کار در مالزی

کار در مالزی

کار در مالزی چگونه است؟ کار در مالزی از چه شرایطی برخوردار است؟آیا یک ایرانی شرایط کار در مالزی را شامل می باشد؟هزینه شرایط کار در مالزی چقدر است؟از چه راهی می توان از شرایط  کار در مالزی اطلاع داشت؟آیا می توانیم با اشخاصی که در مالزی هستند مشاوره درخصوص شرایط کار در مالزی را داشته باشیم؟آیا پیش نباز شرایط کار در مالزی داشتن سرمایه می باشد؟آیا شرایط کار در مالزی با شرایط شرایط کار در سنگاپور متفاوت است؟آیا برای شما شرایط کار در مالزی وجود دارد؟ آیا شرایط کار در مالزی  نیاز به هزینه بالایی دارد؟

شما می توانید از طریق موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE به اطلاعات شرایط کار در مالزی دسترسی داشته باشید .

مالزی کشور بسیار زیبایی است و پایتخت آن کوالالامپور میباشد واحد پول کشور مالزی رینگیت و زبان  مردم آنها مالایی است. مالزی کشوری توریستی با جذابیت های توریستی  بالا است  بنابر این  شرایط کار در مالزی  از طرق مختلف امکان پذیر است که ما از طریق سایت موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE  به صورت خلاصه این اطلاعات را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

حال نگاهی ساده به شرایط مهاجرت به کشور مالزی بیندازیم:

  1. مهاجرت به مالزی از طریق تحصیل در دانشگاه ها .
  2. مهاجرت به مالزی از طریق کار.
  3. مهاجرت به مالزی از طریق گاردین.
  4. مهاجرت به مالزی از طریق اخذ اقامت خانه دوم یا MM2H.
  5. مهاجرت به مالزی از طریق ثبت شرکت.
  6.  مهاجرت به مالزی از طریق تحصیل در مدارس اینترنشنال.
  7. شرایط مهاجرت به مالزی از طریق تحصیل در دانشگاه ها و کالج ها در مالزی

 

همانگونه که در بالا ذکر شد یکی از شرایط مهاجرت به مالزی از طریق کار و اخذ ویزای کار می باشد.

یکی از شرایط مهاجرت به مالزی مهاجرت به مالزی از طریق کار میباشد. طبق قوانین  مالزی متقاضی جویای کار بعد از منعقد کردن قرارداد کاری با شرکت ها میتوانند برای اخذ ویزای کار مالزی اقدام نمایند.مدت این ویزا دو سال میباشد و برای سال های بعدی در صورت ادامه همکاری با شرکت ها تمدید خواهد شد . از مزایای ویزای کار در مالزی اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال و همینطور پدر و مادر میباشد. دارنده ویزای کار در مالزی  برای شش ماه اول مالیات ۲۶ درصدی را طبق قوانین اداره مهاجرت مالزی پرداخت می نماید. اما برای شش ماه بعدی از سال مالیات شش درصد میباشد. و حتی متقاضی میتواند درصدی از مالیات ۲۶ درصدی پرداختی در شش ماه اول را دریافت نماید.  شایان ذکر است مهاجرت به مالزی از طریق کار ۲ سال به ۲ سال تمدید میشود. و به اخذ اقامت دائم منجر نمیشود.

یکی دیگر از شرایط مهاجرت به مالزی از  ثبت شرکت و به دنبال آن کار در کشور مالزی است:

شما میتوانید از طریق ثبت شرکت در مالزی ویزا دریافت کنید. و در کشور مالزی به کار بپردازید . در این پروسه نیازی به حضور شخص در مالزی نمیباشد و میتواند در خارج از خاک مالزی برای انجام این پروسه اقدام کند.  با  مهاجرت به مالزی از طریق ثبت شرکت  سه خانواده میتواند با هم اقدام کنند و نفر اصلی میتواند تقاضای ویزای همراه کند. و برای بقیه افراد تقاضای ویزای کار کند.

پس از انجام مراحل اولیه شخص باید وارد مالزی شود و یک اتاق یا دفتر مجزا بگیرد و به اداره مهاجرت ثابت کند که شخص در مالزی در آن دفتر کار میکند. و پس از بازرسی اداره مهاجرت و تثبیت این قضیه  ویزا تایید میشود.

 

حال اگر شما علاقمند به زندگی در مالزی هستید ولی هنوز طرح مشخصی ندارید با  موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE  تماس بگیرید.  و اگر در عین حال متاهل و  یا دارای فرزند هستید و قصد مهاجرت به مالزی دارید  با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE  تماس بگیرید. اگر تمایل دارید تا بهمراه خانواده خود در آرامش و با امکانات روز دنیا زندگی نمایید با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE  تماس بگیرید. اگر تمایل دارید تا کسب و کار و تجارت خود را در مالزی شروع نمایید موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE  تماس بگیرید. اگر فصد مهاجرت به کشوری دیگر را دارید و تمایل دارید تا خانواده خود را آماده مهاجرت نمایید با  موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE  تماس بگیرید شما می توانید از این امکان استفاده نموده و همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید و ویزای  مالزی را  بهمراه خانواده را دریافت کنید. در حال حاضر این مراحل سریعترین و کم‌هزینه ترین راه های  اقامت در مالزی برای خانواده های ایرانی می باشد. ما همواره در تمامی مراحل همراه شما هستیم.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *