

به این نکته دقت کنید که در اقامت کار شرکت شما نیاز به سرمایه‌گذاری  کلانی ندارید. به طور مثال وقتی در مورد کار شرکت در کانادا صحبت می‌کنیم شخص اصلاً نیازی به سرمایه‌گذاری ندارد. در کار شرکت کار کردن شما و شرکت شما توامان باعث اعطای اقامت می شود. در اقامت کار شرکت نیاز به شرکت هم هست. حتماً باید شما یک شرکت نیز داشته باشید. بسته به کشورهای مختلف شما می توانید از ۵۰۰ تا ۳ هزار یورو یک شرکت ثبت نمایید.  به این نکته دقت کنید که در روش ثبت شرکت و اخذ اقامت، فقط ثبت شرکت سبب اعطای اقامت نمی شود و برای اینکه اقامت بگیرید باید حتما چند صد هزار یورو و یا دلار برای سرمایه شرکت هزینه نمایید. در کانادا روشی وجود دارد که اگر شخص شرکت ثبت کند و به دولت بگوید که خودم می خواهم در شرکت خودم کار کنم میتواند اقامت دریافت کند. این موضوع در قوانین اتریش و آلمان با کانادا متفاوت است و شما نمی توانید با کار در شرکت خودتان اقامت بگیرید. اما در کار در کانادا شرکت ثبت می کنید به طور مثال چون رشته تحصیلی تان مکانیک است یک شرکت خرید و فروش اتومبیل ثبت می کنید و خودتان هم در آن کار میکنید. در این روش باید بیش از 50% درصد سهام آن شرکت در اختیار شما عزیزان باشد تا بتوانید اقامت بگیرید. کار شرکت با ثبت شرکت و اخذ اقامت فرق دارد. مثلاً در کشورهای آلمان و هلند. ثبت شرکت سبب اخذ اقامت نمی‌شود مگر اینکه بیزنس‌پلن شما خیلی متفاوت باشد و به اقتصاد این کشورها کمک شایانی نماید و بیزنس پلن شما برای این کشورها بسیار مفید باشد. در روش کار شرکت نیاز به بیزنس پلن ندارید و مانند قرمز سفید قرمز است اما روش کار شرکت گسترده تر است و مشاور باید با توجه به شرایط شخص تشخیص بدهد که روش کار شرکت برای کدامیک از کشورهای کانادا یا استرالیا و یا اروپا  بهتر است.

کارشرکت

مزایای اقامت کار شرکت

 • سرمایه گذاری اندک مثلاً شخص با یک پشتوانه پنجاه تا صد هزار یورویی می تواند اقدام نماید اما به این شرط که بخواهد واقعاً کار کند.

 • در اقامت کار شرکت پاسپورت دریافت می کنید. ظرف سه الی شش سال بسته به کشورهای مختلف می توانید پاسپورت دریافت نمایید.

 • امکان اقدام برای کشورهای مختلف بسته به شرایط شما وجود دارد.

کار شرکت و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور موضوع اقامت کار شرکت را برای اولین بار مطرح و عنوان می نماید. اقامت کار شرکت توسط آقای ملک پور در مورد تحقیق و بررسی و مطالعه علمی قرار گرفته و پس از بررسی زوایای مختلف اقامتی و تابعیتی و آثار آن به حضور شما معرفی میگردد.  وکلای زبده بین المللی ما شرایط شما را برای اقدام از طریق کار شرکت که در بخش های پیشین به توضیح شرایط آن پرداختیم، دقیق بررسی کرده و با توجه به شرایط تان برای شما برای یکی از کشورهای اروپایی یا کانادا و استرالیا اقدام می نمایند. تفاوت ما با موسسات دیگر در این است که تا روشی را به طور یقین اطمینان حاصل نکنیم به شما عزیزان معرفی نمی نماییم. ما باکمک وکلای درجه یک اروپایی و بین المللی پرونده های مهاجرت شما را به بهترین نحو ارائه می دهیم تا ریسک ویزا را به حداقل ممکن برسانیم.  بنابراین همانطور که در سایت ها و شبکه های اجتماعی ویزاهای ما را مشاهده نموده اید درصد ریجکتی ما تقریباً نزدیک به صفر است. بنابراین شما می توانید با اطمینان خاطر، امور مهاجرت خود را به وکلای زبده ما در موسسه حقوقی ملک پور بسپارید تا مهاجرت شیرین را تجربه نمایید و خاطره ای ماندگار در ذهنتان از مهاجرت نقش ببندد.

خودحمایتی اتریش
کارت قرمز سفید قرمز
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
کار شرکت و سخن پایانی

کار شرکت و نکات آن در مقاله فوق مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. مفتخریم که این روش فوق العاده اقامتی که پس از سه تا شش سال به پاسپورت نیز منجر می شود برای اولین بار توسط موسسه حقوقی ملک پور و شخص آقای ملک پور معرفی گردید. آقای ملک پور پس از مطالعات فراوان این روش اقامتی را برای شما عزیزان معرفی می نماید. در روش کار شرکت نیاز به سرمایه‌گذاری بالایی ندارید و می توانید شرکت خود را ثبت نموده و در شرکت خود کار کنید و اقامت و تابعیت برای خودتان و افراد خانواده تان که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می‌شوند دریافت نمایید. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص کار شرکت با موسسه حقوقی ملک پور اتریش تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاهها در پایان همین مقاله ثبت نموده و ما را از نظرات ارزشمندتان آگاه سازید. همچنین اگر از مقاله فوق رضایت دارید می توانید با 5 ستاره به ما رای مثبت دهید.

12 پاسخ
 1. میلاد
  میلاد گفته:

  سلام.من بارها درخواست گذاشتم اما با من تماسی گرفته نشد.در رابطه با کار شرکت میخواستم اقدام کنم.و مشاوره بگیرم

  پاسخ
 2. امیر
  امیر گفته:

  سلام از مقاله خوبتون بسیار ممنونم. من حدود 50 هزار یورو سرمایه دارم آیاامکان اقدام برای این نوع سرمایه گذاری رودارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز ما نوعی از سرمایه گذاری در این زمینه را داریم که به شما امکان سرمایه گذاری با 50 هزار یورو را می دهد.

   پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب خیر نیازی به سابقه کاری نیست اما در هر صورت شما باید در زمینه کسب و کاری که راه اندازی می کنید تجربه داشته باشید تا بتوانید در این زمینه فعالیت نمایید.

   پاسخ
 3. سحربندعلیزاده
  سحربندعلیزاده گفته:

  سلام و عرض ادب
  ممنون از مطالب عالی شما
  لطفا تفاوت کار شرکت و وبت سرکت قرمز سفید قرمز را میفرمایید؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour10
   miemalekpour10 گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز. فرق اساسی این دو در مقدار تمکن مالی می باشد که باید نشان دهید.می توانید مقالات موجود در سایت را در رابطه با این دو موضوع بخوانید تا به طور کامل متوجه تفاوت این دو شوید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5