مشاوره مهاجرت به کشور آلمان

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان و بررسی آن

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان، راههای دریافت مشاوره مهاجرت به آلمان و روش‌های مختلف مهاجرت به کشور آلمان از جمله سرمایه گذاری در آلمان و کار و تحصیل در آلمان و معیار و مقیاس مشاوره خوب و مطمئن در زمینه مشاوره مهاجرت به آلمان و کلیه مواردی که می تواند در مورد مهاجرت به کشور آلمان مهم و سوال برانگیز باشد در این مقاله مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد. چه روش هایی از مهاجرت سبب اخذ اقامت می گردند؟ موسسه حقوقی ملک پور چه خدماتی در زمینه مهاجرت به آلمان، ارائه می دهد؟ لذا متذکر می شویم که شما با استفاده از این مقاله می توانید برای دریافت کلیه سوالات و پرسش های خود در زمینه مشاوره مهاجرت به کشور آلمان و کشورهای دیگر از جمله تحصیل در کانادا و دیگر کشورها به وب سایت معتبر موسسه حقوقی ملک پور مراجعه نموده و از اطلاعات جامع و کامل مطالب آن بهره گیرید و یا می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و از خدمات رایگان و کامل مشاورین موسسه ملک پور بهره مند شوید.

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • مشاوره مهاجرت به کشور آلمان و شرایط عمومی آن
 • مشاوره مهاجرت به کشور آلمان و معرفی موسسه حقوقی ملک پور
 • مشاوره مهاجرت به کشور آلمان و سابقه کاری موسسه حقوقی ملک پور

 • مشاوره مهاجرت به کشور آلمان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • مشاوره مهاجرت به کشور آلمان از طریق کار
 • مشاوره مهاجرت به کشور آلمان از طریق تحصیل
 • مشاوره مهاجرت به کشور آلمان از طریق سرمایه گذاری
 • مشاوره مهاجرت به کشور آلمان از طریق ازدواج
 • مشاوره مهاجرت به کشور آلمان از طریق تولد
 • مشاوره مهاجرت به کشور آلمان از طریق پناهندگی
 • مشاوره مهاجرت به کشور آلمان و مشاوره اسکایپ
 • مشاوره مهاجرت به کشور آلمان و سخن پایانی
مشاوره مهاجرت به کشور آلمان

آنچه در ویدیوی زیر می توانید مشاهده نمایید:

 • انتخاب رشته در آلمان چگونه است؟
 • شرایط تحصیل رایگان در آلمان چیست؟
 • پزشکی در آلمان چه شرایطی دارد؟
 • تحصیل در دبیرستان در آلمان توسط موسسه ملک پور امکان پذیر است؟
ویدیوی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با شرایط تحصیل در آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ثبت شرکت در آلمان

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان و شرایط عمومی آن

کشور آلمان کشوری بسیار زیبا در غرب و قاره اروپا واقع شده و جمعیتی بالغ بر ۸۲ میلیون نفر را در خود جای داده که از این حیث پر جمعیت ترین کشور قاره اروپا میباشد. مرکز این کشور، شهر زیبای برلین می باشد از نظر موقعیت جغرافیایی از شهر با کشور لهستان و جمهوری چک از جنوب با کشورهای سوئد و اتریش و از غرب با کشورهای لوکزامبورگ،فرانسه، هلند و بلژیک و از شمال با کشور دانمارک هم مرز می‌باشد. وسعت کشور آلمان چیزی در حدود ۳۰۰. ۵۷ ۱۳۸۶ کیلومتر مربع و تقریباً به اندازه استان خراسان ایران می باشد. به مانند اکثر کشورهای اروپایی واحد پول کشور آلمان یورو بوده. زبان اصلی مردم کشور آلمان، آلمانی می‌باشد. کشور آلمان بسیار مردم موظف و منظمی دارد و این کشور از نظر صنعت و تکنولوژی مقام اول را به خود اختصاص داده است و دین اصلی مردم کشور آلمان مسیحی بوده و ۷۰ درصد مردم کشور آلمان مسیحی می باشند و ۳۰ درصد مابقی مربوط به یهودیان و ادیان دیگر می باشد. از آنجا که نرخ بیکاری در کشور آلمان بسیار پایین بوده و از امکانات رفاهی و سطح کیفی بالای زندگی این کشور برخوردار می باشد،

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

همچنین از امنیت و نظم و قانون بسیار بالا برخوردار می‌باشد. بنابراین ۱۲ میلیون نفر از مردم این کشور را مهاجران به خود اختصاص داده اند و جزء دومین کشور محبوب برای مهاجرت به شمار می‌رود. لذا باید راه‌های مختلف مهاجرت به کشور آلمان توسط مشاورین متخصص برای افراد متقاضی تشریح شده و اطلاعات را در اختیار افراد مشتاق کشورآلمان قرار دهند تا بتوانند به راهنمایی درست و منطقی، بهترین تصمیم را در امر مهاجرت به کشور آلمان پیشروی مهاجران قرار گیرد تا خدای ناکرده با شکست مواجه نشوند و نیاز هست چرا که مهاجرت به کشور آلمان و راه‌های مختلف مهاجرت به کشور آلمان که فوق العاده مهم و امری بسیار تخصصی می باشد. می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) تماس بگیرید تا مشاوره مهاجرت به کشور آلمان با در نظر گرفتن شرایط شخص متقاضی، بهترین و منطقی‌ترین تصمیم در مورد فرد متقاضی گرفته و معرفی شود.

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان و معرفی موسسه حقوقی ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور زیر نظر جناب آقای دکتر ملک پور مدیریت می شود. ایشان دانشجوی دکترای حقوق بین الملل در اتریش بوده و وکیل پایه یک دادگستری میباشد. موسسه حقوقی ملک پور در زمینه مهاجرت بیش از ۱۵ سال است که فعالیت می کند و همواره نه تنها موسسه حقوقی ملک پور در ایران بلکه در کل منطقه خاورمیانه بسیار باسابقه و معتبر به شمار می‌رود که در زمینه مهاجرت بیشتر از ۷۰ کشور دنیا با سربلندی فعالیت موفق داشته و به مهاجرین متقاضی به کشورهای مختلف خدمات ارائه می دهد موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن ۸ درصد مختلف در اقساط نقاط دنیا که در کشورهای کانادا اتریش بلاروس و ایران می باشند خدمت. خود را به متقاضیان خواهان مهاجرت به سراسر دنیا ارائه می دهد از جمله این خدمات مشاوره مهاجرت به کشور آلمان می باشد و در این زمینه خدمات ویژه و برجسته‌ای به متقاضیان ارائه تمامی دفاتر مستقر در ایران و کشورهای دیگر زیر نظر جناب آقای دکتر ملک پور که خودشان در شهر وین اتریش مستقر و در دفتر مرکزی اتریش فعالیت دارند. موسسه حقوقی ملک پور هم در مورد مشاوره مهاجرت و هم در مورد مراحل مختلف مهاجرت به کشورهای مختلف و همچنین دریافت ویزا برای کشورهای مختلف. بیت بسیار بزرگی که از نموده است بنابراین برای بهره گیری از یک جلسه مشاوره مهاجرت به کشور آلمان پیشنهاد می کنید با مشاورین مجرب و موسسه حقوقی ملک پور که زیر نظر آقای دکتر ملک پور و آموزش دیده اند، تماس حاصل نموده و یا در وب سایت موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط بوده و در ادامه امور مربوط به مهاجرت خود را به موسسه حقوقی ملک پور واگذار نموده و از خدمات این موسسه برای مهاجرت خود بهره گیرند.

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان و سابقه کاری موسسه حقوقی ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور برای اینکه در زمینه دریافت ویزا موفق عمل کند در مورد کشور آلمان و سایر کشورها از وکلای مختلف با ملیت‌های مختلف سود می برد. این موسسه برای موفق عمل نمودن در زمینه اخذ ویزای کشور آلمان از وکیل آلمانی به تمام قوانین و ضوابط مهاجرت به کشور آلمان اطلاعات و آگاهی. دارد استفاده نموده و در نتیجه همیشه و هر روزه موفق تر و سر بلند تر از قبل در زمینه اخذ ویزا عمل نموده و برای این ادعا می توانید به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه کرده و ویزا ها و مصاحبه موکلین را در این زمینه تماس بفرمایید.

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان مقوله های بسیار مهم و حائز اهمیت است که به وسیله مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور و اشخاص متقاضی ارائه شده. و در جلسه مشاوره مهاجرت به کشور آلمان تمامی شرایط و راه های مهاجرت به کشور آلمان مورد بررسی قرار می‌گیرد و از آنجا که تمامی راه های مهاجرت به کشور آلمان. از جمله کار تحصیل سرمایه گذاری تولد ازدواج با موسسه حقوقی ملک پور امکان پذیر میباشد بهترین و منطقی‌ترین راه مهاجرت به فرد متقاضی ارائه شده و تشریح کامل می‌شود و در آخر جلسه بهترین روش پیشنهاد می شود.

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان از طریق کار

مهاجرت به نیوزلند

کشور آلمان کشوری است که نرخ بیکاری پایین دارد و رقمی در حدود سه و دو دهم درصد را به خود اختصاص داده است و این یعنی در کشور آلمان فرد بیکار بسیار کم است. بنابراین افراد جویای کار، کشور آلمان را برای مهاجرت خود انتخاب می کنند. برای دریافت ویزای کار در کشور آلمان باید از سوی یک کارفرما دعوت به کار شود و برای افرادی که خارج از کشور آلمان به دنبال پیدا کردن کار فرما هستند امری مشکل اما کشور آلمان از آنجا که به شرکت نیاز دارد و نیز تحت عنوان ویزای جاب سیکر به متقاضیان جویای کار ارائه می دهد. این نوع ویزا دارای شرایط خاص خود می باشد. مثلاً شخص متقاضی باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشد و یا در سن مناسبی قرار داشته باشد همچنین رشته تحصیلی مناسب و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی داشته باشد. شما خوانندگان عزیز این مقاله می توانید در جلسه مشاوره مهاجرت به کشور آلمان از تمامی قوانین و موارد لازم برای کسب ویزای جستجوی کار آگاه شوید.

مقالات مرتبط

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان از طریق تحصیل

در کشور آلمان کودکان از سن ۶ سالگی وارد مدرسه می‌شوند و بعد از ۴ الی ۶ سال که در دبستان به تحصیل مشغول شدند، مهیای ورود به تحصیل در مقطع بعدی بعد از دبستان پنج دوره متفاوت برای انتخاب وجود دارد که در استان‌های مختلف متفاوت است در این دبیرستان‌ها دانش آموزان می توانند در رشته های پزشکی یا دور فنی حرفه‌ای و آموزش زبان های مختلف به تحصیل بپردازند. به طور کلی نظام تحصیلی کشور آلمان رایگان می باشد. در کشور آلمان دانشگاه‌ها و مدارس دولتی از سطح بالایی برخوردار هستند و در بین ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان نام‌ سه دانشگاه کشور آلمان به چشم می‌خورد. بالا بودن کیفیت آموزش در کنار رایگان بودن در کشور آلمان باعث شده که بسیاری از مهاجران به فکر تحصیل در کشور آلمان باشند. باید به یاد داشته باشید که تحصیل مدارس و دانشگاههای دولتی کشور آلمان به زبان آلمانی میباشد و اگر به زبان انگلیسی فرد بخواهد تحصیل کند، باید در مدارس دانشگاه های خصوصی و بین المللی اعلام نماید.

مهاجرت تحصیلی

همچنین اگر شخصی بخواهد در دانشگاه های رایگان و دولتی به تحصیل بپردازد، باید در کنکور سراسری ایران قبول شده باشد و یا اشتغال به تحصیل دانشگاه های سراسری ایران را به همراه داشته باشد و البته برای تحصیل در بعضی رشته‌ها مثل رشته های گروه هنر باید آزمون ورودی به زبان آلمانی بدهد تا بتواند برای ادامه، وارد دانشگاه های دولتی شود. هزینه تحصیل در کشور آلمان در دانشگاههای خصوصی سالیان مبلغی در حدود ۱۶ تا ۲۰ هزار یورو می باشد. لازم به ذکر است موسسه حقوقی ملک پور در زمینه تحصیل و اخذ پذیرش و ویزا برای کشور آلمان سابقه بسیار طولانی و درخشانی داشته و دارد و شما می توانید با تماس با موسسه در رابطه با مهاجرت از طریق تحصیل به کشور آلمان آگاهی کامل یافته و برای ادامه تحصیل در بهترین مدارس و دانشگاههای آلمان ادامه تحصیل بدهید.

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان از طریق سرمایه گذاری

در کشور آلمان راه‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد. مثلاً شما می توانید در زمینه ثبت شرکت، کارآفرینی، راه اندازی کسب و کار و خرید ملک اقدام نمایید. برای ثبت شرکت شما نیازی به سرمایه اولیه که حداقل ۲۵ هزار یورو خواهد داشت، را باید در نظر داشته باشید. برای سرمایه اولیه، این مبلغ الزامی است و البته هزینه ثبت شرکت کمتر از ۱۰ هزار یورو می باشد. شخص حتماً باید یک شخص آلمانی را به استخدام شرکت خود درآورد یا مثلا برای خرید ملک، حداقل شما باید ۲۵۰ هزار یورو در نظر بگیرید. به هر حال هر کدام از روشهای سرمایه گذاری قوانین و قواعد خاص خودش را دارد. از آنجا که تمام جوانب باید در نظر گرفته شود و باید منطقی ترین و بهترین تصمیم در امر سرمایه‌گذاری صورت گیرد تا سرمایه شخص از دست نرود و به شکست نیانجامد.

• تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

فرد حتماً باید با کمک مشاور حقوقی مجرب که در امر سرمایه‌گذاری کشور آلمان تخصص و تبحر کافی داشته باشد، اقدام نماید و از آنجا که اخیراً موانع بسیار سخت و مشکلی برای سرمایه گذاران ایرانی در کشور آلمان وجود داشته و دارد، بهتر است در مورد کشورهای همسایه مثل کشور اتریش اقدام شود. چون کشور اتریش در حال حاضر یکی از بهترین کشورها در امر سرمایه گذاری به شمار می رود و شما می توانید با یک مشاوره متخصص و باتجربه که با تمامی قوانین سرمایه‌گذاری آگاه و مطلع است، در یک جلسه مشاوره فوق تخصصی تمام معایب و مزایای سرمایه گذاری در کشور آلمان را به طور دقیق و شفاف بررسی نموده و در نهایت برای سرمایه گذاری در کشور آلمان و کشورهای همجوار آلمان اقدام نمایید.

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان از طریق ازدواج

یکی از روش های مهاجرت به کشور آلمان ازدواج با یک فرد آلمانی است و از این طریق شخص به تابعیت آلمان می رسد. اگر شخصی با یک فرد آلمانی ازدواج کند و اثبات شود که این ازدواج قانونی بوده و در واقع سوری نباشد و شخص بتواند توانایی ساپورت مالی فردی که با او ازدواج کرده را نشان دهد، می تواند ابتدا اقامت کار و یا تحصیل به عنوان همراه دریافت نمایند و بعد از سه سال زندگی و اثبات زندگی کردن با فرد آلمانی به پاسپورت کشور آلمان دست یابد. مسئله ازدواج سوری اخیراً توسط افراد سودجو و کلاهبردار خیلی اتفاق افتاده و مرسوم شده و این افراد با ادعای دروغ و غیر واقعی به افراد متقاضی، از آنان مبالغ هنگفتی دریافت نموده و باعث می‌شود بخش قابل توجهی از سرمایه مهاجران از دست برود. لذا پیشنهاد می شود حتماً از وکلای مجرب و با تجربه در زمینه مشاوره مهاجرت به کشور آلمان استفاده نموده تا با راهنمایی و هدایت درست و منطقی در این زمینه اقدام شود.

مهاجرت به سوئیس

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان از طریق تولد

یکی از راه هایی که برای مهاجرت به هر کشوری می‌تواند احیاناً مورد بررسی قرار گیرد، تولد است. اما بهتر است اول بدانیم که دریافت تابعیت یک کشور به واسطه تولد از دو طریق امکان‌پذیر می‌باشد. دو راه وجود دارد. سیستم خاک به این شکل است که هر فردی در خاک یک کشور متولد شوند، این کشور را از زمان تولد به دست می آورد. در واقع پدر یا مادر و یا هردو والدین این شخص باید تابعیت آن کشور مذکور را داشته باشند و علاقه بسیاری از کشورهای دنیا مثل کشور آلمان به این صورت است که اگر بچه در خاک این کشور متولد شود، اینکه پدر یا مادر و یا هر دوی آنها آلمانی باشد و تابعیت این کشور را داشته باشد پس از تابعیت و اخذ اقامت آلمان از طریق پدر و مادر به بچه منتقل می‌شود.

اقامت ایتالیا

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان از طریق پناهندگی

یکی از راه های مهاجرت به کشور آلمان می تواند راه پناهندگی باشد. راهی که بسیار خطرناک و بدون امنیت جانی و مالی بوده و در واقع اشتباه ترین و پرخطرترین راه مهاجرت به هر کشوری می باشد که افراد بدون اطلاع و آگاهی پایین در این مسیر مهاجرت، پای گذاشته و شاید حتی سال‌های زیادی را در کمپ های پناهجویان کشور، در بدترین شرایط بهداشتی و پر ازدحام کشور آلمان سپری کرده و چه‌بسا فرد بعد از چند سال سرگردانی در کمپ های پناهجویان به کشور خود بازگردانده شود .در این مسیر اجازه کار و تحصیل ندارد و در بسیاری از موارد اشخاص دچار افسردگی هم میشوند. موسسه ملک پور در این مقاله صرفا اشاره به این موضوع دارد تا افراد آگاه باشند که راه پناهندگی برای مهاجرین به کشور آلمان به هیچ وجه توصیه نمی شود و پیشنهاد نمی گردد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش گردیده است و هر گونه کپی برداری از آن ممنوع می باشد.

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان و مشاوره اسکایپ

از آنجا که موسسه حقوقی ملک پور همیشه در ارائه امور و خدمات نوین و پیشرفته پیشقدم بوده و هست، لذا برای رفاه حال مهاجرین، متقاضیان مهاجرت به کشور آلمان و سایر کشورهای دنیا مشاوره مهاجرت را به صورت آنلاین و یا تماس تصویری توسط کارشناسان و متخصصان حاضر و با تجربه برگزار می نماید. این مشاورین در اروپا شما را در این امر یاری می نمایند و برای ارتباط با متخصصان و مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور می توانید با تماس مستقیم با دفتر مرکزی وین و یا سایر دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و برای اخذ مشاوره اسکایپ اقدام نمایید و یا به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه و به صفحه درخواست مشاوره رایگان از طریق واتساپ، اطلاعات خود را ثبت نموده و مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در کمترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نموده تا شما را به این امر راهنمایی نمایند.

مقالات مرتبط

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان و سخن پایانی

مشاوره مهاجرت به کشور آلمان ، روش های مختلف اخذ اقامت در آلمان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. امیدواریم که توانسته باشیم تمامی نکات لازم برای مهاجرت به آلمان را در اختیار شما قرار دهیم و تمامی روش ها را به خوبی خدمت شما ارائه دهیم. همانگونه که دانستید برای مهاجرت به آلمان، مشاوره مهاجرت به کشور آلمان ضروری می باشد. چرا که با توجه به شرایط فرد، تمام روش ها را بررسی نموده و بهترین روش را انتخاب می نمایند. در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه مشاوره مهاجرت به کشور آلمان، می توانید با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته تا مشاورین ما بهترین مشاوره را به صورت رایگان به شما ارائه دهند. همچنین در قسمت دیدگاه نیز می توانید نظرات خود را بیان نموده تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *