ویزای هنرمندان اتریش

و بررسی شرایط ویزای هنرمندان در این کشور

 • ویزای هنرمندان اتریش و مقدمه
 • ویزای هنرمندان اتریش و شرایط عمومی
 • ویزای هنرمندان اتریش و افراد واجد شرایط
 • ویزای هنرمندان اتریش و مدارک لازم
 • ویزای هنرمندان اتریش و ویزای همراه
 • ویزای هنرمندان اتریش و اخذ اقامت دائم اتریش
 • ویزای هنرمندان اتریش و مزایای آن
 • ویزای هنرمندان اتریش و مؤسسه ی حقوقی ملک پور
 • ویزای هنرمندان اتریش و سخن پایانی
ویزای هنرمندان اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای هنرمندان اتریش و مقدمه ی آن

ویزای هنرمندان اتریش ، شرایط ویزای هنرمندی اتریش و مزایای آن، در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. ممکن است بسیاری از دوستان سوالاتی برایشان پیش بیاید که چه افرادی واجد شرایط اخذ ویزای هنرمندان اتریش، می باشند؟ آیا ویزای هنرمندان اتریش، منجر به اخذ اقامت دائم میگردد؟ در این مقاله سعی می شود به تمامی این سوالات پاسخ کامل و جامعی ارائه شود. کشور اتریش برای زندگی مکان مناسبیست و افراد بسیاری تمایل دارند به اقامت در اتریش دست یابند. از انواع ویزای اتریش می توان به ویزای هنرمندان اتریش اشاره نمود که برای اخذ این نوع ویزا، هنرمند میبایست ثابت کند که سابقه ی هنری داشته و می تواند از این طریق کسب درآمد نماید در این صورت می تواند این ویزا را دریافت نموده و به کشور اتریش مهاجرت نماید. در ادامه به توضیحات بیشتری در رابطه با اخذ ویزای هنرمندان اتریش، خواهیم پرداخت. در صورت هرگونه سوال می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) تماس حاصل نمایید و به صورت رایگان از مشاوره تخصصی موسسه بهره مند گردید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با هنرمندان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با هنرمندان

ویزای هنرمندان اتریش و شرایط عمومی آن

اتریش کشوری توسعه یافته در قاره ی سبز می باشدکه دارای زیبایی های بسیار مطلوبی است. سطح رفاهی این کشور و امکانات زندگی در این کشور بسیار بالا است به همین منظور افراد زیادی از جمله هنرمندان جذب این کشور می شوند و اقدام به مهاجرت میکنند که برای هنرمندان ویزای خاصی با نام ویزای هنرمندان اتریش در نظر گرفته شده است. اقامت و ویزای هنرمندان اتریش از جمله بهترین نوع اقامت در حوزه ی شینگن از لحاظ هزینه، سادگی و مزایای گوناگون می باشد که مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است. با دریافت اقامت و ویزای هنرمندان اتریش میتوانید به طور همزمان به کار و زندگی مشغول شوید و به صورت شخصی و در منزل و یا در شرکت و موسسه ی هنری به فعالیت بپردازید و برای خانواده ی خود نیز اقامت دریافت نمایید. بر عکس خیلی دیگر از اقامت ها، در اقامت و ویزای هنرمندان اتریش نیاز نیست که کارفرما حتی حضور داشته باشد و حتی سقفی نیز برای درآمد شخص هنرمند تامین نشده است و حتی بخشی از مالیاتی که شخص پرداخت میکند برای خرید وسایل و لوازم هنری مربوط به فعالیت هنرمند  به وی بازگردانده می شود. از جمله هنرهایی که میتوانید اقدام به درخواست ویزای هنرمندان اتریش نمایید میتوان به بازیگری، شیشه بری، مجسمه سازی، گرافیک، نقاشی، عکاسی، خطاطی، فرش بافی، صنایع دستی و … اشاره نمود. در صورت هرگونه سوال در مورد اخذ این ویزا، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما پاسخگوی شما باشند.

پرچم اتریش
اطلاعات عمومی اتریش

ویزای هنرمندان اتریش و افراد واجد شرایط

ویزای هنرمندان اتریش

دریافت ویزای هنرمندان اتریش شامل افرادی میشود که بتوانند هنرمند بودنشان را ثابت نمایند. با توجه به گستردگی رشته ها و زمینه های هنری مختلف میتوان تعریف مختلف و متعددی را برای هنر و هنرمند ارائه نمود که به نظر میرسد ارائه یک تعریف جامع و کامل اندکی مشکل خواهد بود. اما آنچه که برای اخذ ویزای هنرمندان اتریش حائز اهمیت می باشد، ارائه مدارک و مستنداتی مبنی بر هنرمند بودن شخص و اثبات سابقه ی کار هنری وی میباشد و فرد باید نشان دهد که از این ضمینه هنری، درآمد دارد و این به این معنی است که شخص هم اکنون می تواند به راحتی هزینه های زندگی خودش و خانواده اش را در کشور اتریش تامین نماید.

از جمله مستندات و مدارک، میتوان به نامه ای از یک شرکت هنری و یا گالری مبنی بر تایید فعالیت هنری شخص با حقوق و درآمدی که شخص دارد، که این درآمد ماهیانه باید حدود 2 تا 3 هزار یورو باشد. پس یکی از مهمترین شروط اقامت و ویزای هنرمندان اتریش، ارائه مدارک و مستندات مبنی بر اثبات هنرمند بودن فرد است. یکی دیگر از شروط مهم در اخذ ویزای هنرمندان اتریش، درآمد و حقوق فرد از هنر و شغل هنرمندی اش می باشد چرا که هنرمند باید اثبات نماید که با فعالیت در رشته ی هنری خود در کشور اتریش، میتواند به راحتی هزینه های زندگی اش را تامین نماید و وی هیچ نیازی به کمک های دولت اتریش ندارد.

 

ویزای هنرمندان اتریش و مدارک لازم

اخذ ویزای هنرمندان اتریش هنگامی میسر میگردد که هنرمند دارای شرایط لازم باشد و وی بتواند ثابت نماید که واقعا هنرمند است و جزو دسته ی هنرمندان قرار میگیرد و از این طریق درآمد خوبی نیز دارد و میتواند بدون کمک دولت اتریش به راحتی از پس هزینه های زندگی در اتریش بر بیاید. از جمله مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای هنرمندان اتریش میتوان به ارائه مدرکی دال بر اثبات تمکن مالی فرد هنرمند اشاره نمود که در کنار آن  نیاز هست که فرد هنرمند قرارداد کاری با دستمزدهای خوب و قابل قبول، سند ملک و حساب بانکی و یا هر چیزی که نشاندهنده ی وضعیت مالی خوب هنرمند می باشد، را ارائه نماید. همانطور که قبلا نیز گفته شد یکی از اولین شروط اخذ ویزای هنرمندان اتریش، اثبات هنرمند بودن فرد است که میتوان از آثار هنری فرد و سابقه ی کاری فرد استفاده نمود. در کنار اینها گواهی از گالری و یا شرکت های هنری مبنی بر فعالیت هنری فرد نیز قابل قبول است. همراه این مدارک، هنرمند باید نشان دهد که ماهیانه حقوقی 2 تا 3 هزار یورو درآمد دارد و باید ثابت نماید که این حقوق تا 2 سال آینده نیز ادامه خواهد داشت. ارائه پرینتی از حساب هنرمند حداقل از 4 ماه گذشته نیز در اخذ ویزای هنرمندان اتریش، مفید خواهد بود. ذکر این نکته حائز اهمیت است که نیاز نیست مدرک دانشگاهی در رشته ی هنری مورد نظر ارائه گردد و یا حتی لازم نیست فرد تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک در آن رشته ی هنری داشته باشد.

 

ویزای هنرمندان اتریش و ویزای همراه

پس از اینکه فرد ثابت نمود واقعا هنرمند است و سابقه ی هنری دارد و در این زمینه درآمد دارد یعنی هم اکنون نیز به راحتی میتواند از پس هزینه های زندگی در کشور اتریش بر بیاید و برای تامین این هزینه ها نیازمند کمک از جانب دولت اتریش نیست، برای وی ویزای هنرمندان اتریش صادر میگردد. مطابق قوانینی که در مورد صدور ویزای هنرمندان اتریش وجود دارد به خانواده ی هنرمند نیز اجازه ی اقامت در اتریش داده می شود. خانواده ی هنرمند شامل همسر قانونی فرد هنرمند و فرزندان زیر 18 سال فرد می باشند. حال اگر فردی بتواند ویزای هنرمندان اتریش را کسب نماید و به اتریش مهاجرت نماید نه تنها به خودش اجازه ی کار و تحصیل داده خواهد شد و وی میتواند از خدمات عمومی استفاده نماید بلکه، به همسر هنرمند نیز اجازه کار و تحصیل در اتریش داده میشود و حتی فرزندان هنرمند میتوانند به طور رایگان در این کشور به تحصیل بپردازند.

چگونه اقامت اتریش را بگیریم

ویزای هنرمندان اتریش و اخذ اقامت دائم اتریش

اقامت و ویزای هنرمندان اتریش به دو گروه داده می شود. گروه اول شامل هنرمندانی است که برای کارفرمایان اتریشی کار میکنند و گروه دوم شامل هرمندان خود اشتغال میگردد. گروه اول یعنی هنرمندانی که برای کارفرمایان اتریشی مشغول به کار هستند، بایستی به خلق آثار هنری بپردازند و رویه ی اخد اقامت برای این گروه از هنرمندان، مثل اخذ کارت قرمز سفید قرمز می باشد. ولی هنرمندان خوداشتغال یا به منظوری دیگر، هنرمندانی که خودشان کارفرمای خودشان هستند، در صورتی که از کارها و فعالیت های هنری خودشان کسب درآمد کنند و هزینه های مربوطه و بودجه ی لازم را بتوانند تامین نمایند، میتوانند اقامت دائم اتریش را کسب کنند.

ویزای هنرمندان اتریش

پس از اینکه هنرمند توانست ویزای هنرمندان اتریش را بدست بیاورد، میتواند به اتریش مهاجرت کند و اقامت موقت اتریش را کسب کند. هنرمند میتواند پس از گذشت 5 سال از زندگی در اتریش، اقامت دائم این کشور را به دست بیاورد. با کسب اقامت دائم کشور اتریش و پس از گذشت مدت زمان لازم و در صورتی که مالیات پرداخته و وظایف شهروندی را به طور کامل و به درستی اجرا نماید و با فرهنگ شهروندان اتریشی و زبان اتریشی آشنایی و تسلط کامل یافت، میتواند درخواست پاسپورت اتریش نماید.

ویزای هنرمندان اتریش و مزایای آن

اقامت و ویزای هنرمندان اتریش از جمله جدیدترین و بهترین نوع اقامت در حوزه ی شینگن از لحاظ هزینه، سادگی و دیگر مزایای گوناگون میباشد. ویزای هنرمندان اتریش فرصتی استثنایی و مهم است که در اختیار هنرمندان قرار گرفته است. افرادی که ویزای هنرمندان اتریش را کسب میکنند، میتوانند خانواده ی خود را که شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال فرد می باشد را با خود به اتریش ببرند و برایشان اقامت بگیرند. نه تنها به هنرمند بلکه به همسر وی نیز اجازه داده میشود که به تحصیل و کار بپردازد و حتی به فرزندان زیر 18 سال فرد نیز اجازه تحصیل رایگان داده میشود. اقامت و ویزای هنرمندان اتریش به فرد هنرمند اجازه ی بهره مندی از خدمات عمومی داده میشود و نیاز نیست که هنرمند حق بیمه و مالیات پرداخت نماید. همانطور که در بالا نیز اشاره شد اخذ ویزای هنرمندان اتریش بسیار ساده و آسان و سریع است و هنرمند برای اخذ ویزای هنرمندان اتریش باید پروسه ای کوتاه مدت را طی نماید و هنرمند میتواند در کمتر از یک سال این ویزا را دریافت کند. به طور دقیق و جزئی میتوان گفت که پس از ارائه مدارک و مستندات بعد از گذشت 4 تا 6 ماه میتوان ویزای هنرمندان اتریش را بدست آورد.

ویزای هنرمندان اتریش

ویزای هنرمندان اتریش و مؤسسه ی حقوقی ملک پور

اقامت و ویزای هنرمندان اتریش از جمله جدیدترین و بهترین نوع اقامت در حوزه ی شینگن از لحاظ هزینه، سادگی و دیگر مزایای گوناگون میباشد. ویزای هنرمندان اتریش فرصتی استثنایی و مهم است که در اختیار هنرمندان قرار گرفته است. همانگونه که قبلا نیز اشاره شد هنرمندانی میتوانند به دریافت و اخذ ویزای هنرمندان اتریش بپردازند که دارای سوابق هنری هستند و میتوانند برای اثبات این موضوع مستنداتی را ارائه نمایند و همچنین از این طریق به کسب درآمد مشغول هستند. مهاجرت و کسب اقامت همواره دارای گره های حقوقی می باشد که بهتر است همواره حقوقدان و مشاوران حقوقی در کنار شما باشد تا بتوانید با خیالی راحت اقامت کشور مورد نظرتان را کسب نمایید. موسسه ی حقوقی ملک پور(mie اتریش) دارای دفتر مرکزی در پایتخت کشور اتریش می باشد و با مجرب ترین وکلا در حال همکاری است از این رو آماده ی خدمت به عزیزانی است که قصد مهاجرت دارند و با اطلاع از به روزترین قوانین مهاجرتی از جمله به روزترین قوانین مهاجرتی اتریش، گام به گام با شما همراه است تا به خواسته ی خود یعنی مهاجرت دست یابید.

ویزای هنرمندان اتریش
لیست مشاغل موردنیاز اتریش

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
شرایط کار در اتریش برای ایرانیان
ویزای هنرمندان اتریش و سخن پایانی

ویزای هنرمندان اتریش، شرایط عمومی و مدارک لازم برای اخذ این ویزا و ویزای همراه ، در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. همانگونه که دانستید، هنرمند برای اخذ ویزای هنرمندان اتریش، میبایست اثبات نماید که سابقه کاری هنری داشته و به راحتی می تواند بدون کمک دولت اتریش از پس هزینه ها بر بیاید، می تواند برای اخذ این ویزا اقدام نماید و همچنین به همسر و فرزند زیر ۱۸ سال او نیز ویزای همراه داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره رایگان موسسه، بهره مند گردید. همچنین این امکان وجود دارد که در قسمت ثبت دیدگاه سوالات و ابهام خود را بیان نموده تا همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

6 پاسخ
 1. سحربندعلیزاده
  سحربندعلیزاده گفته:

  با سلام و عرض ادب
  روش بسیار عالی می باشد
  لطفا بفرمایید سابقه کاری می بایست حتما با بیمه ارائه شود؟

  Rating: 5
  پاسخ
 2. شبنم
  شبنم گفته:

  سلام و عرض ادب و احترام
  ممنونم از اقای دکتر و تیم بسیار خوبشون بابت تمام اطلاعاتی که با ما به صورت رایگان به اشتراک میگذاریید.

  Rating: 5
  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5