دانشگاه کنت ( UNIVERSITY OF KENT)

دانشگاه کنت در کدام کشور واقع شده ست؟ تحصیل در دانشگاه کنت چگونه است؟ دانشگاه کنت به چه مدارکی نیاز دارد؟ شرایط تحصیل در دانشگاه کنت چگونه است؟ چه مقاطع تحصیلی در دانشگاه کنت وجود دارد؟ چه رشته هایی در دانشگاه کنت تدریس می شود؟ آیا قصد ادامه تحصیل در دانشگاه KENT که یکی از موسسسات آموزش عالی کشور انگلستان بوده و نقش تعیین کننده ای در تعیین سیاست های آموزشی مقاطع عالی در این کشور را بر عهده دارد را دارید؟ آیا به دنبال ادامه تحصیل در برترین دانشگاه های انگلستان هستید ؟ آیا تمایل به تحصیل در برترین کشور دنیا از حیث نطام آموزشی را دارید؟

ما در این مقاله بر ان هستیم تا به تمامی سوالات شما عزیزان در رابطه با تحصیل در دانشگاه KENT پاسخ دهیم.

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE به عنوان پر سابقه ترین موسسه در امر بین الملل با بهره گیری از زبده ترین وکلا و مشاورین حقوق بین الملل پاسخ گوی تمامی سوالات تان در زمینه ی نحوه پذیرش تحصیلی از دانشگاه KENT خواهد بود.

درباره دانشگاه KENT

دانشگاه KENT انگلستان یکی از دانشگاه های دولتی انگلستان می باشد که در شهر کنت واقع شده است، دانشگاه KENT  در سال 1965 تاسیس شده است ، دانشگاه KENT انگلستان در رتبه بندی وزارت علوم کشور ایران در ردیف دانشگاه های تاپ و ممتاز دنیا قرار دارد ، شهرت دانشگاه KENT محدود به بریتانیا نبوده و در سطح بین الملل نیز به دلیل تنوع رشته های تحصیلی در این کشور متقاضیان زیادی از سراسر دنیا قصد تحصیل در این کشور را دارند.

در حال حاضر دانشگاه KENT جز ده درصد دانشگاه تاپ دنیا می باشد. چشم انداز دانشگاه KENT در سال ۲۰۲۰ ایناست که جز ده دانشگاه برتر انگلستان قرار گیرد.

جالب توجه است که در برخی رشته ها دانشگاه KENT جز ده دانشگاه برتر انگلستان نیز می باشد.

در حال حاضر رتبه ی دانشگاه KENT در رتبه بندی جهانی QS ۳۶۶ می باشد.

 

دانشکده ها و مراکز اموزشی متعلق به دانشگاه KENT

دانشگاه   KENTدانشکده ها و موسسات زیر مجموعه ی آموزشی مختلفی دارد که ذیلا ذکر می گردد:

دانشکده معماری

دانشکده هنر

دانشکده حسابداری

دانشکده تاریخ

دانشکده فرهنگ و زبان اروپایی

دانشکده مالی

دانشکده حقوق

دانشکده موسیقی و هنرهای زیبایی

دانشکده اقتصاد

دانشکده مدیریت

دانشکده دارو سازی

دانشکده علوم زیستی

دانشکده حسابداری

دانشکده مهندسی و هنرهای دیجیتالی

دانشکده علوم فیزیکی

دانشکده ریاضیات ،آمار و علوم آماری

دانشکده روزنامه نگاری

دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی

دانشکده انسان شناسی و حفاظت

دانشکده سیاست و روابط بین الملل

دانشکده سیاست اجتماعی و جامعه شناسی و تحقیقات اجتماعی

دانشکده روانشناسی

دانشگاه KENT انگلستان دارای دو مجتمع خوابگاهی در Canterbury و Medway می باشد که هزینه های آنها متفاوت می باشد

مزایای تحصیل در دانشگاه KENT

تحصیل در دانشگاه KENT به شما این امکان را می دهد تا در مکان های مختلفی تحصیل خود را به پایان برسانید.

یعنی اگر شما مایل باشید قسمتی از تحصیل خود را خارج از این دانشگاه سپری نمایید این امکان را دارید تا در خارج از کشور انگلستان تحصیل خود را سپری نمایید.

متقاضیان تحصیل در دانشگاه KENT می توانند بخشی از دوره تحصیل خود را در کشور بلژیک فرانسه یونان و حتی ایتالیا سپری نموده و از تجربیات تحصیل و زندگی در این کشورها نیز استفاده نمایند.

شهرت دانشگاه KENT تا حدی است که مطابق آمار حدود ۲۷ درصد دانشجویان این دانشگاه را افرادی با ۱۴۸ تابعیت کشورهای مختلف تشکیل می دهند.

هزینه های دانشگاه در دوره لیسانس برای دانشگاه KENT و دانشجویان خارجی از ۱۴۰۰۰ پوند شروع شده و در برخی رشته ها به ۱۷۰۰۰ پوند نیز به صورت فول تایم می رسد.

هزینه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکتری به طور معمول از ۱۴۰۰۰ پوند الی ۱۸۰۰۰ پوند در طول سال خواهد بود.

در کنار دوره های فول تایم در برخی رشته ها دانشگاه KENT آموزش از راه دور نیز مرسوم است که هزینه های این دوره ها معمولا در سال از ۲۰۰۰ الی ۴۰۰۰ پوند خواهد بود.

مطابق قوانین صندوق پرداخت وام دانشجویان دانشجویان دانشگاه KENT که دارای ملیتی اروپایی هستند می توانند در صورت واجد شرایط بودن از این تسهیلات اسفاده نمایند.

به طور کلی دانشجویان دانشگاه KENT می توانند از سه طریق نسبت به دریافت وام دانشجویی بهره مند گردند:

  • بورسیه های دولتی که شامل وام شهریه و هزینه زندگی می باشد.
  • بورسیه هایی که از سوی اشخاص حقیقی یا حقوقی ثالث اعطا می گردد همچون خیریه ها
  • بورسیه های اعطایی از سوی دانشگاه KENT

متقاضیان تحصیل در دانشگاه KENT که قصد استفاده از این تسهیلات را دارند می بایست تمامی شرایط ان ها از سوی دانشگاه KENT احراز گردد.

نکته ی قابل توجه اینکه در سال 2013 میزان قابل توجهی از بودجه های تحقیقاتی در دانشگاه KENT در مقاطع لیسانس در قالب جایزه بورسیه و کمک هزینه ی تحصیلی در اختیار دانشجویان دانشگاه KENT قرار     می گیرد.

با توجه به تمامی نکات پیش رو و با عنایت به آن چه بیان گردید می بایست بر این عقیده بود که دانشگاه KENT با داشتن امکانات آموزشی بالا و تسهیلات فراروان دانشجویی برای دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی این امکان را فراهم نموده تا با استفاده از این امکانات هم قدم مهمی در راستای تولید علم برداشته شود و از سوی دیگر اینده ی تحصیلی و کاری روشنی را برایشان به ارمغان اورد.

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE با سابقه ترین موسسه مهاجرتی در امر بین الملل مفتخر است با در اختیار قراردادن اطلاعات لازم در ارتباط با پذیرش تحصیلی از دانشگاه KENT از طریق مشاوره تلفنی رایگان و با استفاده از مشاورین زبده در امر حقوق بین الملل در خدمت شما بزرگواران می باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *