مهاجرت قاچاقی به استرالیا

مهاجرت قاچاقی به استرالیا و بررسی خطرات آن

 • مهاجرت قاچاقی به استرالیا و مقدمه ای بر آن
 • شرایط عمومی مهاجرت قاچاقی به استرالیا
 • خطرات مهاجرت قاچاقی به استرالیا
 • ریسک های مهاجرت قاچاقی به استرالیا
 • راههای جایگزین مهاجرت قاچاقی به استرالیا
 • مهاجرت از طریق کار
 • مهاجرت از طریق تحصیل
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق تولد
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • شرایط پس از مهاجرت قاچاقی به استرالیا
 • سخن پایانی
مهاجرت قاچاقی به استرالیا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت قاچاقی به استرالیا و مقدمه ای بر آن

مهاجرت قاچاقی به استرالیا٬ راههای جایگزین و قانونی و خطرات و ریسک های این روش مهاجرتی در مقاله حاضر مورد تحلیل علمی قرار می گیرد. ممکن است سوالات زیادی از این قبیل برایتان پیش بیاید: آیا مهاجرت قاچاقی به استرالیا٬ روش درستی جهت مهاجرت می باشد؟ مهاجرت قاچاقی به این کشور٬ چه مضرات و ریسک هایی را٬ در پی دارد؟ فرد پس از مهاجرت به کشور موردنظر از این روش٬ چه حق و حقوقی دارد؟ در این مقاله که توسط متخصصین مجرب موسسه حقوقی ملک پور٬ گرداوری شده است٬ تمامی نکات و مباحث در رابطه با مهاجرت قاچاقی به استرالیا و شرایط عمومی آن٬ شرح داده خواهد شد. موسسه حقوقی ملک پور٬ به شما پیشنهاد می دهد به جای انتخاب روش های غیرقانونی٬ روش های جایگزین و قانونی را انتخاب نمایید تا بتوانید مهاجرتی امن و با آرامش خاطر٬ داشته باشید. در صورت هرگونه سوال و ابهام٬ در رابطه با مهاجرت قاچاقی به استرالیا و روش های مختلف و جایگزین آن٬ می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور٬ همکار موسسه mie اتریش٬ تماس حاصل نمایید تا همکاران ما شما را به صورت رایگان مشاوره دهند.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اپلای و ویزای تحصیلی اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی

شرایط عمومی مهاجرت قاچاقی به استرالیا

استرالیا یکی از کشورهای نیمکره جنوبی می باشد که جمعیت آن حدود ۲۵ میلیون نفر و مساحت آن حدود ۷.۶۸۶.۸۵۰ کیلومتر مربع می باشد و ششمین کشور در دنیا از نظر وسعت می باشد. مردم این کشور٬ به زبان انگلیسی سخن می گویند. این کشور از لحاظ رفاه و سطح آموزشی٬ کیفیت بسیار بالایی را داراست٬ از این رو همواره مهاجر پذیر بوده و مردم بسیاری قصد مهاجرت به استرالیا از روش های مختلف را داشته اند. عده ای بر این فرض می باشند که مهاجرت قاچاقی به استرالیا می تواند روش خوب و راحتی برای مهاجرت به این کشور باشد در صورتی که دچار گمراهی شده اند و نمیدانند که یکی از خطرناک ترین راه های مهاجرت می باشد. پیشنهاد ما این است که با تهیه ویدئوی راهنمای گام به گام مهاجرت٬ که توسط موسسه حقوقی ملک پور٬ تهیه گردیده است٬ خودتان مشاور خود شوید و جهت مهاجرت خود اقدام نمایید و بهترین تصمیم را بگیرید.

استرالیا
اطلاعات عمومی استرالیا

خطرات مهاجرت قاچاقی به استرالیا

یکی از روش های خطرناک مهاجرت٬ مهاجرت قاچاقی به استرالیا می باشد که این روش نسبت به روش های دیگر بسیار پرخطر می باشد. این روش از نظر دولت استرالیا غیرقانونی می باشد و دولت شدیدا با آن برخورد خواهد کرد. در حال حاضر بسیاری از بازداشتگاه های مختلف در استرالیا وجود دارد که مخصوص مهاجرینی می باشد که به صورت غیر قانونی به این کشور مهاجرت کرده اند. افراد باید بدانند که با مهاجرت قاچاقی به این کشور٬ جان و مال خود را در معرض خطر قرار می دهند و توسط افراد سودجو مورد سواستفاده قرار می گیرند. همانطور که همه روزه اخبار مختلفی را می شنویم که مهاجرینی که به صورت قاچاقی قصد وارد شدن به کشورهای مختلف را داشته اند یا در دریا غرق شده اند و یا در جنگل ها مفقود شده اند و مورد تجاوز قرار گرفته اند. بنابراین توصیه می شود قبل از هرگونه تصمیمی با یک وکیل معتبر جهت انتخاب بهترین راه جایگزین مطابق با شرایط شما٬ مشورت بگیرید.

اقامت استرالیا

ریسک های مهاجرت قاچاقی به استرالیا

استفاده از روش های غیر قانونی و مهاجرت قاچاقی به استرالیا٬ ریسک های بسیار زیادی در پی دارد که بسیاری از افراد به علت عدم آگاهی٬ مورد سو استفاده عده ای سود جو و کلاهبردار قرار می گیرند و این راه را انتخاب می نمایند. افراد از دو طریق می توانند به صورت غیر قانونی وارد استرالیا شوند. یکی اینکه با هواپیما وارد خاک این کشور شوند و پس از تمام شدن مهلت تمدید ویزا دیگر اقدام به برگشت نکنند و در استرالیا پناهنده شوند. دوم اینکه این افراد از طریق دریا وارد خاک این کشور شوند و از همان ابتدا به صورت غیر قانونی در خاک این کشور باشند و پناهنده شوند. این افراد با مهاجرت قاچاقی به استرالیا٬ جان و مال و سرمایه خود را در معرض خطر قرار می دهند و ممکن است در این راه به زندان بیفتند و مورد خشونت دولت قرار گیرند. بنابر این به هیچ عنوان این راه٬ به عنوان روش خوب جهت مهاجرت توصیه نمی شود و افراد می بایست یکی از راه های مهاجرت نظیر کاری٬ تحصیلی٬ سرمایه گذاری و ثبت شرکت را جایگزین این روش نمایند.

مهاجرت قاچاقی به استرالیا

راههای جایگزین مهاجرت قاچاقی به استرالیا

مهاجرت قاچاقی همواره راهی بسیار خطرناک است که اصلا توصیه نمی گردد و جان و مال افراد دراین راه در معرض خطر جدی قرار دارد. اکثر افراد از شرایط خود برای اقدام از روش های قانونی اطلاعی ندارند که اگر اطلاع داشته باشند از راههای قانونی، اقدام به مهاجرت می کنند. ما در این قسمت، به توضیح در مورد  روش های قانونی مهاجرت می پردازیم:

 • مهاجرت از طریق کار

  یکی از روش های پرطرفدار مهاجرت به استرالیا کار می باشد. از آنجا که استرالیا به نیروهای متخصص، بسیار نیاز دارد، حمایت بسیاری از افراد مهاجر متخصص که قصد کار در کشورش دارند را می نماید. البته ذکر این نکته ضروری است که کار در استرالیا بر اساس سیستم امتیازبندی می باشد و فرد می بایست امتیاز کافی را از سن، تحصیل، سابقه کار، مدرک زبان و … دریافت نماید تا اجازه کار در استرالیا به فرد اعطا گردد.

کار در استرالیا
 • مهاجرت از طریق تحصیل

  یکی از روش های بسیار خوب و پرتقاضا جهت جایگزینی مهاجرت قاچاقی به استرالیا، تحصیل در این کشور می باشد که همه روزه عده زیادی جهت تحصیل در این کشور با سطح آموزشی عالی اقدام می نمایند. نکته خوب در رابطه با تحصیل در این کشور، این است که فرد ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار دارد و می تواند به راحتی مقداری از هزینه زندگی خود را بدست آورد. همچنین در استرالیا جهت تحصیل افراد زیر ۱۸ سال ویزای گاردین به پدر و مادر آنها داده میشود و فرد می تواند به همراه پدر و مادر خود به استرالیا مهاجرت کند.

بورسیه تحصیلی آلمان
تحصیل در استرالیا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری در استرالیا، بسیار پر سود می باشد و افراد از روش های مختلفی از جمله ثبت شرکت و کارآفرینی می توانند اقدام به سرمایه گذاری در این کشور نمایند. جهت سرمایه گذاری در استرالیا به فرد ویزای چهار ساله داده اعطا میگردد. در صورتی که فرد بتواند کار خود را در این چهار سال به مقاطع خوب برساند و سودده واقع گردد، به او اقامت دائم اعطا میگردد.

سرمایه گذاری در استرالیا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی
 • مهاجرت از طریق تولد

  تولد در برخی کشورها موجب اخذ اقامت و تابعیت میگردد. کشورهای مختلف دو سیستم دارند، یکی سیستم خاک که بر این اساس است که اگر فرزند در خاک کشور موردنظر به دنیا بیاید به او اقامت و تابعیت اعطا میگردد. دیگری سیستم خون می باشد، به این صورت که تابعیت فرزند از طریق پدر و مادر منتقل میگردد و تابعیت پدر و مادر به آن ها منتقل می شود. کشور استرالیا بر اساس خون است و تابعیت پدر و مادر به فرزند داده میشود که البته به صورت فرعی نیز از سیستم خاک پیروی میکند و فرزندی که پدر و مادرش نامشخص باشد را به عنوان شهروند استرالیا می پذیرد.

تابعیت از طریق تولد در استرالیا
 • مهاجرت از طریق ازدواج

  در برخی از کشورها ازدواج منجر به اخذ اقامت میگردد. در استرالیا ازدواج به طور سریع منجر به اخذ اقامت نمیگردد و می بایست مدتی از ازدواج آنها گذشته باشد و در واقع صحت ازدواج آنها اثبات شده باشد چرا که بسیاری از افراد ازدواج صوری را صرفا جهت اخذ اقامت انتخاب میکنند که روش غیرقانونی محسوب میگردد. از این رو ازدواج یکی از روش های جایگزین با مهاجرت قاچاقی به استرالیا محسوب می شود.

ویزای ازدواج استرالیا

شرایط پس از مهاجرت قاچاقی به استرالیا

مهاجرت قاچاقی به استرالیا یکی از روش های پرخطر محسوب می شود و فرد پس از گذراندن مراحل سخت و در خطر گذاشتن جان و مال و ناموس خود وارد این کشور می شود و اقدام به پناهندگی می نماید. همانطور که می دانید بسیاری از کشورها با پناهندگان رفتار خوبی ندارند و افراد  مجبورند مدت زیادی را در کمپ پناهندگان با اندک غذا و پول محدود به سر ببرند و ذکر این نکته نیز ضروریست که امکان برگشت درخواست پناهندگی نیز وجود دارد و در حال حاضر کشور استرالیا بسیار کم درخواست پناهندگان را می پذیرد. در واقع افرادی که به صورت قاچاق وارد کشور استرالیا می شوند اجازه کار و تحصیل ندارند و می بایست تمام عمر به عنوان یک فرد متخلف زندگی کند. توصیه ما به شما این است که قبل از هرگونه تصمیم اشتباهی با یک وکیل معتبر در زمینه انتخاب راه مناسب جهت مهاجرت مشورت نمایید. این مقاله متعلق به سایت کمپانی می باشد و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

دفتر حقوقی ملک پور
سخن پایانی

مهاجرت قاچاقی به استرالیا٬ شرایط پس از مهاجرت و خطرات بین راه٬ در این مقاله به صورت مختصر و مفید مورد بحث و بررسی قرار گرفت. امید است که در این مقاله که توسط متخصصین مجرب موسسه حقوقی ملک پور٬ گرداوری شده است٬ توانسته باشیم راهنمایی های لازم را در خصوص خطرات و آسیب های مهاجرت قاچاقی به استرالیا به عرضتان رسانده باشیم و برتری های روش های جایگزین آن نظیر٬ مهاجرت از راه تحصیل٬ کار و سرمایه گذاری و … که بسیار بهتر و ساده تر می باشند را به صورت واضح و قابل درک٬ بیان کرده باشیم. استرالیا کشوری با اقتصاد پیشرفته و امکانات به روز و عالی است که همه روزه عده بسیاری آرزوی مهاجرت به این کشور را در سر می پرورانند. در صورت هر گونه سوال و ابهام٬ همکاران ما در موسسه حقوقی ملک پور٬ همکار mie اتریش٬ آماده هستند تا به شما راهنمایی و مشاوره کامل و رایگان٬ به صورت تلفنی٬ اعطا نمایند. همچنین می توانید در قسمت بیان نظرات و دیدگاه ها٬ پیشنهادات خود را مطرح نمایید تا همکاران ما٬ در اسرع وقت به شما پاسخ لازم را بدهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *