دانشگاههای بریتانیا

دانشگاههای بریتانیا چگونه اند؟راه های پذیرش در دانشگاههای بریتانیا چگونه است؟مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاههای بریتانیا چه مواردی است؟قوانین پذیرش در دانشگاههای بریتانیا به چه صورت است؟پذیرش در دانشگاههای بریتانیا از طریق چه آزمونی انجام میگیرد؟هزینه تحصیل در دانشگاههای بریتانیا به چه صورتی است؟ آیا موقعیت جغرافیایی دانشگاههای بریتانیا را می دانید؟آیا اطلاعات کافی درباره دانشگاههای بریتانیا دارید؟آیا تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر درباره دانشگاههای بریتانیا می باشید؟دانشگاههای بریتانیا دانشگاههای دولتی محسوب می شوند؟امروزه بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان رویای تحصیل در کشور های اروپایی و امریکا را در سر میپرورانند و همواره به دنبال راه هایی برای تحقق رویای خود هستند.

  • این افراد بهترین زمان شروع برای این اقدام و ایجاد تغییری عمده در روند زندگی خود را دوران قبل از دانشگاه که فرصتی مناسب برای ایجاد تغییر در خود ، همگام و همسو شدن با محیط های جدید و همچنین بهترین موقعیت برای پیشرفت علمی و قرار دادن خود در مسیری صحیح برای ساختن آینده ای روشن و موفق است.ما اینجا هستیم که در صورت تمایلتان به رویاهایتان جامه عمل بپوشانیم و شما را در طول این مسیر یاریتان کنیم.موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIEبا بیش از ۱۲ سال تجربه در زمینه حقوق بین الملل خصوصی و با بهره گیری از وکلای مجرب بین المللی همواره خدمت رسان شما عزیزان است.چنانچه قصد ادامه ی تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا را برای خود یا فرزندانتان دارید توجه شما را مطالب ارائه شده در ادامه ی مقاله جلب میکنیم.

 

انگلستانیکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت از طریق ویزا های تحصیل خصوصا در سنین پایین میباشد زیرا به لطف سرمایه گذاری های فراوان ، ورود اساتید معتبر به دانشگاه ها ، تجهیز هر چه بیشتر دانشگاه ها و نوین ترین شیوه های آموزشی روز بهترین رتبه را در مجامع علمی مختلف دارا میباشد. کشور انگلستان در حال حاضر دارای کالج های بسیار معتبری در کل دنیا می باشد که از لحاظ کیفیت آموزش و امکانات تحصیلی فوق العاده ای را برای افراد زیر ۱۸ سال فراهم میکند ، که ما در این مقاله سعی میکنیم به بررسی بهترین کالج انگستان یعنی کالج Bellerbys(بلربیز)میپردازیم.

 

توضیحاتی درباره شرایط و نحوه مهاجرت تحصیلی در مقاطع پایین تر از دانشگاه بهکشور انگلستان در بهترین کالج این کشور (Bellerbys College)محضر شما عزیزان ارائه دهیم :

دوره های foundationدر کالج بلربیزدر ۱۱ شاخه متفاوت ارائه میشوند و افراد میتوانند با شرکت در این دوره های یکساله برای تمامی رشته های ارائه شده در دانشگاه های کشور انگلستان اقدام کنند.این شاخه ها عبارتند از :

–         هنروطراحی(Art And Design)

–         کسبوکار(Business)

–         امورمالیومدیریت(Finance And Management)

–         کسبوکاروحقوق(Business And Law)

–         کسبوکاروبازاریابی(Business with Marketing)

–         مهندسیشیمی(Chemical engineering)

–         مهندسی و علوم کامپیوتر (Engineering and Computer science)

–         علومانسانی(Humanities)

–         حقوق(Law)

–         مدیریتوسیستمهایرایانهای(Management and Computing Systems)

–         رسانه(Media)

–         علوموداروسازی(Science and pharmacy)

به این ترتیب تمامی دانش آموزان با علایق مختلف میتوانند با ورود به دانشکده های مختلف کالج بلربیز شرایط مناسبی برای ورود به بهترین دانشگاههای بریتانیا و کشور های دیگر فراهم کنند.

کالج بلربیزدارای ۴ شعبه اصلی در کشور بریتانیا است که این شعب در لندن ، برایتون ، آکسفورد و کمبریج قرار دارند….

Foundationبلربیز راهی سریع و تضمین شده برای ورود شما به بهترین دانشگاههای بریتانیا

برنامه فاندیشن بلربیزدر واقع طرحی فوق فشرده به مدت یک سال است که دانش آموزان را برای ورود به رشته دانشگاهی مد نظر آنها آماده میسازد.تمامی امکانات و لوازم لازم برای حضور موفق دانش آموزان در دانشگاه ها در این کالج فراهم شده است و تمامی سرفصل ها به گونه ای چیده شده اند که ارائه مهارت و تجربه مورد نیاز برای موفقیت در دانشگاه و در پی آن محیط کار به بهترین نحو صورت گیرد.بر اساس برنامه درسی سطحAکالج اگر شخصی موفق به اتمام دروس کالج در مدت زمان در نظر گرفته شده و در زمان استاندارد شود آنگاه امکان ورود به ۷۰ دانشگاه برتر بریتانیا را داراست.آموزش ها در کالج با ارائه بخشی از دروس تخصصی رشته و آموزش سطح بالای زبان انگلیسی به منظور تجهیز دانش آموزان برای شرکت در بهترین دانشگاه ها صورت میگیرد.

این برنامه برای افرادی طراحی شده است که :

  • به دنبال پیشرفت در تحصیلات و اخذ مدرک تحصیلی از بهترین دانشگاههای بریتانیا هستند.
  • سن بیشتر از ۱۶ سال و ۶ ماه دارند.
  • میخواهندباگذراندن یک دوره فشرده یک ساله با بهترین شرایط وارد دانشگاههای بریتانیا شوند.
  • میخواهندکهدانشزبانانگلیسیومهارتمطالعهخودراارتقادهندتادرمحیطدانشگاهوفضایکارشرایطمناسبتریراداشتهباشند.

شما اگر در آینده به دنبال رسیدن به حرفه یا شغلی مانند یک مهندس ، وکیل ، کارآفرین ،طراح گرافیکی ، داروساز و …هستید

بدانید که میتوانید در برنامه یک ساله فاندیشن بلربیز تمام رویاهای خود را محقق سازید.

هر شعبه از کالج بلربیز به صورت تخصصی در تعدادی از شاخه های درسیاشارهدادفعالیتمیکندوبابهرهگیریازاساتید مجربی که در آن منطقه حضور دارن و امکانات فراوان فراهم شده بهترین شرایط و پشتیبانی را برای دانش آموزان مهیا میسازد.دوره های آموزشی Foundationکالج بلربیزدر کمپوس های Brighton، Cambridge،Londonو Oxfordقابل ارائه می شود که شروع دوره های آموزشی آنها ژانویه، آپریل، سپتامبر و نوامبر می باشد.

همانطور که اشاره شد کالج بلربیز دارای ۴ شعبه در کشور انگلستان است که آنها عبارتند از :

۱٫      کمپس برایتون: یک مدرسه شبانه روزی بسیار مدرن و ترکیبی از دانش آموزان کشور های مختلف.

۲٫      کمپس کمبریج: در این کمپس دانش آموزان محصل در رشته های علوم پایه و رشته های گرایش فنی و مهندسی حضور دارند.

۳٫      کمپس لندن: مرکز تخصصی کالج بلربیز برای رشته های زیر شاخه کسب و کار(Business)

۴٫      کمپس آکسفورد: و مرکز تخصصی کالج بلربیز در زمینه هنر ، حقوق و علوم انسانی

تعداد بسیار زیادی از دوره های آموزشی یک ساله ی Foundationبرای ارائه در انگلستان وجود دارند اما همه ی آن ها شهرت عالی و بی نظیر که کالج بلربیز   (Bellerbys college)در ارائه این دوره ها دارد را ندارند.

دوره های آموزشی Foundationدر کالج بلربیز این امکان را به شما می دهد تا بتوانید برای دانشگاه مقصد خود انتخاب وسیعی داشته باشید. به ویژه شما قادر خواهید بود در ۱۲ دانشگاه از ۲۰ دانشگاه برتر جهان در سال ۲۰۱۴ در رتبه بندی Good Timesادامه تحصیل دهید.

Foundationانتخابی برای راهیابی به بهترین دانشگاه های انگلستان

مسئولان همکار کالج بلربیز با معرفی بهترین دانشگاه ها در سراسر کشور های دنیا مانند انگلستان، ایالات متحده آمریکا،استرالیا،کانادا ، ایتالیا و …کهدقیقامنطبقبانیازهایشماوتحققاهدافو جاهطلبیهایشماباشدشمارادرانتخاببهترینمقصدجهتادامه تحصیل یاری می دهد.

کالج بلربیزبا این مسئولان نزدیک خود در این دانشگاه ها به شما این اطمینان را می دهند که شهرت خود در ارائه بهترین خدمات جهت آماده سازی دانشجویان با کیفیت بالا را حفظ نموده تا فارغ التحصیلان این کالج بتوانند همانند قبل به بهترین دانشگاه ها راه پیدا نمایند.

دوره ی آموزشی فشرده ی یک ساله Foundationدر انگلستان

در کالج بلربیز، دوره های آموزشی Foundationبدین منظور طراحی شده است تا بتواند طیف گسترده ای از مهارت ها را در مدت زمان کوتاه به متقاضیان آموزش و ارائه دهد.

ماهیت فشرده بودن این دوره ها برای تمام کسانی که می خواهند با افزایش و ترقی مهارت های خود نهایتا به یکی از بهترین دانشگاههای بریتانیا راه پیدا نمایند کمک می کند تا بتوانند پس از دبیرستان به این مهم دست پیدا کنند.

یکی از مهمترین نکاتی که دانش آموزان و متقاضیان مهاجرت تحصیلی از طریق کالج ها و یا دانشگاه ها به کشور انگلستان باید مد نظر قرار دهند مسئله ویزاست.از آنجا که سفارت کشور انگلستان در سال های اخیر سخت گیری زیادی را در صدور ویزا های مختلف ، خصوصا ویزا های تحصیلی اعمال میکند ، هوشیاری و توجه هر چه بیشتر متقاضیان در هنگام اقدام الزامیست.

توجه داشته باشید که نوع پذیرش و نام کالج یا دانشگاهی که از آن پذیرش اخذ کرده اید از مهمترین فاکتور های گرفتن ویزاست.

سفارت بریتانیاحساسیت زیادی در سطح دانشگاه یا کالج و هزینه های آن نشان میدهد و در صورتی که شهریه دانشگاه یا کالج پایین باشد شانس گرفتن ویزا برای شخص بسیار کاهش پیدا میکند زیرا ممکن است شخص نتواند افسر ویزا را متقاعد کند که وجود این هزینه های پایین تحصیل شخص پس از اتمام دوران تحصیل به کشورش بازمیگردد.

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIEبا وجود داشتن قرارداد های مستقیم با دانشگاه ها و کالج های معتبر در سراسر دنیا و برخورداری از پشتیبانی گروه های آموزشی بین المللی با سابقه ، همواره جمیع شرایط و جوانب را به متقاضیان عزیز اطلاع میدهد و شانس اشخاص را برای اخذ ویزای کشور های مختلف می سنجد تا با متقاضیان با دیدی باز اقدام به تصمیم گیری نمایند. این مژده را نیز به شما میدهیم که هنگام کار با این موسسه هیچ خطر و ریسکی متوجه مبالغ پرداختی شما نمیشود و در صورت بروز هر موردی یا مسئله ای در مرحله پذیرش یا ویزا مبلغ حق الوکاله را عودت میدهد. شما متقاضیان عزیز تحصیل در کالج های انگلستان می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیل تر درباره کالج Bellerbysو دیگر کالج های انگلستان و اخذ مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان ارشد ، با شماره تلفن های دفاتر همکار ما تماس حاصل نمایید.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *