کالج دونا در مجارستان

ایا شرایط تحصیل در کالج دونا در مجارستان را می دانید ؟ ایا قصد تحصیل در کالج دونا در مجارستان را دارید ؟ هزینه های تحصیل در کالج دونا در مجارستان را می دانید ؟ ایا می دانید کالج دونا در مجارستان در چه زمینه هایی دانشجو می پذیرد ؟

همانطور که می دانید کالج دونا در مجارستان بهترین کالج های مجارستان است لذا راه های مهاجرت گوناگون است که انواع ان عبارتند از مهاجرت از طریق کار ، مهاجرت از  طریق تحصیل و مهاجرت از طریق تولد و غیره می باشد در اینجا ما درباره کالج دونا در مجارستان و شرایط جذب و تحصیل این کالج را برای شما توضیح می دهیم. همانطور که اطلاع دارید این کالج ( کالج دونا در مجارستان ) در پایتخت این کشور یعنی شهر بوداپست مجارستان قرار دارد که مخاطبان زیاد را به خود جذب کرده است. کالج دونا در مجارستان در رشته های پزشکی در تمام مقاطع دانشجو می پذیرد. کالج دونا در مجارستان از ان دسته کالج های هست که مورد تایید وزارت علوم است. ما در این مقاله  به شرایط کالج دونا در مجارستان می پردازیم .

دونا کالج بوداپست مجارستان

این کالج (کالج دونا در مجارستان) یکی از برترین کالج های انتخاب شده می باشد دوره های پیش پزشکی ، پیش مهندسی و دوره های معتبر زبان انگلیسی در  پایتخت ابن شهر یعنی بوداپست مجارستان در مرکز اروپا شروع به کار کرده است و حاضر به پذیرش از دانشجویان ایران و دانشجویان بسیاری از تمام کشور ها است .کالج دونا مجارستان در یکی از بهتریت مناطق بوداپست، که در شمال رودخانه دانوب در منطقه بودا مجارستان وجود دارد است. در کل گروه اموزشی کالج دونا مجارستان برای انهایی که مشتاق تحصیل در مجارستان از استادان خوب و دارای مدارک عالی و از کشورهایی اروپای غربی کشورهای مانند انگلستان و اتریش هستند. کالج دونا مجارستان در برخی از مسائل مانند زندگی ، تحصیل و در کل در تمام دوران تحصیل و بعد از ان به دانشجو کمک می نماید و در هع حال با دانشجوهای خارجی خود  ارتباط بر قرار می کند به معتقد هستند که دانشجوهای خارجی این کالج مانند دانشجوهای مجارستانی هستند و رضایت دانشجوها و خانوادهای ان ها را برای خود ملاک میداند . رئیس کالج دونا مجارستان دکتر متین هاشم با وجوداین مسئله که سالها در کشور اروپایی ،(مجارستان) مشغول به تحصیلات عالیه است و با دانشجویان مجاری و محیط اموزشی ایت کالج اشنا بوده به خوبی با مشکلات و مسائل دانشجوها اشنا می باشد و برای هر چه بهتر شدن تحصیل برای دانشجو های خارجی تلاش می کند .

سیستم آموزشی College Duna

این کالج با برگزاری دوره های معتبر آموزشی برای دانشجویان مشتاق تحصیل در مجارستان مطابق با شرایط دانشجو و استانداردهای آموزشی مراکز علمی کشور مجارستان و کشور های اروپایی هست.قسمت مشاوره تحصیلی با کادر مجرب همیشه پاسخگوی دانشجویان مشتاق تحصیل در مجارستان و خانواده ها است و به محض گرفتن درخواست و یا سوال به وسیله ایمیل پاسخگو خواهند بود.فراهم کردن بهترین  برنامه های آموزشی منظم و معتبر برای دانشجویان مشتاق تحصیل در مجارستان و با حمایت و از کسانی که مشتاق  تحصیل در این کالج هستند با ارسال پذیرش کالج دونا مجارستان به سراسر نمایندگی  های خود در  اخذ ویزای تحصیلی این کالج و تاییدیه پرداخت شهریه به دانشجویان کمک فراوان می نماید.

شهریه کالج دونا مجارستان

تمام شهریه های دوره پیش دانشگاهی در کالج دونا مجارستان 5200 یورو می باشد  اما در دوره فشرده کالج دونا مجارستان 4200 یورو می باشد دوره های زبان انگلیسی در این کالج (دوره 4 ماه) 2800 یورو است که در اصل (شهریه هر ماه 700 یورو) لذا دوره زبان انگلیسی (دوره 6 ماه) وجود دارد که هزینه ان 4000 یورو می باشد در نهایت هزینه ثبت نام کالج دونا مجارستان  200 یورو است و هزینه پذیرش تحصیلی این کالج (کالج دونا مجارستان) 200 یورو می  باشد و هزینه های دیگر وجود دارد که مانند خوابگاه دانشجویی کالج دونا مجارستان ماهیانه 220_85 یورو در ماه می باشد و این به کیفیت و چند خواب بودن اتاق ها بستگی دارد و خدمات دیگر که از بدو ورود به شما ارائه می دهند . در نهایت شهریه کالج دونا مجارستان برای گرفتن ویزای تحصیلی به مدت یکسال (تحصیلی) 5600 یورو است.

مقاطع  اموزشی کالج دونا مجارستان

1-دوره یک ساله پیش پزشکی کالج دونا مجارستان

2- دوره یک ساله پیش اقتصاد کالج دونا مجارستان

3-دوره یک ساله پیش مهندسی کالج دونا مجارستان

4-دور های( 6-4 ) ماهه زبان انگلیسی کالج دونا مجارستان که بصورت ماهیانه و در دوشنبه اول هر ماه برگزار می کند.

خدمات کالج دونا مجارستان

1-فراهم نمودن خوابگاه و تعیین محا اقامت قبل از ورود و اجاره خانه از قبل هماهنگ شده

2-فراهم نمودن وسیله ارتباطی با خانواده

3-فراهم نمودن بیمه در مانی دانشجویی

4-افتتاح حساب بانکی برای دانشجو

5-گردش یک روز توسط کالج جهت اشنایی با مراکز مهم شهر

6-گرفتن اقامت تحصیلی.
اصولا این کالج در مقاطع عادی از هفته اول اکتبر دانشجو می پذیرد اما برای مقاطع فشرده پیش پزشکی به زبان  انگلیسی در دو  زمان 17 ژانویه و 30 ژانویه دانشجو می پذیرد و همین روال برای مقاطع پیش ، مهندسی و اقتصاد به زبان انگلیسی در دو زمان 15فوریه و 30 فوریه صورت می گیرد و در اخر مقاطع زبان زبان انگلیسی است که هر دو شنبه اول هر ماه یلادی می باشد .

لذا یکی از مزیت هایی که این کالج دارد  انصراف ان هست که در این صورت پاسبرد شینگن مجارستان لغو و بعد از ان 200 یورو کارمزد به دانشگاه تعلق می گیرد و از حساب دانشجو در کالج کسر می شود و ماند ان به خود دانشجو باز گردانده می شود و  حلت دیگری وجود دارد که هنگامی که دانشجو وارد کالج شود و بخواهد انصراف دهد ائل پاسبرد شینگن مجارستان لغو می شود و بعد از ان هفت درصد از هزینه را دانشگاه می گیرد و بقیه به دانشجو باز گرداند می شود اما اگر دانشجو دو هفته در کالج تحصیل کند دیگر به او چیزی تعلق نمی گیرد .

در خاتمه باید بیان نمود که کالج دونا در مجارستان یکی از بهترین مراکز علمی این کشور محسوب می شود و می توان گفت که کالج دونا در مجارستان موقعیت خوبی برای دانشجویان کشورهای دیگر از جمله ایران فراهم نموده است لذا باید توجه داشت که کالج دونا در مجارستان خدمات خوبی نسبت به کالج های دیگر به دانشجویان ارائه می کند و این که شما می توانید با هزینه کم در کالج دونا مجارستان به تحصیل به پردازید ما در این مقاله به تمام ویژگی های کالج دونا در مجارستان پرداخته ایم .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *