اقامت اتریش با خرید ملک

اقامت اتریش با خرید ملک و بررسی شرایط خرید ملک در این کشور

 • اقامت اتریش با خرید ملک و مقدمه
 • اقامت اتریش با خرید ملک و شرایط عمومی
 • اقامت اتریش با خرید ملک و استانداردهای سرمایه گذاری
 • اقامت اتریش با خرید ملک و شاخص های اقتصادی
 • اقامت اتریش با خرید ملک و افراد واجد شرایط
 • اقامت اتریش با خرید ملک و مراحل قانونی خرید ملک
 • اقامت اتریش با خرید ملک و هزینه های خرید ملک
 • اقامت اتریش با خرید ملک و وکیل امور ملک
 • اقامت اتریش با خرید ملک و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • اقامت اتریش با خرید ملک و توصیه های حقوقی
 • اقامت اتریش با خرید ملک و سخن پایانی
اقامت اتریش با خرید ملک

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اقامت اتریش با خرید ملک و مقدمه

اقامت اتریش با خرید ملک و شرایط خرید ملک در اتریش و نکات مرتبط با آن در مقاله حاضر مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. آیا امکان خرید ملک در اتریش برای افراد خارج از اتحادیه اروپا وجود دارد؟ آیا دریافت اقامت و پاسپورت اتریش با خرید ملک  امکان دارد؟ هزینه خرید ملک در اتریش چقدر است؟ سوالات زیادی در وب‌سایت‌ها و سوشال مدیا های ما در مورد اقامت اتریش با خرید ملک پرسیده شده است. در این مقاله به سوالات شما  در رابطه  با خرید ملک در اتریش و اخذ اقامت از این طریق می پردازیم و سعی می کنیم به تمامی سوالات شما در این رابطه پاسخ دهیم. موسسه حقوقی ملک پور همواره آماده ارائه مشاوره رایگان در رابطه با انواع روش های سرمایه گذاری همچون خرید ملک و ثبت شرکت در اتریش و کارآفرینی در این کشور، به شما عزیزان است. شما نیز می توانید با تهیه ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت. اطلاعات کاملی در رابطه با سرمایه گذاری در کلیه کشورها از طرق مختلف کسب کنید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خرید ملک در اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

اقامت اتریش با خرید ملک و شرایط عمومی

در این بخش ابتدا به معرفی کشور اتریش می پردازیم، تا شما بیشتر با این کشور زیبا آشنا شوید. کشور اتریش در مرکز اروپا قرار دارد و پایتخت آن شهر زیبای وین است. وین برای یازدهمین سال پیاپی بهترین شهر دنیا برای زندگی شناخته شده است و رفاه اجتماعی بالا و خدمات عمومی بسیار زیاد باعث شده که این شهر رتبه نخست را به دست آورد. در کشور اتریش زبان رسمی زبان آلمانی است اما ۹۰ درصد افراد به زبان انگلیسی تسلط دارند و با شما به زبان انگلیسی صحبت می کنند و هیچ تعصبی بر روی زبان آلمانی ندارند. مردم اتریش مردمی خونگرم و مهربان هستند و به خوبی با خارجی ها ارتباط برقرار می‌نمایند. واحد پول کشور اتریش یورو است و این کشور از اعضای اتحادیه اروپا و محدوده شنگن است. تحصیل در دانشگاههای دولتی و با زبان آلمانی رایگان است. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) می تواند در زمینه خرید ملک در اتریش شما را راهنمایی نماید.

پرچم اتریش

 هر شخص در صورتی که اقامت اتریش را داشته باشد می تواند برای خرید ملک در کشور اتریش اقدام نماید، اما در مورد ایران این قضیه صدق نمی کند. به موجب معاهده پارس بزرگ که در زمان پهلوی و توسط رضا شاه با اتریش منعقد شده ایرانیان بدون داشتن اقامت، امکان خرید ملک در آلمان و اتریش را دارند. اما دریافت اقامت اتریش با خرید ملک امکان پذیر نیست و برای دریافت اقامت باید از راه‌های دیگری اقدام به سرمایه گذاری نمایید و در ادامه به بررسی شرایط خرید ملک اتریش می پردازیم.

اطلاعات عمومی اتریش

اقامت اتریش با خرید ملک و استانداردهای سرمایه گذاری 

یکی از مواردی که برای سرمایه گذاری باید به آن توجه کرد امنیت سرمایه‌گذاری در کشور مقصد است. بررسی ریسک‌های سرمایه‌گذاری و امنیت سرمایه‌گذاری  به سرمایه گذاری بهتر و موفق کمک می کند.  اینکه دولت کشور مقصد از سرمایه‌گذاران حمایت می کند یا خیر؟  باید شخص سرمایه گذار به همه این موارد توجه داشته باشد. یکی از موارد مهم در امنیت سرمایه گذاری نرخ کنترل فساد است. کنترل فساد هر چه بالاتر باشد امنیت سرمایه‌گذاری بیشتر است. در اتریش شاخص کنترل فساد ۱.۵۳ درصد است که نشان‌دهنده کنترل بالای فساد در کشور اتریش میباشد.

