A level, Foundation,GCSE

A level, Foundation,GCSE چه دوره ای می باشد؟A level, Foundation,GCSE دوره هایی تمام وقت هستند که برای دانشجویان خارجی که دوره دبیرستان را پشت سر گذاشته اند ،قابل ورود می باشد.  دوره A level, Foundation,GCSE جهت افرادی که برای ورود مستقیم به دانشگاه های انگلستان به دلیل تفاوتهای سیستم آموزشی کشور انگلستان و ایران واجد شرایط نیستند نیز ارائه می شود. آیا شرایط دوره A level, Foundation,GCSE را می دانید؟

آیا A level, Foundation,GCSE مراحل خاصی دارد؟آیا مایل به دریافت اطلاعات درباره A level, Foundation,GCSE می باشید؟ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره A level, Foundation,GCSE با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE تماس حاصل فرمایید. هزینه دوره های A level, Foundation,GCSE را می دانید؟ می دانید دوره A level, Foundation,GCSE چه مدت زمانی بطول می انجامد؟

(موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE برترین ارایه کننده خدمات حقوق داخلی و امور حقوقی بین الملل) دانشجویان خارجی در صورتی که برای این دوره اقدام نمایند شانس زیادتری برای ورود به رشته دانشگاهی خواهند داشت, به شرطی که دوره را با موفقیت و با نمره های مورد نیاز پشت سر بگذارند و شرایط ورودی رشته مورد نظر را داشته باشند .

(موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE برترین ارایه کننده خدمات حقوق داخلی و امور حقوقی بین الملل)  طول ایندوره ها معمولا یک سال است.

دوره های زبان در انگلستان این دوره ها مناسب افرادی است که در آینده قصد تحصیل در رشته های دانشگاهی در کشورهایی را دارند که انگلیسی زبان اصلی آنهاست می باشد .

(موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE برترین ارایه کننده خدمات حقوق داخلی و امور حقوقی بین الملل) در مدت تحصیل در کالج زبان ، دانشجو از امکاناتی مشابه دانشگاه برخوردارخواهد بود و این شرایط دانشجو را برای ورود به دانشگاه در سالهای بعدی آماده تر می کند.

این دوره ها دارای فواید زیادی می باشد از جمله: افزایش توانایی های دانشجو در زمینه های مختلف تکلم به زبان انگلیسی در شرایط مختلف، افزایش توانایی های دانشجو در زمینه های گرامر و درک مطلب زبان انگلیسیکه این دوره ها دارای مدت زمان متفاوت می باشند. در ضمن ما در موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE کلاس زبان همراه با کارآموزی را پیشنهاد میکنیم.

برای مثال شما می توانید سه ماه کلاس زبان در کشور انگلستان بروید و به مدت سه ماه نیز در یک شرکت انگلیسی کار کنید.

در مدت این کار به شما حقوقی تعلق نمی گیرد و لیکن اگر چنانچه از شما راضی باشند،شما را استخدام می کنند و امکان اقامت با کار فراهم می شود.

دوره های کارشناسی ارائه مدارک تحصیلی و ریز نمرات سال آخر دبیرستان الزامی است.

در بعضی از دانشگاه ها در انگلستان از دانشجویان خارجی خواسته میشود تا قبل از ورود به دانشگاه در دوره های کارشناسی امتحان آیلتس را با موفقیت پشت سر بگذرانند اگر چه ممکن است مدارک دیگر زبان را نیز قبول نمایند.

شما می توانید در اکثر رشته ها در مقطع لیسانس درس بخوانید کافی است با ما تماس بگیرید.

دوره های کار شناسی ارشد انگلستان پیشگام ابتکار و نو آوری در دنیا است و امکانات دانشگاههای آن بسیار پیشرفته و به روز است. تحصیل کارشناسی ارشد در دانشگاههای انگلستان در مقایسه با آمریکا و استرالیا (که دوسال طول می کشد) یک سال به طول می انجامد.

(موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE برترین ارایه کننده خدمات حقوق داخلی و امور حقوقی بین الملل)

و برای ورود به دوره های کارشناسی ارشد نیاز به آیلتس است.

رشته های فوق لیسانس در انگلستان انعطاف پذیری فوق العاده ای دارند.این را بدانید که انگلیس بر خلاف آنچه که خیلی از مردم تصور میکنند برای فوق لیسانس یکی از ارزان ترین کشورها است.

در ضمن بعد از کارشناسی ارشد امکان اقامت شما در انگلستان هم موجود است.

برای تحصیل در کارشناسی ارشد با ما تماس بگیرید.دوره های دکترادوره های دکترا در انگلستان عالی ترین دوره های تحصیلی در انگلستان هستند.

اخذ دوره های دکترا نیاز به حداقل ۳ سال تحصیل تمام وقت دارد.اخذ دکترا در انگلستان نیازمند تز می باشد. دانشجو بایستی استاد خود را قانع کند .در باب پذیرش دوره دکتری در انگلستان با مشاورین ما تماس بگیرید .

(موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE برترین ارایه کننده خدمات حقوق داخلی و امور حقوقی بین الملل) سرمایه گذاری انگلستان انگلستان از جمله کشور های مورد تخصص ماست.

انگلستان جهت جذب نیروی مهاجر اقدام به تصویب قوانین سرمایه گذاری کرده است که بر اساس این قانون آن دسته از افرادی که تمکن مالی مبلغ ۲۰۰هزار پوند را دارا می باشند که طبق مرجع بانک مرکزی محاسبه می شود،قادرند اقامت سرمایه گذاری ۲۰۰هزار پوندی جهت کسب اقامت دائم انگلستان را کسب نمایند .

(موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE برترین ارایه کننده خدمات حقوق داخلی و امور حقوقی بین الملل) کشور انگلستان دارای رفاه اجتماعی بسیار بالایی می باشد.

دولت انگلستان همچنین شرایط ویژه ای برای فارغ التحصیلان دانشگاه های انگلستان مهیا کرده است این دسته از دانشجویان با دارایی فقط ۵۰۰۰۰  پوند میتوانند اقدام به دریافت اقامت دائم انگلستان نمایند .

نوع دیگری از سرمایه گذاری ۱۰۰۰۰۰۰ پوندی است که این برنامه توسط دولت انگلستان طراحی و اجراء شد. هدف این برنامه جذب افراد مشخص با دارائی های زیاد به همراه خانواده از طریق سرمایه گذاری در این کشور می باشد.

برنامه سرمایه گذاری به صورتی طراحی شده است که این اجازه را به سرمایه گذار می دهد که با یک ویزای سه ساله وارد خاک کشور انگلستان شود، و در صورتیکه متقاضی شرایط لازم اقامتی را به درستی انجام دهد به مدت ۲ سال دیگر می تواند ویزای اقامت خود را تمدید نماید که در مجموع امکان اقامت ۵ ساله را فراهم می نماید.

در نهایت پس از ۵ سال اقامت، متقاضی سرمایه گذار می تواند جهت اقامت دائم انگلستان اقدام نماید.

به عنوان یک سرمایه گذار در اقتصاد انگلستان، شما و خانواده شما می توانید به صورت قانونی در این کشور اقامت کنید اگر شرایط ذیل را داشته باشید:مبلغ ۷۵۰ هزار پوند از این دارایی را پنج سال بدون اجازه برداشت در یکی از بانک ها و یا موسسات مالی انگلستان ذخیره نمایید و در ازای آن اقامت پنج ساله دریافت نمایید. همچنین می توانید با ۲۵۰هزار پوند بقیه به خرید ملک یا راه اندازی فعالیت تجاری بپردازید یا هر صورتی که مایل هستید می توانید سرمایه گذاری کنید .

عبارت ویزای سرمایه گذاری به سرمایه گذاری که با مبلغ یک میلیون پوند صورت می گیرد اطلاق می شود تحت قالب ویزای Tier 1 و در بازه زمانی بسیار کوتاهی به اقامت دائم و به پاسپورت انگلیسی تبدیل می شود ولیکن جنس دیگری از ویزای سرمایه گذاری انگلستان به عنوان ویزای کار آفرینی ، به سرمایه گذاران ایرانی این اجازه را می دهد که با داشتن مبلغ فقط ۴۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان به مدت ۳ ماه که پس از گذاران این دوره نیز قابل برداشت است ، جهت کسب اقامت انگلستان اقدام نمایند .

در این نوع ویزای سرمایه گذاری ، متقاضی به مدت سه سال و چهار ماه فرصت ایجاد یک حرفه را درانگلستان دارا می باشد که در صورت انجام این امر ، متقاضی طی دریافت یک ویزای دو ساله دیگر به کسب اقامت دائم انگلستان نائل می آید.

گفتنی است در طی ایت دوره ، تحصیل برای افراد رایگان خواهد بود و متقاضی اصلی از تسهیلات دولت انگلستان نیز بهره مند خواهد بود.

متقاضی اصلی فقط می بایست دارای مهارت استفاده از زبان انگلیسی و ارائه مدرک IELTS General 5  باشد.طول دوره انتظار جهت دریافت این ویزا زمانی کمتر از سه هفته خواهد بود.برای اطلاعات بیشتر از نحوه و جزئییات کسب اقامت دائم انگلستان با مشاورین این موسسه تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه فرمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *