کار در خاورمیانه یا اروپا

کار در خاورمیانه یا اروپا

کار در خاورمیانه یا اروپا با توجه به تفاوت های زیادی که بین این این دو منطقه وجود دارد مسئله بسیار مهمی است که باید آن را بررسی کنیم. با توجه به اینکه بسیاری از دوستان افکار و ذهنیت های نادرستی در مورد کار در بعضی از کشورهای خاورمیانه را دارند، سعی می کنیم در این نوشتار کار در خاورمیانه یا اروپا را بررسی کنیم و به طور کلی بعضی از پارارمترهای مهاجرت کاری را تجزیه و تحلیل کنیم. مباحثی چون شرایط کار در خاورمیانه یا اروپا ، مزیت ها و معایب هر کدام و نتیجه ای که برای اخذ اقامت و تابیعت دارد را در هر مورد بررسی می کنیم.

در ابتدای امر شما می توانید بخش بیشتر و مهم اطلاعات را با تماشای ویدیو زیر یا مراجعه به فایل صوتی که در جهت مقایسه کار در خاورمیانه یا اروپا ارائه شده است را دریافت کنید.

مقایسه کار در خاورمیانه یا اروپا

معمولا کسانی که قصد مهاجرت کاری دارند این پارامتر مهم را در نظر می گیرند که بعد از کار وضعیت اقامت آن ها به چه نحو خواهد بود. در مقایسه کار در خاورمیانه یا اروپا نیز این موضوع باید بررسی گردد. متاسفانه در بسیاری از کشورهای عربی مانند عمان و امارات چون از کنوانسیون های حقوق بشر و استاندارهای مهاجرتی پیروی نمی کنند همیشه مشکل اقامت و تابعیت بعد از کار وجود داشته است و به شخص متقاضی کار در این کشور ها امکان اقامت دائم بعد از کار داده نمی شود.

در طرف مقابل اکثر کشورهای اروپایی این امکان را دارند که شما بعد از گذشت 5 سال از شروع کار برای اخذ اقامت و تابیعت این کشورها اقدام کنید. بعضی از افراد این نظر را دارند که میزان دستمزد در کشور مانند عمان زیاد است و باعث اندوخته بیشتر می شود اما از طرف دیگر باید حتما در نظر داشت که هزینه های شما نیز به همان نسبت افزایش پیدا کرده است و تا حدی می توان هزینه های زندگی در عمان را با هزینه های زندگی در اتریش یکی دانست. اما وقتی کیفیت زندگی را مقایسه می کنیم به این نتیجه می رسیم که اگر شما شرایط کار در خارج از کشور را دارید چرا در کشوری اقدام نکنید که هم دارای امکانات و کیفیت بالای است و هم می توان بعد از گذشت چند سال اقامت و تابعیت آن را دریافت کرد.

کشورهای عربی شاید از بیرون زیبا به نظر برسند اما زندگی در آن ها با سختی ها همراه است و مثال های متعددی از کسانی وجود دارد که از مهاجرت کاری به عمان یا امارات پشیمان هستند. بنابراین بسیار مهم می باشد که در مقایسه کار در خاورمیانه یا اروپا حتما این فاکتور ها در نظر رفته شود.

ما در مقایسه کار در خاورمیانه یا اروپا قصد داریم که تا حدی ذهنیت شما را در مورد کار تغییر دهیم و این نکته را عرض کنیم که شما هم می توانید برای کار در اروپا اقدام کنید و نیازی نیست عمر خود را در کشورهای تلف کنید که آینده روشنی برای شما نمی سازند.

جمع بندی کلی در مورد مقایسه کار در خاورمیانه یا اروپا

رشته های فراوانی وجود دارد که شرایط کاری در ان ها مناسب است و در هنگام  کار در خاورمیانه یا اروپا می توان یکی از آن ها را با توجه به حوزه کاری خود انتخاب کرد، رشته های مکانیک، الکترونیک و برق معمولا از بازار کاری مناسبی برخوردار هستند. برنامه ریزی و دیدی که شما برای مهاجرت کاری دارید بسیار مهم می باشد. اگر شما با دید مثبت برای مهاجرت از طریق  کار در خاورمیانه یا اروپا اقدام کنید و تمام تلاش خود را به کار گیرید قطعا می توانید در کشورهای همچون آلمان ، اتریش ، کانادا و استرالیا در بهترین مشاغل مشغول شوید.

مقایسه کار در خاورمیانه یا اروپا را از آن جهت انجام دادیم که بعضی از شما عزیزان بر این باور بودید که در ابتدا مهاجرت کاری باید چند سالی را در کشورهای سطح پایین به کار پرداخت و سپس برای کشورهای خوب اقدام کرد. اما واقعیت این گونه نیست و شما با داشتن یک سری از شرایط می توانید برای کار در کشورهای مطرح اقدام کنید. کار در خاورمیانه یا اروپا اگر به اقامت دائم شما منجر شود مناسب و در غیر این صورت فقط یک تجربه بوده و بخشی از عمر شما صرف شده است. ما در موسسه ملک پور در تمام امور حقوقی کار در خاورمیانه یا اروپا در کنار شما خواهیم بود و شما می توانید سوالات خود را در مورد کار در خاورمیانه یا اروپا در زیر این مقاله یا در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

معرفی دانشگاه های عمان

اگر می خواهید با دانشگاهای معروف عمان آشنا گردید، اگر به دنبال آدرسی برای  معرفی دانشگاه های عمان هستید ، اگر در معرفی دانشگاه های عمان هستید،اگر میخواهید شرایط پیدا کردن معرفی دانشگاه های عمان را بدانید،اگر میخواهید از معرفی دانشگاه های عمان آگاه شوید، میتوانید با موسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان تلفنی توسط مشاورین برجسته و کارشناسان موسسه مشاوره ای MIE استفاده نمایید.

رتبه بندی دانشگاه های عمان در سال ۲۰۱۷

موتور جستجوی سفارشی سازی شده در این صفحه وب برای جستجوی دوره ها و رشته های تحصیلی یا سایر اطلاعات مربوط به آموزش عالی ارائه شده است. تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه ها، کالج ها و دیگر موسسات آموزش عالی معتبر در عمان حداقل چهار سال طول می کشد. این صفحه وب همچنین شامل معیارهایی می باشد که بر اساس آن دانشگاه های عمان در سال ۲۰۱۷ رتبه بندی شده است و تمام دانشگاه های عمان باید حداقل این الزامات را داشته باشند. این رتبه بندی تقریباً شامل تمام موسسات آموزش عالی عمان بر اساس محبوبیت وب سایت رسمی آنها است. رتبه بندی مورد نظر برای شناسایی بهترین دانشگاه ها در عمان می باشد و باید به عنوان معیار اصلی در انتخاب موسسه آموزش عالی برای تحصیل در این کشور مد نظر قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش انجام این رتبه بندی لطفا به صفحه وب سایت ما مراجعه نمایید. ما جداً از دانشگاهیان و سایر افراد علاقمند در رابطه با بهتر نمودن این رتبه بندی، گزارش خطاها، به روز رسانی و سایر موارد دعوت می نماییم.

 

رتبه بندی دانشگاه های برتر عمان در سال ۲۰۱۷

 

رتبه – دانشگاه –  شهر

۱ – دانشگاه سلطان قابوس – مسقط

۲ – کالج خاور میانه – مسقط

۳ – دانشگاه آلمانی فناوری در عمان – العطیبه

۴ – دانشگاه نزوی – نزوی

۵ – کالج خلیج – الخویر

۶ – کالج عالی تکنولوژی – مسقط

۷ – دانشگاه صحار – صحار

۸ – کالج مهندسی کالدونین – سیب

۹ – کالج معجن – رئوی

۱۰ – کالج فناوری شناص – شناص

۱۱ – کالج پزشکی عمان – مسقط

۱۲ – ظفار دانشگاه – صلاله

۱۳ – کالج فناوری المسنه – المولده

۱۴ – کالج مسقط – مسقط

۱۵ – کالج علوم کاربردی –  سور

۱۶ – کالج علوم کاربردی – صحار

۱۷ – کالج علوم کاربردی، نزوی

۱۸ – دانشکده بانکداری و مطالعات مالی – رئوی

۱۹ – کالج دانشگاه البورامی – البورامی

۲۰ – کالج علوم کاربردی ولیات – روسیل

۲۱ – کالج مدرن بازرگانی و علوم – الخویر

۲۲ – کالج فناوری نزوی – نزوی

۲۳ – کالج دانشگاه سور – سور

۲۴ – کالج مدیریت و فن آوری عمان – برکا

۲۵ – دانشگاه بورامی – البورامی

۲۶ –  کالج بیان – مسقط

۲۷ – کالج دریانوردی بین المللی عمان – صحار

۲۸ –  کالج دانشگاه مازون – سیب

۲۹ –  کالج فناوری ایبرا – ایبرا

۳۰ –  کالج فناوری ایبری – ایبری

۳۱ – کالج فناوری صلاله – صلاله

۳۲ – دانشگاه الشرقیه – ایبرا

۳۳ – دانشگاه الزهرا (س) ویژه زنان – مسقط

۳۴ – کالج گردشگری عمان – سیب

۳۵ – کالج علمی طراحی – موترح

۳۶ – کالج علوم کاربردی – ایبری

۳۷ – کالج علوم کاربردی – صلاله

۳۸ – دانشکده علوم شریعت – رئوی

۳۹ – کالج دندانپزشکی عمان – مسقط

۴۰ – کالج علوم کاربردی – الرستاق

۴۱ – کالج جهانی فنی و مهندسی – رئوی

 

اینها چند نمونه از دانشگاهای معروف عمان می باشد .هزینه های خاصی برای اخذ مجوز تحصیل در دانشگاهای معروف عمان وجود دارد. کارشناسان موسسه مشاوره ای MIE می توانند به شما برای دریافت اجازه تحصیل و جستجو دانشگاه از طریق  دانشگاهای معروف عمان کمک کنند. شما همواره در مورد دانشگاهای معروف عمان و مواردی مثل جستجوی ان از موسسه مشاوره ای MIE کمک بگیرید.