نمودار رشد اقتصادی در اتریش

نمودار رشد اقتصادی اتریش

از دیگر مواردی که باید به آن توجه کرد نرخ مصادره اموال است. مصادره اموال به این معنی که اگر بین دول کشور شما و کشوری که در آن سرمایه‌گذاری انجام داده اید مشکلات. دیپلماتیک به وجود بیاید و روابط سیاسی بین کشورها مختل شود چند درصد احتمال مصادره اموال شما توسط کشور خارجی وجود دارد. در نمودار زیر مشاهده می کنید نرخ مصادره اموال در اتریش یک درصد است که خبر بسیار خوبی برای افرادی است که می خواهند در این کشور سرمایه گذاری نمایند.

نرخ مصادره اموال در اتریش

نرخ مصادره اموال در اتریش

اقامت اتریش با خرید ملک و شاخص های اقتصادی

اقامت اتریش با خرید ملک

در سرمایه‌گذاری توجه به نرخ تولید ناخالص داخلی، تورم و رشد اقتصادی مسئله مهمی است. هر چه میزان تولید ناخالص داخلی بالاتر باشد به این معنی است که  اقتصاد رشد بهتری داشته و تولید داخلی در کشور مورد نظر افزایش یافته است. در نمودار زیر میزان تولید ناخالص داخلی در اتریش را مشاهده می نمایید. یکی دیگر از موضوعات  مهم بحث تورم است. هر چه میزان سالانه تورم در کشوری پایین تر باشد امنیت سرمایه گذاری بالاتری در آن کشور وجود دارد. در حال حاضر نرخ تورم سالانه در اتریش. 1.23 درصد است که بسیار عالی است و نشان می‌دهد که کشور اتریش مقصد مناسبی برای سرمایه‌گذاری است.

نمودار نرخ تورم در کشور اتریش

نرخ تورم در اتریش

اقامت اتریش با خرید ملک و افراد واجد شرایط

اقامت اتریش با خرید ملک

همانطور که در بالا تر نیز اشاره کردیم کشورهای خارج از اتحادیه اروپا فقط در صورتی می توانند در اتریش ملک خریداری کنند که اقامت اتریش را داشته باشد. اما کشور ایران از این قاعده مستثنا است و در زمان پهلوی رضا شاه معاهده‌ای را به نام پارس بزرگ با کشور اتریش و آلمان منعقد نموده که به موجب آن ایرانیان، امکان خرید ملک را در اتریش دارند. اما باید توجه داشته باشید که خرید ملک در اتریش سبب اعطای اقامت نمی شود و شما برای دریافت اقامت و سپس تابعیت اتریش می توانید از طرق دیگری نظیر خود حمایتی در اتریش، ثبت شرکت در اتریش و روش قرمز سفید قرمز اقدام به سرمایه گذاری نمایید. برای اطلاع از این روشها می توانید مقالات مرتبط را مطالعه نمایید. مقاله حاضر متعلق به موسسه حقوقی ملکپور است و امکان کپی از ان وجود ندارد و پیگرد قانونی دارد.

اقامت اتریش با خرید ملک و مراحل قانونی خرید ملک

اقامت اتریش با خرید ملک

برای خرید ملک در اتریش اگر امکان حضور در این کشور را ندارید حتما با وکلای بین المللی که در اتریش حضور دارند مشورت نمایید.  اطلاع از هزینه ها و قیمت ملک یکی از مراحل اولیه است.  شما پس از دیدن و انتخاب ملک مورد نظر باید ۱۰ درصد از هزینه کل ملک را پرداخت نمایید تا بتوانید استعلامات مورد نیاز را انجام داده و کارهای قانونی خرید ملک را به انجام  برسانید. همچنین بر اساس قیمت ملکی که خریداری می کنید باید مالیات آن را نیز پرداخت کنید.  پس از انجام همه این مراحل باید به اداره ثبت مراجعه و قرارداد منعقد و اقدام به  نهایی کردن خرید خود کنید.

اقامت اتریش با خرید ملک و هزینه های خرید ملک

اقامت اتریش با خرید ملک

وقتی که در اتریش ملکی را برای خرید انتخاب می کنید از طرف نماینده املاک نامه‌ای مبنی بر هزینه های حقوقی، مالیات انتقال، هزینه ثبت، هزینه دفتر. اسناد و هزینه‌های مربوط به دفتر املاک دریافت می کنید.  پس از آن یک پیش قرارداد تنظیم و ۱۰ درصد از کل مبلغ قرارداد از شما دریافت می گردد که به عنوان بیعانه  برای رسمی شدن قرارداد است. در ادامه به بررسی هزینه های خرید ملک در اتریش می پردازیم.

 • برای ثبت نام ملک برای خرید 4.5 درصد از کل مبلغ ملک را باید بپردازید.

 • برای مسائل حقوقی ملک وکیل و یا دفتر اسناد باید بین ۱ تا ۳ درصد مبلغ کل ملک را به علاوه ۲۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نمایید

 • مالیات نقل و انتقال ملک نیز حدود 3.5 درصد از کل مبلغ ملک است که اگر ملک را به نزدیکان واگذار نمایید به ۲ درصد کاهش می‌یابد

 • هزینه ثبت در اسناد (امضای فروشنده و خریدار باید به تایید دفتر ثبت اسناد برسد و این امر برای شخص خریدار و فروشنده 120 یورو به علاوه ۲۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده دارد.

 • آپارتمان در اتریش در مناطق مختلف به طور میانگین از متری 3500 تا ۱۳ هزار یورو بسته به منطقه متفاوت است.

اقامت اتریش با خرید ملک و وکیل امور ملک

برای خرید ملک در اتریش اگر در این کشور حضور ندارید و یا به قوانین حقوقی این کشور آشنایی ندارید بهتر است که با یک وکیل مشورت نمایید. یک وکیل با آگاهی به امور حقوقی و مسائل مربوط به روال اداری خرید ملک می تواند به خوبی به شما مشاوره دهد و در جاهای لازم از حقوق شما دفاع نماید. وکیل، قرارداد را برای شما تنظیم و امور مربوط به ثبت و سایر را انجام می‌دهد.  بنابراین به خصوص اگر تسلط کافی به زبان آلمانی یا انگلیسی ندارید حضور وکیل نقشی بسزا در خرید موفق خواهد داشت.

خودحمایتی اتریش

اقامت اتریش با خرید ملک و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

اقامت اتریش با خرید ملک

موسسه حقوقی ملک پور بیش از ۱۵ سال تجربه موفق در امور حقوقی و مسائل مربوط به حقوق بین الملل دارد. ما یک وکیل مجرب اتریشی را در کنار پرونده. شما داریم که در اتحادیه اروپا رتبه یک را دارد و در کار خود بسیار خبره و متبحر است. بنابراین برای خرید ملک از ابتدا تا انتهای راه همراهی و مشاوره دقیق و درست را برای شما انجام می دهیم. ما برای شما دعوت نامه توریستی از طرف موسسه صادر می نماییم که با این دعوتنامه به اتریش بیایید و خودتان از نزدیک با همراهی ما ملک مورد نظر خود را انتخاب، سپس کارهای مربوط به نقل و انتقال را انجام دهید.  برای انجام سرمایه گذاری مطمئن با ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید.

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل و بررسی ویزای همراه

اقامت اتریش با خرید ملک

در بیشتر کشورهای اروپایی این امکان وجود دارد که فرد اصلی با دریافت اقامت، بتواند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به عنوان همراه در کنار خود داشته باشد. در صورتی که متقاضی اصلی بتواند مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل داشته باشد، میتواند برای همسر و فرزندان خود ویزای همراه بگیرد. شخصی که ویزای همراه دریافت میکند، اجازه کار تمام وقت و اجازه ی تحصیل دارد و فرزندان هم میتوانند از تحصیلات رایگان استفاد نمایند. مدت زمان ویزای همراه، کاملا بستگی به مدت زمان ویزای فرد اصلی دارد.

اقامت اتریش با خرید ملک و توصیه های حقوقی

ما در قسمت‌های پیشین اشاره کردیم و باز هم تاکید می‌کنیم برای دریافت اقامت اتریش با خرید ملک نمی توانید اقدام کنید و خرید ملک در اتریش منجر به اقامت نخواهد شد.  اما سرمایه گذاری  خوب و پر سودی است بنابراین شما می توانید از طریق دیگر سرمایه گذاری نظیر خود حمایتی یا قرمز سفید قرمز برای دریافت اقامت اتریش اقدام نموده و سپس خرید ملک نیز انجام دهید. و درآمد کسب کنید. توصیه می کنیم در صورتی که با کشور اتریش آشنایی ندارید حتما با وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه مشورت کنید.

اقامت اتریش با خرید ملک
مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویزای اتریش

اقامت اتریش با خرید ملک و سخن پایانی

اقامت اتریش با خرید ملک و نکات مهم و مرتبط در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. ما در این مقاله به بررسی امنیت سرمایه‌گذاری و فاکتورهای مهم آن پرداختیم. همچنین در مورد هزینه های خرید ملک در اتریش قیمت ملک صحبت نمودیم. اقامت اتریش با خرید ملک امکان پذیر نیست و برای دریافت اقامت اتریش باید از طرق دیگری اقدام کنید. در پایان می توانید نظر خود را در انتهای مقاله در بخش دیدگاه ها مطرح کنید و با ۵ ستاره به مقاله ما رای دهید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در رابطه با موضوع اقامت اتریش با خرید ملک نیز می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *