کار پس از تحصیل در لهستان

کار پس از تحصیل در لهستان چگونه است؟ایا میخواهید در مورد کار پس از تحصیل در لهستان بدانید؟ ایا سوالاتی در زمینه کار پس از تحصیل در لهستان دارید؟ ایا دانشجوی لهستانید و از کار پس از تحصیل در لهستان بی اطلاع هستید؟ ایا از شرایط کار پس از تحصیل در لهستان، مدت زمان کار پس از  تحصیل در لهستان، و یا هر گونه سوال دیگری در رابطه با کار پس از  تحصیل در لهستان میخواهید مطلع شوید؟ما به شما عزیزان توصیه میکنیم که مقاله زیر را مطالعه نمایید و اگر هرگونه سوال در مورد کار پس از تحصیل در لهستان دارید ، میتوانید همواره با همکاران ما در موسسه مشاوره ای MIE،بزرگترین موسسه مشاوره ای خاورمیانه ،تماس حاصل نمایید و با وکلا و مشاوران و حقوقدانان مجرب موسسه مشاوره ای MIE ،مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید

 

دانشجویان از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می توانند بدون محدودیت پس از فارغ التحصیلی در لهستان کار کنند. ممکن است ترک چنین کشور زیبایی بعد از اتمام تحصیلات خود سخت باشد و اگر ترجیح می دهید در لهستان بمانید و کار کنید، . نگران نباشید. به عنوان فارغ التحصیل موسسه آموزش عالی برنامه تمام وقت لهستان، برای کار در لهستان نیاز به مجوز کار ندارید. فقط مطمئن شوید که مجوز اقامت شما دارای اعتبار است. شما می توانید برای بیشتر از 2 تا 3 سال درلهستان ساکن باشید، تا زمانی که بتوانید ثابت کنید که بدون دریافت هر گونه مزایا و حمایت دولت از عهده مخارج زندگی خود بر می آیید. دانشجویانی که کار پیدا کنند یا استخدام شوند، می توانند اجازه کار بگیرند.

پس از فارغ التحصیلی:

تحصیلات کارشناسی ارشد در لهستان بسیار رایج است، و 80 درصد از دانشجویان برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا یا کارشناسی ارشد در لهستان می مانند. با این حال، در صورتی که نخواهید ادامه تحصیل دهید، گزینه های دیگری برای کار در لهستان پس از فارغ التحصیلی وجود دارد. “کارت اقامت” که برخی از دانشجویان برای تحصیل در لهستان نیاز دارند را می توان به عنوان اجازه اقامت و کار فارغ التحصیلان در نظر گرفت تا زمانی که کار پیدا کنند. فارغ التحصیلان دوره های تمام وقت در یک موسسه لهستانی می توانید برای این کارت درخواست دهند.

این خبر بسیار خوبی است اگر شما می خواهید در زمینه علم یا فناوری کار کنید، چرا که شرکت های چند ملیتی بیشتری مانند مایکروسافت، اینتل، گلاکسو و گوگل در لهستان راه اندازی می شوند. اگر نمی خواهید در لهستان بمانید، همچنان یکی از دانش آموخته های اروپا هستید که برای پیدا کردن شغل در هر کشور انگلیسی زبان آمادگی دارید.

 کارت آبی

تمام افرادی که توانا و حرفه ای می توانند به محض پیدا کردن کارفرما برای اخذ کارت آبی رنگ درخواست دهند. این کارت در ابتدا برای مدت 2 سال اعتبار دارد و سپس برای بیشتر از 3 سال تمدید می شود و فرد می تواند در سراسر اتحادیه اروپا در کشورهای عضو طرح کارت آبی کار کند و پس از 5 سال شما می توانید برای اقامت دائم درخواست دهید.

آیا تحصیلات خود را در مقاصد اروپایی ادامه دهم؟

بسیاری از فارغ التحصیلان، حتی از بهترین دانشگاه های لهستان، برای پیدا کردن یک شغل خوب مشکل دارند. با وجو اینکه دستمزدها در حال افزایش است، بسیاری از فارغ التحصیلان لهستانی برای کار به انگلستان می روند، چرا که حقوق و دستمزد در آنجا بهتر و بیشتر است.

برای شانس بیشتر در یافتن یک کار خوب در لهستان، سعی کنید مهارت های بهتر و تجربه کاری بیشتر کسب کنید. دانش و مهارت های عملی در زمینه های خاص کمک کننده است و مهارت های زبان خارجی و IT مورد علاقه کارفرمایان است.

شما دوست عزیز هرگونه سوالی در رابطه با کار پس از تحصیل در لهستان دارید، و از چگونگی کار پس از تحصیل در لهستان بی اطلاع هستین ، همواره میتوانید با مشاوران ما در موسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل نمایید،مشاورین زبده موسسه مشاوره ای MIE شما را در مورد کار پس از تحصیل در لهستان ،یاری مینمایند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *