kings college

kings college از موسسات آموزشی لندن است که در سالهای اخیر علاقمندان فراوانی در ایران یافته است.در مورد دانشکده های kings college مطلع هستید؟ آیا در مورد kings college سوالی‌ دارید؟  آیا از رتبه علمی kings college در انگلستان مطلع هستید؟  آیا خواهان آشنایی بیشتر با kings college هستید؟ چه رشته هایی در این دانشگاه در حال تدریس است؟

این مقاله جهت تمامی شما عزیزان همیشه همراه سایت موسسه مشاوره ای MIE نوشته و تقدیم شما عزیزان می گردد و در این مقاله در مورد معرفی دانشگاه kings college (کینگز کالج) لندن و همچنین تاریخچه ای مختصر از این دانشگاه، و معرفی دانشکده های در حال فعالیت kings college و رشته های قابل پذیرش در kings college و رتبه این دانشگاه و … می پردازد . در صورت وجود هرگونه شبهه و سوالات بیشتر در مورد kings college و یا نحوه پذیرش و هزینه های تحصیل و زندگی در این دانشگاه می توانید با وکلا و مشاورین برجسته امر حقوق بین الملل در موسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل فرمایید .

نکاتی در مورد kings college لندن

کینگز کالج یکی از ۲۵ دانشگاه برتر جهان در سال ۲۰۱۶ از نگاه رتبه بندی بین المللی QS انتخاب شد .
کینگز کالج با بیش از ۲۰ هزار دانشجو بزرگ‌ترین و پرسابقه‌ترین کالج دانشگاه لندن است.
این دانشگاه در قلب لندن واقع شده است .
کینگز کالج بیش از ۲۷۶۰۰ دانشجو از ۱۵۰ کشور دنیا ( که ۱۰۵۰۰ نفر از آنان در مقطع فوق لیسانس مشغول به تحصیل هستند ) و تقریبا ۶۸۰۰ کارمند دارد .
در سال ۲۰۱۴ امور تحقیقاتی و پژوهشی کینگز کالج در هر ۲ بخش کمیت و کیفیت نمره ۷ و بر اساس رتبه آموزشی تایمز نمره ۶ را دریافت نمود .
تعداد 480 هیئت علمی در این دانشگاه وجود دارد .
این دانشگاه جز ۷ دانشگاه برتر انگلستان در بخش درآمد تحقیقاتی است و دارای درآمد تحقیقاتی است و دارای درآمد کلی سالیانه ۶۸۴ میلیون پوند می باشد .
کینگز کالج دارای کیفیت و شهرت بالایی در رشته های علوم انسانی – حقوق – تاریخ – علوم اجتماعی – امور بین الملل – مدیریت کسب و کار – علوم و صنایع غذایی – پزشکی – دندانپزشکی – روانپزشکی – پرستاری است .
کینگز کالج در زمینه ساختار DNA و تحقیقاتی که به توسعه رادیو ، تلیویزیون، تلفن های همراه و رادار منجر شده است خدمات و پژوهش های شایان و مشهودی داشته است . دارای رتبه هشتم در جهان برای بالینی، پیش بالینی و سلامت (دانشگاه های جهان آموزش عالی تایمز رتبه بندی 2016)
دارای رتبه 21 پزشکی در جهان (دانشگاه های جهان QS رتبه بندی شده توسط تم 2016)

دانشکده علوم پزشکی

این دانشکده یکی از بزرگترین و موفق ترین مراکز آموزشی و پژوهشی در انگلستان است که از ادغام بین دانشگاه علوم پزشکی با دانشگاه پزشکی ایجاد شده است . که دارای تخصص های از جمله آسم و آلرژی – بیوفیزیک – زیست شناسی سلولی – سرطان – قلبی و عروقی – تغذیه و دیابت – ژنتیک – عفونت و ایمنی شناسی –تصویر لرداری و مهنذسی پزشکی و … است .
این دانشکده شامل ۲ مدرسه آموزش و پرورش علوم زیستی و یک دانشکده آموزش پزشکی است . این دانشکده همچنین دارای یک مقطع کارشناسی ارشد در بخش علوم حرفه ای و کاربردی بهداشت می باشد .

دانشکده هنر و علوم انسانی

یکی از معتبرترین دانشکده های بریتانیا که در قلب لندن قرار دارد که با پیوند نزدیک با نهاد های فرهنگی مشهور از جمله موزه بریتانیا ْ گلوب شکسپیر و گالری پرتره فعالیت می نماید.
این دانشکده قادر به ارائه مدرک کارشناسیْ کارشناسی ارشد و فرصت های مطالعاتی است که در بخش های فرهنگ و تاریخ بشرْ تاریخ معاصر و زبان های باستانی به پژوهش و تحقیق می پردازد .
دانشکده هنر و علوم انسانی در سال ۱۹۸۹ پس از ادغام دانشکده سابق هنرْ موسیقی والهیات تشکیل شد که از همان سالهای ابتدایی در زمینه مطالعات یونانْ مطالعات پرتغالْ مطالعات قرون وسطی و همچینین رشته های در حال ظهور مانند فرهنگ و رسانهْ صنایع خلاق و علوم انسانی دیجیتال فعالیت و تحقیق و پژوهش داشته اند .
رییس دانشگاه استاد راسل گولبرن است که در سال ۲۰۱۴ به جای پروفسور بیثمر به عنوان ریاست دانشگاه منصوب شد .

دانشکده حقوق (دیکسون پوند)

دانشکده دیکسون در کینگز کالج یکی از قدیمی ترین دانشکده هی حقوق در انگلستان است و در سطح جهان به عنوان یکی از بهترین دانشکده های حقوق در جهان شناخته شده است . مدرسه دیکسون پون در سال ۱۸۳۱ تاسیس اما دانشکده دیکسون پون قدمتی ۲۰۰ ساله دارد .
فارغ التحصیلان از این دانشکده اغلب در کینگز کالج مشغول به کار می شوند که به عنوان متخصص در زمینه مشاوره و خدمات تحصیلی به دانشجویان در حال تحصیل حقوق و یا به عنوان مربی در کارگاه ها و سمینارها در لندن یا سراسر جهان به فعالیت می پردازند . ضمنا کینگز کالج از دانش آموختگان فعلی و آینده خود با کمک هزینه های تحصیلی و مالی حمایت می کنند .
درسالهای اخیر اعضا هیئت علمی این دانشگاه به تعدادی از پست های کلیدی در سیاست وقانونگذازی و اموربین الملل دست یافته اند.

موسسه روانپزشکی – روانشناسی و علوم اعصاب
موسسه روانپزشکی و روانشناسی کینگز کالج یکی از مراکز تحقیقاتی مورد استناد در جهان برای تحقیقات روانپزشکی است همچنین دارای یک مرکز تحقیقاتی پایه بالینی علوم اعصاب که دارای بزرگترین کادر محققان روانشناسی در انگلستان همراه با بزرگترین کتابخانه روانپزشکیْ روانشناسی و علوم اعصاب در غرب اروپا است .
در سال ۲۰۱۴ این موسسه در زمینه تحقیقات روانشناسی و روانپزشکی و علوم اعصاب رتبه دوم دنیا را به دست آورد .

هدف ازنگارش این مقاله که متعلق به موسسه مشاوره ای MIE است معرفی kings college و همچنین معرفی برخی دانشکده های kings college و رتبه علمی این دانشگاه و .. است که با توجه به دانشجویی بودن کشور انگلستان و سطح بالای علمی دانشگاه های این کشور بتوانیم اطلاعات درستی را به خواننده این مطلب بدهیم تا با توجه به شرایط موجود اگر قصد تحصیل در kings college لندن را دارد با مشورت با موسسه مشاوره ای MIE بتواند مناسب ترین تصمیم را اتخاذ نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *