مشاوره مهاجرت به انگلستان

و بررسی راههای مختلف مهاجرت به این کشور

 • مشاوره مهاجرت به انگلستان و مقدمه ای برآن
 • مشاوره مهاجرت به انگلستان و شرایط عمومی
 • مشاوره مهاجرت به انگلستان از طریق کار
 • مشاوره مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل
 • مشاوره مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری
 • مشاوره مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج
 • مشاوره مهاجرت به انگلستان از طریق تولد
 • مشاوره مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی
 • مشاوره مهاجرت به انگلستان و هزینه های زندگی در انگلستان
 • مشاوره مهاجرت به انگلستان و اخذ تابعیت
 • مشاوره مهاجرت به انگلستان و وکیل مهاجرت معتبر
 • مشاوره مهاجرت به انگلستان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • مشاوره مهاجرت به انگلستان و سخن پایانی
مشاوره مهاجرت به انگلستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مشاوره مهاجرت به انگلستان و مقدمه ای بر آن

مشاوره مهاجرت به انگلستان ، انواع روش های مهاجرت و زندگی در انگلستان و دریافت راهنمایی در خصوص اخذ اقامت انگلستان در این مقاله در مورد بررسی قرار خواهد گرفت. سوالات بسیاری در باب مهاجرت به انگلستان برای مخاطبین پیش می آید از جمله اینکه مهاجرت به انگلستان از چه طریقی امکان پذیر است؟ راه های اخذ اقامت انگلستان کدام است؟ از چه راه هایی می توان موفق به اخذ تابعیت و پاسپورت انگلستان شد؟ که در نتیجه در این مقاله سعی بر این داشته ایم تا تمامی نکات مهم در خصوص مشاوره مهاجرت به انگلستان را برای شما دوستان مورد تحلیل و بررسی جامع قرار دهیم. لازم به ذکر است که شما عزیزان همواره می توانید برای اخذ اطلاعات تکمیلی و بیشتر و همچنین برای دریافت پاسخ به سوالات خود در باب مشاوره مهاجرت انگلستان و دیگر کشورها با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور، ( MIE اتریش) تماس حاصل فرموده و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آمریکا و انگلیس
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت انگلیس کارآفرینی

مشاوره مهاجرت به دانمارک و شرایط عمومی

مهاجرت به انگلستان شاید ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده باشد. انگلستان یکی از چهار کشور تشکیل دهنده پادشاهی بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی است. انگلستان از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم مرز است و مهمترین جزء تشکیل دهنده کشور بریتانیا می باشد. انگلستان از شمال غرب با دریای ایرلند، از جنوب غرب با دریای سلتی و در شرق با دریای شمال مرز آبی دارد و از جنوب نیز کانال مانش آن را از کشور فرانسه و اروپای قاره‌ای جدا می کند. پایتخت انگلستان شهر لندن است. انگلستان بیش از ۱۰ جزیره کوچک و بزرگ دارد که از جمله آنها می توان به جزیره وایت و جزیره من اشاره کرد. مساحت این کشور ۱۳۰۳۹۵ کیلومتر مربع و جمعیت آن بیش از ۵۵ میلیون نفر است. نظام سیاسی این کشور، سلطنت مشروطه و نظام پارلمانی است. انگلستان یکی از مطرح ترین کشورهای جهان در زمینه فناوری و خدمات پزشکی است. از لحاظ آب و هوایی، انگلستان دارای آب و هوایی نسبتاً معتدل می‌باشد که در زمستان از صفر درجه پایین تر و در تابستان از ۳۲ درجه بالاتر نمی رود  واحد پول انگلستان پوند می باشد. اقتصاد بریتانیا یکی از اقتصاد های بزرگ دنیا محسوب می شود از صنایع اصلی این کشور می‌توان به کشاورزی، خودرو، مواد شیمیایی و غیره اشاره کرد. همچنین انگلستان سومین کشور در اتحادیه اروپا در تولید ناخالصی است. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) می تواند به شما در زمینه ی مهاجرت به انگلستان، کمک فراوانی نماید.

