معرفی دانشگاه هالت آمریکا

دانشگاه هالت آمریکا چگونه دانشگاهی است؟ دانشگاه هالت آمریکا در چه رتبه ای از دانشگاه های جهان قرار دارد؟ هزینه ی تحصیل در دانشگاه هالت آمریکا چقدر است؟ آیا هر کسی می تواند در دانشگاه هالت آمریکا تحصیل کند؟ شرایط تحصیل در دانشگاه هالت آمریکا چیست؟

تحصیل در آمریکا (اخذ ویزای تحصیلی آمریکا ، مهاجرت تحصیلی به آمریکا ، اعزام دانشجو به آمریکا )

ما در موسسه مشاوره ای  MIE یک امکان بی نظیر جهت علاقه مندان به تحصیل در آمریکا فراهم  نموده ایم که شما میتوانید در یکی از بهترین دانشگاه های آمریکا تحصیل کنید و در بسیاری از مورد اگر زبان شما در سطح خوبی باشد دیگر نیازی به مدرک آیلتس یا تافل نمیباشد. اگر مایلید با دانشگاه های طرف قرداد مادر آمریکا  بیشتر آشنا شوید و برای تحصیل بدون مدرک زبان و   mat  Gیا G RE درس بخوانید مقاله ذیل را بخوانید  که تصور میکنیم برای شما جالب توجه باشد.

رویکرد پیشرووانه دانشگاه هالتHULT UNIVERSITY  در ارائه آموزش تجاری کاربردی و مفید، رشته های مقطع کارشناسی را در این دانشگاه برای دانشجویانی که به دنبال رشد در محیط تجارت بین الملل هستند، جذاب کرده است.

اقتصاد جهانی امروز بیشتر به سود کسانی است که می توانند از مرزها عبور کنند و فرهنگ های گوناگون را درک کنند و در زمینه ای بین املللی فعالیت کنند. دانشگاه هالت تجربه ای بی رقیب و صمینامنه ارائه می کند و با همکاری اتباع ۱۴۰ کشور دنیا که در مجموع به ۱۰۵ زبان سخن می گویند، از کارشناسان آشنا با بازارهای آمریکایی، اروپایی و کشورهای در حال توسعه بهره می گیرد. دانشجویان دانشگاه هالت در حالی از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند که می توانند در محیط بین المللی کامیاب شوند و به سرعت با محیط های گوناگون بین المللی هماهنگ شوند.

دانشگاه برنامه ای دارد با عنوان “پویایی جهانی”، که در قالب آن، شما می توانید در یکی از شعبه های این دانشگاه در یکی از کشورهای جهان ثبت نام کنید و سپس، سه ماه در دو شعبه دیگر این دانشگاه درس بخوانید. برای نمونه، شما می توانید در شعبه دانشگاه هالت در بوستون ثبت نام کنید، و سپس از شعبه آن در لندن یا سائو پائولو، به شعبه آن در شانگهای سفر کنید. شما همچنین می توانید نخست به شعبه سان فرانسیسکو منتقل شوید و از آنجا به دوبی یا نیویورک بروید. شما می توانید بدون واسطه، پر رونق ترین اقتصادهای جهان را بررسی کنید و از نزدیک، رویه های مختلف بین المللی را مشاهده کنید.

از لحظه ای که شما در دانشگاه هالت پذیرش بگیرید تا پایان فارغ التحصیلی، کارکنان این دانشگاه ها در هر قدم همراه شما خواهند بود. گروهی متعهد و با تجربه از افراد حرفه ای در بخش های مختلفی همچون استخدام، پذیرش، مهاجرت، خدمات دانشجویی، و خدمات اشتغال تلاش می کنند که تجربه شما در دانشگاه هالت، بدون نگرانی و دغدغه باشد.

دانشگاه هالت همچنان به رشد شتابان خود در رتبه بندی دانشگاه های تجارت در جهان ادامه می دهد و هم اکنون، در زمره یک درصد نخست در میان دانشگاه های تجارت جهان است. در رتبه بندی دانشگاه اکونومیست، دانشگاه هالت در آمریکا رتبه ۲۱ و در سراسر جهان رتبه ۳۱ را در اختیار دارد. این دانشگاه در رتبه بندی روزنامه فایننشال تایمز، رتبه ۵۷ جهانی را در اختیار دارد. این دانشگاه در رتبه بندی روزنامه فایننشال تایمز در زمینه تجارت بین الملل، تجربه بین المللی، پویایی بین المللی، دانشگاه های بین المللی و هیئت علمی بین المللی، جزو ۱۰ دانشگاه نخست دنیا به شمار می آید.

رشته های کارشناسی ارشد و دکترا که به سبک آمریکایی ارائه می شوند، همواره از بالاترین استاندارد در زمینه آموزش تجاری به شمار می آمده اند. دانشگاه هالت در اتحادیه دانشگاه های نیوانگلند عضویت دارد و معنای این مسئله این است که اگر شما در هر یک از شعبه های این دانشگاه تحصیل کنید، مدرک شما یک مدرک آمریکایی به شمار می آید.

با توجه به تنوع دانشجویان حاضر در دانشگاه هالت، شما با تحصیل در این دانشگاه می توانید شبکه ارتباطات بین المللی خود را توسعه دهید. شما پس از فارغ التحصیلی به شبکه فارغ التحصیلان هالت با بیش از ۹ هزار عضو متصل می شوید. تنوع بی رقیب هالت نه تنها دوستی های بلند مدت و ارتباطات جهانی ایجاد می کند، تجربه ای دست اول برای از کار و فعالیت در محیط های بین المللی ارائه می کند.

(موسسه مشاوره ای MIE نماینده رسمی دانشگاه حالت میباشد.)

بر خلاف دیگر دانشگاه های تجاری که مبتنی بر پژوهش هستند، بیشتر اعضای هیئت علمی دانشگاه هالت تمرکز خود را بر مسائل عملی گذاشته اند. برخی از این اعضا، در شرکت هایی همچون شرکت مشاوره بازرگانی مککینزی، شرکت کوکا-کولا، بانک کردیت-سوییس کار کرده اند و برخی از اعضای دیگر، خود کارآفرین بوده و اختراعاتی به ثبت رسانده اند.

اساتید دانشگاه هالت، هم در کشورهای توسعه یافته کار کرده اند و هم در کشورهای در حال توسعه حضور داشته اند که این مسئله، دیدگاه منحصر به فرد درباره تجارت جهانی به شما ارائه می کند.

دانشگاه هالت، در زمینه های گوناگون آموزش بازرگانی پیشتاز است: بازارهای نوظهور، بازاریابی دیجیتال، کارآفرینی اجتماعی و زمینه های دیگر. شما همزمان با تحصیل در رشته های دیگر، این فرصت را دارید که در رشته مدیرت پروژه ادامه تحصیل دهید.

دانشگاه هالت همچنین بزرگترین رقابت دانشجویی جهان را در زمینه آموزش تجارت ارائه می کند. به تازگی، بیل کلینتون، رئیس جمهور پیشین آمریکا، رقابت دانشگاه هالت را یکی از بهترین ایده ها برای تحول در جهان نامیده است.

شما میتوانید در دانشگاه حالت درس بخوانید بدون اینکه پیش نیاز های سختی در پیش رو داشته باشید ، چناچه مایلید از چگونگی تحصیل در دانشگاه های آمریکا بدون نیاز به مدرک آیلتس و تافل یا سایر مدارک کسب اطلاعات بیشتری کنید لطفا با مشاورین ما در موسسه مشاوره ای MIE تماس رایگان داشته باشید.

تلفن های تماس موسسه مشاوره ای  MIE برای شما در پایین صفحه نمایش داده میشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *