کالج بلربیز Bellerbys College

کالج بلربیز و شرایط تحصیل در انگلستان را در کالج بلربیز بصورت کامل در این نوشتار تشریح خواهیم نمود ، و مطالبی در باب تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کالج های انگلستان ، تحصیل درمعتبرترین کالجهای انگلستان ، هزینه های تحصیل در کالجهای انگلستان شرایط تحصیل در انگلستان ثبت نام در کالجهای انگلستان را گردآوری نموده ایم، اگر علاقمند هستید فرزندتان در بهترین کالجهای دنیا تحصیل کند کالج بلربیز انگلستان میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد . برای ثبت نام در کالج بلربیز با وکلای خوشنام موسسات حقوقی مهاجرتی معتبر تماس گرفته و در باب ثبت نام در کالج بلربیز مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید . این مقاله توسط کارشناسان  موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE برای شما همراهان همیشگی سایت موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE نوشته شده به طور کلی در  مقاله زیر سعی شده است به پرسش های شما در مورد تحصیل در انگلیس و بهترین کالج های انگلستان  پاسخ داده شود .

همانطور که می دانیم امریکا و انگلستان یکی از بهترین مقاصد برای ادامه تحصیل هستند چرا که از ۱۰ دانشگاه برتر جهان ۹ مورد آن در این دو کشور هستند . کالج بلربیز یکی از بهترین کالج های انگلستان است. دانش آموزان ۱۲۰ کشور جهان در کالج بلربیز مشغول تحصیل هستند.دانش آموزان کالج بلربیز با اخذ نمرات عالی وارد بهترین دانشگاه های انگلستان و جهان خواهند شد. اکثر دانشجویان بین المللی رشته های پزشکی مهندسی و علوم انسانی دانشگاه های تراز اول انگلستان فارغ التحصیلان کالج بلربیز می باشند. شعبه های کالج بلربیز در انگلستان در شهرهای آکسفورد، لندن،برایتون، کمبریج قرار دارند.

شما را به دیدن فایل تصویری توضیحات استاد ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ,عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب کالج بلربیز دعوت مینماییم.

تاریخچه کالج بلربیز

تاریخچه کالج بلربیز برمی گردد به دیویس کالج لندن davies college  که در سال ۱۹۲۷ در لندن بنیان گذاری شد. دیویس کالج در اصل به این منظور بنیانگذاری شد که دانش آموزان را برای ورود به دانشگاه های آکسفورد و کمبریج آماده سازد. دومین شعبه از دیویس کالج در سال  ۱۹۵۹ در شهر هوو hove ساخته شد که هدف اصلی آن ارایه ی دوره های  Alevel ویژه دانش آموزان بریتانیایی بود.در سال ۱۹۸۰ آقای رابین بلربیز به سمت ریاست کالج دیویس در هوو برگزیده شد و شروع به گسترش این کالج کرد. در این زمان آقای بلربیز لازمه رشد  این کالج را در گسترش آن به کشور های دیگر عنوان کرد.و با دولت اردن قرارداد همکاری بسته و پس از آن هرساله بیش از  ۳۰  دانش آموز از کشور اردن با استفاده از بورس دولتی وارد این کالج میشدند، با موفقیت این دانش آموزان در ورود به دانشگاه هایی مثل دانشگاه کمبریج ، آکسفورد ،ucl  و…کالج بلربیز به سرعت به شهرت جهانی دست یافت و دانش آموزان بیشتری از کشورهای مالزی، سنگاپور، هنگ کنگ و…وارد این کالج شدند. همانطور که در قسمت اول اشاره گردید امروزه دانش آموزانی از ۱۲۰ کشور مختلف در این کالج درس می خوانند. بعد از خرید کالج توسط آقای رابین بلربیز، مدیر اسبق این کالج، این کالج به کالج بلربیز تغییر نام داده شد. و نهایتا در سال ۱۹۹۱ این کالج تحت تملک study group   قرار گرفت. و به قدری گسترش یافت که امروزه از آن به عنوان یکی از برترین کالج های انگلستان و جهان نام برده می شود.

اعتبارسنجی کالج بلربیز

در اصل  کالج بلربیز یک کالج  فرم ششم sixth form college  چهارشعبه ای است که متعلق به شرکت بین المللی آموزشی  STUDY GROUP INTERNATIONAL است.این موسسه ی بین المللی  دانش آموزان و دانشجویان کشورهای مختلف جهان را آماده ورود به مقاطع مختلف آموزشی می کند. STUDY GROUP  صاحب چندین کالج بزرگ و همچنین بیش از ۵۰ دانشگاه معتبر در اروپا، امریکا، استرالیا میباشد.همچنین دانشگاه های مختلف INTERNATIONAL STUDY CENTER  که در کشورهای بریتانیا، امریکا،کانادا، استرالیا،اروپا فعالیت میکنند همگی تحت تملک و زیرمجموعه STUDY GROUP هستند. این شرکت همچنین صاحب مدارس آموزش زبان انگلیسی EMBASSY  در سراسر جهان است. طبق آمار رسمی تنها در سال تحصیلی ۲۰۱۴ این گروه آموزشی بیش از ۶۳۰۰۰ دانش آموز را از ۱۷۰ کشور مختلف در مراکز مختلف خود ثبت نام کرده است.کالج بلربیز در انگلستان و کالج مارتین در استرالیا معروف ترین و صاحب نام ترین کالج های این موسسه هستند. دفاتر اصلی این شرکت در شهرهای لندن، برایتون، نیویورک سیتی، سیدنی و همچنین کشورهای کانادا، نیوزلند، چین و سنگاپور واقع گردیده است.

جوایز و دستاوردهای کالج بلربیز

•    در سال تحصیلی اخیر ۱۵۳ نفر از فارغ التحصیلان  ۱۰ دانشگاه برتر بریتانیا از دانش آموختگان کالج بلربیز بوده اند.
•    در سال ۲۰۱۱  کالج بلربیز به یک رکورد خارق العاده دست یافت.میزان فارغ التحصیلی دانش آموزان کالج بلربیز از ۱۰ دانشگاه برتر بریتانیا، بیش از دو برابر میانگین دیگر کالج های این کشور بود.
•    میزان ۵۳  درصد از دانش آموزان دوره ی  A level در این کالج به   ۲۰ دانشگاه برتر بریتانیا راه یافته اند.
•    میزان ۷۹ درصد دانش آموزان دوره های Foundation  کالج بلربیز  به ۵۰  دانشگاه برتر بریتانیا راه یافته اند.لازم به ذکر است در ابتدای انتخاب دوره به دانش آموزان گفته میشود که چنانچه خواهان ورود به ۱۰ دانشگاه برتر جهان هستید دوره های A level   را  بگذرانید.
•    در سال  ۲۰۱۲ کالج بلربیز برایتون موفق به کسب رتبه ۲۹  در کل مراکز آموزشی و تحصیلی بریتانیا شد.این مهم به دلیل دست آورد خیره کننده این کالج در دوره های A level و همچنین کسب رکوردباورنکردنی ورود یک سوم دانش آموزان دوره ی Foundation کالج بلربیز برایتون به ۲۰  دانشگاه برتر بریتانیا به دست آمد.

جوایز کالج بلربیز کمبریج

•    در سال  ۲۰۱۵ پسران .برنده جایزه فیزیک در بین مدارس انگلستان
•    در سال  ۲۰۱۵ پسران.برنده جایزه ریاضیات مدارس انگلستان
•    در سال ۲۰۱۵ پسران .برنده جایزه ریاضیات پیشرفته مدارس انگلستان
•    در سال ۲۰۱۵  دختران.برنده جایزه فیزیک مدارس انگلستان
•    در سال ۲۰۱۱  دختران .برنده جایزه فیزیک مدارس انگلستان
•    در سال ۲۰۱۱  دختران.برنده جایزه ریاضیات مدارس انگلستان
•    در سال  ۲۰۰۹ پسران.برنده جایزه ریاضیات مدارس انگلستان
•    در سال ۲۰۱۵  دختران.برنده جایزه ریاضیات مدارس انگلستان Alevel , GCSE
•    در سال ۲۰۱۵  دختران.برنده جایزه ریاضیات مدارس انگلستان cambridge international certificate
•    در سال  ۲۰۱۱ پسران.برنده جایزه مطالعات تجارت در مدارس انگلستان
•    در سال ۲۰۱۱  پسران.برنده جایزه زبان چینی در دوره GCSEد در مدارس انگلستان
•    در سال ۲۰۱۱  پسران.برنده جایزه زبان روسی در دوره GCSE در مدارس انگلستان
•    در سال ۲۰۱۱  دختران.برنده جایزه زبان روسی در دوره GCSE در مدارس انگلستان
•    در سال ۲۰۱۰  پسران.برنده جایزه ریاضیات در دورهAlevel در مدارس انگلستان
•    در سال ۲۰۱۰  دختران.برنده جایزه ریاضیات در دوره Alevel  در مدارس انگلستان
•    در سال ۲۰۰۹ دختران.برنده جایزه ریاضیات در مدارس انگلستان
•    در سال ۲۰۰۹ دختران.برنده جایزه زبان روسی در دوره Alevel
•    در سال ۲۰۱۰  دختران.برنده جایزه برتر آزمون حسابداری و مالی در دوره Alevel در بین مدارس کشور
•    در سال ۲۰۰۹ دختران.برنده جایزه برتر آزمون حسابداری و مالی در دوره  Alevel در بین مدارس کشور
در سال  ۲۰۱۰ دانش آموزانی که دوره ریاضیات خود را در کالج بلربیز برایتون گذرانده بودند. بیشترین نمرات را در آزمون سراسری بین کل مدارس انگلستان کسب کردند.

کالج فرم ششم چیست؟

کالج های فرم ششم کالج هایی هستند که در انگلستان، فرانسه، ولز، ایرلند، نروژ، سنگاپور….دوره های پیشرفته تحصیلی (Advanced school-level qualification)    ارایه میدهند. زمانی که یک دانش آموز دوران تحصیلی متوسطه خود را به پایان مرساند (معمولا تا ۱۶ سالگی) میتواند تحصیلات خود را برای کسب مدارک Advanced school qualification    ادامه دهد.در انگلستان و بسیاری از کشورهای دنیا کالج هایی وجود دارند به نام کالج های فرم ششم که این دوره های تکمیلی را به دانش آموزانی که این دوره ها را نگذرانده باشند ارایه میدهد.

چرا کالج های فرم ششم را انتخاب کنیم؟

پاسخ به این سوال بسیار ساده است.زیرا برترین دانشگاه های انگلستان و جهان برای پذیرفتن دانشجویان از آنها مدارکی مبنی بر گذراندن و قبولی در این دوره ها و سطح نمره های مناسب در این دوره ها را میخواهند.دانش آموزانی که این دوره ها را گذرانده اند مدارکی مانند A level،،BTEC,,IB  و… دریافت میکنند.در اینجا ذکر این نکته بسیار حایز اهمیت است که دانش آموزانی که موفق به گذراندن این دوره ها در کالج بلربیز میشوند به راحتی در بهترین رشته ها در بهترین دانشگاه های انگلستان و جهان پذیرفته خواهند شد.همانطور که در ابتدا نیز اشاره شد در آخرین رده بندی  ۴ مورد از ۱۰ دانشگاه برتر جهان در انگلستان قرار دارند.میتوان به راحتی به این نتیجه رسید که گذراندن و موفقیت در کالج بلربیز تضمین ورود دانش آموزان به برترین دانشگاه های جهان است.

چرا کالج بلربیز؟

کالج بلربیز با تجربه ی بیش از ۸۰  سال در زمینه ی آمادگی دانش آموزان بین المللی برای ورود به برترین دانشگاه های جهان، انتخاب اول برای داوطلبانی است که خواهان ادامه ی تحصیل در ۱۰ دانشگاه برتر جهان هستند.همانطور که گفته شد در ابتدا هدف از تاسیس کالج بلربیز هموار نمودن راه وردو به دانشگاه های کمبریج و آکسفورد بوده است.و تا امروز نیز این روند ادامه دارد.از ویژگی های منحصر به فرد دیگر کالج بلربیز این است که کالج بلربیز تعداد زیادی از مشاوران دانشگاهی با تجربه و نامدار را به صورت اختصاصی استخام نموده است که به صورت تمام دقت در اختیار دانش آموزان کالج بلربیز هستند.این مشاوران در زمینه ی انتخاب رشته و دانشگاه مناسب و حتی نوشتن تقاضانامه ها، اظهار نامه های شخصی و همچنین آگاه کردن دانش آموزان درباره ی شیوه های مختلف مصاحبه ی دانشگاه های معتبر از متقاضیان و همچنین سوالات احتمالی روز مصاحبه حضوری به دانش آموزان کالج بلربیز مشاوره میدهند.در ضمن در کالج بلربیز تعداد بسیار زیادی از مقالات حرفه ای و تخصصی و همچنین مشاوره های اختصاصی به دانش آموزان ارایه خواهد شد که به آنها در زمینه زندگی آینده و مسیرهای شغلی شان اطلاعات جامع و کاملی میدهد.

امکانات و تجربه های فوق برنامه کالج بلربیز

کالج بلربیز  انتخاب شماره ۱ برای دانش آموزان بین المللی در انگلستان است و هر ساله میزبان بسیاری از آنهاست. کالج بلربیز در راستای تامین آسایش و راحتی دانش آموزان خارجی و همچنین کمک به آنها در روز های اولیه ورود خود به انگلستان امکانات بسیاری را برای آنها فراهم نموده است.به محض ورود این دانش آموزان به فرودگاه های انگلستان ، کارمندان کالج بلربیز به استقبال آنها رفته و آنها را به کالج بلربیزمنتقل کرده و همچنین کارهای مربوط به استقرار آنها در خوابگاه را انجام خوهند داد.همچنین کالج بلربیز امکانات بسیاری از جمله  فعالیت های فوق برنامه را برای دانش آموزان فراهم خواهد گرد.از جمله شرکت در سمینارها، مسابقات، گردش های علمی و تفریحی، مطالعات آزمایشگاهی، گردش های خارج از کشور، طبیعت کردی، برنامه های ورزشی و …همچنین کالج بلربیز دارای امکانات فراوانی مثل خوابگاه های مدرن و زیبا، باشگاه ورزشی، کتابخانه های بزرگ، انستیتوهای زبان، آزمایشگاه های مجهز و…. میباشد.

لازم به ذکر است که شما برای اقامت در حین تحصیل خود راه های متفاوتی از جمله خوابگاه های کالج بلربیز و یا خوابگاه های مشترک با دانش آموزان ودانشجویان دیگر دانشگاه ها را خواهید داشت.در ضمن بسیاری از خوابگاه های مخصوص دانش آموزان زیر ۱۸ سال سرویس under camera  ویا همان سرویس تحت نظر دوربین را دارا هستند.و در برخی موارد والدین میتوانند فرزندان خود را توسط دوربین ناظر باشند. در ادامه ی این مقاله بیشتر با خوابگاه ها و سرویس های مختلف آن آشنا خواهید شد.

کالج بلربیز برایتون

کالج بلربیز شهر برایتون یک مثال تمام عیار از یک کالج مدرن بریتانیایی است.این کالج محیطی مدرن و در عین حال گرم و صمیمی را برای دانش آموزان فراهم کرده است. برایتون شهری ساحلی و کوچک و درعین حال بسیار زنده و با طراوت و پویا است.دو عدد از بهترین دانشگاه های بریتانیا در این شهر واقع شده اند و به این شهر محیطی دانشجویی و زیبا داده اند که به گرمی از دانشجویان بین المللی استقبال خواهند کرد.این شهر دارای محیط های تفریحی، گالری ها، موزه ها واماکن هنری بسیاریست. شما در تمام مدت روز در کنار ساحل دانشجویان و توریست های فراوانی را خواهید دید که مشغول قایق سواری، پیاده روی و یا لذت بردن از رستوران های ساحلی هستند.در شمال شهر برایتون نیز جدیدترین پارک جنگلی انگلستان واقع شده است.کالج بلربیز در نزدیکی ایستگاه قطاربرایتون قرار دارد و نکته مثبت اینجاست که شما با استفاده از قطار در عرض یک ساعت به لندن خواهید رسید.

فیلدهای تدریسی در کالج بلربیز برایتون

هنر، شیمی، ریاضیات، ریاضیات پیشرفته،زبان و ادبیات انگلیسی، حقوق، جغرافیا، اقتصاد، علوم سیاسی،جامعه شناسی، آی تی، طراحی،علوم رسانه ای،امور مالی و مدیریتی،علوم پایه، داروسازی،زبان های خارجی جدید،تاریخ، علوم ارتباطات،مطالعات بازرگانی،زیست شناسی و …
دوره های کالج بلربیز برایتون:
Alevel,GCSE1, GCSE,IELTS, Pre GCSE, foundation, pathway

مکان های اقامتی دانشجویان – خوابگاههای کالج بلربیز

خوابگاه دانشگاها: در کنار دانشکده واقع شده است.و بسیار زیبا است.
اقامتگاه پاریس هاوس: فاصله ی این اقامتگاه با اتوبوس ۱۰ دقیقه تا کالج است ، صبحانه، نهار، شام را برای دانشجویان فراهم میکند .
.اقامتگاه خانگی Hove: برای کسانی مناسب است که خواستار اقامتی تقریبا مستقل هستند.شما میتوانید با یک خانواده انگلیسی زندگی کنید و با آنها غذا بخورید، گردش بکنید و… این اقامتهای خانوادگی با دقت بسیار زیاد انتخاب شده اند.

کالج بلربیز کمبریج شعبه ی تخصصی علوم و مهندسی

کالج بلربیز کمبریج مناسبترین گزینه برای کسانی است که خواهان ادامه تحصیل در رشته های علوم و مهندسی هستند.شهر کمبریج در شمال شرقی لندن واقع شده است و فاصله ی زمانی آن به وسیله قطار های بین شهری تا شهر لندن کمتر  از یک ساعت است.عمده شهرت تاریخی و علمی شهر کمبریج به دلیل تاسیس دانشگاه کمبریج در سال ۱۲۰۹  ددر این شهر به وجود آمده است.و به نوعی آن را به یکی از قطب های علمی بریتانیا و جهان تبدیل کرده است، چرا که در آخرین رده بندی دانشگاه های جهان این دانشگاه در  رتبه ی چهارم قرار گرفته است. کمبریج به واسطه وجود کمپانی های فراوان که در زمینه های پزشکی، داروسازی، مهنسی فعالیت میکنند شهرت جهانی به دست آورده است.بدیهی است این شهر برای کسانی که خواهان شغل های مرتبط با این زمینه ها هستند بسیار مناسب است.نکته بسیار جالب توجه و زیبا در مورد کالج بلربیز کمبریج این است که مدرن ترین امکانات و پیشرفته ترین تکنولوژی آموزشی در زیر سقف ساختمانی قدیمی و زیبا و موزه مانند گردآوری شده است.کالج بلربیز کمبریج در منطقه ای بسیار زیبا و دریک باغ گیاه شناسی واقع شده است و تا مرکز شهر فاصله ای ندارد.رودخانه زیبای کم از کنار محوطه ی این کالج میگذردو منظره ای بی نظیر را برای دانشجویان به ارمغان آورده است.جالب توجه است که چند سکانس از سری فیلم های هری پاتر در این  مکان فیلمبرداری شده است.میتوان گفت فضای  کالج بلربیز کمبریج میتواند شما را به سال های دور انگلستان ببرد.

فیلدهای تدریسی در کالج بلربیز کمبریج

علوم ریاضی، ریاضیات پیشرفته، امور مالی، فیزیک، شیمی، داروسازی، روانشناسی، علوم کامپیوتر، آی تی، زیست شناسی و…
دوره های کالج بلربیز کمبریج:
دوره های Alevel,GCSE1, foundation
اقامت های دانشجویی کالج بلربیز کمبریج:
•    اقامتگاه پوربک هاوس: اقمتگاهی بسیار مدرن و زیبا مخصوص دانش آموزان و دانش جویان بالای ۱۸ سال
•    اقامتگاه تریپوس کورت: اقامتگاهی مخصوص دانش آموزان بالای ۱۸ سال که بسیاری از دانشجویان دانشگاه کویینز نیز در آن اقامت دارند، فاصله آن تا دانشگاه با پای پیاده ۱۵ دقیقا بیشتر نیست.
•    مانر هاوس: اقامتگاهی که تقریلا در مرکز شهر قرار دارد و دارای سرویس های اختصاصی به کالج و از کالج به اقامتگاه است.
•    اقامتگاه خانگی:این گزینه همیشه پیش روی شما هست که با یک خانواده اصیل انگلیسی زندگی کرده و در بطف فرهنگ بریتانیایی رشد کنید.

کالج بلربیز لندن شعبه ی تخصصی در علوم بازرگانی و بیزینس

کالج بلربیز لندن بهترین انتخاب برای علاقه مندان به تحصیل در رشته های بازرگانی و مدیریتی است.شهر لندن یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی و محل برگزاری نشست ها و سمینارهاز بین المللی بسیاری در زمینه ی علمی، فرهنگی، سیاسی و هنری است.دفاتر مرکزی بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا در شهر لندن قرار دارد.به دلیل وجود همین موارد است که این شهر دارای موقعیت های شغلی فراوان در زمینه های صنعتی و به ویژه اقتصادی است.لندن یکی از قلب های اقتصاد اروپاست و به همین دلیل برای علاقه مندان تحصیل در رشته های اقتصادی و تجاری و مدیریتی جای بسیار مناسبی است.در مورد زیبایی های شهر لندن نیز همین بس که سالانه تعداد بسیاری از سراسر جهان جذب زیبایی های این شهر مانند رودخانه تایمز، برج بیگ بن،چرخ و فلک لندن، اتوبوس ها و باجه های تلفن قرمز رنگ تاریخی این شهر میشوند.به دلیل وجود امکانات بسیار زیاد شهر لندن در زمینه بازرگانی و بیزینس تجربه های فوق برنامه ی بسیاری برای دانش آموزان و دانشجویان این رشته ها فراهم است.

فیلدهای تدریسی در کالج بلربیز لندن

اقتصاد، امور مالی، علوم بازرگانی، بازاریابی، مدیریت کسب و کار، مدیریت بازار، حسابداری، حقوق، روانشناسی، ریاضیات، فیزیک و.
دوره های کالج بلربیز لندن :
دوره آموزشی پایه، دوره آموزش ایلتس، Alevel, GCSE, ،، دوره کارشناسی یک ساله، دوره پیش از کارشناسی ارشد
اقامتگاه های کالج بلربیز لندن :
•    اقامتگاه MC Millan  مکانی بسیار زیبا و دیدنی برای اقامت است.مک میلان یک روستای دانشجویی بسیار زیبا کنار کالج بلربیز آکسفورد است که ساکنین آن علاوه بر دانشجویان کالج بلربیز، دانشجویان دانشگاه های گرینوینچ و دانشکده موسیقی ترینیتی هستند.لازم به ذکر است که یک بلوک اختصاصی برای دانشجویان زیر ۱۸ سال وجود دارد که در ۲۴  ساعت شبانه روز بر روی آن نظارت وجود دارد.
•    مانند شهرهای دیگر گزینه ی اقامتگاه خانگی و زندگی نزد خانواده های اصیل و دستچین شده انگلیسی امکان پذیر است.شما میتوانید مانند یکی از فرزندان این خانواده ها در کنار آنها به تحصیل و زندگی روزمره بپردازید.

کالج بلربیز آکسفورد شعبه ی تخصصی هنر، علوم انسانی و حقوق

کالج بلربیز آکسفورد بهترین انتخاب برای دوستداران حقوق  علوم انسانی و هنر میباشد .اگرچه فیلدهای بسیاری در کالج بلربیزآکسفورد تدریس میشود اما این سه رشته خاص فیلدهای اختصاصی و حرفه ایه کالج بلربیز آکسفورد میباشند . عمده شهرت شهر آکسفورد به دلیل وجود دانشگاه آکسفورد  در آن است ، که در آخرین رده بندی برترین دانشگاههای جهان در رتبه ششم قرار دارد ، لازم به ذکر است که بسیاری ازفارغ التحصیلان دانشگاه آکسفورد  از دانش آموختگان  کالج بلربیز آکسفورد بوده اند .شهر آکسفورد به دلیل وجود مراکز تفریحی، سرگرمی، سالن های نمایش، موزه ها ، بناهای تاریخی و مراکز مهم علمی و تجاری شهرت جهانی دارد، در بسیاری از نوشته ها از آن به عنوان شهر علم نامبرده شده است.

فیلدهای تدریسی در کالج بلربیز آکسفورد

هنر، حقوق، تاریخ، ادبیات و زبان انگلیسی، اقتصاد، علوم سیاسی، علوم رانه ای، روانشناسی، فیزیک، زبان های خارجی جدید، جامعه شناسی، عکاسی، امورمالی، مدیریت و…
دوره های آموزشی کالج بلربیز آکسفورد:
دوره های GCSE, GCSE1, FOUNDATION, ALEVEL

 

اقامتگاه های کالج بلربیز آکسفورد

•    اقامتگاه سنت آلدیتز : اقامتگاهی بسیار جدید و مدرن است که اکثرا برای دانش آموزان بین چهارده تا هفده سال در نظر گرفته شده است.این اقامتگاه دارای سرویس های مختلف از جمله سرویس غذای صبحانه ، نهارو شام است.این اقامتگاه در مرکز شهر آکسفورد قرار دارد و به کالج بسیار نزدیک است.و نکته مثبت که زیبایی آن را چندین برابر میکند مجاورت با رودخانه و کلیسای میدو است.
•    اقامتگاه سنت ابس:این اقامتگاه مدرن و زیبا مخصوص دانش آموزان ۱۸ سال به بالاست.و دارای سرویس و خدمات بسیاری از جمله فراهم کردن سه وعده ی غدای روزانه و همچنین سرویس های خانه داری و نظافت اتاق ها، لباسشویی و اتوشویی، اینترنت و تلوزیون و غیره است

برای ثبت نام در کالجهای تاپ انگلستان  از جمله کالج بلربیز قبل از پرداخت هزینه های بالای یورویی و پوندی با کارشناسان مجرب و وکلای معتبر در دفاتر همکار با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE همکار ام آی ای اتریش  تماس گرفته و از مشاوره رایگان وکلای این موسسات بهره مند شوید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *