کار پس از تحصیل در کشور انگلستان

کار پس از تحصیل در کشور انگلستان تحت چه شرایطی امکان پذیر است ؟ آیا تا به حال به کار پس از تحصیل در کشور انگلستان  فکر کرده اید ؟ آیا در خصوص چگونگی اخذ اقامت و تابعیت از طریق کار پس از تحصیل در کشور انگلستان اطلاع دارید؟ آیا شرایط مورد نیاز برای کار پس از تحصیل در کشور انگلستان را می دانید ؟

در این مقاله که توسط مشاورین و کارشناسان ارشد مؤسسه MIE  برای شما عزیزان تهیه و گرد آوری گردیده است ، می توانید تمامی اطلاعات مربوط به کار پس از تحصیل در کشور انگلستان ، چگونگی و شرح مراحلی که شما طی خواهید کرد تا به کار پس از تحصیل در کشور انگلستان دست پیدا کنید ، شرایط مورد نیاز جهت کار پس از تحصیل در کشور انگلستان ، را به دست آورید. همچنین شما عزیزان می توانید در صورت وجود هر گونه شبهه و همچنین توضیحات کامل تر در خصوص کار پس از تحصیل در کشور انگلستان ، با مشاوران و وکلای برجسته امور حقوق بین الملل در مؤسسه MIE تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی در مورد امور مهاجرتی خود ، اخذ انواع ویزای تحصیلی ، ویزای توریستی ، اقامت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، انواع ویزای کار و…. در سایر کشورها بهره مند شوید.

TIER2

اگر شما در جستجوی شغل تمام وقت پس از تحصیل هستید بهترین راه برای دانشجویان ویزای TIER2 است که بستگی به وضعیت تحصیلی دانشجویان دارد که پس از 5 سال منجر به اقامت دائم می شود .

اگر میخواهید ویز ای TIER4 را به ویزای TIER2 تبدیل کنید باید یکی از مدارک زیر را داشته باشید:

 

  • مدرک لیسانس در انگلستان
  • مدرک کارشناسی ارشد در انگلستان
  • یک گواهی کارشناسی ارشد در انگلستان
  • دیپلم تحصیلات تکمیلی حرفه ای از آموزش پرورش

اگر شما یک دانشجوی دکتری هستید باید حتما دوره 12 ماهه تحصیلی خود را گذرانده باشید و به پایان رسانده باشید تا قابلیت تغییر داشته باشید .

-حمایت : کارفرمای شما باید یک گواهی ضمانت مالی بدهد و همچنین کارفرمای شما باید ضامن TIER2 داشته باشد .

-حقوق : حقوق و دستمزد شما باید قبل از مالیات حداقل 20800 پوند باشد .

-اثبات توانایی زبان انگلیسی : شما ممکن است نیاز به اثبات خود در دانش زبان انگلیس باشد همچنین شما می توانید آزمون زبان انگلیسی را به عنوان B1 جایگزین نمایید .

-هزینه : شما باید حداقل 945 پوند در حساب بانکی برای مدت 90 روز داشته باشید .

TIER 5

ایاین ویزا برای اتباع سنین 18 تا 30 سال است که از کشورهای استرالیا ، کانادا ، هنگ کنگ ، ژاپن ، موناکو، نیوزیلند ، کره و تایوان است . شما فقط می توانید از خارج از انگلستان برای این ویزا اقدام نمایید . که هزینه این ویزا هم 1890 پوند می باشد .

TIR1 کارآفرین فارغ اتحصیل

اگر شما در انگلستان فارغ التحصیل شده اید و ایده کسب و کار واقعی دارید می توانید تقاضای فرصت ماندن 1 ساله تحت ویزای TIER1 فارغ التحصیلان انگلستان را بنمایید .

مدرک تحصیلی آموزش پرورش : فرد نیاز به یکی از مدارک کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا دکترای قابل تایید کشور انگلستان را دارد . هر مدرکی زیر این سطح از مدرک مانند مدرک درجه پایین یا مدرک افتخاری قابل قبول نیست .

TIER5 کارگر موقت

ویزای کارگر موقت اجازه کار در انگلستان به مدت ۱۲ تا ۲۴ ماه را به افراد می دهد به این شرط که فرد یکی از شرایط زیر را داشته باشد .

در زمینه ورزشی از خلاقیت خاصی برخوردار باشید

کارگران موسسه خیریه

کارگران مذهبی

دولت مجاز ارز

توافق بین المللی

در اغلب این موارد فرد باید کشور انگلستان را ترک کند تا واجد شرایط اعمال این طرح شود به جز استثنایی در زمینه اوراق بهادار به منظور انجام آموزش های حرفه ای و یا کارآموزی در این کشور می باشد .

شما باید یک ضامن معتبر TIER5 داشته باشید و همچنین باید ۹۴۵ پوند تمکن مالی برای مدت ۳ ماه به دولت انگلستان نشان دهید .
در جدول زیر برخی از ویزاهای کاری و شرایط آن را برای کار پس از تحصیل مشاهده می نمایید .

 

ردیف 2
عمومی
درجه کارآفرین 1 فارغ التحصیل درجه 1 کارآفرین ردیف 5
تحرک جوانان
ردیف 5 موقت کارگران
نوع ویزا کارفرما حمایت تایید شده توسط موسسه شما غیر حمایت شده غیر-
حمایت مالی (به جز کسانی که به استفاده از هنگ کنگ، تایوان، کره جنوبی)
کارفرما حمایت
چه چیزی نیاز به واجد شرایط؟ پیشنهاد کار از ردیف 2 ضامن تایید شده توسط موسسه شما یا برنامه شباهنگ سرمایه گذاری 200،000 £ و یا £ 50،000 سن 18-30، باید ملیت واجد شرایط ردیف 5 ضامن
حداکثر زمان مجاز در این گروه؟ 5 سال 1 سال (بالقوه برای گسترش 1 سال) 3 سال (بالقوه برای گسترش 2 سال) 2 سال تا 2 سال
می توانم درخواست اقامت دائم در انگلستان؟ بله، بعد از 5 سال خیر بله پس از 3 یا 5 سال خیر خیر
آیا من می توانم در کار خارج اصلی سرمایه گذاری کار / کسب و کار من را؟ بله، با شرایط بله خیر بله بله، با شرایط
آیا من می توانم این ویزا گسترش؟ تا 1 سال تا 1 سال تا 2 سال خیر D epends در ردیف 5 طرح
می توانید من را وابسته ؟ بله بله بله خیر بله

 هدف ازنگارش این مقاله که متعلق به موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE است ارائه اطلاعاتی مربوط به کار پس از تحصیل در کشور انگلستان و همچنین معرفی برخی ویزاهای کاری مربوط به کار پس از تحصیل در انگلستان و شرایط دریافت ویزاهای مربوط به کار پس از تحصیل در کشور انگلستان است که با توجه به مهاجر پذیر بودن و توریستی بودن این کشور بتوانیم اطلاعات درستی را به خواننده این مطلب بدهیم تا با توجه به شرایط موجود  اگر قصد اقامت به کشور انگلستان را دارد با مشورت با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE بتواند مناسب ترین تصمیم را اتخاذ نماید .

منابع :

https://www.educationuk.org

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *