نحوه اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل به همراه فاند

نحوه اخذ بورسیه تحصیلی

نحوه اخذ بورسیه تحصیلی با توجه به پرسش های متعدد و متقاضیان بسیار زیاد در این مقاله به صورت علمی و کامل مورد بررسی قرار میگیرد. بسیاری از دانشگاه ها به خصوص در اروپا و آمریکا مبالغی را سالانه برای اختصاص به بورسیه تحصیلی به دانشجویان کنار می گذارند. بورس های تحصیلی بین المللی ،کمک هزینه های تحصیلی و وام های دانشجویی به ویژه برای دانشجویان بین المللی سراسر جهان از جمله استرالیا ،آسیا ،آمریکا و اروپا تعلق میگیرید.نحوه اخذ بورسیه تحصیلی در کشورها و دانشگاه های مختلف،متفاوت و نیازمند دارا بودن شرایط بخصوصی میباشد.برای بسیاری از دانشگاه ها نحوه اخذ بورسیه تحصیلی بدین گونه است که نیاز به درخواست جداگانه دارد،اما در بسیاری دیگر از دانشگاه ها مدارک لازم برای بورسیه تحصیلی همان مدارک معمول برای پذیرش دانشگاه ها هستند.

فایل های تصویری استاد ملک پور (دانشجو دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب نحوه اخذ بورسیه تحصیلی

فایل های صوتی استاد ملک پور (دانشجو دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب نحوه اخذ بورسیه تحصیلی

 

در این مقاله سعی نموده ایم پاسخ سوالات شما از قبیل شرایط اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل به همراه فاند (fund)چیست؟ چگونه میتوان بورسیه تحصیلی و یا تحصیل به همراه فاند (fund)را اخذ کرد ؟ بورسیه تحصیلی و تحصیل به همراه فاند (fund)شامل چه کسانی می گردد؟ جهت اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل به همراه فاند چه افرادی در اولویت هستند؟ را به طور کامل بیان نماییم.

امروزه دانشجویان و اشخاص کثیری وجود دارند که  با علاقه به مهاجرت تحصیلی در پی کاهش هزینه های تحصیل خود و یافتن نحوه ی اخذ بورسیه تحصیلی میباشند.این کمک هزینه های تحصیلی مختص به رشته های خاص نمیباشد بلکه تقریبا عمومیت دارند، با توجه به این برای مقاطع کارشناسی(به طور محدود تر) و بیشتر کارشناسی ارشد و دکترا برای دانشجویان بین المللی بورس های تحصیلی خاصی در نظر گرفته شده است. چنانچه در این راستا سوالاتی دارید میتوانید با دنبال کردن مقالات همین سایت ابهامات خود را در این رابطه رفع نماییدهمچنین برای کسب اطلاعات در زمینه ی نحوه اخذ بورسیه تحصیلی،نحوه ی مهاجرت از طریق تحصیل و اخذ پذیرش تحصیلی میتوانید موضوعات مرتبط را با کلید واژه ی ملک پور یا MIE در گوگل جست و جو بفرمایید تا مقالات دست اول سایت برای شما باز گردند.

نحوه اخذ بورسیه تحصیلی در اروپا برای دانشجویان خارجی

نحوه ی اخذ بورسیه ی تحصیلی داری شروطی میباشد که این شروط برخی لازم و ضروری ببرای اخذ بورسیه ی تحصیلی میباشند و برخی از آنها به عنوان نقاط مثبت و قوت فرد تلقی میگردند.در زیر این شروط ر ادر دو دسته بندی اصلی و فرعی برای شما عزیزان شرح داده ایم.

شروط اصلی در خصوص نحوه اخذ بورسیه تحصیلی

نحوه ی اخذ بورسیه تحصیلی درارای یک سری شروط اصلی میباشد که لازم به توجه است.

سن متقاضی دریافت بورسیه تحصیلی:یکی از شروط اصلی سن مناسب و ایده آل میباشد.هرچه سن شما پایین تر باشد از شانس بیشتری برای اخذ بورسیه تحصیلی در مقاطع لیسانس و بالاتر برخوردار خواهید بود.برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس سن ایده آل برای بورس شدن ۲۴ سال و برای مقطع دکترا حدودا ۳۰سال میباشد

گپ تحصیلی:منظور از گپ تحصیلی فاصله ی بین زمانی که شما تحصیلات خود را به پایان رساندید و برای مهاجرت تحصیلی اقدام نموده اید میباشد.برای مثال چنانچه شما فردی 30 ساله هستید و آخرین مقطع تحصیلی شما در سن 23 سالگی پایان یافته است،در این حالت گپ تحصیلی شما 7 سال میباشد.

مدرک معتبر:از شرایط اصلی دیگر مدرک تحصیلی معتبر است؛ بدین معنا که شخص مدرک خود را از دانشگاه های دولتی و دارای رنک و اعتبار بالا اخذ نماید که احتمال بورس شدن را بالا میبرد.بسیاری از دانشگاه های کشور مورد تایید دانشگاه های خارج از کشور نیز میباشند و این موضوع نحوه ی اخذ بورسیه تحصیلی را برای شما راحت تر خواهد نمود.

نمرات و معدل:داشتن معدل خوب و نمرات بالا در دروس تخصصی و پایه ای نقش موثری در اخذ بورسیه ی تحصیلی دارد.به طور مثال بیشتر دانشگاه ها شرط معدل بالای 14 و برخی بالای 15 را دارا میباشند.لذا نمرات 12 و 13 نمرات نسبتا کمی به حساب می آیند.

مدرک زبان:یکی از اساسی ترین اصول برای بررسی نحوه ی اخذ بورسیه تحصیلی تسلط به زبان رسمی کشور مورد نظر میباشد.شما باید با داشتن مدارک زبان رسمی و معتبر نظیر آیلتس و تافل و غیره توانایی خود را در درک و صحبت کردن به زبان انگلیسی،آلمانی یا هر زبان دیگری اثبات نمایید زیرا جهت مهاجرت از طریق تحصیل نیاز است شما بتوانید به راحتی ارتباط برقرار نمایید.

شروط فرعی در خصوص نحوه اخذ بورسیه تحصیلی

نحوه ی اخذ بورسیه ی تحصیلی شرایط دیگری را نیز در وهله ی دوم شامل میگردد که این شرایط جزو شروط فرعی است و میتواند تا حدی راه را برای اخذ بورسیه ی تحصیلی هموار تر نماید.

مقالات بین المللی و ISI:مقالات بین المللی معتبر نگرش کشور مقصد و دانشگاه مورد نطر را به شما تغییر میدهد و منجر میشود شما را فردی آماده برای تحقیق و توسعه در زمینه ی تحصیلی تان ببینند.

اختراعات به ثبت رسیده: چنانچه شما علاقه مند به ثبت دست آوردهای جدید و ایده پردازی و عمل بوده اید و در این زمینه سوابقی را دارا میباشید،این مورد میتواند امتیاز مثبتی برای شما جهت اخذ بورسیه ی تحصیلی تلقی گردد.

نحوه ی اخذ بورسیه ی تحصیلی با دارا بودن شرایطی که گفته شد میتواند شما را مستعد برخورداری از کمک هزینه ی تحصیلی(Fund)گرداند.

نحوه ی اخذ بورسیه تحصیلی در ایتالیا:

نحوه ی اخذ بورسیه تحصیلی در ایتالیا و برخی دیگر کشور ها به 2 گونه است.گاهی بورس فقط شامل بورس تحصیلی میباشد که فقط شامل هزینه های تحصیلی میباشد و آن را پرداخت مینماید.گاهی علاوه بر پرداخت هزینه های تحصیلی هزینه های زندگی را نیز شامل میشود و آنها را نیز پراخت میکنند که بیشتر برای مقاطع دکترا اتفاق می افتد.زیرا در مقطع دکترا پژوهش و تحقیقات شما به عنوان کار عملی به حساب می آید و شامل حقوق میگردد.دولت ایتالیا دانشجویان ایتالیایی و یا اشخاصی که دارای اقامت دائم ایتالیا هستند را از لحاظ مالی حمایت می کند و در همین راستا برای دانشجویان خارجی امکان اخذ بورسیه تحصیلی را فراهم می نماید.در ایتالیا برخلاف اکثریت کشورها در مقطع لیسانس هم امکان اخذ بورسیه تحصیلی وجود دارد ، باید این را در نظر داشت که شما متقاضی اخذ بورسیه تحصیلی در ایتالیا در هر سه مقطع لیسانس و فوق لیسانس و دکترا امکان دریافت بورسیه تحصیلی و fund وجود دارد.

عواملی که باعث می شود دانشجویان بتوانند در ایتالیا بورسیه تحصیلی اخذ نمایند در ابتدای امر مدرک تحصیلی آنها می باشد باید مدارک آنها از موسسات و دانشگاه های مورد وثوق ایتالیا باشد و اگر افراد یکی از مقاطع تحصیلی خود را ایتالیا گذرانده باشند شانس خود را برای اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع بالاتر افزایش می دهند،عامل دیگر مدرک زبان محسوب می شود که افرادی که دارای مدرک زبان ایتالیایی هستند شانس بالایی برای دریافت بورسیه تحصیلی دارند ، مسئله مهم دیگر سن دانشجو می باشد، در ایتالیا افرادی که زیر ۱۸ سال هستند و یا سن آنها بالای۳۰ سال تمام می باشد شانسی برای دریافت بورسیه تحصیلی و fund در ایتالیا ندارند.

بورسیه مهمی که در ایتالیا برای دانشجویان ایرانی وجود دارد بورسیه DSU می باشد و فقط کافیست دانشجویان ایرانی ثابت کنند درآمد شان و یا در آمد شخصی که تحت تکفل او هستند سالیانه بالاتر ۱۰ هزار یورو نمی باشد، مختصرا این بورسیه به افرادی تعلق میگیرد که درآمد پایین داشته باشند .

نحوه اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان

نحوه ی اخذ بورسیه تحصیلی در آلمان همانند آنچه که در بالا ذکر شد نیازمند شرایطی از جمله از شرایط دریافت بورسیه تحصیلی در آلمان همانند نمرات و معدل خوب در مقطع کارشناسی میباشد.کشور آلمان و یا هر کشور دیگری با توجه به اینکه فردی از لحاظ تحصیلی در نمره ی A هست این امکان را ایجاد کرده است که بتواند از طریق بورسیه تحصیلی وارد کشور شوند و از امکانات تحصیلی و دانشگاه های آن کشور بهره مند شود.شرط دیگر در پذیرش بورسیه تحصیلی در کشور آلمان پایان نمودن تحصیل در موعد زمانی مقرر می باشد. برای دریافت بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا دانشجویان باید ابتدا سوپروایزر مورد نظر را از طریق لینک ها و سایت های دانشگاهی پیدا نموده و بعد از مصاحبه با استاد راهنما در مورد اعطای بورسیه تحصیلی اقدام نمایند.ای را نیز در نظر داشته باشید که تحصیل در دانشگاه های آلمان غالبا رایگان و بدون شهریه میباشد.

مدارک لازم در خصوص نحوه ی اخذ بورسیه ی تحصیلی در دانشگاه های آلمان

نحوه ی اخذ بورسیه تحصیلی در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت زیر است. البته ممکن است برخی دانشگاه ها برای صدور پذیرش، مدرک دیگری را از دانشجو درخواست نمایند.

۱- ترجمه مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و کارشناسی (حسب مورد)
۲- ریز نمرات دیپلم، پیش دانشگاهی و کارشناسی (حسب مورد)
۳- کپی صفحه اول پاسپورت با اعتبار بیش از ۶ماه
۴- شش قطعه عکس ۶*۴
۵- مدرک زبان آلمانی (در صورت وجود)
۶- مدرک زبان انگلیسی (در صورت وجود)
۷- رزومه کامل
۸- دو عدد توصیه نامه از اساتید قبلی (حسب مورد)
۹-پروپوزال (حسب مورد)
۱۰- بیانیه هدف (SOP: Statement of Purpose)

البته باید این نکته را در نظر داشت که با توجه به افزایش تعداد متقاضیان بورسیه تحصیلی در کشور آلمان در حال حاضر شرایط برای دریافت بورسیه تحصیلی به مراتب نسبت به سالهای گذشته سخت تر شده است.

نحوه ی اخذ بورسیه تحصیلی در مالزی

در بین کشور های آسیایی کشور مالزی هم با توجه به شرایط ایده آلی که دارد میتواند گزینه بسیاری از دانشجویان متقاضی بورسیه تحصیلی باشد . باید این را در نظر داشت که بورسیه های تحصیلی مالزی به دو دسیته تقسیم میشوند.1.تخفیف شهریه دانشگاهی : که تخفیف شهریهبیشتر برای مقطع کارشناسی لحاظ میگردد که بدین صورت می باشد که دانشجویان زمانی که یک الی دو ترم خوانده باشند اگر دارای نمرات خوب و بالا باشند میتوانند در ترم های دیگر از تخفیف شهریه استفاده کنند.تخفیف شهریهاز بیست درصد تا پنجاه درصد به دانشجو تعلق خواهد گرفت و این مبلغ از شهریه کل دانشجو کسر خواهد شد 2.بورسیه تحصیلی به صورت کمک هزینه ماهیانه : که این بورسیه مقطع لیسانس را شامل نمی شود و بیشتر برای تحصیلات تکیملی می باشد که دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا می توانند از این نوع کمک هزینه زندگی استفاده نمایند.

نحوه اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا

نحوه ی اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا در اکثر کشورها بدین صورت میباشد.ابتدا دانشجو باید یک استاد را بعنوان سوپروایزر (استاد  راهنما) پیدا نموده باشد و با گرفتن موافقت او می تواند بورسیه تحصیلی را دریافت نماید.برای پیدا کردن سوپروایزر دانشجو باید ابتدا پروپوزال دکترای خود را تهیه و آمادۀ ارائه نموده باشد و به همراه رزومۀ خود برای اساتیدی که در زمینۀ مرتبط کار کرده اند ارسال نماید.توجه نمایید که در بخش faculty and staff وبسایت دانشگاه ها میتوانید اساتید دانشگاه ها را بیابید و با مطالعه ی زمینه های تحقیق و علاقه مندی آنها استادی که رزومه ی شما با وی هم زمینه میباشد،با او مکاتبه نمایید. پس از اخذ تائید پروپوزال از طرف استاد، میتوان گفت مرحله یافتن سوپروایزر را با موفقیت گذرانده است، با مکاتبه بعدی با همان استاد می تواند از جزئیات چگونگی بودجۀ وی جهت اعطای بورسیه و fund به خود اطلاع حاصل نماید و از میزان دقیق تر حمایت مالی استاد از خود اطلاع پیدا نماید. البته در این مرحله ممکن است که با جواب مثبت و یا منفی استاد جهت اعطای fund به خود مواجه گردد و حتی در این مرحله ممکن است که استاد پروژه ای دیگر را که برای آن کار بودجه در نظر گرفته شده است را به این دانشجو پیشنهاد نماید و ممکن است که دانشجو با پذیرفتن این موضوع بتواند با کار بر روی پروژه پیشنهادی استاد راهنمای خود بتواند بورسیه و کمک هزینه دریافت نماید.

جمع بندی در خصوص نحوه اخذ بورسیه تحصیلی

نحوه ی اخذ بورسیه تحصیلی در این مقاله برای عزیزانی که قصد مهاجرت از طریق تحصیل را دارند به طور کامل شرح داده شد.به طور خلاصه میتوان گفت نحوه ی اخذ بورسیه تحصیلی به رزومه ی تحصیلی شما شامل نمرات،معدل،دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده اید،گپ تحصیلی،سن و مواردی همچون مقالات ISI و … دارد.موسسه ی حقوقی ملک پور ارائه دهنده ی خدمات مشاوره های علمی در زمینه ی مهاجرت تحصیلی همراه با ارائه نحوه ی اخذ بورسیه تحصیلی همواره همراه شما خواهد بود.هر یک از شما عزیزان میتوانید برای دریافت اطلاعات در زمینه ی نحوه اخذ بورسیه تحصیلی،اخذ پذیرش تحصیلی و مهاجرت از طریق تحصیل به مقالات همین سایت مراجعه فرمایید.این قابلیت برای شما در این وبسایت برقرار گشته است که با مطرح نمودن سوالات غیر تکراری خود در بخش پرسش و پاسخ همگانی و انتشار آن پاسخ خود را از  طریق ما و دیگر دوستان در سرتاسر جهان دریافت نمایید.

Rating: 5
195 پاسخ
 1. محمد
  محمد گفته:

  با سلام
  اگه می شه در مورد گرفتن توصیه نامه از استادان دانشگاه های ایران برای اپلای گرفتن در دکترا هم توضیحاتی بدین..مثل اینکه متن نامه باید به په شکلی باشه؟

  پاسخ
  • mie editor3
   mie editor3 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در ابتدا باید اطلاعات دقیق خود و کشوری که مورد نظرتان می باشد را بفرمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم نحوه اپلای برای دانشگاها متفاوت است که می توانید با دفاتر همکار در ایران و یا دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید.
   با تشکر

   پاسخ
 2. پوریا ثابت
  پوریا ثابت گفته:

  با سلام بنده فردی شانزده ساله و محصل پایه ی دهم در دبیرستان نمونه دولتی شیراز با معدل سال پایه ی دهم ۱۹.۲۰ در رشته ی ریاضی.فیزیک میباشم
  از شرایط نسبتا خوب تحصیلی و بهره هوشی ۱۳۰ هستم آیا میشه پیش از دانشگاه مهاجرت تحصیلی کرد ؟
  اگر نه در چه دوره (با فرض اینکه در دانشگاه دولتی مناسب پذیرفته بشم)؟؟؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام دوست عزیز
   شرایط هر کشوری متفاوت میباشد لذا برای راهنمایی بهتر شما باید کشور مد نظرتان را بدانیم.
   به طور مثال برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش در مقطع لیسانس چنانچه قبولی در یک داشنگاه سراسری را داشته باشید میتوانید اقدام نمایید.