پرچم انگلیس
ویزای کار انگلستان

مشاوره مهاجرت به انگلستان از روش های مختلف

مشاوره مهاجرت به انگلستان از طریق کار

مهاجرت به سوئیس

یکی از روش های اخذ اقامت انگلستان از طریق کار می باشد به همین سبب بسیاری از افراد متقاضی کار انگلستان، به منظور اخذ اقامت دائم این کشور به دنبال مشاوره مهاجرت به انگلستان هستند. نکته حائز اهمیت این است که مهاجرت کاری به انگلستان و گرفتن ویزای این کشور فقط از طریق (job offer) امکان پذیر است. این روش به این معنی است که فرد متقاضی باید یک دعوت نامه کاری از کارفرمایی مجاز که دارای یک شرکت معتبر در انگلستان است را دریافت کند. از شرایط دیگر این دعوتنامه این است که باید آن کار باید ابتدا سه ماه در انگلستان آگهی و پس از آن مجدد سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی شود و اگر پس از ۶ ماه شخصی واجد شرایط پیدا نشد، کارفرما می تواند از کشورهای دیگر نیروی کار بپذیرد. کارفرما باید برای فرد متقاضی حقوقی را مشخص کند که کل هزینه های شخص و خانواده‌اش را تامین نماید. وقتی شخص از طریق آگهی پذیرفته شد و پیشنهاد کاری دریافت نمود می تواند برای اخذ ویزای کاری و مهاجرت کاری به انگلستان اقدام نماید. برای گرفتن اخذ ویزای کار شخص متقاضی باید مبلغی را ۹۰ روز قبل از درخواست در حساب شخصی خود گذاشته و پرینت این روز را بگیرد. این مبلغ برای خود شخص ۸۰۰ هزار پوند و برای هر همراه (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) برابر با ۵۳۰۰ پوند می باشد. نکات مهم دیگر در زمینه کار در انگلستان این است که حداقل ساعت کاری برای فردی که مهاجرت کاری به این کشور داشته برابر ۳۰ ساعت در هر هفته بوده و داشتن مدرک دانشگاهی معتبر و مدرک زبان انگلیسی نیز ضروری می باشد.

 انواع ویزای کار انگلستان:

 • ویزای درجه یک

  این ویزا شامل افرادی چون رهبران علمی، مهندسان، پزشکان می باشد. درخواست ویزای کاری این افراد توسط اداره کار کشور انگلستان بررسی می گردد. لازم به ذکر است که میزان ویزاهای صادر شده در این روش 1000 عدد می باشد. مدت زمان این ویزای صادر شده 5 سال می باشدکه البته امکان تمدید این ویزا به مدت 5 سال نیز وجود دارد.

 • ویزای درجه دو

  کارگران دارنده این ویزا می توانند مهاجرت کاری به انگلستان داشته باشند. حقوق دریافتی تعیین شده در این نوع ویزا 25 هزار پوند می باشد. در این نوع ویزا فرد یک اقامت کاری 6 ساله دریافت می نماید.

 • ویزای کار(انتقال به یک شرکت در انگلستان)

  گاهی اوقات افراد از شرکت موجود در کشور مبدا آنها به یکی از شعب شرکت مورد نظر در کشور مقصد فرستاده می شوند. در این شرایط افراد به اقدام به ویزای کاری انگلستان می کنند. مدت زمانی این ویزای 6 الی 9 ماه می باشد.

 • ویزای کار دینی

  این نوع ویزا مربوط به افرادی است که قصد تبلیغ و ترویج دین در کشور انگلستان را دارند. در این نوع ویزا افراد یک اقامت 3 ساله دریافت می نمایند و این افراد به عنوان مبلغ دین مهاجرت کاری به کشور انگلستان خواهند داشت.

 • ویزای کار ورزشکاران

  این نوع ویزا مختص ورزشکاران و مربیان می باشد. این نوع ویزا تحت شرایطی به ورزشکاران و مربیان ورزشی داده می شود که مدارک ورزشی آن ها توسط اداره ورزش کشور انگلستان مورد تائید قرار گیرد. مدت زمان این ویزا 3 سال می باشد. همچنین امکان تمدید این ویزا وجود دارد.

 • ویزای کار موقت

  در مهاجرت کاری به انگلستان یکی از انواع ویزا، ویزای کاری موقت می باشد. این نوع ویزا مخصوص تمامی افرادی است که به مدت کوتاه مدت می خواهند در کشور انگلستان کار کنند. مدت زمان این ویزا 1 الی 2 سال است.

نرخ بیکاری انگلستان را در نمودار زیر می توانید مشاهده نمایید.

نرخ بیکاری در انگلستان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت دانمارک و انگلیس
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت سرمایه گذاری انگلستان

مشاوره مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

ویزای تحصیلی اروپا

یکی از رایج ترین راه های مهاجرت به انگلستان،  از طریق تحصیل می باشد. سیستم آموزشی انگلستان، یکی از بهترین و قدیمی ترین سیستم های آموزشی دنیا است. از دانشگاه های این کشور می توان به آکسفورد و کمبریج اشاره کرد. حدود یک چهارم از دانشگاههای انگلستان جزء، صد دانشگاه برتر جهان هستند. تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان ۳ سال زمان خواهد برد. لازم به ذکر است که پیش دانشگاهی جزئی از مقطع کارشناسی محسوب می شود. تحصیلات تکمیلی انگلستان شامل دو مقطع کارشناسی ارشد و دکترا می باشد که طول تحصیل آن از کارشناسی کوتاه تر است با این وجود می توان برای این دو مقطع مدت زمان یک تا پنج سال را در نظر گرفت(دوره زمانی بلندمدت مختص رشته پزشکی و حقوق است) دانشجویان مقطع تکمیلی باید تحقیقات علمی خود را زیر نظر یک استاد راهنما که در رشته متخصص است توسعه دهد. افراد دارای مدرک فوق دیپلم در ایران می توانند در مقطع قبل از فوق لیسانس در انگلستان پذیرش شوند که مدت زمان این مقطع ۹ ماه است. فرد می تواند با این مدرک در مقطع فوق لیسانس نیز ادامه تحصیل دهد و همچنین می تواند حتی در رشته های مدیریتی و مالی نیز پذیر شود. میانگین هزینه تحصیل در انگلستان در دانشگاه های معتبر انگلستان بین ۱۰ تا ۱۲ هزار پوند به صورت سالانه می باشد. در مقطع لیسانس داشتن مدرک زبان آیلتس ۶، در مقطع کارشناسی ارشد آیلتس ۵/۶ و در مقطع دکترا آیلتس ۷ موردنیاز است. همچنین ممکن است متقاضیان تحصیل در انگلستان نیاز به شرکت در دوره های a-level  و یا foundation داشته باشند. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان به شرح زیر است:

 • جزئیات اطلاعات پاسپورت و عکس جدید

 • تاییدیه پذیرش دانشجو از موسسه آموزشی پذیرفته شده

 • در صورتی که زبان انگلیسی، زبان بومی یا مادری متقاضی نیست لازم است مدرک جهت تایید مهارت انگلیسی صحبت کردن ارائه دهد.

 • ارائه مدارک در خصوص داشتن توانایی مالی

 • برای اخذ ویزای تحصیلی عمومی، افراد باید مبلغ ۳۲۸ پرداخت کنند در صورتی که تاثیر آنها بیش از ۶ ماه به طول می‌انجامد باید برای دسترسی به سرویس خدمات عمومی پرداخت کنند.

 • پرینت موجودی حساب

 • ترجمه مدارک هویتی

 • ترجمه فیش حقوقی

 • ترجمه سند ملک

 • ترجمه سابقه کار

 • ترجمه سابقه بیمه

برخی از دانشگاه های معتبر انگلستان را در جدول زیر مشاهده می نمایید.

دانشگاه های برتر انگلیس

مشاوره مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

مشاوره مهاجرت به کانادا

یکی دیگر از راه های مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری می باشد. انگلستان یکی از بزرگترین مراکز مالی اروپا در دنیا می باشد و بسیاری از بانک ‌های بزرگ دنیا در انگلستان قرار دارند. طی سال های گذشته دولت انگلستان قوانین زیادی برای جذب سرمایه داران و کارآفرینان تصویب و اجرا کرده است و در نتیجه فرصت عالی برای سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان وجود دارد. همچنین فرد سرمایه گذار می تواند برای خود و خانواده خود اقامت دائم را اخذ نماید. برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری انگلستان می توان به مورد زیر اشاره کرد:

 • ویزای سرمایه گذاری ۲ میلیون پوند انگلستان

  برای سرمایه‌گذاری در هر کشوری توجه به استانداردهای سرمایه‌گذاری بسیار حائز اهمیت است. یکی از این استانداردها توجه به نرخ مصادره اموال است، این نشان‌دهنده هرگونه اقدام تبعیض آمیز از طرف دولت میزبان می باشد. نرخ مصادره اموال بین عدد ۱ تا ۷ است، عدد یک به معنی کم خطر و عدد هفت به معنای پر خطر است در نمودار زیر خطر و در کشور انگلستان مشاهده می کنید که از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ ثابت و برابر یک بوده است.

نرخ مصادره اموال انگلستان
 • از دیگر نکات مهم توجه به نرخ فساد مالی است که نمودار آن را در زیر مشاهده می نمایید.

انتها خاطر نشان می کنیم که با توجه به لغو ویزای سرمایه گذاری 50 و 200 هزار پوندی، حتما از مشاوره مهاجرت به انگلستان برای جلوگیری از ضررهای مالی و زمانی استفاده نمایید.

مشاوره مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

مهاجرت به انگلستان

یکی از روش های اخذ اقامت و مهاجرت به انگستان از طریق ازدواج می باشد. این ویزا برای متقاضیان است که قصد دارند از طریق ازدواج با شهروند یا فرد دارای اقامت دائم انگلستان اقامت این کشور را کسب کنند. برای اخذ این ویزا می بایست:

 • یکی از زوج یا زوجه باید اقامت قانونی انگلستان داشته باشد

 • زوجین باید همدیگر را ملاقات کرده و با هم آشنا باشند

 • زوج و زوجه قصد اقامت دائمی در انگلستان را داشته باشند

 • محل سکونت برای زوجین در انگلستان از قبل مشخص شده باشد

 • زوجین قصد اخذ کمک های دولتی و عام المنفعه را نداشته باشند

نکته حائز اهمیت دیگر این است که اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج تنها پس از گذراندن یک دوره ۵ ساله امکان پذیر است. و هم ثابت کنند که ازدواج آنها واقعی می باشد و هدف از این کار لزوماً کسب اقامت در کشور انگلستان نیست.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کارآفرینی و سرمایه گذاری در انگلستان

مشاوره مهاجرت به انگلستان از طریق تولد

از دیگر روش های اخذ اقامت و مهاجرت به انگلستان می توان به تولد فرزند در این کشور اشاره کرد. تابعیت انگلستان از طریق تولد از سیستم خون پیروی می کند، به این صورت که اگر فردی دارای پدر یا مادر تبعه انگلستان باشد به صورت خودکار تبعه انگلستان می گردد اما در خصوص اشخاصی که تبعه انگلستان محسوب نمی شوند اگر والدین هر دو در زمانی که فرزند متولد می‌شود در انگلستان زندگی کنند به طور خودکار موجب نمی شود که فرزند آنها تبعه کشور انگلستان به شمار رود. بلکه زمانی کودک متولد شده در انگلستان، تابعیت آن کشور را به دست می آورد که حداقل یکی از والدین آن، مقیم انگلستان باشند.

ثبت شرکت در انگلستان

مشاوره مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

اقامت کانادا

نکته مهم و لازم به ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه خدماتی در این خصوص ارائه نمی‌دهد و اطلاعات موجود تنها جهت آگاهی شما عزیزان بوده و در نتیجه اخذ مشاوره مهاجرت به انگلستان در زمینه پناهندگی میسر نمی باشد. با اقتباس از تعریف ارائه شده در کنوانسیون ۱۹۵۱ ژنو، پناهنده به شخصی گفته می شود که از کشور خود به دلیل فعالیت سیاسی، تفاوت و تبعیض نژادی، قومی، مذهبی، جنگ و هر خطر دیگری که جان وی را تهدید می‌کند خارج شده و به کشور دیگر مهاجرت می کند تا تحت پناه آن کشور در سایه شرایط اقتصادی و اجتماعی بهتر به آزادی و زندگی آرام دست یابد. لذا کسی که جرم و جنایتی انجام داده است و یا افرادی که احساس می‌کنند جان آنها در خطر است اما در حقیقت از لحاظ قانونی چنین نیست، پناهنده محسوب نمی شوند. حقوق پناهنده به اختصار شامل مکانی برای زندگی، هزینه پوشاک، خوراک در پولی تو جیبی جهت گذران زندگی می باشد. با توجه به خطراتی که فرد در این مسیر متحمل می شود، این راه از نظر حقوقدانان به هیچ وجه مورد تایید قرار نمی گیرد. درخصوص شرایط ماجرت بهانگلستان از طریق پناهندگی می توان به توضیحات زیر پرداخت:

برای بررسی مراحل پناهندگی در انگلستان ابتدا باید قوانین حاکم بر کشور درخواست کننده را در انگلستان در نظر گرفت. پناهنده می تواند اعضای خانواده خود را در کنار خود داشته باشد. همراه شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد و سایر افراد خانواده به عنوان همراه محسوب نمی شوند.. پناهنده برای ثبت درخواست پناهندگی خود باید با یک مامور اداره مهاجرت ملاقات کند. همچنین شخص می تواند به محض ورود به خاک انگلستان درخواست پناهندگی کند که در ابتدا از وی عکس و اثر انگشت گرفته می شود، سپس در مصاحبه‌ای از شما سوال می شود که چه کسی هستید؟ و از کجا آمده اید؟ همچنین از شما سوال می شود که چرا می خواهید در انگلستان پناهنده شوید؟ فرد می تواند برای اثبات صحبت‌های خود مدارک کتبی ارائه نماید. فرد متقاضی می‌تواند فردی که قرار است با وی مصاحبه کند را انتخاب نمایید که زن باشد یا مرد. همچنین باید توجه داشت که در این راه برای سفر به شما کمک مالی داده نمی شود. پس از درخواست اداره پلیس متقاضی را بازداشت می کند و در محل های مشخص برای حضور و اقامت پناهندگان انتقال داده می شود مگر اینکه از قبل در مرکز پناهندگی ثبت نام کرده باشد، کودک باشد، پیر یا سالخورده باشد، دارای خانواده و فرزند باشد، یا باردار باشد و یا یک قربانی قاچاق انسان باشد.

مشاوره مهاجرت به انگلستان و هزینه های زندگی در انگلستان

یکی از مواردی که جهت مهاجرت به انگلستان می بایست مورد توجه افراد قرار گیرد، هزینه های زندگی در این کشور است. به طور کلی هزینه های زندگی و تحصیل در انگلستان از دیگر کشورها بسیار بالاتر می باشد. این مقاله به وسیله کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) نگاشته شده و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام است. جدول زیر نرخ برخی از اقلام را نشان می دهد:

هزینه زندگی در انگلستان

مشاوره مهاجرت به انگلستان و اخذ تابعیت

مشاوره مهاجرت به انگلستان

یکی از اهداف اساسی بسیاری از افراد که قصد مهاجرت به انگلستان را دارند، اخذ تابعیت آن کشور است. البته متقاضی می بایست برای افزایش شانس اخذ اقامت دائم و تابعیت، حتما مشاوره مهاجرت به انگلستان داشته باشد. در صورت شرایط زیر می توان برای اخذ تابعیت انگلستان درخواست داد.

 • سن بالای ۱۸ سال

 • عدم مشکل اخلاقی و شخصیتی در طول ۱۰ سال گذشته

 • فرد پس از اخذ شهروندی همچنان در انگلستان زندگی می‌کند

 • به زبان انگلیسی مسلط باشد و شرایط زندگی در انگلستان را داشته باشد

 • در آن ۵ سال نباید بیش از ۴۵۰ روز در خارج از انگلستان گذرانده باشد

 • در طول اقامت خود در انگلستان قوانین مهاجرتی را نقض نکرده باشد

 • در صورتی که همسر و یا شریک مدنی وی شهروند انگلستان باشد، شرایط متفاوتی وجود دارد

 • حداقل ۵ سال قبل از تاریخ درخواست خود در انگلستان زندگی کرده باشد

مشاوره مهاجرت به انگلستان و معرفی موسسه حقوقی ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه درخشان در امور مهاجرت با مدیریت جناب آقای دکتر ملک پور آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. دفاتر موسسه حقوقی ملک پور در سراسر جهان گسترده است که از جمله آنها می توان به دفاتر اتریش، کانادا و ایران اشاره نمود. موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) در اخذ ویزاهای مختلف و مهاجرت به کشور های مختلف با توجه به رزومه قوی موسسه می تواند به صورت صحیح شما را در زمینه مهاجرت به انگلستان راهنمایی کنند. مشاورین و کارشناسان ارشد مجموعه آموزش های تخصصی را در باب مهاجرت توسط جناب دکتر ملک پور دیده اند. شما عزیزان همچنین می توانید با اخذ وقت قبلی، با جناب استاد ملک پور مدیریت محترم موسسه مشاوره تخصصی داشته باشید.

مشاوره مهاجرت به انگلستان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

مشاوره مهاجرت به انگلستان

موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) بیش از یک دهه کار درخشان و نامی معتبر دارد. ما با همکاری دفاتر خود مدت زیادی است که در این عرصه به مشاوره تخصصی پرداختیم. همکاران مشاور ما در شهرهای تهران، گیلان، شیراز و اهواز مشغول به فعالیت بوده و مشاوره تخصصی ارائه می نمایند. همچنین موسسات مشاوره ای و همکار بسیاری در سراسر جهان از جمله دفتر مرکزی ما در شهر وین قلب اروپا و دفتر همکار ما در ونکوور کانادا، همگی گواه بر توسعه و عظمت کار ما هستند. شما با موسسه ملک پور شما آرامش دارید و وکلای ما با سابقه ای درخشان و مدیریت شخص آقای امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری دانشجوی دکترا در اروپا از جمله مواردی است که به آن افتخار می کنیم. ما همیشه عرض کردیم که صداقت و درستی عمل پیشه ی ماست و به عنوان شعار سازمانی سرلوحۀ عمل ما می باشد. شما می توانید در تمامی موارد مربوط به زیر مجموعه های حقوق مهاجرت نظیر مهاجرت و اخذ اقامت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق کار و اخذ اقامت کاری، تابعیت و مباحث مرتبط با تعارض قوانین به خصوص در باب تولد ایرانیان در خارج از کشور، مسائل مرتبط با ازدواج یک ایرانی با اتباع خارجی، امور مرتبط به سرمایه گذاری خارجی و در کل انتخاب وکیل متخصص هر بخش با ما مشاوره مهاجرت به انگلستان داشته باشید.

ثبت شرکت در انگلستان
کار در انگلستان
مهاجرت قاچاقی به انگلستان
مشاوره مهاجرت به انگلستان از سخن پایانی

مشاوره مهاجرت به انگلستان، اخذ اقامت و تابعیت انگلستان، شرایط حقوقی، هزینه های زندگی در انگلستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت و در اختیار شما عزیزان قرار دارد. در این نوشتار با راه های اخذ اقامت و تابعیت انگلستان آَشنا شدیم. راه هایی از جمله تحصیل، کار، سرمایه گذاری و ازدواج که می تواند در نهایت تابعیت انگلستان را برای شما به دنبال داشته باشد. شما سروران گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به انگلستان و سایر کشورها، آگاهی از روشهای مهاجرت، رفع ابهامات و یافتن پاسخ سوالات خود در خصوص مهاجرت به انگلستان با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. همچنین می توانید سوالات خود را در خصوص مهاجرت به انگلستان در پایان این نوشتار، در قسمت دیدگاه ها وارد کرده ودر کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *