مهاجرت چیست و از نظر حقوقی چه تاثیری دارد؟

آیا اساسا حقوق مهاجرت امری تخصصی در حیطه یکار وکلاست؟
در این صفحه در باب حقوق مهاجرت واژه ی مهاجرت هجرت اخذ اقامت و تابعیت و آثار حقوقی آن و مسایل مرتبط به حواشی و سخن خواهیم گفنت و تا حدی شما را با این موضوع آشنا میکنیم.
دقت نمایید که امر مهاجرت در مسئله ی دینی ما از زمان رسول خدا ریشه داشته و اکنون نیز در جامعه ی بین المللی مهاجرت و هجرت کردن امری قانونی پذیرفته شده و معروف است.
چگونگی مهاجرت به یک کشور و اخذ اقامت یا تابعیت یک کشور دیگر ، از داخل ایران به خارج از کشور یا از خارج از کشور ایران به داخل ایران تماما در زمینه ی رشته ای از حقوق به نام حقوق بین الملل خصوصی قرار میگیرد.

دفاتر معتبر همکار ما و مشاورین حقوقی ما آماده ی ارائه ی خدمات تخصصی در باب مهاجرت به تمامی عزیزان میباشد.

لطفا دقت نماید:
بحث مهاجرت بحث حقوقی است. برای مثال چنانچه مایل به سرمایه گذاری درکشور خارجی باشید بایستی بدانید که آثار این سرمایه گذاری که میکنید چیست؟ از نظر حقوقی مالیات شما مسولیت ها و تعهدات حقوقی کدام است؟ اگر شما در امر سرمایه گذاری اقدام بکنید ریسک و خدمات شما چیست؟
این ها سوالاتی نیست که با توجه به شایعات و با توجه به اشخاص عادی به آنها پاسخ دهید بلکه بایستی این سوالات خود راحتما از وکلای دادگستری با تجربه ی رشته ی حقوق بین الملل پرسش بفرمایید.
چه بسیارند افرادی که در کام افراد کلاهبردار یا بی سواد قرار گرفته و به واسطه ی جهل مشاور اصل فرصت ها یا شانس برد حقوقی خود را از دست دادند حتی اگر دختر یا پسر شما به واسطه ی ازدواج با فرد خارجی ازدواج میکند حتما از باب آثار آن از وکلای ما سوال نموده وبه طور رایگان مشورت تلفنی دریافت کنید .
چنانچه خود شما قصد مهاجرت دارید میتوانید از لحظه ی تماس با ما تا لحظه ای که در خارج از کشور مستقر شدید تمام مسائل حقوقی خود را با ما طرح نموده و از ما مشاوره ی تلفنی یا حضوری دریافت نمایید.
این امر نه تنها باعث زحمت برای ما نیست بلکه مسبب خوشحالی و رضایت صد چندان همکاران ما با تخصص امور مهاجرتی خواهد بود . فراموش نکنید ی حقوقی MIE ی تخصصی در باب حقوق می باشد و اشخاصی که در این در باب مهاجرت برای شما سخن میگویند همگی با گذراندن دوره های حقوق بین الملل آمادگی برای ارائه ی مشاوره های حقوقی خاص را خواهند داشت. چنانچه مشاوره های ما در باب مهاجرت کافی نباشد و یا شما را قانع نکند شما میتوانید از مشاور بخواهید که از شخص موسسه MIE استاد مسلم حقوق تجارت بین الملل سوال مورد نظر را طرح و پاسخ را برای شما در سریعترین زمان ممکن مطرح نماید.
به خاطر داشته باشید امروزه مهاجرت با توجه به وضع کمبانسیون های مشهور بین المللی نظیر کنوانسیون پناهندگی، کنوانسیون مربوط به مالیات ها و رفع تعرفه های بین المللی گمرکی، کنوانسیون های مربوط به خرید ملک یا سرمایه گذاری در کشور ها، نظام قوانین سازمان تجارت جهانی و امثالهم کاملا تخصصی میباشد و این امری نیست که با اشخاصی که خود تجربه ی مطالعه ی تخصصی حقوقی ندارند مطرح بفرمایید. شما میتوانید تمامی سوالات مهاجرتی خود را با ما مطرح نموده و ما با کمال میل آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان در باب مشاوره خواهیم بود .
تمامی شماره تلفن های موسسات همکار ما بر روی وب سایت ما موجود است. همچنین راه ارتباطی شما با دفتر مرکزی نیز مانند گذشته هموار است.