   پاسخ
 3. سحر
  سحر گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجوی ترم آخر ارشد حقوق خصوصی هستم و هم اکنون 24سن دارم و قصد دارم دکترا را در همین رشته ادامه بدم در این حوزه سه سوال ازتون داشتم
  1.اگر قصد تحصیل دکترا در ایران را داشته باشم و پس از قبولی در یکی از دانشگاههای داخلی میتونم در اثنای تحصیلم بورسیه تحصیلی بگیرم یا اینکه از همون ابتدا باید در یه دانشگاه خارجی بورس بشم؟
  2.اگر تحصیلات دکترا را در ایران ادامه بدم و بخوام دوره مطالعاتی را در خارج از کشور بگذرونم چه شرایطی داره؟
  3.برای دکترای حقوق خصوصی چه دانشگاههای چه کشورهایی بورسیه رایگان تحصیلی دارند؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام دوست گرامی
   اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا نیازمند بررسی میباشد.لطفا برای پاسخگویی بهتر و راحت تر به پرسش های شما با شماره تلفن 02149196000 تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. حشمت
  حشمت گفته:

  سلام. وقتتون بخیر
  برای گرفتن فاند از دانشگاه های انگلستان، رشته شیمی، چه مواردی احتیاج هست؟ و باید چکار کرد؟
  دانشجوی ارشد شیمی تجزیه دانشگاه خواجه نصیر هستم

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   ا سلام و عرض ارادت. برای اخذ بورس تحصیلی شرایط شما همچون نمرات و معدل، مدرک زبان، سن و … مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که شرایط را داشته باشید امکان اخذ بورس تحصیلی در دانشگاه های مختلف وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید ببا شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   برای اطلاعات بیشتر درباره ی هزینه ها می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. اسماعیل
  اسماعیل گفته:

  سلام و درود …. سوالی که من دارم اینه که اگر یه نفر مسلط به زبان انگلیسی باشه و مقاله هم داشته و چندین رزومه مثلا چندین نرم افزار تولیدی هم به زبان اگلیسی و هم به زبان فارسی داشته بشه ولی دوره ی تحصیلش رو در دانشگاه پیام نور مرکزی اصفهان گذرونده باشه میتونه بورس تحصیلی بگیره؟ یعنی آیا رزومه قوی میتونه بر دانشگاه سطح پایین تر غلبه کنه؟
  دومین سوال من اینه که منظور از بورس تحصیلی و کمک هزینه چیه؟؟ یعنی چقدر هزینه یه دانشجو میشه برای تحصیل در مقطع ارشد…چقدرش کمکه چقدرش از جیب خودمون باید بدیم…
  ممنونم ازتون

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ بورس تحصیلی شرایط شما همچون نمرات و معدل، مدرک زبان، سن و … مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که شرایط را داشته باشید امکان اخذ بورس تحصیلی در دانشگاه های مختلف وجود خواهد داشت. بورسیه ها عمدتاً به هزینه های تحصیل تعلق می گیرد و هزینه های زندگی توسط دانش آموز پرداخت خواهد شد.بورسیه یا بصورت کامل است که تمام هزینه های دانشگاه را شامل میشود و یا بخشی از آنرا به عنوان کمک هزینه به شما میدهند. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. نازنین شیروانی
  نازنین شیروانی گفته:

  سلام وقتتون بخیر.من دانشجوی کارشناسی مدیریت بیمه دانشگاه علامه طباطبایی هستم.ترم 5هستم با معدل بالای17. زبانم رو هم دارم کار میکنم روش.میخواستم بدونم امکان بورس رو دارم؟
  و سوال دیگه اینکه اگر بنده با لیسانس مدیریت بیمه بخوام روانشناسی در یک کشور دیگه بخونم نمیتونم از طریق مدرک مدیریتم بورس بشم؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ بورس تحصیلی شرایط شما همچون نمرات و معدل، مدرک زبان، سن و … مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که شرایط را داشته باشید امکان اخذ بورس تحصیلی در دانشگاه های مختلف وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید ببا شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام د.ست گرامی
   با توجه به پیشرفت علم کامپیوتر و IT بسیاری کشورها این رشته را درا میباشند و در بسیاری این رشته جزو مشاغل shortage به حساب می آید
   باید شرایط شما بررسی شود تا بهترین گزینه طبق شرایط شما گفته شود
   لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 7. hamid
  hamid گفته:

  سلام اگه معافیت موقت تحصیلی که بعد از تموم شدن دانشگاه میدن به دانشجو و یه سال تاریخ داره .
  اگه از اون تاریخی که روش زده گذشته باشه میشه برا تحصیل بالاتر تو کشوردیگه ایی اقدام کرد ؟

  پاسخ
 8. علی علیزاده
  علی علیزاده گفته:

  سلام و خسته نباشید
  بنده و خانمم هردو لیسانس( تربیت بدنی و حسابداری) و ایلتس ۶ داریم. سن خودم ۳۳ و خانم ۲۷ سال است..معدل هر دوتامون بین ۱۴ تا ۱۵ می باشد. حدود ۵ ، ۶ سال از درس دور بوده ایم.. ایا شرایط بورسیه را داریم؟ لطفا جواب دهید

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام خدمت شما
   اطلاعات دقیق ترین در خصوص کشور مورد نظر و رشته ی مورد نظر باید در اختیار بگذارید.
   بورسیه تحصیلی همچنین به کارهای پژوهشی شما نیز وابسته است.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 9. امیر رضا بهادری
  امیر رضا بهادری گفته:

  سلام. اگر دانش آموز کلاس ۱۲ در رشته کیمیکار دانشگاه شریف و تهران امتیاز بیاورد و تقدیر نامه از انجمن شیمی ایران و رئیس دانشگاه تهران و شریف داشته باشد می‌تواند بورسیه دانشگاه اروپایی بگیرد

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی
   این موارد جزو رزومه ی شما حساب میشود و اعتبار شما را بالا خواهد برد.
   برای اخذ بورسیه موارد دیگری مانند معدل دیپلم و پیش دانشگاهی هم موثرند.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و احترام
   این امکان بسیار احتمال کمی دارد و تحصیل در مقطع دبیرستان هزینه بر است زیرا بورسیه شامل افرادی میشود که در مقاطع بالا شروع بع تحقیق و جست و جو میپردازند.

   پاسخ
 10. Saman
  Saman گفته:

  سلام وقتتون بخیر،خسته نباشید،قربان بنده فارغ التحصیل مقطع کارشناسی با معدل 18/72 هستم،و همچنین رتبه 13 کنکور کاردانی پیوسته شدم،آیا امیدی هست برای ارشد در دانشگاههای آلمان یا انگلیس برای بورسیه اقدام کنم؟

  پاسخ
 11. نازیلا
  نازیلا گفته:

  سلام
  من دانش آموز سال آخر دبیرستان هستم میخواستم بدونم که بخوام بورس یکی از دانشگاه های اتریش آلمان یا ایتالیا بشم رتبه کنکورم یا معدلم مهمه و باید چقد باشه که بتونم در رشته پزشکی تحصیل کنم.

  پاسخ
 12. راستین
  راستین گفته:

  با عرض سلام واحترام
  من کارشناسی حسابداری هستم با معدل 17/63 و 32سالمه.7 سال هم سابقه کار بانکی دارم.سوال من اینه که باتوجه به شرایط سنی بنده و از طرفی وجود سابقه کار بانکی آیا امکان اخذبورسیه تحصیلی در رشته حسابداری یا فاینانس در مقطع کارشناسی ارشد درکشورکانادا وجو داره ؟؟؟
  با تشکر

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام
   اخذ بورسیه تحصیلی به موارد دیگری از جمله گپ تحصیلی،مدرک زبان و کارهای تحقیقاتی و پژوهشی شما نیز مرتبط است.جهت اخذ بورسیه تحصیلی لازم است در قسمت Faculty and staff در دانشگاه و دانشکده ی مورد نظر خود استاد راهنمایی را بیابید که زمینه ی تحقیق و کار او با زمینه ی کاری و پژوهشی شما هم جهت میباشد و با ایشان به مکاتبه بپردازید.
   در صورت نیاز به اخذ مشاوره و دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. هستی
  هستی گفته:

  با سلام ، من 25 سال سن دارم و لیسانس مدیریت جهانگردی دارم ولی متاسفانه معدلم زیر 14 میباشد و در دانشگاه پیام نور
  لیسانس گرفته ام در سال 96، آیا بورسیه تحصیلی ممکنه به من تعلق بگیره؟ برای گرفتن بورسیه تحصیلی باتوجه به شرایطی که گفتم باید چیکارکنم؟

  پاسخ
  • m.m
   m.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز برای دریافت بورسیه باید رزومه شما مورد بررسی قرار گیرد تا شما را بتوان راهنمایی دقیق نمود. جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد می توانید با کارشناسان مجرب دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. Masom
  Masom گفته:

  سلام خسته نباشيد
  من دانشجو ترم اول جامعه شناسي در دانشگاه شهید بهشتی تهران هستم
  میخام بورس برای کشور کانادا بگیرم
  شرایطشو میشه توضیح بدید؟

  پاسخ
  • m.m
   m.m گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   برای اخذ بورس تحصیلی شرایط شما همچون نمرات و معدل، مدرک زبان، سن و … مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که شرایط را داشته باشید امکان اخذ بورس تحصیلی در دانشگاه های مختلف وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید ببا شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 15. سارا
  سارا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من فارغ التحصیل رشته حقوق مقطع لیسانس با معدل ۱۵.۸۶ از دانشگاه سراسری هستم.مدرک زبان دلف سطح B2 دارم و سطح بالای انگلیسی البته مدرک انگلیسی نگرفتم و صرفا مدرک آموزشگاهی دارم.مدرس زبان فرانسه هستم و سابقه تدریس انگلیسی هم داشتم.ا در یک موسسه حقوقی هم مشغول به کارم.با این رزومه امیدی به گرفتن بورسیه تحصیلی برای ارشد توو کشور فرانسه دارم؟مشکل اینجاست که گپ تحصیلی زیادی هست. آخر سال 91 فارغ التحصیل شدم!ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 16. سارا
  سارا گفته:

  سلام. راجع به بورس تحصیلی یعنی فاند کامل در مقطع ارشد در کانادا راهنمایی می کنید لطفا شرایط لازم برای فاند چی هست ؟

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب برای اخذ بورسیه باید رزومه کامل شما بررسی گردد نکاتی از جمله سن ، مقالات ، و …
   بنابراین پیشنهاد میگردد به سایت موسسه مراجعه کرده و در لینک زیر رزومه تان را جهت بررسی بورسیه ارسال نمایید
   https://goo.gl/y83d7F

   پاسخ
 17. ستایش
  ستایش گفته:

  سلام من دختری ۲۱ساله هستم میخواستم بورسیه بشم ولی کنکور ندادم رشتم انسانیه میخواستم رشته ی حقوق یا روانشناسی رو در خارج بخونم شرایط من باید چه جوری باشه تا بورسیم کنن واینجا در ایران وارد دانشگاه نشم

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای اخذ بورسیه تحصیلی در دانشگاههای معتبر باید رزومه علمی بسیار خوبی داشته باشید و یا با کسب رتبه تک رقمی در کنکور سراسری ایران بورس تحصیل در دانشگاههای خارجی را دریافت نمایید. به طور کلی برای تحصیل در مقطع کارشناسی شانس بالایی برای اخذ بورس تحصیلی ندارید مگر اینکه در عملکرد و نمرات خوبی در دانشگاه خارجی به دست آورید.

   پاسخ
 18. Ali
  Ali گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید،
  در صورت دارا بودن سایر شرایط اخذ بورسیه مانند داشتن مقاله، آیلتس،معدل خوب و …، آیا برای کسانی که بالای ۳۰ سال سن دارند امکان اخذ بورسیه از دانشگاه های کشورهای هلند و آلمان برای مقطع دکتری هست؟ یا اینکه صرفا برای اخذ بورسیه دکتری میبایست زیر ۳۰ سال باشیم؟ درخصوص کانادا و استرالیا نیز شرط زیر ۳۰ سال برقرار است؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب برای اخذ بورسیه باید رزومه کامل شما بررسی گردد نکاتی از جمله سن ، مقالات ، و …
   بنابراین پیشنهاد میگردد به سایت موسسه مراجعه کرده و در لینک زیر رزومه تان را جهت بررسی بورسیه ارسال نمایید
   https://goo.gl/y83d7F

   پاسخ
 19. nazanin
  nazanin گفته:

  سلام من دانش آموز پایه یازدهم هستم رشته تجربی با معدل ۱۸/۸۴ میخواستم ببینم بدون کنکور هم میتونم بورسیه بگیرم اگر که آره لطفا بیشتر توضیح بدید

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب برای اخذ بورسیه باید رزومه کامل شما بررسی گردد نکاتی از جمله سن ، مقالات ، و …
   بنابراین پیشنهاد میگردد به سایت موسسه مراجعه کرده و در لینک زیر رزومه تان را جهت بررسی بورسیه ارسال نمایید
   https://goo.gl/y83d7F

   پاسخ
  • to.m
   to.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست بزرگوار جهت اخذ بورس تحصیلی باید رزومه تحصیلی قوی داشته باشید که تحصیل در دانشگاه های دولتی از عوامل مهم آن محسوب می شود.

   پاسخ
 20. Raha
  Raha گفته:

  با سلام
  من ارشد نانو تکنولوژی با معدل ۱۷ و کارشناسی شیمی با معدل ۱۵ و ۳ مقاله isiدارم و میخوام برای دکترا با فاند پذیرش بگیرم، احتمال گرفتن فاند از کشورهای آمریکایی برای من چقدر است؟ ؟ با تشکر

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب برای اخذ بورسیه باید رزومه کامل شما بررسی گردد نکاتی از جمله سن ، مقالات ، و …
   بنابراین پیشنهاد میگردد به سایت موسسه مراجعه کرده و در لینک زیر رزومه تان را جهت بررسی بورسیه ارسال نمایید
   https://goo.gl/y83d7F

   پاسخ
 21. Ghazal
  Ghazal گفته:

  سلام خسته نباشید
  من 16 سالمه و دانش اموز مقطعه دهم دبیرستان در رشته ی تجربی هستم
  من مدرکه icdlبا نمره ی بالا از فنی حرفه ای رو دارم و توی زبانه اینگلیسی هم تا سه ماهه دیگه ایلتس میگیرم و بعد از اون زبانه المانی رو کار میکنم البته من چند تا مقاله نوشتم که رتبه ی استانی اورده و سره همین موضوع چند تا تقدیر نامه هم دارم و کتابم هم درحاله چاپه میخواستم بدونم با این رزومه ای که دارم میتونم بورسیه تحصیلی شم؟

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب برای اخذ بورسیه باید رزومه کامل شما بررسی گردد نکاتی از جمله سن ، مقالات ، و …
   بنابراین پیشنهاد میگردد به سایت موسسه مراجعه کرده و در لینک زیر رزومه تان را جهت بررسی بورسیه ارسال نمایید
   https://goo.gl/y83d7F

   پاسخ
 22. لیلا
  لیلا گفته:

  با سلام
  میخواستم بدونم بعد از دریافت بورسیه چه زمانی میشه از این پول استفاده کرد؟
  مثلا به محض ورود به کشور مقصد امکان برداشت پول از حساب وجود داره برای انجام کارهای اجاره مسکن و… یا یه مدت باید بگذره تا بشود از بورس استفاده کرد؟
  ممنون میشم راهنمایی بقرمایید

  پاسخ
 23. Maryam
  Maryam گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من محصل سال دوازدهم تجربی هستم
  چه رتبه ای باید در کنکور کسب کنم
  که برای دانشگاه هاروارد یا آکسفورد بورسیه شوم؟

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای پذیرش و یا بورس دانشگاه هاروارد و آکسفورد رتبه کنکور ایران مؤثر نیست و شما در صورتی می توانید در این دانشگاهها پذیرش شوید که معدل بسیار بالایی در مقطع دیپلم داشته باشید و یا از دانشگاههای دیگر این کشور به دانشگاه هاروارد و آکسفورد انتقالی بگیرید.
   موفق باشید

   پاسخ
 24. اشکان
  اشکان گفته:

  با سلام خدمت استاد ملک پور بنده کشتی گیر هستم و فعالیت حرفه ای در عرصه ورزش دارم اما واقعا از لحاظ تحصیلی خیلی خوبم ( تعریف از خود نباشه ) و نمیخواهم که ضرر کنم بنده 17 ساله ام و کلاس دوازدهم رشته ریاضی و در دوره های راهنمایی و دبیرستان در مدارس نمونه درس خوانده ام و همیشه معدلم بین 18 تا 19 بوده و هست ، سوال بنده این است که آیا در آنجا بنده می توانم که فعالیت ورزشی ام را به صورت حرفه ای انجام دهم یا باید قید عشقم کشتی را بزنم لطفا دقیق راهنمایی ام کنید
  دمتان گرم خسته نباشی بمب روحیه !!!!!!!!!!!!!

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   شما برای ادامه رشته های ورزشی در کشورهای اروپایی ممنوعیتی ندارید البته در صورتی که موفق به ورود و اخذ ویزا شوید. شما می توانید در یکی از دانشگاههای اروپایی تحصیل کنید و همزمان با تحصیل فعالیت ورزشی خود را ادامه دهید. البته برای انتخاب بهترین کشور برای تحصیل می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید .
   موفق باشید

   پاسخ
 25. الی
  الی گفته:

  سلام من 18 سالم هست و دانش آموز ساب دوازدهم هستم هرسال کارنامم یا بیست بوده یا بالای 19،30 میشه برای گرفتن بورسیه راهنماییم کنید من در جریان هیچی نیستم معدل نهاييم هم میخونم که بالای 18 یا 19 شود ولی کنکور نمیخوام بدم اگرم بدم نمیخوام اینجا درس بخونم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   با مدرک دیپلم شانس اخذ بورسیه بسیار پایین است و در مقاطع بالاتر در صورت داشتن رزومه علمی درخشان امکان اخذ بورس تحصیلی خواهید داشت. همچنین درصورت اخذ پذیرش دوره کارشناسی در سایر کشورها امکان اخذ بورس تحصیلی در سالهای بعد تحصیلی در صورت عملکرد خوب در دانشگاه مقصد وجود دارد.

   پاسخ
 26. رقیه
  رقیه گفته:

  سلام خوب هستیدمن کم شنوام وکارشناسی حقوق پیوسته پیام نوردانشجوومشعول به تحصیلم میخاستم بدونم بورسیه رایگان واسه من کجاشامل میشه وکدوم کشورهارایگان هست ممنون میشم بهم بگیدمشکل مالی هم دارم لطفا توپیام بهم بگید اخه گوشم کم میشنوه متوجه حرفاتونمیشم 😭

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز شما می توانید اطلاعات خود را در لینک زیر ثبت نموده تا کارشناسان ما در زمینه بورسیه به طور رایگان شرایط شما را برای دریافت بورسیه بررسی نمایند.
   https://goo.gl/y83d7F

   پاسخ
 27. محدثه
  محدثه گفته:

  سلام من ۱۷سالمه رشتمم انسانیه میخوام بعد از کنکور سال ۹۸ادامه تحصیلم رو در کره جنوبی تو رشته تدبیت بدنی بگذرونم میتونم بپرسم باید چه کارهایی انجام بدم؟رتبم باید چند باشه؟

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ارادت
   شرایط سنی شما برای ادامه تحصیل در کشورهای زیادی مناسب است. پیشنهاد ما اینست که برای ارائه مشاوره بهتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.
   شماره تماس 021-49196000

   پاسخ
 28. ستایش
  ستایش گفته:

  من 17 سالمه رشتمم نقاشیه مدرک زبان ایتلسو هم دارم دارمم کلاس ایتالیایی یاد میگیرم معدلم 17و خورده ای هسش شانس برای گرفتن بورسیه ایتالیا در سن بیست سالگیم هست؟
  بعد میشه توی ازمون کارشناسی ارشد شرکت کنم قبل از اینکه کنکور بگیرم ؟

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست گرامی شما شرایط سنی مناسبی برای ادامه تحصیل دارید. می توانید مشخصات خود را برای دریافت بورسیه در لینک زیر وارد نمایید تا متخصصین ما در امر بورسیه شرایط شما را به صورت رایگان بررسی و به شما اعلام نمایند.
   https://goo.gl/y83d7F

   پاسخ
 29. بهاره
  بهاره گفته:

  سلام
  اگر مدرک کارشناسی ارشد داشته باشیم و دوباره بخواهیم برای ارشد (با کمی تغییر در گرایش کلی) اقدام کنیم. آیا این که ذکر شود که در حال حاضر آخر مدرک تحصیلی ارشد هست، تاثیر منفی بر پذیریش و یا بورسیه خواهد داشت؟
  سپاس فراوان

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   با سلام و عرض ادب، اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارید باید مدرک کارشناسی ارائه نمایید.ارائه مدرک کارشناسی ارشدمی تواند تأثیر منفی در روند پرونده شما داشته باشد.در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 30. فاطمه
  فاطمه گفته:

  سلام
  16 سالمه رشتمم تجربیه
  اگه تا 18 سالگی ایلتس 6.5 یا 7 داشته باشم و معدل دیپلم 19 به بالا باشه و یه نمایشگاه نقاشی برگزار کنم و کتاب شعر به چاپ برسونم شانسم برای قبولی توی رشته های هنری و یا ادبیات چقدره ؟ ( دانشگاه های ایتالیا و انگلستان )

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   جهت ادامه تحصیل در رشته های هنر در برخی از کشورها احتمال آزمون ورودی برای شما وجود دارد با توجه به اینکه می توانید نمره آیلتس 7 می توانید بگیرید می تواند در این روند به شما کمک کند و آثار هنری شما مثل نقاشی می تواند در این روند به شما کمک کند.شما میتوانید در صورت تمایل با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.
   02149196000

   پاسخ
 31. Samira rezaeian
  Samira rezaeian گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من دیپلم رشته تجربی رو دارم
  معدل دیپلمم هم بیست هستش
  ۲ ساله تافل زبان انگلیسی رو هم گرفتم
  ۱۹ سالمه
  آیا با این شرایط میتونم برای بورسیه قطر اقدام کنم؟
  آیا قطر کشور خوبی برای تحصیل در رشته های پزشکی از جمله دندانپزشکی هستش؟

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   سلام و عرض ارادت
   در ابتدا باید مشخص نمایید چرا قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید؟ اگر نیت مهاجرت می باشد بهتر است کشورهایی را انتخاب نمایید که شرایط اقامت پس از تحصیل ارائه نمایند. در خصوص دریافت بورسیه تحصیلی در این مقطع که شما قرار دارید بسیار دشوار می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   سلام و عرض ادب
   اطلاعات شما کافی نمی باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران موسسه تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 32. میکائیل
  میکائیل گفته:

  سلام من در پایه دهم رشته انسانی در حال تحصیل هستم و میخواستم بدونم که اگه بتونم ترم دوم رو با معدل بالای ۱۶ یا ۱۷ به اتمام برسونم ایا میتونم قبل از گرفتن دیپلم، بورسیه دانشگاه های اروپایی مثل اسپانیا یا ایتالیا یا شاید انگلستان رو بگیرم؟ در ضمن من مدرک زبان هم دارم
  اگه میتونم لطفا به ایمیلم جواب بدید
  خدا خیرتون بده

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   گرفتن بورسیه تحصیلی در این مقطع تحصیلی کمی مشکل می باشد بهترین گزینه برای شما این است که برای سال اول هزینه نمایید در هنگام تحصیل اقدام گرفتن بورسیه تحصیلی نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس داشته باشید و مشاوره تلفنی رایگان بهره بگیرید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 33. مرضیه
  مرضیه گفته:

  سلام دخترم الان زیست جانوری ترم ۲دانشگاه شهرکردروزانه ست اگه انتقالی به سلولی اهوازبگیره وشبانه محسوب بشه میتونه بعدازپایان کارشناسی بورس تحصیلی بگیره درحال حاضر۱۹ساله ومعدل دیپلم ۱۹/۴۳ومعدل ترم اولش هم ۱۹/۵واینکه شرط پذیرش بورسیه قبولی دردانشگاه دولتیه آیانوبت دوم یاشبانه روهم شامل میشه

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما می توانید با عضویت در کانال تلگرامی موسسه و همچنین مطالعه مطالب سایت موسسه در این خصوص اطلاعات کاملی اخذ نمایید. در کانال موسسه آقای دکتر ملک پور فایل های ویدئویی بسیاری مفیدی در خصوص اخذ بورسیه تحصیلی جهت استفاده شما عزیزان در اختیار گذاشته اند

   پاسخ
 34. داريوش
  داريوش گفته:

  با سلام و عرض ادب
  17سالمه و سال يازدهم رياضى با معدل 18,16هستم در تمام كارنامه هاى قبليم هم معدلم بالاى 19,70 بوده زبان انگليسيمم خوبه و مشكلى براى گرفتن تافل ندارم با اين وجود اگر بخوام بورسيه تحصيلى از آلمان ، سوئد يا آمريكا بگيرم شرايطى برام وجود داره يا حتما بايد بعد كنكور و دانشگاه اقدام كنم؟ ( با سپاس)

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما می توانید با عضویت در کانال تلگرامی موسسه و همچنین مطالعه مطالب سایت موسسه در این خصوص اطلاعات کاملی اخذ نمایید. در کانال موسسه آقای دکتر ملک پور فایل های ویدئویی بسیاری مفیدی در خصوص اخذ بورسیه تحصیلی جهت استفاده شما عزیزان در اختیار گذاشته اند

   پاسخ
 35. Melika
  Melika گفته:

  سلام و وقت بخیر
  دکتر ملک پور عزیز
  من دانش آموز سال دوازدهم رشته تجربی هستم
  معدلم ۱۹.۸۹ از مدرسه نمونه دولتی هستش
  و آیلتس ۷ زبان انگلیسی رو دارم
  از لحاظ گفتاری هم به زبان هلندی مسلطم
  میخواستم بدونم با این شرایط آیا امکان بورسیه کشور هلند رو دارم؟؟!
  ممنون میشم اگه پاسخ بدید

  Rating: 5
  پاسخ
 36. Ainaz
  Ainaz گفته:

  سلام من دانش آموز سال دهم مدرسه استعدادهای درخشان استان کرمان در رشته علوم تجربی هستم و سال های قبل هم توی مدرسه تیزهوشان بودم می خواستم بدونم چطوری باید بورسیه تحصیلی برای سال یازدهم از مدارس تیزهوشان یا عادی آمریکا بگیرم؟؟؟ معدل سال قبل ام ۲۰ بوده، به زبان انگلیسی و فرانسوی مسلط هستم و کمی هم آلمانی بلدم و همچنین در المپیاد فیزیک هم رتبه هفتم رو کسب کردم . و مدرک آیلتس ۸.۵ دارم .آیا می تونم از طریق مدرسه ام اپلای بورسیه تحصیلی بدم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
 37. بهروز ب
  بهروز ب گفته:

  سلام وقتتون بخیر. عذرمیخوام بنده فارغ التحصیل رشته ی حقوق جزاوجرم شناسی با معدل 17.78 از دانشگاه آزاد اسلامی هستم و 27 سال سن دارم که متاسفانه هیچ مدرک زبانی ندارم. ممنون میشم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه برای بورسیه تحصیلی راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و ارادت
   ممنون از شما بخاطر انتخاب موسسه ما
   دوست محترم شما برای تحصیل در مقطع دکترا نیاز به مدرک آیلتس 7 دارید و همچنین باید برای ادامه تحصیل یک سوپروایزر از دانشگاه مورد نظرتان داشته باشید. اما در مجموع برای تحصیل در این رشته نمی توانید اقدام نمایید و باید از رشته های مرتبط اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.
   021-49196000

   پاسخ
 38. ana
  ana گفته:

  سلام من ۱۹ سالمه و در رشته تجربی دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هستم می خواستم برای ادامه تحصیل رشته ی هنر از کشور فرانسه درخواست بورس کنم و هم اکنون در حال گرفتن مدرک طراحی هستم پارسالم تو مسابقه منطقه ای رتبه ی دوم کسب کردم احتمالا بتونم تا اخر سال چن تا از تابلو هامو تو یه نمایشگا به نمایش بزارم و خودمم در حال یاد گرفتن زبان فرانسوی هستم .چن سوال داشتم یکی اینکه باید درخواستمو برای سفارت فرانسه بفرستم یا مستقیم به دانشگاهی که می خوام. و با این شرایط چن درصد امکان پذیرش دارم.کدام دانشگاه از نظر هزینه هاش مناسب تره و چه زمانی باید اقدام کنم. ممنون میشم کمکم کنید.

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   سلام و عرض ادب شرایط سنی شما مناسب می باشد اما برای دریافت بورس تحصیلی در مقطع لیسانس شرایط کمی دشوار می باشد و باید با دانشگاه مورد نظر خود مکاتبه داشته باشید و رزومه ارسال نموده و از طرف اساتید دانشگاه تاییدیه بگیرید تا بتوانید بورسیه تحصیلی دریافت نمایید جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران موسسه تماس گرفته مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید

   پاسخ
 39. هانیه
  هانیه گفته:

  سلام من 19سالمه وبا دیپلم 19.60ومدرک پیش دانشگاهيمو پارسال گرفتمبا معدل 19.50دانشگاه قبول نشدم مدرک زبان ندارم اما ميگيرم میخواستم بدونم واسه تحصیل رایگان با بورس برای مخارج زندگی برای مقطع کارشناسی کدوم کشور و چطوری میتونم اقدام کنم?

  پاسخ
 40. سهیلا
  سهیلا گفته:

  سلام لیسانس فقه و حقوق دارم و قصد بورس تحصیلی دارم.نمیدونم برای ارشد باید چی بخونم که برای بورس و مهاجرت حمایت بشه اگه ممکنه راهنماییم کنید
  .سپاس

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   سلام و عرض ادب
   اگر در کانالهای تلگرامی موسسه عضو باشید در خصوص گرفتن بورسیه تحصیلی اطلاعات کامل و دقیقی وجود دارد. در نظر داشته باشید که برای اخذ بورسیه تحصیلی در این مقطع باید در مقطع لیسانس شرایط خوبی داشته باشید و معدل بالا و مدرک زبان این موارد می تواند موثر باشد در سایت اگر توجه بفرمایید لینک ورود به کانال تلگرام موجود می باشد.

   پاسخ
 41. فرناز
  فرناز گفته:

  سلام روزتون بخیر. مطالبتون واقعا مفید و کمک کننده است.
  من دانش آموز پایه یازدهم تجربی در مدرسه نمونه دولتی هستم و 17 ساله هستم . معدل سال دهم 19.91 و سال یازدهم 19.92 بوده . در زبان انگلیسی هم FCE میخونم که معادل ایلتس 6.5-7 هست.
  قصد ادامه تحصیل و اقامت خارج از کشور رو دارم. اما نیاز به راهنمایی دارم که در چه مقطعی اپلای کنم.؟ ممنونم

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و ارادت
   ممنون از شما بخاطر انتخاب موسسه ما
   دوست عزیز شما شرایط بسیار خوبی برای مهاجرت تحصیلی دارید. میتوانید پس از اخذ دیپلم برای انگلیس,کانادا و یا هر کشوری که تمایل دارید اقدام نمایید. در حال حاضر نیز تا قبل از 18 سالگی می توانید برای کالج های انگلستان نیز اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.
   021_49196000

   پاسخ
 42. بهروز
  بهروز گفته:

  عرض سلام و ادب و احترام خدمت جنابعالی و تمامی مسولین و کارکنان موسسه.
  بنده فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی مقطع کارشناسی ارشد با معدل 17.78 از دانشگاه آزاد هستم. برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری خارج از کشور بسیار مشتاقم. از آنجاکه بسیار در سایتهای اینترنتی جستجو میکنم بسیار به این مطالب بورسیه رایگان برخورد میکنم. بنده مدرک زبان ندارم و مایلم برای بورسیه رایگان خارج از کشور و بدون مدرک زبان در یکی از گرایش های رشته حقوق در یکی از کشورها اقدام کنم. لطف میکنید که بنده را راهنمایی کنید. سپاسگزارم.

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   جهت اخذ بورسیه تحصیلی در کشورهای مختلف باید مراحلی را طی نمایید شما می توانید با مشاورین موسسه تماس گرفته و پس از ارائه رزومه خود در خصوص دریافت بورسیه تحصیلی راهنمایی های لازم را داشته باشید
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 43. Mahdavi
  Mahdavi گفته:

  سلام ودرود
  بنده ترم ۶ کارشناسی رشته ی جغرافیا وبرنامه ریزی شهری هستم وبرای کارشناسی ارشد چه کشوری بهتر هست .؟
  نمره زبان۷ایلتس
  ومقاله ی علمی هم دارم

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و ارادت
   ممنون از شما بخاطر انتخاب موسسه ما
   دوست گرامی شما می توانید برای کانادا اقدام نمایید و همینطور کشورهای اروپایی چون نمره زبان بسیار خوبی دارید. البته باید شرایط کاملتری از شما بدانیم که بتوانیم بهتر و دقیقتر شما را راهنمایی کنیم. در صورت تمایل می توانید با مشاورین ما با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
   021-49196000

   پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و ارادت
   ممنون از شما بخاطر انتخاب موسسه ما
   دوست عزیز ابتدا باید شرایط شما بررسی گردد. سوال شما بسیار کلیست. برای هر مقطعی امکان اخذ بورسیه وجود دارد اما بستگی به شرایط شخص دارد. در صورت تمایل با مشاورین ما تماس بگیرید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی کنیم.
   021-49196000

   پاسخ
 44. گلی
  گلی گفته:

  سلام وقت بخیر .بنده فوق لیسانس گرفتم در دانشگاه دولتی کرمان. رشته لیسانس حسابداری و فوق اقتصاد انرژی هست با معدل بالا ، من ۳۵ سال دارم و آیا شرایط گرفتن بورسیه رو دارم در ایتالیا اتریش ،انگلیس …. و در صورت قبولی همسرم بخوان همراه من بیان امکانش هست و شرایط چطوری خواهد بود … ممنون از راهنماییتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   سلام و عرض ادب
   اطلاعات شما جهت ارائه راهنمایی ناقص است اما در مجموع امکان اخذ فاند برای شما وجود دارد و همسر شما می تواند به عنوان همراه به شما ملحق شود جهت اخذ اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاورین موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 45. ناصر
  ناصر گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده دانشجوی ترم 3 ارشد در دانشگاه مالک اشتر هستم دارم زبان انگلیس هم میخونم.میخواستم بدونم مدرک دانشگاهیم اعتبار لازم واسه گرفتن فول فاند یا فاند داره؟ گرفتن فول فاند از چه کشورایی آسانتر؟

  پاسخ
 46. غزال
  غزال گفته:

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بپرسم میتونم همزمان برای چند دانشگاه خارجی درخواست بفرستم؟ یا نه مثل فرستادن مقاله به مجلات مختلف هست و نمیشه همزمان به چند دانشگاه درخواست داد؟
  متشکرم

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   با سلام و عرض ادب
   این امر برای شما امکان پذیر است که برای چند دانشگاه همزمان اقدام نمایید و رزومه ارسال کنید و در نهایت آن که شرایط اش برای شما مناسب تر است اقدام نمایید

   پاسخ
 47. مصطفی ورمزیار
  مصطفی ورمزیار گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما شرمنده ببخشید من پشت کنکور رشته منحصرا زبان هستم فوق الاده به رشته زبان انگلیسی علاقه مندم به خصوص در خارج از کشور من میخوام در کارشناسی ارشد بورس دانشگاه های امریکا یا انگلیس بشم تو طی این چهار سال چه رزومه ای باید داشته باشم برا بورس فول فاند زبان انگلیسی میشه راهنماییم که رزومه ام باید شامل چه چیزهایی باشه که منو بورس فول فاند در رشته زبان انگلیسی کنن؟ اگه میشه راهنماییم کنید یک دنیا من ممنون میشم با تشکر مصطفی ورمزیار از استان لرستان شهرستان بروجرد شماره تماس ۰۹۳۰۱۲۷۰۴۵۲

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی آنچه مسلم است داشتن یک رزومه تحصیلی عالی و تسلط به زبان انگلیسی و معدل بالا می تواند تأثیر زیادی در این پروسه برای شما داشته باشد. در کنار این موضوع داشتم مقاله های بین المللی و کارهای علمی فوق برنامه و مؤثر در فرآیند اخذ بورسیه تحصیلی تأثیر مستقیم دارد

   پاسخ
 48. Sana
  Sana گفته:

  سلام.
  میخواستم بدونم ک آیا اگر من از طرف استاد های یک دانشگاه در امریکا دعوتنامه داشته باشم میتونه روی بورس من در همون دانشگاه تاثیر گذار باشه یا نه؟؟

  پاسخ
 49. دلاریس
  دلاریس گفته:

  با عررض سلام وخسته نباشید ممنون بابت سایت خوبتون میخواستم بدونم اگه من 16 سالگی میتونم بورسیه بگیرم

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلاو عرض ادب
   ممنون از لطفتان و انتخاب موسسه ما
   خوشحالیم که مطالب سایت ما مورد توجه و پسندتان واقع شده است. دوست گرامی بورسیه در مقطع دبیرستان بسیار کم است و اگر معدل بالایی داشته باشید ممکن است پس از یک سال تحصیل به شما بورسیه تعلق گیرد.

   پاسخ
 50. A
  A گفته:

  سلام من دانشجوی ترم اول‌ شیمی دانشگاه دولتی ارومیه هستم نمره هام بالای ۱۸ هستن . معدل دیپلمم ۱۸ و خرده ای بوده . ایلتس بالای ۶ دارم . میخواستم بدونم امکان گرفتن بورسیه برای دانشگاه های کانادا رو دارم در همین مقطع کارشناسی ؟

  پاسخ
 51. راشد
  راشد گفته:

  با سلام خدمت شما و همکارانتون
  من لیسانس شیمی دارم قصد ادامه شیمی دارویی در مقاطق بالاتر رو دارم معدلم ۱۸/۲۰ دارم مدرت زبان آلمان دارم یک مقاله isi دارم و سنم ۲۳ ساله
  آیا میتونم در رشته شیمی آلمان بورس شوم و اگر بورس نشوم چقدر هزینه بر است؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
 52. مهشید
  مهشید گفته:

  سلام مهشید هستم 19 ساله . دانشجوی کارشناسی ناپیوسته معماری از دانشگاه فنی دکتر شریعتی با معدل 19:60 مدرک فوق دیپلم و کاردانی رو کسب کردم آیا با شرایطی که من دارم میشه برای بورسیه تحصیلی در کشور هایی مثل آلمان اقدام کرد ؟

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی اخذ بورسیه تحصیلی در مقطعی که مورد نظر شما می باشد کمی سخت است بهتربن راه برای شما این است که برای سال اول هزینه نموده و برای سال بعد درخواست بورسیه تحصیلی نمایید البته در سال اول باید معدل بالایی کسب کنید و رزومه علمی خوبی رد دانشگاه داشته باشید

   پاسخ
 53. Z
  Z گفته:

  سلام
  من امسال دیپلمم را در رشته ی تجربی کسب کردم و معدلم ۱۷ هست دیپلم زبان انگیلیسی هم از یکی از موسسات دارم اگر بخوام بورس تحصیلی بشم باید چ کارهایی انجام بدم ؟

  پاسخ
 54. یوتاب
  یوتاب گفته:

  باسلام
  بنده 26 ساله دارای مدرک ارشد مهندسی نفت با معدل بالای 17 از دانشگاه دولتی و مدرک کارشناسی با معدل بالای 18 از دانشگاه آزاد هستم…زبانم هم خوبه و خدا بخواد قراره آیلتسم رو بگیرم…آیا امکان فاند گرفتن برای بنده برا مقطع دکتری با این سن وجود داره به نظر شما؟!! همه میگن باید پارسال که تمام شده بودی اقدام میکردی الان دیره😑😑

  پاسخ
 55. مریم
  مریم گفته:

  سلام من لیسانس ژنتیک از دانشگاه آزاد زنجان با معدل ۱۹.۳۰ و آیلتس ۸ و تافل ۱۰۵ دارم سنم ۲۵ و تمکن مالی متوسط دارم آیا امکان دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های خارج وجود دارد؟

  پاسخ
 56. مهرانه
  مهرانه گفته:

  سلام و خسته نباشید من ۲۱ سال دارم و دیپلم تجربی با معدل ۱۹۰۱۸ اما ۳ سال کنکور تجربی دادم و امسال قصد گرفتن بورسیه تحصیلی دارم سطح زبانم بالاست و مدرک FCE دارم سطح مالی متوسط دارم آیا امکان دریافت بورس تحصیلی وجود داره؟ ممنون

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی شرایط شما برای اخذ پذیرش تحصیلی مناسب است اما جهت اخذ بورسیه تحصیلی در مقطعی که حضور دارید کمی دشوار است و بهترین حالت این است که برای یک ترم با هزینه شخصی اقدام کنید و برای ترم های بعدی اقدام نمایید جهت اخذ بورسیه تحصیلی

   پاسخ
 57. کیمیا
  کیمیا گفته:

  با سلام و خسته نباشید من لیسانس میکروبیولوژی دارم و شنیدم که ا.ر کسی لیسانس علوم پایه داشته باشه میتونه برای ادامه تحصیل پزشکی بخونه آیا این ممکنه که از علوم پایه وارد پزشکی شد؟ آیا طول دوره پزشکی برای این افراد کوتاهتره؟

  پاسخ
 58. بهار
  بهار گفته:

  سلام من ترم ۷ کارشناسی برق الکترونیک از دانشگاه سراسری زنجان هستم در حال حاضر معدلم بالای ۱۷هست مدرک زبان ندارم ولی مشغول به یادگیری زبان هستم و درحال حاضر روی یک پروژه درحال کار هستم و مدرک فنی حرفه ای دارم و سطح مالی متوسط دارم آیا با این شرایط امکان بورسیه کشور خارجی وجود دارد؟و اگر نه چه مدارکی را باید ضمیمه کنم و اینکه به نظر شما مهاجرت در مقطع فوق لیسانس بهتر است یا دکتری؟

  پاسخ
 59. مروارید
  مروارید گفته:

  سلام و خسته نباشید و مدرک مربی گری درجه۱ شنا و مدرک بین المللی نجات غریق و سابقه ۳ سال مربی گری و ناجی گری دارم و مدرک آیلتس۸.۵ و تافل ۱۰۰ دارم و به زبان آلمانی و ترکیه ای مسلطم و مدارک دیگه زبان انگلیسی دارم آیا امکان مهاجرت از طریق شنا هست؟ممنون

  پاسخ
 60. مهدیه
  مهدیه گفته:

  باسلام من دانشجوی ترم۳ رشته علم اطلاعات و دانش شناسی هستم با معدل ۱۶ و ۱۹ سال سن میخواستم بدونم در کشور آلمان میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم

  پاسخ
 61. ارغوان
  ارغوان گفته:

  سلام و خسته نباشید میبخشید شرایط تحصیل رشته های تجربی(پزشکی،دندان پزشکی،فیزیوتراپی و…) در ترکیه به چه شکلیه؟ ممنون

  پاسخ
 62. مائده
  مائده گفته:

  سلام و عرض ادب
  من دانشجوی ترم ۶ زبان انگلیسی با معدل بالا از دانشگاه سراسری ارومیه هستم سوالم اینه که امکان اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های خارج از ایران برای مقطع ارشد وجود داره؟ و اینکه بازار کار و موقعیت شغلی این رشته در خارج از ایران به چه شکله؟ ممنون

  پاسخ
 63. Abolfazl
  Abolfazl گفته:

  دانشجوی ترم 7کارشناسی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل هستم با معدل 14،15رشته مهندسی متالورژی آیا امکان بورسیه در آلمان و انگلیس، یا حتی در اتریش اینا را دارم؟؟

  پاسخ
 64. Maryam
  Maryam گفته:

  سلام من الان دارم رشته فیزیوتراپی میخونم آیا میتونم الان ک توی دانشگاه در حال تحصیل هستم بورسیه بگیرم؟
  و یا اینک اگر با مردی ازدواج کنم ک اونجا زندگی کنه و اقامت اونجا داشته باشه اگ بخوام برم دانشگاهم چی میشه آیا میتونم انتقالی بگیرم و اونجا ادامه بدم یا اینک باید بورس بشم میشه لطف کنید توضیح بدید ؟

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   شما امکان انتقالی از ایران به دانشگاههای خارجی راندارید. تنها راه ممکن این است که پس ازازدواج و الحاق به همسر در کشور مقصد که نفرمودید کدام کشور است پذیرش بگیرید و تحصیل نمایید.

   پاسخ
 65. M.D
  M.D گفته:

  با سلام
  من دختر 19 ساله ای هستم که در کنکور امسال رشته ارتوپد فنی قبول شدم و در جشنواره خوارزمی سال گذشته مقام 4 کشوری را بدست آوردم و یک ثبت اختراع هم دارم و در حال گرفتن مدرک زبان هستم.
  چند سوال از شما دارم، 1)کدوم کشور از لحاظ زندگی و بورس گرفتن با توجه به رشته تحصیلی من و بازار کار و شرایط زندگی برای یک دختر مناسب تر است؟؟؟.
  2)من اگر بخواهم بورس بگیرم باید مقطع کارشناسی را بگذرونم یا اینکه در حین تحصیل در کارشناسی هم میتوان بورس گرفت؟؟

  پاسخ
 66. farzane
  farzane گفته:

  سلام.از اطلاعات مفیدی که دراختیار عموم قرار دادید ممنونم
  بنده 28سال سن دارم سال 94 فارغ التحصیل شدم از دانشگاه پیامنور.امسال هم کارشناسی ارشد دانشگاه پیامنور قبول شدم. برای گرفتن بورسیه در مقطع دکترا باید چه رزومه ای داشته باشم؟

  پاسخ
 67. نسترن ر
  نسترن ر گفته:

  با سلام من ۲۲ سالمه لیسانس مهندسی صنایع دارم با معدل ۱۵/۸۰ از دانشگاه دولتی رده ی ۴ فکر میکنم. مدرک زبان ندارم ولی استعداد زبان دارم و میتونم زود آیلتسمو بگیرم. توانایی مالی متوسط دارم و میخوام همراه با تحصیلم کار کنم تا مخارجو بدم. ترجیحا میخوام به یک کشور انگلیسی زبان برم به نظرتون چه کشوری و چه راهی برای مهاجرتم مناسبه(بورس،تحصیلی،کار)؟
  بتونم ۳ سال دیگه حداکثر برم.

  پاسخ
 68. samira
  samira گفته:

  با سلام و خسته نباشید .من رشته طراحی صنعتی هستم و مدرک کانون زبان دارم و قصد دارم برای ارشد اپلای کنم معدلم هم 16 هست و هزینه های تحصیلی برام خیلی مهمه و دنبال بورسیه فول فاند هستم. میدونید کدوم دانشگاه با کمترین هزینه ها مناسب من میتونه باشه؟

  Rating: 4
  پاسخ
 69. رضا
  رضا گفته:

  باسلامخدمت شما…من کارشناسی مکانیک خودرو از دانشکده شهید منتظری مشهد دارم با معدل15.5 و کاردانی 18.5 مقاله ندارم سابقه تدریس تو دانشگاه دارم و تو مدرسه.زبانو دارم میخونم برای آیلتس و میخوام ببینم میشه فاند تحصیلی برای کانادا گرفت؟و یک سوالی که ذهنمو خیلی مشغول کرده اینه که اگه ارشد بخونم تا یه مقاله بدم و آیلتسو تا اون موقع بگیرم و برای دکترا اقدام کنم بهتر نیست؟ممنون از پیگیریتون

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما همین حالا هم شرایط خوبی برای مهاجرت دارید و رشته تحصیلی شما جزو نیازمندیهای کشورهای آلمان و اتریش و کاناداست. اما برای آلمان باید حتما مدرک زبان آلمانیb1 داشته باشید اگر سابقه بیمه دارید می توانیدبرای کانادا و اگر ندارید با مدرک آیلتس می توانید برای اتریش اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید در لینک زیر ثبت نام نمایید تا مشاورین ما برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.
   https://miemohajerat.com/contact-us/

   پاسخ
 70. fj
  fj گفته:

  سلام من دانشجوی کارشناسی رشته علوم ورزشی از دانشگاه غیر دولتی هستم. معدلم 18.90. مدرک زبان هنوز نگرفتم زبان فرانسه تازه شروع کردم بخونم میخواستم بدونم برای ارشد راحت تره بورس گرفتن یا برای دکترا توی رشته من. زبان فرانسه بخونم میتونم اقدام کنم برای کارشناسی ارشد کشور فرانسه زبان؟ بورس شم؟

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   در مقطع دکترا به مراتب تعداد بورسیه های ارائه شونده از سمت دانشگاهها و ارگان ها بیشتر است اما در مقطع ارشد نیز بورسیه ها وجود دارد. از آنجاییکه یکی از شرایط دریافت بورسیه تسلط به زبان است بله شانس خوبی خواهید داشت.

   پاسخ
 71. anis
  anis گفته:

  سلام.خسته نباشید
  امکانش هست برای رشته ی ادبیات فارسی در دانشگاه های خارج از کشور بورس شد؟یا باید ادبیات انگلیسی باشه؟کسی که نمرات دیپلم و دبیرستانش خوب نبوده اما رتبه کنکورش خوب بوده و در دانشگاه نمرات بالایی کسب کرده،شانسی برای اخذ بورسیه داره؟

  پاسخ
 72. amir
  amir گفته:

  سلام امیر با سن 23 دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حسابداری از دانشگاه ازاد بدون مدرک زبان هستم درباره بورسیه تحصیلی ترکیه در مقطع دکتری راهنمایی کنید.

  پاسخ
 73. حسین صداقتی
  حسین صداقتی گفته:

  سلام ، به نظرتو برای مقطع کارشناسی ارشد بین مهندسی شیمی شریف و کامپیوتر علم و صنعت ، در خارج از ایران برای کدوم رشته راحت تر میشه بورس گرفت ؟ برای بورس گرفتن همه شرایط رو برابر در نظر بگیرن ( منظورم نمره ایلتس و معدل و … )و فقط تفاوت رو در رشته و دانشگاه در نظر بگیرید
  ممنونم برای راهنمایی هاتون به بچه ها

  پاسخ
  • miemalekpour10
   miemalekpour10 گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز. بستگی به علاقه ی شما دارد که کدام رشته را انتخاب کنید. هردو رشته کاربردی می باشند و شرایط خوبی دارند. بورسیه به رشته خیلی ربطی ندارد و به شرایط سنی و مدرک زبان آیلتس و … مربوط می باشد.

   پاسخ
 74. مسعود
  مسعود گفته:

  سلام من و خانمم هردو کارشناسی خوندیم در رشته علوم ازمایشگاهی.خانمم ارشد ایمنولوژی گرفته و من سال دیگه پزشکی عمومی میگیرم.راهی هست که ما هردو بورسیه بگیریم ایشون PHD و من تخصص پزشکی بخونم؟

  پاسخ
  • miemalekpour10
   miemalekpour10 گفته:

   سلام و عرض ادب. برای پزشکی میبایست در یک آزمون ورودی شرکت نموده و قبول شوید تا بتوانید ادامه تحصیل دهید. برای بورسیه میبایست شرایط شما مورد ارزیابی قرار گیرد. می توانید در لینک زیر فرم درخواست ارزیابی بورسیه را پر کنید تا شرایط شما توسط مشاورین ما مورد ارزیابی قرار گیرد و به شما اطلاع دهیم.

   پاسخ
 75. ماریا
  ماریا گفته:

  سلام وقت بخیر.من کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه آزاد تهران با معدل ۱۵ به اتمام رساندم.۲۹ سال دارم ،دارای دو گواهینامه بین المللی مرتبط با رشته خودم و یک مقاله٫در حال حاضر برای گرفتن ایلتس اقدام کرده ام.برای دکتری شانس بورسیه دارم؟!ممنونم

  پاسخ
  • miemalekpour10
   miemalekpour10 گفته:

   سلام و عرض ادب.بله شما این شانس را دارید. در صورتی که بتوانید آیلتس هفت بگیرید و یک سوپروایزر برای خود پیدا نمایید.می توانید با اساتید دانشگاهی که مدنظرتان است مکاتبه نمایید و یک سوپروایزر پیدا نمایید تا برای شما پذیرش تحصیلی بگیرد.

   پاسخ
 76. ****
  **** گفته:

  سلام.من ۲۸ ساله هستم.دارای مدرک ارشد مکانیک با معدل ۱۶.۱۰ میباشم.یک مقاله ی isi دارم و آیلتس ۷.اما متاسفانه معدل کارشناسیم ۱۳.۲۲ هست.میخواستم ببینم امکان بورسیه شدن رو دارم یا نه.ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
 77. hamed
  hamed گفته:

  سلام. من مدرک کارشناسی ناپیوسته رشته معماری دانشگاه آزاد رو دارم با معدل18/5 و دارای مدرک زبان ایتلس انگلیسی رو دارم میخواستم بدونم برای بورس ارشد دانشگاهای آمریکا از کجا اقدام کنم و چجوری با استادها ارتباط یرقرار کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 78. َa sh
  َa sh گفته:

  سلام میخواستم بدونم اگه تافل زبان انگلسی داشته باشم تحصیل در دانشگاه های المان ممکن هستش و یک سوال دیگه اینکه با کنکور سراری حداقل چه رتبه امیدوارکنندست تا بتونم بورسیه بشم

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل رایگان در آلمان باید مدرک زبان آلمانی داشته باشید و در مورد بورسیه هم رتبه کنکور نقش چندانی در دریافت بورسیه ندارد.

   پاسخ
 79. Reza
  Reza گفته:

  سلام.بنده 20 ساله هستم و دارای رزومه ی زیر هستم
  1معدل دیپلم 19.37 یا GPA 4
  2سه تراز 800 در آزمونهای sat subject
  3نمره تافل 113
  4تراز 970 در آزمون gre biology
  5عضو انجمن نخبگان و پژوهشگران جوان
  6ثبت 4 اختراع در وزارت علوم با 2 تاییدیه علمی اختراع از دانشگاه سمنان
  7ثبت یک اثر ریاضی جدید و کاربردی
  8دارای بیش از 100 نوآوری و طرح که اکثرشون کاربردی و جدید هستن ولی برا هیچ کدوم به دلیل هزینه بر بودن اقدام به ساخت و ثبت نکردم.
  من در مدارس نمونه دولتی تحصیل کردم و بعد دیپلم بلافاصله به خدمت سربازی رفتم تا مشکل خروج نداشته باشم، و الان پاسپورت دارم، برای اپلای دانشگاه های آمریکا مشکلی ندارم،فقط میخواهم بدونم چقدر امکان پذیر هست با این سن تو هاروارد یا MIT پذیرفته شم.البته دانشگاه های آکسفورد و کمبریج تو انگلیس و دانشگاه McGill و تورنتو در کانادا و دانشگاه ملبورن در استرالیا مدنظرم هستن
  اما تو سایت دانشگاه اطلاعات زیادی از احتمال پذیرشم پیدا نکردم.میخواستم بدونم که آیا شانسم بالاست یا نه؟با توجه به اینکه mie بهترین و امن ترین موسسه با تجربه زیاد تو اپلای دانشگاه های تاپ بوده این سوال رو پرسیدم.با تشکر.

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز شما آینده درخشانی خواهیدداشت و با توجه به رزومه قوی می توانید رزومه خود را برای همه دانشگاههای مد نظرتون بفرستید قطعا پذیرش دریافت می کنید. در صورت تمایل به اقدام از طریق موسسه ما می توانید در لینک زیر ثبت نام کنید تا مشاورین ما برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

   https://miemohajerat.com/contact-us/

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *