کالج زبان آلمانی ACTILINGUA

کالج زبان آلمانی ACTILINGUA چگونه دانشگاهی می باشد؟ برای رفتن به کالج زبان آلمانی ACTILINGUA چه شرایطی وجود دارد؟ تحصیل در کالج زبان آلمانی ACTILINGUA چه مدارکی نیاز دارد؟ چه کسانی علاقمند به تحصیل در کالج زبان آلمانی ACTILINGUA هستند؟

امروزه بسیاری از اشخاص وجود دارند که علاقه مند به زبان آلمانی هستند و تمایل دارند زبان آلمانی را فراگیرند. خوشبختانه در کشور اتریش یکی از بهترین کشورهای دنیا از نظر کیفیت سطح زندگی، کالجی معتبر با امکاناتی استثنایی وجود دارد که این امکان را برای علاقه مندان به دانش زبان آلمانی به وجود آورده است که متقاضیان دانش زبان آلمانی با تجربه ای بی مانند و در شهر زیبا و بی نظیر وین و در این کالج که نام آن Actilingua است دانش زبان آلمانی خود را تقویت کنند و از خدمات آموزشی کالج زبان آلمانی ACTILINGUA بهره مند شوند.چنانچه متقاضیان این امر تمایل دارتد اطلاعات دقیق، جامع و کاملی را دریافت نمایند و با کسب اطلاعات کافی اقدام به این امر نمایند این امکان را دارند که برای اخذ اطلاعات دقیق تر و بهره مندی از اطلاعات تکمیلی با وکلای برتر و مشاورین با تجربه موسسه مشاوره ای MIE و مشاورین دفاتر همکار موسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل فرمایید و مشاوره لازم در باب کالج زبان آلمانی ACTILINGUA در اتریش  را اخذ نمایند. در این مقاله و در ادامه مزایا و شرایط استثنایی این کالج زبان آلمانی رابه جزء برای شما شرح خواهیم داد.

کالج Actilingua واقع در کشور اتریش و در شهر وین می باشد این کالج یک کالج زبان بسیار پیشرفته و مدرن است که زبان آلمانی در آن کالج آموزش داده می شود. در این کالج، زبان آلمانی در همه سطوح از سطح کاملا ابتدایی تا دوره پیشرفته و advance توسط معلمینی که زبان مادری آنها آلمانی می باشد و کاملا native هستند آموزش داده می شود. اشخاصی که برای یادگیری زبان آلمانی به این کالج می روند به این امکان دست می یابند که پس از اتمام دوره آموزش زبان آلمانی مانند زبان مادری خود، آلمانی صحبت کنند. خواندن و نوشتن زبان آلمانی در گروه های کوچک با تعداد نفرات استاندارد و بر اساس معیارها و استانداردهای اتحادیه اروپا و البته با روش های بسیار پیشرفته و مدرن تدریس می شود.

قابل ذکر است در کالج Actilingua و در دوره های آموزشی course های زبان آلمانی فقط زبان آلمانی آموزش داده نمی شود بلکه کادر اجرایی کالج Actilingua  کلاس های بسیار متنوع، سرگرم کننده و بسیارجالب در کنار آموزش زبان آلمانی برای متقاضیان به وجود آورده اند این کلاس ها با تفریحات و همچنین سرگرمی های بسیاری همراه است اگر فصل تابستان باشد این کلاس های تفریحی و سرگرم کننده با ورزش هایی مانند فوتبال، والیبال، کشتیرانی و شنا همراه است و اگر زمستان باشد با ورزش ها و تفریحاتی مانند اسکیت روی یخ،بولینگ دروس آشپزی و همچنین ورزش ها و تفریحاتی در مکان های سرپوشیده همراه است و متقاضیان با آموزش در این کالج و در این دوره ها، در شهر وین یکی از بهترین و آرام ترین و امن ترین شهرهای اروپا تجربه بسیار ارزشمندی را کسب می کنند و با فرهنگ مردم کشور اتریش و تاریخ هنر و تمدن این کشور آشنا می شوند.

برای آموزش زبان آلمانی در کالج Actilingua  دوره های مختلفی ارائه می شود به طور مثال دوره آموزش زبان آلمانی یه صورت استاندارد، فشرده، فوق فشرده و…. ارائه می شود حتی متقاضیان این امکان را دارند که کلاس خصوصی درخواست کنند و در کلاس خصوصی آموزش ببینند که قطعا هزینه آموزش خصوصی با آموزش کلاس درسی همگانی فرق می کند و هزینه بالاتری شخص می بایست پرداخت کند.

اگر متقاضیان تمایل دارند زبان آلمانی رو به نحوی فراگیرند که پس از اتمام آموزش های لازمه موقعیت های شغلی بهتری پیدا کنند کالج Actilingua کالج بسیار معتبری می باشد که این خدمات آموزشی را ارائه می کند، برای اشخاصی که تمایل دارند از دانش زبان آلمانی خود برای بیزینس استفاده کنند این کالج مختص بیزینس کلاس های زبان آلمانی برای متقاضیان این امر ارائه نموده است.

کالج Actilingua کالجی عالی برای یادگیری و آموزش زبان آلمانی است و با ثبت نام در این کالح تجربه بی نظیری را متقاضیان به دست خواهند آورد. این کالج با امکانات و نوری عالی و کلاس های کاملا مبله شده آماده ارائه خدمات آموزشی و تخصصی زبان آلمانی به تمامی علاقه مندان یادگیری زبان آلمانی است. کالج Actilingua تا مرکز شهر با وسیله حمل و نقل عمومی 15 دقیقه فاصله دارد، کتاب خانه های چند رسانه ای همچنین شامل 17 بخش مجرا مجهز به سیستم کامپیوتری و اینترنت رایگان در کل مدرسه می باشد. تمامی متقاضیان و دانش آموزان این امکان را دارند که از روزنامه ها، مجلات،DVD، CD، بدون پرداخت هزینه استفاده کنند و این کتاب ها و موارد مذکور را به امانت ببرند، همچنین اگر از خود کالج کتابی را نیاز داشته باشند بخرند با 50 درصد تخفیف همراه است. این کالج مجهز به سالن استراحت دانشجویی است که با ارائه قهوه، نوشیدنی سرد و تنقلات همراه است. همه کلاس ها  مجهز به Air condition است و در طول سال کلاس آلمانی برای تمامی سطوح ارائه می شود و هر دوشنبه شروع کلاس ها موجود است البته این نکته را متقاضیان می بایست در نظر داشته باشند که برای افرادی که بسیار مبتدی هستند یک بار در ماه course زبان آلمانی ارائه می شود.

فایل صوتی آقای ملک پور(فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب دوره زبان آلمانی در اتریش

فایل صوتی آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین)در باب مدرک زبان آلمانی اتریش

یک نکته حائز اهمیت برای اشخاص و متقاضیانی که علاقه مند به زبان آلمانی هستند این است که تمامی معلمین و اساتیدی که در کالج Actilingua زبان آلمانی را تدریس می کنند زبان آلمانی زبان مادری آنها است و به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی زبان آلمانی را آموزش خواهند داد.آموزش ها با روش های تدریس ارتباطی و تجهیزاتی مدرن صورت می گیرد.

دوره های ویژه ای که ارائه می شود شامل دوره آمادگی ورود به دانشگاه های اتریش، دوره های ورزش های زمستانی ،مرکز آزمون که دیپلم زبان آلمانی Certificate ارائه می دهد (OSD) و… این کلاس ها برای افراد بالای 16 سال ارائه می شود  و البته دوره هایی برای summer school مدرسه تابستانی برای اشخاص 12 تا 17 سال موجود می باشد.

دوره های استاندارد 25جلسه در هفته می باشد و حدود دوره یک الی 11 هفته می باشد تعداد نفرات در هر کلاس بین 8 الی 12 نفر می باشد این اطمینان خاطر به وجود می آید که در این دوره متقاضی وقت کافی برای مطالعه شخصی و تفریح خواهد داشت و در کنار آن آموزش های لازمه برای بالا بردن سطح دانش زبان آلمانی،  بالا بردن سطح دانش Listening،درک مطلب، گرامر و مکالمه را خواهند دید.

دوره های فشرده intensive course که در این دوره تعداد جلسات 35 جلسه در هفته می باشد و این دوره یک تا یازده هفته می باشد. دوره هی بلند مدت است standard long term 25 جلسه در هفته می باشد و 12 الی 52 هفته به صورت بلند مدت است. و دورخ بلند مدت فشرده 35 جلسه در هفته است و 12 الی 52 هفته زمان خواهد برد.

برای دوره زبان آمادگی دانشگاه 25 الی 35 جلسه در هفته کلاس آموزش زبان آلمانی ارائه می شود که مدت زمانی که این course ارائه می شود از 6 الی 52 هفته می باشد. برای course زبان آلمانی همراه با کار که دوره internship نیز ارائه می کند تعداد جلسات در هفته 25 الی 35 جلسه می باشد و مدت زمان ارائه این course 12 الی 52 هفته می باشد. برای آموزش دوره زبان زبان آلمانی اگر شخص بخواهد در آکادمیک هنرهای زیبا درس موسیقی را ادامه دهد 36 جلسه در هفته کلاس آموزشی برگزار می شود و همچنین مدت زمان ارائه course بین 4 الی 52 هفته می باشد.

شرایط خوابگاه در انواع مختلف با امکانات عالی در در کالج Actilingua مهیا می باشد و انواع خوابگاه برای متقاضیان ارادئه می شود به صورت host family، آپارتمانی Apartment و همچنین خانه های دانشجویی  student house .که اتاق ها به صورت singe تک نفره و یا twin ارائه می شود با صبحانه و شام.

فقط در آپارتمان آشپزخانه و سرویس بهداشتی به صورت share می باشد. آپارتمان و خانه های دانشجویی کاملا با معیارها و استانداردهای بین المللی اتحادیه اروپا مطابقت دارد و به صورت کاملا منظم و هر روزه همه ضوابط و شرایط بررسی می شود تا این اطمینان خاطر را برای متقاضی به وجود آورد که از زندگی در وین لذت ببرند.

در high season مبالغی به صورت اضافه دانشجویان می بایست پرداخت کنند هزینه هایی مثل هزینه صبحانه و شام و همچنین surcharge و در صورت تمایل transfer یک طرفه می بایست در هزینه Accommodation  گنجانده شود.

تمامی اطلاعات مورد نیاز در باب کالج زبان آلمانی Actilingua در این مقاله و در تمامی مطالب فوق برای علاقه مندان این امر شرح داده شده است. موسسه مشاوره ای MIE به عنوان برترین و معتبرترین موسسه مشاوره ای در زمینه حقوق بین الملل خصوصی و با بهره گیری از وکلای زبده و با تجربه در زمینه مهاجرت آماده ارائه هر گونه خدمت مهاجرتی در باب امور مهاجرت می باشد همچنین برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت موسسه مشاوره ای  MIE مراجعه نمایید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *