بهترین راه تماس با ما، تماس تلفنی رایگان میباشد که در صفحه دفاتر ما میتوانید آن ها را بیابید.سوالات ذیل، سوالات متداول شما عزیزان میباشد که در اینجا پاسخ داده میشود.

آیا دفاتر موسسه مشاوره ای MIE دارای مجوز هستند و دوره های خاصی را گذرانده اند؟

شایان ذکر است همه دفاتر به صورت یکپارچه تحت نظر دفتر مرکزی وین فعالیت می نمایند و همگی دوره های مشاوره را تحت نظر ما گذرانده و امتحانات موسسه MIE در اتریش را با موفقیت پشت سر گذاشته اند.

آیا با خرید ملک میتوان اقامت و بعد تابعیت گرفت؟

در حال حاضر در کشورهایی همچون ترکیه, قبرس, فرانسه, بلاروس می توانید از طریق خرید ملک برای اقامت اقدام نمایید و در نهایت برای اخذ تابعیت اقدامات لازم را مبذول نمایید.

با ویزای تحصیلی بعد چند سال زندگی میشه اقامت دائم گرفت؟

شما میتوانید با ورود به کشورهای مختلف از طریق ویزای تحصیلی اقدام نموده و بر اساس قانون هر کشور جهت اقامت دائم اقدام کنید. بعضی ها دارای روش اقامت دائم نیستند و بعضی ها به دانشجویان پس از تحصیل امکان کار و سپس اخذ اقامت را اعطا میکنند.بعضی کشور ها نظیر اتریش در صورتی که شش سال برای تحصیل آن جا اقامت کنید و مدرک زبان داشته باشید میتوانید جهت اقامت دائم اقدام کنید.

آیا پول ما پس داده میشود ؟

بسیاری از قرارداد های ما با تضمین استرداد بخش عمده ی حق المشاوره میباشد.به این مفهوم که برای مثال اگر قرارداد مشاوره ی تحصیلی در سطح بین المللی جهت قوانین و روادید منعقد فرمودید و با راهنمایی ما به اخذ پذیرش نائل شدید و سپس جهت ویزا اقدام فرمودید و ویزای شما رد شدید هم پول مشاوره ی پذیرش و هم ویزا به عودت داده شد.

بهترین کشور بوای گذراندن مقطع فوق لیسانس کجاست؟

بهترین کشور برای گذراندن مقطع ارشد و دارای نظام آموزش برتری انگلیس می باشد که ۱ ساله هست.

کشورهای رایگان برای پذیرش تحصیلی کجا هستند؟

کشورهای رایگان برای پذیرش تحصیلی در بین کشورهای اروپایی می توان به اتریش ، ایتالیا ، فرانسه ، آلمان و نروژ اشاره نمود.

آیا مهاجرت از طریق پناهندگی رو توصیه میکنید؟

خیر/ زیرا پناهندگی در صورتی که واقعا شخص دارای شرابط لازم نباشد نوعی فریب از طریق قانون میباشد و نه تنها در صورت عدم موفقیت دارای مجازات میباشد بلکه فرد مذکور از کشور مورد نظر اخراج میشود.در صورتی که شخص موفق شود در حال حاضر بایستی شرایط بسیار مشکلی را پشت سر گذاشته و با صعوبت های قانونی و حقوقی مواجه گردد.

آیا موسسه MIE در حقوق داخلی ارائه مشاوره میکند؟

موسسه MIE در تمامی زمینه های حقوق داخلی به طور تخصصی مشاوره حقوقی ارائه میکند.

بدون مدرک زبان به کدوم کشور معتبر دنیا میشه مهاجرت کرد؟

معمولا افرادی که تمایل دارند برای مهاجرت اقدام کنند میتوانند از طریق یکی از طرق مهاجرت اقدام کنند که معمولا یکی از مناسب ترین طرق،طریق تحصیلی میباشد که معولا افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی ذارد میتوانند برای کشورهایی اقدام کنند که در این کشور ها از افراد متقاضی مدرک زبان نمیخواهند که یکی از مناسب ترین کشور ها در این زمینه که از افراد متقاضی میتواند اقدام کنند کشور اتریش هست به این خاطر که کشور اتریش برای افراد متقاضی تحصیل در این کشور شرایطی فراهم کرده که افراد بتوانند بدون داشتن مدرک زبان در کشور اتریش تحصیل کرده و بعد از یادگیری زبان بتوانند وارد دانشگاه شوند .

آیا با ثبت شرکت می شود اقامت گرفت ؟

بله ، یکی از طرق مهاجرت اخذ ویزای کار آفرینی یا سرمایه گذاری است که ثبت شرکت هم یکی از زیر شاخه های ویزای سرمایه گذاری است اما میزان سرمایه و همچنین داشتن یک بیزینس پلن قوی از شروط اصلی این پروسه است ، برای وارد شدن به این پروسه شناخت شما از وضعیت اقتصادی آن کشور نیز از اصول اولیه است و اگر پا به این پروسه بگذارید در اکثر کشورها نیاز به پرداخت مالیات و بیمه به مدت ۳ تا ۵ سال دارید تا به اقامت دائم برسید .

بهترین کشورها برای مهاجرت با خانواده کدام ها هستند ؟

پاسخ این سوال را خود شما بهتر می دانید ، زیرا انتخاب یک کشور برای زندگی کاملا سلیقه ای هست و به عنوان مثال شاید کشور کانادا برای زندگی خانوادگی عالی باشد اما نظر یکی از موکل ها این بود که خیلی سرد است و یا …. و یا کشورهایی نظیر آلمان ، دانمارک ، اتریش سوئیس سوئد هلند و. … از قبیل کشورهایی هستند که برای حضور خانوادگی در آنجا می توان اقدام نمود اما شاید شخصی زندگی در اروپا را نمی پسندد اما اگر سوال شما این است که کدام یک از کشورها برای اقدام اولیه به همراهان شما هم ویزا می دهند این بستگی به نوع ویزای شما دارد و کشورهایی که می توان از ابتدا برای کل خانواده ویزا گرفت به انگلستان ، آمریکا ، اتریش ، کانادا ، آفریقای جنوبی و سوئد و …. اشاره نمود .

خطرات پناهندگی در اروپا و آمریکا چیست ؟

امروزه ورود به کشور اروپایی یکی از مهمترین مسائل مورد توجه اکثر متقاضیان رسیدن به خاک این کشور ها و دستیابی به اهداف بزرگ است . توجه داشته باشید که تا زمانی که افراد از طریق قانونی و مطمئن می توانند دست به مهاجرت زنند و با آشنایی با قوانین بین الملل کشور ها ی مختلف راه را برای خود و خانواده خود هموار کنند ، چرا به فکر طرق غیر قانونی و پر دردسر باشند ؟ متاسفانه در حال حاضر موسسات غیر معتبر و غیر حقوقی چشم به منابع مالی شما هموطنان گرامی بسته اند که این راه های پر مخاطره را به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنند .

آیا میتوانیم با خود موسسه مشاوره ای MIE به طور مستقیم قرارداد داشته باشیم؟

شما می توانید با موسسه مشاوره ای MIE که در حال حاضر فقط با موسسه MIE بطور رسمی فعالیت می نماید عقد قرارداد داشته باشید و فراموش نفرمایید که دفاتر همکار هرچند از رضایت نسبی بالایی برخوردار هستند، اما نماینده یا شعبه ما محسوب نمی شوند. موسسه MIE یا بصورت مستقیم با مردم قرارداد نموده، هرچند که همکاران MIE نیز بعضی از قرارداد های شما را با مشاوره و نظارت ما انجام می ذهند. شما در تحقیق و انتخاب دفاتر کاملا مختار هستید.