ویزای کار کشور آمریکا

jobs-660x330

ویزای کار کشور آمریکا چیست؟ چه کسانی می توانند ویزای کار کشور آمریکا را اخذ نمایند؟ برای دریافت ویزای کار کشور آمریکا چه کارهایی باید انجام داد؟ برای دریافت ویزای کار کشور آمریکا چه مدارکی باید ارائه داد؟ این مقاله توسط مشاورین ارشد برای عزیزانی که تمایل دارند با ویزای کار کشور آمریکا وارد کشور آمریکا شوند تنظیم و تحریر شده است امید است در خصوص مهاجرت به آمریکا به طرق مختلف و اخذ اقامت آمریکا اطلاعات مختصر و مفیدی دریافت کنید ولی برای انتخاب مسیر مهاجرت خود با موسسه ی مشاوره ای ما تماس حاصل کنید و از مشاوره ی تخصصی و رایگان ما بهره مند شوید .

کشور آمریکا کشور آمال و آرزوها ی خیلی از مردم جهان است بخاطر شرایط جوی و اقتصادی و شرایط رفاه اجتماعی بالا خیلی ها به دنبال پیدا کردن بهترین راه مهاجرت به آمریکا هستند و همانطور که می دانید اخذ ویزای کار کشور آمریکا بسیار دشوار است حال با هر عنوانی که بخواهید وارد آمریکا بشوید باید دلیل موجهی داشته باشید که افسر ویزا به اقناع برسد و به شما ویزا بدهد اعطای تابعیت از طریق خاک در کشور امریکا این سخت گیری را توسط افسر ویزای افزون تر کرده است .چون هر خانم بارداری بتواند با هر عنوانی وارد خاک آمریکا شود و بتواند فرزند خود را به دنیا بیاورد نه تنها فرزندش تابعیت آمریکایی میگیرد بلکه همه ی افراد خانواده به تبع فرزند متولد شده تابعیت آمریکایی اخذ می کنند.

ما در این مقاله بر آن هستیم که به صورت مختصر راه های مهاجرت به آمریکا را بررسی کنیم و به طور گسترده در خصوص مهاجرت کاری به آمریکا مباحثی را ارائه دهیم  برای مهاجرت به آمریکا راه های  متفاوتی همچون تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و …وجود دارد .عزیزانی که در سن مناسب تحصیلی هستند و از پس هزینه ها ی تحصیل در آمریکا برمی آیند و ابزار های مناسب و کافی برای تحصیل در آمریکا را دارند برای تحصیل در آمریکا اقدام می کنند .قاعدتا فردی که در این کشور تحصیل می کند برای پیدا کردن کار نسبت به دیگر افراد در امریکا در اولویت هستند

بهتر است قبل از مهاجرت تحصیلی به آمریکا روی رشته هایی که در آمریکا برای کار بازار کار خوبی دارند دقت کافی را مبذول دارید تا در آینده برای اخذ ویزای کاری امریکا دچار مشکل نشوید .تا از این طریق به اقامت کاری در امریکا دست پیدا بکنید .شما برای انتخاب مناسب رشته ی تحصیلی خود می توانید از مشاورین مجرب ما مشورت بگیرید و حتی برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی خود به موسسه ی مشاوره ای ما تکیه کنید.

 فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب ویزای کار آمریکا

مهاجرت کاری که موضوع مقاله ی ما هم هست در سطرها ی بعدی مورد بررسی قرار می دهیم و اما سرمایه گذاری در آمریکا آخرین راه برای عزیزان است که قصد مهاجرت به امریکا را دارند چون موسسه ی ما مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را زیاد نمی پسنددوپیشنهاد می کند با تایپ ویزای دیگر حتی توریستی وارد کشور شویداصطلاحا قاعده ی بازی را یاد بگیرید و خودتان سرمایه گذاری بکنید چون سرمایه گذاری یک امر ریسکی است و امکان سوخت شدن سرمایه ی شما بسیار بالاست .بهترین تایپ ویزا برای مهاجرت ویزای کاری است از این جهت که شما اگر موفق شوید و کار پیدا کنید یا با کارفرمایی قراردادمنعقد بکنید مسیر رسیدن به اقامت برای شما کوتاه و آسان تر می شود وشما با هر تایپ ویزایی غیر از کاری بخواهید وارد آمریکا بشوید اینکه به اقامت برسید روند طولانی مدت و سخت حقوقی و قانونی را باید پشت سر بگذارید .

ویزای کاری امریکا یا همانH1B  ویزایی است که با داشتن این ویزا میتوانید به عنوان نیروی کاری وارد آمریکا شوید جالب است بدانید که ویزای کاری آمریکا را به آسانی نمی توان اخذ کرد و آن به این صورت است که شما حتما باید کارفرمایی یا موسسه یا شرکت خاصی  در آمریکا پیدا کنید که متقاضی کار شما باشند و از قبل اطلاعیه جستجوی کارمند خود را در آمریکا به مدت سه ماه سپس در اروپا زده باشد اگر نیروی کاری خود را پیدا نکرد می تواند شما را از خارج از کشور وارد بکند که درصد کاریابی از این طریق به 20 درصد حتی پایین تر می رسد . مهاجرت با ویزای کاری ارامش روانی خاصی را فراهم می کند ازآن جهت که فرد مهاجر تنها به اندوخته ی مالی خود اکتفا نمی کند و به حقوق و مزایایی که دریافت می کند تکیه می کند .

حداکثر مدتی که شما با ویزای کاری می توانید در آمریکا باشید نهایتا 3 سال است و امکان تمدید این ویزا تا سه سال دیگر وجود دارد و حین این مدت کارفرما می تواند برای کارمند خود درخواست گرین کارت آمریکا را بکند اگر شش سال گذشت و هیچ اتفاقی در خصوص اقامت افراد نیفتد باید خاک امریکا را ترک بکنند و دوباره برای ویزای کار آمریکا درخواست بدهند .

نوع دیگر ویزای کاری آمریکاEB3   می باشد که برای جذب نیروی غیرمتخصص یعنی کارگری بکار برده می شود این ویزا برای مشاغلی بکار برده می شود که کشور آمریکا نیازمند می باشد توجه بیشتر بر روی مشاغل فنی و مشاغل حرفه ای می باشد که با عنوان انگلیسی skill worker وprofessional وother worker می باشد .شما در هرکدام از این مشاغل باید سابقه کار معقول نشان دهید و باید مشخص شود که به نیروی کاری شما نیازمند می باشند حتی در برخی مشاغل باید پیشنهاد شغلی تمام وقت از کارفرمای آمریکایی داشته باشد .

روش های کاریابی در آمریکا متفاوت است شما می توانید از دوستان و خویشاوندان خود در آمریکا استفاده بکنید و از آنها درخواست بکند که معرف شما به شرکت یا کارفرمای خاصی در آمریکا باشند اگر همچین فردی را دارید خیلی راه رسیدن شما به کار آسان می شود .یا شما می توانید به موسسات یا شرکت های کاریابی رجوع کنید و رزومه ی خود را به این شرکت ها ارائه بدهید این شرکتها در قبال کاری که می کنند دستمزد اخذ می کنند و بابسیاری از شرکت ها و موسسات بزرگ لینک هستند .

راه دیگر کاریابی در آمریکا وبسایت های انگلیسی زبان هستند که شما با آپلود کردن رزومه ی کاری خود در این وب سایت ها و آبدیت کردن دائمی آن ها شانس پیدا کردن کار را برای خود بالا میبرید .

به هر حال برای انجام هر گونه امور مهاجرتی در زمینه ی مهاجرت حتما با موسسات مهاجرتی که در این زمینه مشاوره ی تخصصی می دهند تماس بگیرید و حتی از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید و از قوانین به روز و آبدیت شده بهره مند شوید چون ممکن از هر لحظه در خصوص راه های مهاجرت قوانین تغییر کند سخت تر یا آسان تر شود .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *